طالع بینی هندی

طالع بینی کامل هندی

با نگرشی به اطراف خود همواره در می یابیم، انسان هایی که با آنها به هر نحوی سر و کار داریم و در زندگی روزمره خویش به هر دلیلی با آنان برخورد می کنیم یقینا دارای ویژگیهای منحصر به فردی هستند که از شخصی به شخص دیگر متفاوت است. اما نکته ای که در این بین وجود دارد و می توان به آن توجه خاصی را معطوف داشت این است که برخی از خصوصیات و ویژگیهای موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. بطور یقین انسان های اطراف ما به تعبیر دیگر زنان و مردان این کره خاکی از هر سو با یکدیگر از نظر تیپ شخصیتی ویژگیهایی دارند که برای هر یک قابل تأمل و تفکر است. از دیدگاه روان شناسی همواره انسان ها در پی یافتن این مهم بوده اند که چگونه می توانند به ویژگیهای شخصیتی دوستان و آشنایان خود پی ببرند.

بویژه آنکه زنان و مردان همواره سعی بر این دارند به نحوی ویژگیهایی از جنس مخالف خود کسب کنند. یقینا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگیهای شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت و دشوار است لیکن علم نوین روان شناسی به انسان این امکان را داده است تا با توجه به دستاوردهای بدست آمده بر اساس پژوهش های تحقیقات ستاره شناسی و علم نجوم و یافته های روان شناسی بتواند به خصایص اخلاقی رفتاری هم جنس و جنس مخالف پی ببرد.

انسان از آغاز پیدایش با روح کنجکاو خود همواره در پی یافتن پاسخ‌هائی برای سوالات بی‌شمار خود بوده است: جهان هستی چگونه شکل گرفت؟ خورشید و ستارگان چگونه پدید آمده اند؟ زندگی چیست؟ آیا سرنوشت هر انسان از قبل مشخص شده است؟ و هزاران سوال دیگر. در آغاز او برای هر واقعه و پدیده، خدائی قایل بود. یعنی تصور می‌کرد اگر سیل می‌آید یا طوفان رخ می‌دهد خدایان خشمگین شده‌اند. طالع بینی اولیه نیز بر اساس ستارگان آسمان بر سرنوشت بشر و دیگر جانداران و حتی گیاهان پا گرفت.

طالع بینان نخستین همه پیکره‌های آسمانی را صاحب عقل و شعور می‌دانستند و آنان را خدایانی تصور می‌کردند که تمام حرکات و پدیده‌های زمینی را تحت کنترل دارند و آنها را مسئول هر واقعه خوب یا بد در روی کره زمین می‌پنداشتند. در حقیقت طالع بینی در ابتدا با خرافات و موهومات و سحر و جادو آغشته بود ولی بعدها راه خود را جدا کرد و حتی در دوره‌ای از تاریخ در برخی دانشگاه‌ها تدریس می‌شد.
چندی است که مراجعه به مطالب طالع بینی گسترش فراوانی در بین زنان و مردان و دختران و پسران یافته است. که از جمله آنها طالع بینی، چینی، هندی، خورشیدی، مصری ، کف شناسی و غیره است.

البته اینکه مطالب ارائه شده تا چه حد و اندازه درست، صحیح و قابل قبول است، بسی جای تأمل و تفکر شخصی افراد دارد، اما آنچه به نظر می رسد و تجربه به اثبات رسانده است، اینکه بیشتر افرادی که این مطالب را مطالعه کرده اند به این نکته اعتراف نموده اند که خیلی از آنچه را که می خواسته اند در این مطالب بدان رسیده اند. حال شما خود می توانید در این باره قضاوت کنید.

خوانندگان گرامی مطالبی که پیش روی شماست با عنوان «طالع بینی هندی» یکی از این منابع ذکر شده در بالاست که با دقت و ظرافت خاصی توسط بخش طالع بینی و فال مجله اینترنتی طومار گرد آوری و شده است.

امیدواریم که با مطالعه این بخش به بسیاری از سوالات مجهول خود درباره شخصت و خصوصیات رفتاری خود و اطرافیانتان دست یابید و این اطلاعات برای شما در زندگی و نحوه ارتباطتان با دیگران کارساز باشد.

  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
×