طالع بینی خورشیدی متولدین آبان - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد آبان

طالع بینی خورشیدی زن متولد آبان

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن آبان با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد آبان

صفات بارز شخصیتی

 • مغرور
 • جذاب
 • متکی به خود
 • علاقه به منش مردانه
 • نترس
 • کنجکاو
 • علاقمند به اسرار جهان
 • شکاک
 • شیفته قدرت
 • پول دوست
نماد متولدین آبان Scorpio

زن متولد آبان دارای نوعی زیبایی عمیق و اسرار آمیز است. او جذاب، مغرور و کاملا متکی به خود است. اما باطن از یک نکته متأسف است. اینکه چرا مرد بدنیا نیامده است. 

وقتی زنان پلوتو به گونه ای با این مسئله مواجه می گردند، از خجالت سرخ می شوند. هیچ زن متولد آبانی نیست که خود را کاملا زن بپندارند، و اگر عاشق یکی از این زنها هستید شاید ندانید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. این زن مطمئنة بقدر کافی دلربا و بیش از حد وسوسه انگیز است. اما من نگفتم که او به پسرها شباهت دارد، همچنین منظورم این نبود که او زن شایسته ای نیست. فقط حسی ناخودآگاه در او هست که مرد بودن را ترجیح می دهد. و دلیل آن واضح است . محدودیت کمتر، امکانات بیشتر. این تنها رازی است که وی حتی از خودش هم پنهان می کند، و تمایلی به آشکار کردنش ندارد. 

رنگ زن آبانی

او به محض اینکه بتواند فرق بين رنگ آبی و صورتی را تشخیص بدهد، به طرف لباسهای صورتی رنگ گرایش پیدا می کند، زیرا مهارت او در استفاده از موقعیتها باورنکردنی است. ولی صورتی، رنگ طبیعی او نیست. رنگ حقیقی طبیعت او قرمز تیره (آلبالویی)، یا قرمز شرابی تیره است، که اصلا رنگهایی زنانه نیستند. اما او کاری می کند که شما تصور کنید چنین است. من زن متولد آبانی را می شناسم که تظاهر می کند بچه گربه ملوس و ظریفی است. او چنان با آسودگی خاطر څرځر میکند که اغلب مردها او را متولد اسفند تصور می کنند. آنها خودشان را در دام می اندازند و بعدها غمگین تر و عاقل تر بیدار می شوند. او آن بچه گربه ای که وانمود می کرد، نبود. 

زنان متولد آبان از هم جنسانشان که خود را فقط در نقش معشوقه، همسر، یا مادر می بینند بطور تحقیر آمیزی بیزارند. دختر پلوتو، در حالی که زنانگی خود را نمایان می کند، تمایل خود را به سلطه جویی کنترل کرده، در قیاس با زنان مرد صفت متولد فروردین، مرداد، یا آذر، این کار را با ظرافت بیشتری انجام می دهد. حداقل در طول دوستی تان این شیوه را بکار می برد. شاید موارد بسیاری پیش می آید که مردی بعد از آنکه به تصور غلط خود پی برد، بطور غیر منتظرهای غافلگیر شود. به عنوان مثال برخلاف زن مریخی، زن عقرب تمایل خود را پنهان می کند، و همانطور که مردی سیگارش را روشن میکند با نگاه خارق العاده اش او را به خود جذب می کند. این خیلی دلرباتر از آن است که خود بطور جسورانه با کبریت سیگار او را روشن کند و بعد دودش را به صورت او فوت کند، و خودش نیز از این نکته مطلع است. او بیش از اینها عاقل است. دختر عقرب در سکوت پیغام خصوصی اش را به شما می رساند. زن عقربی را می شناسم که قبل از ازدواج با همسرش همیشه کلاه بیسبال به سر می گذاشت و بیشتر مواقع راجع به قوانین این بازی صحبت می کرد. 

