طالع بینی خورشیدی متولدین آذر - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد آذر

طالع بینی خورشیدی زن متولد آذر

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن آذر با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد آذر

صفات بارز شخصیتی

  • رک گو
  • خوش بین
  • مستقل
  • بی نظم
  • دست و دل باز
  • آرمانگرا
  • مهمان نواز
  • آشپز خوبی نیست
نماد متولد آذر Sagittarius

زن آذر ماهی زبان گزنده ای دارد

زن متولد آذر زنی نیست که همیشه مطابق میل شما صحبت بکند. وی اغلب مواقع، با سخنان بی پرده و سئوالهای شرم آورش شما را می آزرد. ولی گهگاه چنان جملات زیبایی بر زبان می آورد که با شنیدنش دلتان می خواهد آواز بخوانید.

بگذارید مثالی بزنم. فرض کنیم که روبروی او نشسته اید و با شهامت فراوان خودتان را آماده کرده اید که به او بگویید دوستش دارید، ولی قبل از آنکه بتوانید این جمله را به زبان آورید، او با چشمان باز و معصوم آبی رنگش به شما نگاه می کند و با کنجکاوی می پرسد: «کوتوله بودن چه احساسی دارد؟ احساس کمبود می کنی؟» نفس عمیقی می کشید و سعی می کنید حرف او را نشنیده بگیرید. ولی وی ادامه میدهد: «نباید به این موضوع اهمیت بدهی. اغلب مردان سرشناس قد کوتاه بوده اند. مثلا ناپلئون و فيورلو لاگاردیا.» جملات توهین آمیز او شما را ناراحت می کند و پیش خود می گویید که هیچ زنی تا به حال جرأت نکرده چنین رفتار بی ادبانه ای با شما داشته باشد، ولی قبل از آنکه او را ترک کنید، می گوید: «من از مردان قد بلندی که مانند تیر چراغ برق هستند بیزارم. قد تو کاملا متناسب است. هنگامی که با هم قدم میزدیم متوجه شدم که قدمان با هم تناسب دارد.» دوباره سر جایتان بنشینید. قرار نیست جایی بروید. مدتها در کنار او خواهید بود. زیرا این دختر متولد آذر صمیمی و رک با آن دلربایی خاص خودش شما را مجذوب کرده. او همیشه دنیا را همانطور که هست می بیند، حتی وقتی آن عینک دودی مسخره را به چشم می زند، به همین دلیل است کمی رک خواهد بود. که هر موقعیتی را با منطقی مناسب توجیه کند و با خوش بینی ایمان داشته باشد که آن موقعیت بهتر خواهد شد یا اینکه آن را به عنوان یک واقعیت بپذیرید.

خوش بینی معصومانه 

دختران متولد آذر بدون هیچ منطقی خوش بین هستند. وقتی به شما می گوید ای کاش در آمد بیشتری داشتی، آزرده می شوید، ولی بعدأ فورا می گوید: «البته پول زیادی آدم را خودخواه می کند. شاید هم از خوش شانسی توست که درآمد کمی داری.» در حقیقت این نوعی خوش بینی است که ناشیانه ابراز شده، ولی شما به آن عادت خواهید کرد. این دختر هرگز به شما دروغ نمی گوید. گاهی اوقات آرزو می کنید کاش این کار را می کرد. از او بپرسید مواقعی را که با هم نیستید چگونه سپری می کند و او در پاسخ گزارش دقیقی از تمام جزئیات ارائه خواهد کرد. شاید حتی مشکل بیخوابی اش را به تردیدی که در مورد احساسش نسبت به شما دارد اینکه نمیداند یک دوستی ساده است یا عشقی واقعی ربط بدهد. آن موقع دلتان میخواهد فریاد بکشید و بگویید «بس کن. گاهی هم کمی دروغ بگو. بالاخره هر مردی برای خودش غروری دارد.» البته خیلی هم بلند فریاد نکشید، وگرنه شاید ناراحت و خشمگین شود. خشم آتشین دختران متولد آذر شهره خاص و عام است. 

