طالع بینی خورشیدی متولدین اسفند - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد اسفند

طالع بینی خورشیدی زن متولد اسفند

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن اسفند با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد اسفند

صفات بارز شخصیتی

  • دلربا
  • رویایی
  • هوشمند
  • عاطفی
  • محتاج حامی
  • عاشق فرزند
نماد متولد اسفند Pisces

خواهش میکنم به ستون یک صف بکشید و تجمع نکنید. ممکن است به اندازه کافی زن متولد اسفند وجود نداشته باشد که هر مردی بتواند صاحب یکی از آنان بشود. ولی این دلیل نمی شود که از صف خارج شوید. باید امیدوارانه در انتظار باشید. 

دلربایی زن متولد اسفند زبانزد خاص و عام است و نیازی به اطلاعات طالع بینی ندارد. يقين داشته باشید که او از صفات منفی نیز برخوردار است، ولی در نگاه اول حالتی معصومانه همراه با کمی شیطنت دارد که هر مردی آرزویش را دارد. به هر حال باید اذعان داشت که تصویر زن متجدد امروزی با آن جلوه پر ابهتش جذابیت بیشتری به این موجود زیبا و متین و به ظاهر ضعیف می بخشد. 

احتیاج به حامی

دختر نپتون، چه متأهل و چه مجرد، سعی ندارد که مرد خود را تحت الشعاع قرار دهد. و حتی کوچکترین تمایل نهانی به اینکه بر او حکومت کند، ندارد. او می گذارد آن مرد صندلی اش را عقب بکشد، کتش را تنش کند، برای او تاکسی بگیرد، سیگارش را روشن کند و تا آنجا که دلش میخواهد از خودش تعریف کند. تنها چیزی که می خواهد این است که از وی حمایت و مراقبت کند. او می خواهد بر شانه های پهن و ستبر مرد خود تکیه کند و نشان دهد که چقدر در این دنیای وحشتناک به او نیازمند است، و بدین گونه حس قوی بودن را به وی القا کند. انصافا فکر آن همه گرگ را بکنید که در کمین او نشسته اند. حتی اگر به آن معصومی که جلوه می کند، نباشد (که البته اغلب اسفند ماهیها هستند) در طی گرفتاریها و بحرانهای شما شنونده ویاری دهنده خوبی خواهد بود. 

زن متولد اسفند تصور می کند که هر مردی می تواند با دست بسته از پس تمام دنیا برآید و از آنجا که مردها ساده لوحند با کمی ایمان تأثرانگیز می تواند همه آنها را به داشتن این توانایی معتقد کند. و شما از خود می پرسید چرا او مورد توجه همه است؟ دختر متولد اسفند پناهگاه آرام بخشی برای مرد سرافراز خود است. او به آرامی و با ملایمت آن چشمان خسته از زرق و برق تبلیغات و ارقام بازار سهام را که او اصلا از آنها سر در نمی آورد تسکین می بخشد. 

در زمستان دستکش های کلفت پشمی بدون پنجه می پوشد. در بهار او را با دامنهای خوشگل پرچین و در تابستان با لباس شنا می بینید. و در پاییز برای تماشای مسابقه بیسبال کنار شما می نشیند و دستهایش را در جیبهایتان می گذارد تا سردش نشود، و با اشتیاق نتیجه مسابقه را از شما می پرسد. واقعا چقدر دوست داشتنی به نظر می رسد. او در تمام فصلها زنی به تمام معنا است، و مردها جذب او می شوند، درست مانند زنبوری که به طرف ظرف عسل می رود. 