از او انتظار نداشته باشید که فقط برای خشنود کردن شما واکنش خوبی در برابر تمام پیشنهادهایتان نشان دهد. و همچنین انتظار نداشته باشید که با آن مژه های بلندش به شما چشمک بزند، و با بی پروایی نسنجیدهای ستایشتان کند. بیشتر دختران متولد آبان مردوار بوده و مژه های کوتاهی دارند. بعلاوه، او با آن چشمان زیبا و سحر آمیزش می تواند افکار شما را به وضوح بخواند، و برای این کار به چیز دیگری نیاز ندارد. یکی از آن جملات رمانتیکی که می تواند هر دختری را تسلیم کند در گوشش زمزمه کنید، و ببینید چطور به سادگی نگاه عمیق و زیرکانه ای به شما می اندازد تا نشان دهد که از منظور اصلی حرف شما آگاه است. او انسانی است که دستگاه اشعه ایکس دارد! فقط مطالبی را عنوان کنید که صادقانه به آن ایمان دارید، در غیر این صورت نه تنها وقت او را تلف کرده اید، بلکه در حق وی توهین روا داشته اید و همین جا به شما توصیه می کنم که هرگز به زن عقرب توهین نکنید. اگر متوجه منظورم نمی شوید از مردی که چنین کاری کرده سؤال کنید، او مطالب بسیاری راجع به شدت عکس العمل وی برایتان تعریف خواهد کرد که شما را به حیرت وامیدارد. من خودم می دانم که این زن جذاب و خطرناک تا چه حد می تواند قدرت انتقام جویی خود را با لبخندی هراسناک، رفتاری آرام و صدایی گرفته پنهان کند. ولی این برای او طبیعی است. مهم آن است که شما از این نکته آگاه باشید. بالاخره، این شما هستید که می خواهید او را رام کرده و یا اینکه در برابرش از خودتان دفاع کنید. به هر حال خودتان بهتر می دانید که هدفتان کدامیک است. شاید هر دو. 

می توانید یقین داشته باشید که خداوند هیچ زنی را خشمگین تر از زن عقربی که کنترل احساسات درونی و توفنده اش را از دست داده باشد، نیافریده است. او می تواند لحظه ای متکبر و سلطه جو، طعنه زن و سردمزاج بوده و سپس ناگهان تبدیل به تنوری داغ و سوزان بشود. او می تواند با کینه ای تلخ و عمیق از شما متنفر و یا با بی قیدی تمام دوستتان داشته باشد. و همچنین دیوانه وار جیغ بکشد یا مانند لاک پشتی با محبت در گوشتان زمزمه کند. چیزی که می توانید از آن مطمئن باشید این است که او هرگز ضعیف نخواهد بود. 

زن متولد آبان استعداد نگران کننده ای در ایجاد ترس دارد. این نوعی جادو جنبل عجيب است، و او این کار را آنچنان با مهارت انجام می دهد که تصور می کنید جادوگری واقعی است. وقتی چشمان او روی چشمان شما تمرکز می کند، دیگر راه فراری برایتان باقی نمی ماند. از آنجا که او حس ششم اسرار آمیزی دارد، می تواند جفت آینده اش را در همان نگاه اول شناسایی کند و سپس به گونه ای این احساس خود را آنا به شما القاء می کند. آنگاه عکس العمل شما یکی از این دو نوع خواهد بود. یا نومیدانه سر از دام افسونگرانه او در می آورید و آنقدر در گردونهای گیج کننده می چرخید تا تسلیم شوید و یا وحشت سراپای شما را فرا می گیرد و راه فرار در پیش می گیرند. چرا برای رفتن اینقدر عجله دارید؟ اندکی بیشتر بمانید تا وی مفهوم زندگی را به شما بیاموزد. 

زن آبانی مردی با شهامت می خواهد

به هر حال، می بایستی خوشحال باشید که وی شما را شایسته خود دانسته. زن متولد آبان نمی تواند ضعف را در مرد نادیده بگیرد. او در جستجوی مردی بلند پرواز و با شهامت است. مردی که بتواند بر او حکومت کند و موجب افتخار وی شود، در عین حال به فردیت او لطمه ای نزند. او انتظار دارد که آن مرد، قوی و مردانه و خوش قیافه تر از حد معمول باشد. و همچنین آنقدر هوشمند باشد که بتواند با ذهن وی برابری کند. علاوه بر این صفات باید با دانش معنوی و فلسفی اشنایی داشته باشد. بنابراین دوباره در مورد او تجدید نظر کنید. همه دوستانتان اعم از زن و مرد از اینکه توانسته اید توجه این زن را جلب کنید به شما غبطه خواهند خورد. از این لحظه به بعد رفتار شخصی تان باید نمونه باشد. 