زن آذر ماهی مستقل است

زن متولد آذر احتمالا تنها زندگی می کند. آنها بسیار مستقل هستند، و اعم از زن و مرد به خانواده خود وابستگی ندارند. شاید به همین دلیل باشد که زیاد مسافرت می کنند و وقت کمی را با خانواده خود می گذرانند. آنها همیشه با بی تابی در حال حرکت هستند، حتی اگر این حرکات فقط گردش و تفریح با دوستانشان باشد. نمی خواهم شما را از او بترسانم، ولی دختر متولد آذری را می شناختم که آنقدر راجع به روابط خانوادگی بی اطلاع بود که یکی از دوستان قدیمی اش را دعوت کرده بود که او و شوهرش را در ماه عسلشان همراه کند. آن بیچاره هم آنقدر آنجا احساس تنهایی کرد که حاضر شد برای برگشتنش هر بهایی را بپردازد. چرا حیرت زده به او نگاه می کنید؟ آیا خطایی از او سر زده؟ 

زن متولد آذر بله قربان گو نیست

موردی است که اگر آن را فورا نیاموزید، دوستی تان هرگز نتیجه ای نخواهد داشت. هیچوقت به او دستور ندهید. در عوض خواسته های خود را در غالب خواهش و تمنا بیان کنید. او از حمایت شما لذت می برد، ولی تمایلی ندارد که مرتبا از شما فرمان دریافت کند. حتی مادرش جرأت چنین رفتاری را نداشته است. و شما کی هستید که بخواهید برتر از مادر او باشید؟ شاید مادر او متولد فروردین باشد، و اگر زن مریخی نتواند به او دستور بدهد مطمئنا هیچ مردی در دنیا نخواهد توانست. اما او طبیعتی عجیب دارد. با اینکه از فرمان بردن بیزار است، بخصوص در انظار، اگر حس کردید که منظور او مورد آزمایش قرار دادن قاطعیت شماست، قاطع باشید. زنان برجیس از مردان ضعیف و دمدمی مزاج بیزارند. اگر او پا از گلیم خویش فراتر می گذارد و طعنه می زند، یا با تهدید خشم شما را بر می انگیزد، آنگاه می توانید کمی قلدری به خرج دهید. البته فقط به اندازه ای که او را سر جای خودش بنشانید. اگر احساس کند که جدی هستید شاید با آرامش حیرت آوری واکنش نشان دهد. زن متولد آذر تمایل ندارد که بداند شما او را به عنوان یک زن پذیرفته اید. 