چند کلمه صحبت با او به یک مرد آن احساس آرامش می دهد. احساسی که به شعله ای درخشان در شبی سرد می ماند. چنین مردی خود را روی ننو در یک روز خوب بهاری در آسایش کامل مجسم می کند. این زن هرگز شما را به خاطر مشکلات کاری یا اشتباهاتتان سرزنش نمیکند و همیشه دیگران را مقصر می داند. و هرگز برای پیشرفت تحت فشار قرار تان نمی دهد. آیا بعد از این توضیحات باز هم نیاز به تذکر هست که چرا زن حوت در بین متولدین برجهای دیگر، می تواند خطرناک ترین زن باشد؟ هشدار : پس از ازدواج شاید کمی تغییر کند. راستش را بخواهید ممکن است خیلی تغییر کند. و اگر خودتان را کاملا به فریبندگی او تسلیم کرده اید، شاید سزاوار آن باشید. او می تواند تلخ و عیب جو باشد، ولی خوب هر زنی دارای عیب و نقص است، و دختر متولد اسفند بیشتر آرام خواهد بود تا ستیزه جو. اگر او را با رفتاری ظالمانه و یا تنبلی خودتان تحریک کنید، آن وقت ستیزه جو و غر غرو خواهد شد و کی گفته که مردی ظالم و تنبل سزاوار چنین واکنشی است؟ من که چنین حرفی نزدم. من طرفدار او هستم. 

دلربا و رویایی

گذشته از این، دلربایی زنانه او تمام نقایص جزئی اش را می پوشاند و دختر معمولی نپتون اغلب مواقع آرام و رؤیایی است. از آنجا که زن اسفند ماهی قادر است در آن واحد در دو جهت شنا کند، متولد اسفند نیز هنگام مواجه شدن با موقعیتهای ناجور و دشوار که می تواند خشم هر زن دیگری را برانگیزد، به خوبی از پس آنها بر می آید. البته گهگاه این زن معمولا آرام ممکن است آتشی شود و کلمات عجیب و غریب و ناراحت کننده ای بکار برد. اگر در سنین پایین با این زن حساس ظالمانه رفتار شده باشد، این احتمال وجود دارد که بین دو ماهی نمادین او جدایی افتد. این وضعیت غم انگیز او را تبدیل به حوت تنها و اندوهگینی می کند که همواره با خشم شنا می کند تا بگریزد ولی هر بار که در آب شیرجه می رود دوباره خود را می یابد و نمی تواند این نکته را درک کند که ترحم بر خویش و خود شیفتگی در واقع برای او به مثابه زهر است. دارو و الكل و تصورات موهوم او را در برابر حقایق کور می کنند و ممکن است به صخره هایی اصابت کند که موجب نابودی اش گردد. ولی دختر نمونه نپتون در دو ماهی نمادین را همیشه با حرکاتی نرم و محکم در کنار هم نگه می دارد، او اول آرام به عقب و بعد کمی به جلو حرکت می کند، بدین ترتیب هرگز دقیقا مطمئن نیستید که او کدام جهت را دنبال می کند. می گویند که حوت در دریای عمیق و مرموزی است که تمام رودخانه ها به آن می ریزند. اگر مقداری از رازهای پیچیده او را دریابید شانس بیشتری برای درک وی خواهید داشت. 

اول اینکه، او هوشمند و باریک بین است. می توانید برای حصول اطمینان از نیکی هیلتون، مایکل ویلدینگ و ریچارد برتون که با متولد اسفند ازدواج کرده بودند، بپرسید. در ضمن ازدواج همه آنها با فرد واحدی بود. او نه تنها هوشمند و باریک بین است بلکه چنانچه اراده کند که شما را تحت نفوذ خود در آورد، فریبنده نیز خواهد بود. 

ممکن است زن متولد اسفندی را بشناسید که پیش بند نخی چهارخانه ببندد، لبخندی خجالتی داشته باشد و همسری فداکار و خانه دار و مادری مهربان و نمونه باشد. در نتیجه نه او را نکته سنج خواهید پنداشت و نه گمراه کننده. ولی کاملا در اشتباهید و از اینکه رک صحبت می کنم مرا ببخشید. آن خانم متولد اسفندی را که میشناسم که درست مانند اوست. او بیوه ای است به نام پولین که در تگزاس زندگی می کند. او نیز پیش بند نخی چهار خانه می بندد و لبخندی خجالتی و خلاصه بقیه صفات آن زن را دارد. چنین زنی چطور می تواند هوشمند و باریک بین و فریبنده باشد؟ بگذارید برایتان توضیح بدهم. اول اینکه همه را تحت نفوذ خود در می آورد. او زن پر طاقتی است که تا به حال توانسته تجربه های تلخی چون مرگ فرزند، بیماری، حادثه وحشت و حتی سرگردانی ناشی از ثروت کوتاه مدت و ناگهانی را از سر بگذراند. شما چنین زنی را نازک نارنجی و ظریف می نامید؟ البته حتی دو پسر او نیز تاکنون گول ظاهر فریبنده و گمراه کننده او را خورده اند و مادرشان را زنی ظریف و دلربا با رفتاری دخترانه میدانند و فکر می کنند هنوز حتی نمی تواند در خانه را قفل کند. 