یقین داشته باشید که مرد بی نظیر و فوق العاده ای هستید که توانسته اید روابط نزدیکی با زن متولد آبان برقرار کنید. همچنین یقین داشته باشید که عشق او از همه جهات بی نظیر بوده و هیچ شباهتی به عشقهای دیگر نخواهد داشت. شما مهم ترین دلبستگی او خواهید بود. چنانچه او دختر نمونه پلوتو باشد، صادقانه از شما حمایت خواهد کرد، و سعی میکند با احساسات پر شورش شما را خشنود نگاه دارد. و اگر مردی سردمزاج هستید وی خشم خود را به صورت غلبه کردن بر بی علاقگی شما به وسیله احساسات عاشقانه اش نمایان می کند. 

کلمه «احساسات» يقينة توجه شما را جلب کرده است. اغلب مردان شایعات هیجان انگیز زیادی در مورد احساسات زن متولد آبان شنیده اند. که اغلب حقیقت دارد. با آنکه ظاهر آرام و رفتار متین و سرد او نسبت به غریبه ها احساساتش را پنهان می کند، اما باطن همیشه سرشار از آن است. مردها شديدا تمایل دارند که احساسات او را مؤكدأ به عشق ربط بدهند، ولی این کلمه برای پلوتو معنای وسیع تری داشته و شامل همه چیزهایی می شود که می تواند آنها را لمس کند. او هرگز نمی تواند به چیزی، فقط اندکی علاقه نشان دهد. بی اعتنایی با بی تفاوتی برای او غیرممکن است. بندرت اتفاق می افتد که علاقه نشان دهد. او یا شدید از چیزی بیزار است یا قاطعانه آن را ستایش می کند. اگر نتوانید یکی از این دو احساس را در او برانگیزید، آنگاه شما را کاملا نادیده می گیرد. البته، در تمام مدت طغیانهای احساساتی اساسا هیچگونه تأثیری در او نخواهد داشت، حداقل ظاهر خونسرد او اینطور جلوه می کند، ظاهری که پس از هر انفجار جزئی باز می گردد. بعد از آنکه خشم او فروکش می کند و متانت قبلی اش برمی گردد به سختی می توانید مادر زنتان را متقاعد کنید که این واقعا دختر او بوده که هنگام عصبانیت تمام ظرفها را شکسته و پرده ها را تکه تکه کرده است. 

دیگران نیز شاید حرفتان را باور نکنند و این گونه بپندارند که هدفتان خرد کردن شخصیت اوست. منظورتان از این کار چیست؟ آخر چطور می توانید آن دختر خونسرد، مسلط به خود و دوست داشتنی را متهم به بداخلاقی کنید؟ واقعة قباحت دارد. اگر کمکی به شما می کند، من یکی با شما احساس همدردی میکنم. 

همانطور که از محاسن باور نکردنی ای برخوردار است، معایبی هم دارد که می توان گفت اندک نیستند، شاید خودتان از این نکته آگاه باشید. پس به صفات خوب او فکر کنید. خیلی خوب، اعتراض نکنید، عیبی ندارد، بعد از خوب شدن ورم روی سرتان به صفات خوب او فکر کنید. 

از آنجا که تحقیق در مورد اسرار ناگشوده زندگی توجه او را جلب می کند، شاید این زن در اوایل چون رؤیایی وسوسه انگیز به نظر آید، و آن حالت عمیق و عجیب چشمان او این تأثیر را در شما شدیدتر میکند. این حقیقت دارد که دختر متولد آبان گاهی در تلاش برای کاوش زندگی دست به کارهای خطرناکی می زند و از آنجا که با ترس کاملا بیگانه است (مگر آنکه نفوذ عداوت در او وجود داشته باشد که در آن صورت مملو از هراس خواهد بود) كاوشهای او شاید وی را به راههای غریبی بکشاند. ولی عقرب نمونه در هر اکتشافی موفق است. چنانچه بگذارد این کاوشها اثری تخریبی بر روحیه اش داشته باشد پلوتو او را گرفتار احساس گناه و ندامت می کند؛ با وجود این او هنوز می تواند از قدرت شخصیت خود استفاده کند تا دوباره مانند ققنوس از خاکستر تجربه های خود برخیزد. 

او شاید نقطه ضعفهای میلیونها انسان را مشاهده کرده و تجربه های گوناگونی را پشت سر بگذارد تا بتواند به آن دانشی که می خواهد، دست یابد. ولی بی تردید بطور . بطور اسرار آمیزی برتر از هر زن دیگری از کاوشهای خود، موفق بیرون می آید. او رازدار خوبی است و شگفت آنکه بسیاری از اشخاص رازهای محرمانه خود را با متولدین آبان در میان می گذارند. با آنکه افکار درونی خودش همیشه خصوصی می ماند، از شنیدن اسرار دیگران لذت می برد و بندرت آنها را، حتی برای شما، بازگو میکند (مگر آنکه عداوت عطارد در طالع او باشد). 