او شاید شما را حیران کند، ولی این در قیاس با حیرانی خودش هیچ است. زیرا دختران متولد آذر غالبا دوستی و عشق را با هم اشتباه می گیرند. اگر شما از آن دسته مردانی هستید که دختران کمرو و خجالتی را بیشتر دوست دارید، بهتر است دنبال کس دیگری بگردید. رفتار دختر متولد آذر با مردها بی پرده است. بازیهای احمقانه حدس بزن چه احساسی دارم یا حدس بزن به چی فکر میکنم» با طبیعت او سازگار نیست. چگونگی احساس و طرز تفکر او دقیقا با رفتار و گفتارش یکی است. صراحت او طبیعتا منجر به سوء تفاهم، نبردهای سهمگین و جریحه دار شدن احساسات می شود، در عین حال روحیه خود او را از بین نمی برد. غرور برجیس هنگام بحران ظهور می کند و او را از آن وضعیت نجات می دهد، و به وی این امکان را می دهد که اندوه خود را جدی نگیرد و آن را به عنوان بزرگترین شوخی سال از سر بگذراند. هنگام جدایی شاید گریه کند ولی وقتی دوستانش او را مورد پرسش قرار می دهند چنان زیرکانه جواب می دهد که آنها تصور می کنند آن رابطه برای او چیزی بیش از سرگرمی نبوده، در حالی که شبها از شدت گریه و ناراحتی بی خوابی امی کشد و مرتبا از خود می پرسد که چه چیزی باعث از هم پاشیدن آن رابطه شد. شاید دلیلش آن شبی بود که وی را دم در منتظر نگه داشت و اجازه نداد که بالا بیاد چون «مشغول صحبت کردن با مردی بود که مشکلات زیادی داشت.» در واقع آن مرد برادر شوهرش بود، ولی از آنجا که متولد آذر همیشه اصل موضوع را نادیده میگیرد فراموش کرده بود که این نکته را به او بگوید. ولی چرا باید مجبور باشد که همه چیزش را توجیه کند؟ وقتی صداقت متولد آذر زیر سئوال می رود خشمش برانگیخته می شود. شاید هم به خاطر آن شبی بود که از او خواسته بود خواهر کوچکش را با خودشان به سینما ببرند و وی با اعتراض گفته بود «امیدوارم وقتی ازدواج میکنیم خواهرت همیشه همراه ما نباشد.» او شاید صادقانه آن دختر کوچولو را دوست داشته باشد، ولی وحشت طبیعی قوس از درگیر شدن با خانواده شوهر، او را وادار به گفتن چنین جمله صریح و خارج از نزاکتی کرده بود. حالا دلش برای هر دو آنها، هم او و هم خواهر کوچکش، تنگ شده ولی دیگر برای بیان منظور واقعی اش دیر شده. علاوه بر این هیچ کس او را درک نمی کرد. با وجود دارا بودن ذهنی منطقی، هضم و فهم این گونه موقعیتهای بن بست وار برای وی امکان پذیر نیست، و همین عامل اغلب موجب می شود که دختر برجیس دیگر پا به اقليم عشق نگذارد و از شعله های آن واهمه داشته باشد. در نتیجه بسیار خونسرد رفتار می کند و دیگر توانایی اینکه کسی یا حتی خودش را جدی بگیرد، نخواهد داشت. از آن پس بدون انگیزه برقرار کردن رابطه ای طولانی یا همیشگی، آشکارا با دیگران خوش و بش می کند و در نتیجه زنی سرد و بی رحم جلوه می کند. عنصر آتش هرگز نمی تواند سرد و بی رحم باشد، ولی مردان نادان زیادی وجود دارند که از این نکته نجومی آگاه نیستند. اگر چنین وضعیتی موجب شود که هرگز ازدواج نکند، يقين داشته باشید که او تبدیل به پیر دختری خشک و بدعنق نخواهد شد. او سرگرمیهای دیگری خواهد یافت که این کمبود را جبران کند و باز هم از زندگی لذت خواهد برد. 

ازدواج با خانم آذر ماهی

البته شما علاقه ای ندارید که با پیر دختر قوس آشنا شوید. تصمیم دارید که روزی یک از آنها را به همسری خود برگزینید. (البته امیدوارم که انگیزه های شرافتمندانه ای داشته باشید. این دختر بیچاره بدون فریبکاری شما هم به اندازه کافی مشکل دارد). اجازه بدهید بی بند و باری را از ذهنمان خارج کرده و به ازدواج فکر کنیم. مانند مرد متولد آذر، این دختر کمی از ازدواج واهمه دارد. شما باید تصویر زیبایی از زندگی زناشویی ارائه دهید تا بتوانید او را به چنگ آورید. از آنجا که او خود را با شما برابر می داند، شاید رفتارتان را تقلید کند، و احتمالا بلوزهای شما را هم بپوشد. اگر او هم شیفته ورزش و پیک نیک باشد، به سختی می توانید وی را از پسرها تشخیص بدهید. 