زن متولد اسفند بطور خوشایندی رؤیایی است. از اقتصاد هیچ چیزی سرش نمی شود، با وجود این بسیار شیک پوش است، شامهای مفصلی برای نوه هایش می پزد، اجاره خانه را به موقع می پردازد و هدایای زیبایی برای دوستانش می خرد و البته همه اینها از درآمد اندک ماهیانه اش تأمین می شود. او مورد علاقه دو عروسش و گروه ناهماهنگی از مردم از قبیل کتابدار کتابخانه محل، مغازه دار، قصاب، روزنامه فروش، گربه ها و بچه های محل و حتی صاحب خانه اش است. شاید فقط یک دشمن داشته باشد، مردی که قبل از همسرش از او درخواست ازدواج کرد. احتمالا در کمال نومیدی به ارتش پیوست و فکر نمی کنم او حتی نام آن مرد را به یاد آورد. بله، اینها زنان سنگدل و نکته سنج و گمراه کننده ای هستند. (ولی سعی نکنید به همسایگانشان بگویید). 

زن اسفند ماه عاطفی است

زن متولد اسفند شما مانند بادهای اسفند ماه، حالات گوناگونی دارد. او شديدا عاطفی است و وقتی احساساتش جریحه دار شود، فراوان اشک می ریزد. و چنان سرزنش آمیز به شما می نگرد که احساس می کنید خرگوش مظلوم کوچکی را با تیر زده اید. زنان متولد اسفند گاهی تصور می کنند که ناتوان و فاقد وسیله دفاعی برای نبردهای سخت و بلند پروازی ای که اقتضای ادامه بقاست، هستند. آنگاه عميقا افسرده می شوند. در چنین مواقعی به او بفهمانید که تمام انسانهایی که او با دوستی اش سرافرازشان کرده، وی را به خاطر خردمندی اسرار آمیز و قوه درک فوق العاده اش تحسین می کنند. و این حقیقت دارد. سخت ترین درسی که او باید فراگیرد، غلبه کردن بر ترس و خجول بودن و تردیدها و دودلیهای خود است. اگر ترسهای او عمیق شوند، خود را از دیگران جدا می کند و بعد می پرسد چرا تنها هستم؟ او همیشه هراس دارد که نکند خود را بر دیگران تحمیل کرده باشد، یا مردم را بیش از حد تحت فشار قرار داده و یا از آنها سوءاستفاده کرده باشد؟ در صورتی که این وسواس فقط در ذهن اوست و در واقع چنین نیست. 

گاها دختر متولد اسفند طبیعت خجالتی و آسیب پذیر خود را با ظاهری فرهیخته، شخصیتی مستقل و اظهار نظرهایی بامزه و زیرکانه می پوشاند. ولی این پوشش حفاظتی صرفأ ناشی از حس عدم اطمینان او در مقابل نگاههای کنجکاو اشخاص خشنی است که احتمال دارد قلب ظریف او را جریحه دار کنند. دختری را می شناسم که روان حقیقی اش را با نوشتن اشعاری که در آن پیامی از رؤیاهای خصوصی اش مشاهده می شود، آشکار می کند. و وقتی شعر می نویسد، آن تصویری را که مایل است مردم ببینند یعنی یک زن سرسخت، بی عاطفه و اهل کار را می نمایاند. با وجود این، حتی این نوع حوت هم نمی تواند با برج تولدش مبارزه کند. با تمام استقلالی که به آن تظاهر میکند، وقتی منتظر تاکسی است، کنار خیابان می ایستاد تا همسرش پیشقدم شود. از نظر زنان نپتون در انظار عموم باید خانم منش رفتار کرد. ظاهر او و عبارتی که همواره بکار می برد «چه کسی به شوهر احتیاج دارد؟ آنها فقط زندگی آدم را بهم می زنند» مردها را فریب می دهد، در صورتی که همانها هستند که می توانند هراسهای درونی او را آرام ساخته و وی را از چنین اظهار نظری پشیمان کنند. به یاد داشته باشید که چنین حرفی را از دهان متولدین اسفند که بیش از خواب، غذا یا تنفس به مرد نیازمندند، می شنوید. 