سعی نکنید به رازهای شخصی بیشمار او پی ببرید. در وجود زن متولد آبان حریم خصوصی ای وجود دارد که قسمتی از ذهن و روان اوست و متعلق به خودش است و هیچ کس حق ورود به آن را نخواهد داشت. شما هم هرگز موفق به راهیابی به این حریم نخواهید شد. او دروغگو نیست و در واقع بیشتر مواقع بطور جسورانه ای راستگو است. با وجود این، همیشه افکار و احساسات خاصی دارد که نمی خواهد با شما یا هر شخص دیگری در میان بگذارد. 
زن متولد آبان نسبت به اشخاص قوی و شایسته، وفادار خواهد بود، در مقابل، اشخاص ضعیف هرگز مایه افتخار او نیستند. وقار او رد روابط انسانی شاید وی را بی اعتنا به دیگران و متکبر جلوه دهد. البته او مطمئن به گونهای واجد این دو صفت است زیرا در بسیاری موارد، در انتخاب اشخاص تبعیض قائل شده و وسواس زیادی به خرج میدهد. این صفت، او حتی بارزتر از زن متولد مرداد و دی است. متولدین آبان دوستانی را که با ارزش می شمارند تمام عمر حفظ می کنند، و آنهایی را که سطحی، معمولی یا کلا بی ارزش تشخیص می دهند، نادیده می گیرند. در طبیعت زن متولد آبان قاطعیت و استقامت فوق العاده ای وجود دارد که چنانچه اراده کند می تواند از افراط و تفریطهای وسوسه انگیز در زمینه های مختلف اجتناب کند. او بالاخره در طور زندگی اش نوعی رموز خفیه را تحقیق و تجربه خواهد کرد و روزی اسرار قدیمی و دنیاهای نامرئی توجه احترام آمیز وی را جلت خواهند کرد، البته احتمال دارد که طرز تفکرشان در طول زندگی تغییر یابد و اشتیاق مذهبی شان تبدیل به الحاد کامل شود. 

زن متولد آبان خود را ملزم به هیچ قانونی جز قانون خودش نمی داند. و این شامل همه موقعیتها و مسائل زندگی می شود. و برای وفاداری با ابراز علاقه و محبت نیازی به تعهدات اجتماعی رایج نمی بیند. 

علی رغم شخصیت قوی منحصر به فرد او، دختر متولد آبان خواهان برتری مرد است و به جای تلاش برای اعمال قدرت و قاطعیت خود، زمینه را طوری فراهم می آورد که مرد زندگی اش بتواند در چنین موقعیتی قرار گیرد. 

آینده شما برای او مهم است و پس از ازدواج برای حفظ شغلش تلاش نمی کند مگر آنکه عمیقا او را مأیوس کرده باشید یا به خاطر بحران مالی موقتی، نیاز به کار کردن او باشد. شاید در زندگی خصوصی تان شدید با شما مخالفت کند ولی در انظار از شما پشتیبانی خواهد کرد. او تحمل آن را ندارد که کسی رفتار اهانت آمیزی نسبت به شما داشته یا از شما سوءاستفاده بکند و آنهایی که به چنین عمالی مبادرت می ورزند مورد خشم او قرار می گیرند. خشنودی شما بیش از هر چیزی برای او اهمیت دارد. 

چنانچه برجهای دیگر در طالع او نفوذی نداشته باشند، شما را یاری می دهد تا از خود استقامت نشان دهید و به اهداف خویش برسید. و تا آن موقع هرگز گله و بی تابی نخواهد کرد. البته چنانچه در طول راه شهامت خود را از دست بدهید، شاید کمی خشمگین بشود زیرا او انتظار دارد که تا حد توان خود کوشش کنید، و تلاشی کمتر از این، موجب گوشه و کنایه زدن و انتقادهای او خواهد شد، بخصوص اگر نفوذ عطارد در او باشد. 