البته طبیعت آنان مردانه نیست و می توانند ظریف ترین و زنانه ترین رفتاری را که تا کنون دیده اید، داشته باشند. فقط چون همیشه او را میان مردها دیده اید ممکن است چنین توهمی برایتان وجود آید. از آنجا که او به نهایت درجه با صداقت و بی شیله و پیله است، از ریاکاری بیزار و کمی نسبت به حیثیت اجتماعی خود بی اهمیت است. و اگر در این مورد از او سئوالی بکنید، جوابی رک و پوست کنده دریافت خواهید کرد. احتمالا به شما می گوید که رقصیدن تا نیمه شب به همان اندازه نشانه بی عفتی است که دیر آمدن به خانه نشانه معصومیت. او اطمینان دارد که از نظر اخلاقی نیازی به سرزنش ندارد، و فقط همین برایش مهم است. 

واضح است که او با این تصور در اشتباه است، چرا که وقتی پای حیثیت و آبروی یک زن به میان می آید، قضاوت دیگران اهمیت خواهد داشت. ولی سعی رفتار او را درک کنید. اینکه به لطیفه های دیگران می خندد، که معمولا هم آنها را نمی فهمد (البته این خصوصیت غالب او را از دردسر نجات می دهد) به این معنی نیست که رفتار جلف و سبکی دارد. و اگر بیدار بماند که طلوع آفتاب را بالای برجی تماشا کند دلیل نمی شود که دیوانه ترین دختر شهر باشد. 
حقیقت این است که زن متولد آذر باطنة مانند کودکی ساده دل است. او آنقدر ساده است که در برابر گرگها و حیله گرها و متقلبين بشدت آسیب پذیر می باشد. (البته فقط در عشق، و در زمینه های دیگر اینطور نیست) بحثهای زیرکانه و منطق شگفت انگیز او را فراموش کنید. اینجا صحبت از قلب اوست. وی ذهنی هوشیار و عاقل دارد که بخوبی می تواند در مواقع بحرانی نجاتش دهد. ولی قلب او بی دفاع است و به آسانی جریحه دار می شود. 

شلختگی زنان آذر ماهی

گاهی این زن مانند اسبی اصیل با گامهای بلند در خیابان راه می رود و شما او را با وقار ترین زنی که تا به حال دیده اید، تصور می کنید تا اینکه یکهو پایش به جایی گیر می کند، با دست و پا چلفتی بودن خاص خود دستش را به سایبان میوه فروشی می گیرد تا زمین نخورد و آنگاه دو تا از جعبه های پرتقال را پخش زمین می کند. صاحب مغازه شاید بر او لعنت بفرستد، ولی بلافاصله نظرش عوض می شود، شانه هایش را بالا می اندازد و برای دلداری او خوشه ای انگور به وی می دهد. طبع بانشاط متولد آذر می تواند سخت ترین دلها را نرم کند. گهگاه این دختر شما را به یاد سگ شلخته ای می اندازد که در عین حال که از روی پاهای شما رد می شود دمش را دوستانه تکان میدهد. ولی خوب این سگهای دوست داشتنی مردم را شیفته خود کرده و آدم را وا می دارند که غذایشان بدهند. البته، غذای آنها ارزان تر از غذای زن متولد آذر است. دختر نمونه برجیس خوش اشتهاست. او از غذای خوب و لباسهای قشنگ لذت می برد. وقتی سفر می کند، دوست دارد همه چیز درجه یک باشد. آنان طبیعتا دست و دلبازند (مگر آنکه موقع تولدشان قمر در جدی (دی) بوده باشد یا تحت نفوذ سنبله (شهریور) باشند) صرف داشتن پول برای آنها جاذبه ای ندارد. و مدتها طول می کشد تا معنی اسکناس را به آنها بیاموزید. قبل از آنکه کارتهای اعتباریتان را به او قرض بدهید اول طالعش را بررسی کنید. دختر متولد آذر شما شاید در سینما و تئاتر شاغل باشد، زیرا شهرت آنها را جلب می کند. اگر چنین است يقين داشته باشید که او شغل خود را در صدر همه چیز خود قرار می دهد تا روزی که دیگر از آن خسته شود. صدای دلنشین کف زدنها و هیجان دوباره دوباره گفتن تماشاچیها بیش از هر عبارت زیبای دیگری در گوش او طنین می اندازد. بنابراین با در نظر گرفتن شخصیت و طبیعت شاد او، هرگز نخواهید که بین شما و شغلش، یکی را انتخاب کند. 