مادر اسفند ماهی

زن متولد اسفند از صمیم قلب به فرزندانش عشق می ورزد، در عین حال قسمت بزرگی از قلبش را به شما اختصاص می دهد. او همه فرزندانش را به یک اندازه دوست دارد، اما به آنانی که زشت تر، ضعیف تر، کوچکتر با مریض تر هستند کمی بیشتر محبت می کند. فقط یک ستاره سینمای متولد اسفند می تواند از کوچولوهای سالم و قشنگ چشم پوشی کند و یک کودک فلج با چشمانی وحشت زده را به فرزندی قبول کند. زنان متولد اسفند بهتر از هر زن دیگری در دنیا، می توانند مشکل خجالتی بودن پسر بچه ها و ناراحتیهای سنین بلوغ دخترها را درک کنند. او همه چیز را فدا می کند تا فرزندانش از آنچه خود در دوران کودکی از آن محروم بوده، برخوردار شوند. مراقبت از انضباط آنها برای او مشکل است، و او باید این نکته را درک کند که عواقب آسان گیری می تواند به همان بدي غفلت شدید باشد، غفلت در پرورش شخصیت آن کوچولوهایی که تحت سرپرستی او به راهنمایی سختگیر نیازمندند تا یاد بگیرند که چگونه روی پای خود بایستند. اگر او بیش از حد نسبت به فرزندانش آسان گیر است عواقب آن را با مهربانی برایش توضیح دهید، او بدون دلخوری درک خواهد کرد. با وجود این، بیشتر مادرهای نپتون انضباط و مهربانی را با موفقیت در تعادل نگه می دارند، و در نتیجه فرزندانشان مایه افتخار آنها می شوند. 

زن متولد اسفند با خشنودی میگذارد که شما نان آور خانواده باشید. او ترجیح میدهد که وارد دنیای رقابتهای بی رحمانه تجاری نشود، مگر آنکه شدیدا به کمک او نیاز داشته باشید. او قبل از آنکه با شما ازدواج کند به اندازه کافی در آن شرکت بزرگ و درندشت دردسر کشیده. برخی از زنان متولد اسفند، البته نه همه آنها، کمی ولخرج هستند. شاید لازم باشد که برای او توضیح بدهید که چرا دخل و خرجش با هم تطبيق نمی کنند. با وجود این، چنانچه بحرانی او را مجبور کند که سطح زندگی اش را تغییر دهد، این کار را خواهد کرد. 

متولد اسفند به نوای اقیانوس گوش می دهد و از آن الهام می گیرد. در وسط شهر هنوز امواج نپتون در قلب حوت او طنین انداز است. روز تولدش، سالگرد ازدواجتان یا روزی را که از او خواستگاری کردید هرگز فراموش نکنید. زیرا او این نکته را هرگز فراموش نخواهد کرد. هیچ وقت همکلاسی متولد اسفندم را از یاد نمی برم. او دختر ریزاندامی بود با موهای بلند تیره و چشمان قهوه ای مایل به سبز به درخشندگی نورهای غریب نپتون. وی بدون رضایت والدینش با یک فوتبالیست معروف ازدواج کرد. روزی با کنجکاوی از همسرش پرسیده بود که چرا از او درخواست ازدواج کرد. و او جواب داده بود: «راستش خیلی عجیب بود. ما توی پارک نزدیک استخر نشسته بودیم. نگاهی به دخترهایی که با موهای خیس روی نیمکتها آفتاب میگرفتند انداختم. تو با لباس توری سفید زیر درخت نشسته بودی، و خیلی خونسرد و متفاوت از بقیه آنها به نظر می آمدی. فکر میکنم تو قیافه دخترانه و معصومی داشتی.» و این راز ظریف زن متولد اسفند است. چه یک راهبه متعهد در صومعه باشد و چه خواننده لوند یک باشگاه شلوغ شبانه همیشه خصوصیاتی کاملا دخترانه خواهد داشت.

  • ۲۶ مهر ۱۳۹۴
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×