زندگی کردن با زن آبان

زنان متولد آبان شیفته خانه خود هستند و معمولا آن را در نهایت تمیزی و خوش سلیقگی و آسایش نگاه می دارند. غذا به موقع حاضر می شود و کلیه امور خانه همواره تحت کنترل است. اگر چنین نباشد، مطمئن باشید که پیشامدی موجب ناراحتی او شده زیرا تمایل طبیعی او به زیبایی و نظم است. لذت خانه تکانی برای زنان معمولی متولد آبان همانند مسافرت است. آنها شیفته بازیافتن اشیائی هستند که در گوشه و کنار خانه افتاده. عقرب بطور غیر منطقی ای شکاک است، حتی وقتی اصلا چنین زمینه ای وجود نداشته باشد؛ و اگر می خواهید خشم او را هنگام یافتن آثار واقعی بی وفایی مجسم کنید، ابر قارچ مانند حاصل از انفجار بمب اتمی را به تصور آورید. علی رغم موقعیتهای مناسب، هر قدر هم که نسبت به او ظنین باشید بی فایده است زیرا این زن هرگز احساسات عمیق خود را آشکار نخواهد کرد. طبیعتا این گونه رفتار، شما را کنجکاوتر خواهد کرد و تنها کاری که می توانید بکنید این است که آن کنجکاوی را همراه با بغضی که در گلویتان گیر کرده، قورت بدهید. چیزهایی درون این زن وجود دارد که درست مانند کشویی که از بچگی آن را قفل کرده، همیشه خارج از دسترس شما خواهد بود و هرگونه کنجکاوی ای هرگز به نتیجه نخواهد رسید. بله، من کاملا درک می کنم که این رفتار منصفانه نیست. او هم همینطور. ولی این طبیعت اوست و نمی تواند آن را تغییر بدهد. و شما هم یا باید آن را بپذیرید و یا او را ترک کنید. احتمالا اولی را انتخاب خواهید کرد، زیرا ترک کردن وی تقریبا غیرممکن است و اگر چنین کاری بکنید حداقل مشکلی که برایتان وجود خواهد داشت خاطره او در باقی عمرتان است. پذیرفتن خصیصه های فردی او آسان تر از تحمل کابوسهایی است که نتیجه این جدایی خواهد بود. بهتر است باور کنید که هیچ کس عقرب (آبان) را ترک نمی کند. به هر حال، شما صاحب زنی با ویژگی های خاص هستید. 

به همان اندازه که او به امنیت زندگی با ثبات نیاز دارد، چنانچه مجبور شوید به خاطر شغلتان به این شهر و آن شهر بروید بدون هیچ گلهای با شما همراهی خواهد کرد. این صفت از وی همسر خوبی برای نظامیان و جواهری واقعی برای سیاستمداران می سازد. او با دیدی عمیق به اشخاص مینگرد و به راحتی می تواند درستکار و فریبکار را از هم تشخیص بدهد. زن متولد آبان می تواند دقیقا به شما بگوید که به چه کسی اعتماد کنید، و از کدام یک دوری کنید. زن متولد اسفند نیز این توانایی را دارد ولی مهربانی بیش از حدش مانع انتقاد از وی می گردد، همچنین باعث می شود که همواره در صدد توجيه عيوب و شکست دیگران باشد؛ برخلاف زن متولد آبان که در واقع شاید بارها مجبور شود مراقب طرز صحبت کردن و تجزیه و تحلیل بی رحمانه خود باشد. 