بعد از مدتی او از ریاکاری و تظاهر و هیجان مطنوعی دنیای سینما و تئاتر بیزار خواهد شد، آن موقع به خانه و خانه داری رو می آورد تا زندگی را با شخصی حقیقی امتحان کند. و آن شخص شما هستید. کسی که صداقت را زیبا، و نیرنگ و ریا را زشت می پندارد. ترک کردن شغل، هرگز بالهای او را نابود نخواهد کرد، زیرا با آنها به دنیا آمده است. عشق به مسافرت، همیشه او را سیار نگاه خواهد داشت. و تا آنجا که امکان پذیر است او را در سفرهایش همراهی کنید؛ در غیر این صورت به او اعتماد داشته باشید و بگذارید خودش به تنهایی سفر کند. مطمئن باشید که شما را دوست واقعی خود می پندارد نه آن دلقکهایی را که وقتش را با آنها می گذراند از آنجا که در عشق بی قید و نسبت به ازدواج خجالتی است، شاید تصور کنید که از نظر عاطفی کمبودی دارد. اگر چنین تصوری دارید در اشتباهید. فیلمهای غم انگیز اشک از چشمان او سرازیر می کند، گاهی چنان تحت تأثیر قرار میگیرد که با چشمان گریان برای شما شعر می خواند. احتمالا آن گلهایی را که در یک روز بارانی برای او خریدید، و آن بلیط مسابقه هاکی را، جایی که اولین بار با هم آشنا شدید، نگه داشته است. 

خانه داری بانوان متولد آذر

خانه داری جزء استعدادهای طبیعی او نیست و بهتر است شهامت و صبر و تحمل زیادی از خود نشان دهید. گردگیری و زمین شویی برای دختران متولد آذر ملال آور است. با همان سرعتی که رختخواب را مرتب میکند دوباره بهم می ریزد. و اساسا از این قبیل کارها بیزار است. البته وقتی خانه متعلق به خودش باشد، قضیه فرق می کند و این بیزاری را از یاد می برد. اگر درآمد مناسبی دارید ترجیح می دهد که خدمتکار استخدام کنید. در غیر این صورت، با وسواس، خانه را تمیز نگه می دارد. مادرش هرگز این موضوع را باور نخواهد کرد که آن بچه شلخته بتواند خانه ای را تمیز نگه دارد. ولی غرور و منطق قوس ایجاب می کند که خودش را با زیبایی و نظافت احاطه کند. او می داند که اگر کف پوش را تمیز نکند، کس دیگری این کار را نخواهد کرد. اگر در دوران کودکی کارهای خانه به او تحمیل شده باشد، اول در برابر آن مقاومت نشان می دهد، ولی بالاخره سر عقل می آید و خودش را عادت می دهد که بدون دلخوری خانه را تمیز کند. 

خانم متولد آذر آشپز خوبی نیست

و اما آشپزی او توصیه میکنم که هرگز روی آن شرط نبندید. و بهتر است همیشه آخر هفته غذایتان را در رستوران بخورید. اگر هنر کند و بتواند در طول هفته غذای مناسبی بپزد، پنجشنبه ها و جمعه ها آشپزخانه را تعطیل خواهد کرد. اغلب دختران متولد آذر یا آشپزی میانه خوبی ندارند (مگر آنکه تحت نفوذ اردیبهشت، تیر یا دی باشند ولی وقتی بخواهد شما را از بدخلقی و افسردگی در بیاورد، با زحمت فراوان دردسری برایتان درست می کند. بدخلقیهای خود او می تواند وحشتناک باشد، ولی این حالت بندرت به او دست می دهد، و آنقدر کوتاه مدت خواهد بود که شما بندرت متوجه آن می شوید. وقتی او واقعا آزرده می شود، کنایه و طعنه های ناجوری می زند، ولی قبل از آنکه جمله اش تمام بشود، آن را فراموش می کند و نمی تواند درک کند که چرا شما حتی در باره آن فکر می کنید. اگر آدمی افسرده و بدبین هستید، زن متولد آذر برای شما مناسب نیست. افسردگی و بدبینی واقعا او را بیمار می کند. 

مادر آذر ماهی

زن متولد آذر احتمالا مورد علاقه شدید فرزندانش قرار می گیرد. او دوست و همبازی آنها خواهد بود. وقتی وحشت اولیه حاصل از پذیرفتن حس مسئولیت را از سرگذراند مانند پرستاری لایق از عهده پوشک کردن و شستشوی روزانه آنها برخواهد آمد. وقتی عاقبت تصمیم به فراگیری می گیرد، این کار را تقریبا با متانت انجام می دهد. مانند بزرگسالان، بچه ها هم خوش بینی و صراحت او را فراوان تجربه خواهند کرد. اگر بتوانند حقیقتگویی بی پرده او را تحمل کنند، در سنین بالاتر وی را بهترین خواهر دنیا خواهند انگاشت. او برایشان قصه هایی می گوید که پایان خوشی دارند و آنها را به گردشهای غیر منتظر در جنگلها می برد. بدون آنکه زیاد از حد نسبت به لباس بچهها وسواس نشان بدهد، احتمالا سر و وضع مرتب، رفتاری نشاط آميز و شخصیتی استثنایی و منحصر به فرد خواهند داشت. صداقت او در شخصیت فرزندانش نیز تأثیر می گذارد. اگر آن سه خرسی را که گفته بود در جنگل زیر درخت صنوبر بسر می برند، پیدا نکنند، احتمالا به آنها می گوید که آن داستان ساختگی بوده و موضوع را فراموش کنند ولی او خودش قبلا دنبال آن خرسها گشته بود. بچه ای که به روزنامه نیویورک سان نامه نوشته بود که بپرسد آیا واقعا بابانوئل وجود دارد یا نه، حتما متولد آذر یا تحت نفوذ آن برج بوده است. او احتمالا فرزند خودش را هم با همین ایمان بار خواهد آورد. مادر برجیس به احتمال زیاد در انضباط سخت گیری نمی کند، جز در مواقعی که خسته یا عصبانی است. و البته چنین مواقعی برای تنبیه کردن مناسب نیستند. 

زن متولد آذر مهماندوست خواهد بود. هیچ کس نمی تواند به اندازه او با مهربانی از مهمانان خود پذیرایی کند، حتی خواهران مرداد هم نمی توانند به پای او برسند. رفتار دوستانه و خونگرم و پرنشاطی که در ذات او وجود دارد موجب می گردد که مردم، از بقال محل گرفته تا رئيس شما، در منزل او احساس راحتی کنند. متولد آذر فورا مجلس را گرم می کند، البته شاید گاهی حرفهایی بزند که بعضیها را به حیرت بیندازد. 
تا زمانی که بگذارید او فردیت خود را حفظ کند، و آزادی اش را از وی نگیرید، دختر متولد آذر در مقابل، پاداشی سه گانه به شما ارزانی می دارد: وفاداری و ایمان و محبت این سه صفت را نمی تواند از هم جدا کند، زیرا وقتی عشقش را نثار شما می کند، صمیمیتش را هم ضمیمه آن می کند. 

آرمانگرایی زن ماه قوس

زن برجیس بطور علاج ناپذیری آرمانگرا است. و رازی را که برایتان فاش می کنم احتمالا هرگز به شما نگفته: او سالها پیش عاشق شما شد، از همان وقتی که دختر کوچکی بود و آرزو میکرد کسی شریک قلب صادق او بشود. در بسیاری مواقع فكر می کرد شما را یافته ولی هر دفعه مأیوس می شد. ولی وقتی بالاخره وارد زندگی او شدید، فورا شما را شناخت، زیرا شما همان دلقک آرامی بودید که رؤیاهای بسیار داشت، دستش را گرفتید و او را بسوی ستارگان بردید. 

  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۴
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×