پول دوستی

در زمینه مسائل مالی، زن متولد آبان بکلی غیر قابل پیش بینی است. او ممکن است پس انداز سالهای سال را ناگهان در ولخرجی شدیدی بر باد دهد. ولی می توانید یقین داشته باشید که چه آن را پس انداز کند و چه خرج اجناس لوکس کند، زن متولد آبان از پول لذت می برد. با وجود این، حفظ آبرو برای این زن اهمیت زیادی دارد و اجازه نمی دهد که بی پولی آن را به خطر بیندازد. او در آمد اندک شما را در صورتی تحمل می کند که اطمینان داشته باشد روزی شخص متنفذی خواهید شد. زنان متولد آبان شیفته قدرت هستند و برای کسب آن حاضرند دست به فداکاریهای بزرگی بزنند. تنها، قدرت شما برای او کافی است زیرا پلوتو این مهارت را به وی می دهد که در موقع مناسب ظاهر سازی کند. اما به خاطر داشته باشید که با وجود آنکه او فداکار بوده و مایل است برای رسیدن به اهداف خود زندگی محقری را تحمل کند، تکبر او بیش از آن است که بتواند تمام زندگی را تحت شرایطی دشوار بگذارند. این گونه زندگی پس از مدتی وی را ناخشنود و بداخلاق خواهد کرد. در نتیجه یا سعی می کند به زور سرنوشت خانواده را تغییر دهد، یا در ظاهر وانمود می کند که آن را پذیرفته و بتدریج افسرده می شود. ولی در واقع باطن بشدت ناراضی خواهد بود. 
زن متولد آبان طالب مالکیت است ولی نمی خواهد کسی مالک او شود. یکی از بدترین صفات مرد و زن متولد آبان این است که وقتی پای احساسات در میان باشد، از شنیدن هر نظری غیر از نظر خود خودداری می کنند. برای اینکه درس فروتنی به آنها بدهید به هفته ها وقت نیاز دارید. علاقه طبیعی او به جنس مخالف، حتی اگر همیشه افلاطونی باقی بماند، شاید موجب حسادت شما بشود. البته این بندرت به صورت مسئله ای جدی در می آید، ولی با این حال می تواند موجب لحظات ناراحت کننده و ناسازگاریهای شدیدی بشود. در اوج این ناسازگاریها، حس انتقام جویی او را که موجب پیروزی اش در هر کشمکشی می شود، حتما به خاطر داشته باشید. حرف آخر همیشه مال اوست. اگر به او یک دروغ بگویید، در مقابل دو دروغ به شما خواهد گفت. اگر پس از مجادله ای، یک روز با او صحبت نکنید، وی یک ماه با شما نخواهد کرد. وقتی مادرتان (یا مادر هر کس دیگری از آشپزی او انتقاد کند، خواهید دید که چگونه از آن به بعد او را از لیست مهمانهای خود حذف می کند. البته اگر بداند که مادر تان منظور بدی نداشته، او را خواهد بخشید. زیرا حس عدالت و انتقام جویی در زن متولد آبان به یک اندازه قوی هستند. هر محبتی را به خاطر می سپارد و در مقابل، دو برابر جبران می کند. 

مادر آبان ماهی

زن متولد آبان شاید نتواند آشکارا عشق خود را نسبت به فرزندانش نشان دهد، ولی آنها محبت عمیق مادرشان را حس می کنند و در کنار او احساس امنیت خواهند کرد. مادر متولد آبان اجازه نمی دهد که استعدادهای بچه هایش مورد بی توجهی قرار گیرند. او وقت زیادی را صرف تشویق اهداف فرزندان خویش می کند و در رسیدن به این اهداف از هیچ کمکی دریغ نمی کند. از آنجا که آگاهی او نسبت به طبیعت انسانی به وی این مکان را می دهد که مشاور خوبی باشد، بچه ها به هنگام مواجه شدن با مشکلات سنین بلوغ به او رو می آورند و وی را مادری قوی و مددکار می یابند. وی به آنها می آموزد که مانند خودش شجاعانه با مشکلات روبرو شوند. ولی او گاهی از خطاهای آنها چشم پوشی می کند و چنانچه خلافکاریهای آنها به موقع شناسایی و تصحيح نشوند، طبیعتا موجب دردسر خواهد شد. اگر شخصی، به هر صورت و هر اندازه جزئی، شادي فرزندانش را تهدید کند، او را سرکوب خواهد کرد و متأسفانه باید بگوید که این امر شامل شوهرش نیز می شود. او سخت گیریهای بیش از حد معمول شما را تحمل نخواهد کرد. 

زن متولد آبان گاهی شما را غرق در هیجان خود نسبت به زندگی می کند، با وجود این، در یک بحران واقعی، استدلال متین و قدرت فولادین او می تواند شما را نجات دهد. با آنکه رفتار او شاید به گونه ای عجیب و مرموز باشد، ولی چشمان تعقیب گرش با صداقت به شما خیره می شوند، حتی وقتی رفتاری دور از فهم انسانی دارد. شاید او کمی خطرناک باشد، اما بدون شک هرگز کسل کننده نیست. بگذارید شوهران دیگر با زنهای بوالهوس زندگی کنند. شما راز جذاب این جادوگر دوست داشتنی ای را که می داند چگونه چای عالی دم کند و هرگز نان تست شما را نسوزاند، دریافته اید. وقتی فنجانتان خالی شد بگذارید فالتان را بخواند زیرا چنانچه تمایل داشته باشید این توانایی را دارد. یعنی نمی دانستید که او چنین استعدادی دارد؟ من که به شما گفتم، چیزهایی هست که او همیشه درون خود نگاه می دارد.

 • ۲ خرداد ۱۳۹۰
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×