طالع بینی خورشیدی متولدین بهمن - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد بهمن

طالع بینی خورشیدی زن متولد بهمن

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن بهمن با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد بهمن

صفات بارز شخصیتی

  • خونسرد
  • آزادی خواه
  • بی اعتنا
  • ذهن سیال
  • درون گرا
  • کنجکاو
  • راستگو
نماد متولد بهمن Aquarius

امن ترین راه برای وارد شدن از در دوستی با زن متولد بهمن این است که به خاطر داشته باشید او در این زمینه مانند تمام موارد دیگر مملو از تضاد است. 

وقتی او عاشق باشد وفاداری اش مانند متولدین دیگر برجها ثابت ولی متأسفانه بی اعتنایی و خونسردی اش مانند برجهای عنصر باد است. اگر او را آزاد بگذارید تا علایقش را دنبال کند و در جمع دوستان خود بچرخد، رابطه خوشایندی خواهید داشت. هرگز سعی نکنید او را پای بند اجاق گاز و یا تخت خواب کنید. از مردی که چنین تلاشی کرده بپرسید تا نتیجه اش را به شما بگوید. این زن می تواند ناگهان تصمیم به آموختن باله بگیرد یا برای تفکر به کوهها برود، یا اینکه عضو سپاه صلح شود. داستان شاهزاده ای با موهای بلند و طلایی را به یاد دارید که در یک برج زندگی میکرد؟ آن شاهزاده نمایانگر زن متولد بهمن است. تلاش برای تغییر دادن خواسته های زن متولد بهمن، همانطور که کوتاه کردن گیسوان آن شاهزاده افسانه ای او را عوض نکرد، در شخصیت وی تأثیری نخواهد داشت. رؤیاهای او با من و شما تفاوت دارد. او دنبال ستاره ای می گردد که اکثر ما هرگز آن را ندیده ایم. 

او به همه کس تعلق دارد و در عین حال به هیچ کس. عشق او آسیب پذیر و الهام بخش است، اما همیشه نصفه نیمه، درست مثل آوازی که کلماتش را از یاد برده اید، ولی آهنگش را می توانید زیر لب زمزمه کنید. دختر متولد بهمن شدیدا خواهان آزادی است و وفاداری او نسبت به هر کسی که بتواند عشق را با چنین شرایطی بپذیرد، بی حد و حصر خواهد بود. حال چیزی بگویم که شما از شنیدنش خوشحال شوید: او علاقه خاصی به حساب بانکی شما ندارد (مگر آنکه نفوذی از تیر یا دی یا اردیبهشت در او باشد.) زن متولد بهمن نمونه هرگز توجه اصلی خود را به پول اختصاص نمی دهد. برای او مهم نیست که ثروتمندترین مرد شهر نباشید، اما انتظار دارد که به گونه ای از لحاظ موفقیتهای غیر مادی تان مورد احترام باشید. از نظر او موفقیت دکتر کریستین برنارد در جراحیهای پیوند قلب یا ورنر ون براون که نخستین موشک را ساخت بسیار ارزشمندتر از پل گتی و میلیاردها ثروتش است. 

وقتی تصمیم می گیرید که این پروانه را تور کنید، توجه داشته باشید که او هرگز تمایل ندارد که زندگی غیر قابل پیش بینی اش را با مردی بگذراند که با خودش صادق نیست. اصول اخلاقی خود او ممکن است عجیب ترین اصولی باشد که تا به حال با آن مواجه شده اید و از آنچه مورد قبول جامعه است خیلی فاصله داشته باشید، ولی کاملا پای بند آنهاست. و اگر شما هم دارای اصول منحصر به فردی هستید، وی این مسئله را درک خواهد کرد و تا آنجا که حد وسط را نگه دارید از نظر او اشکالی ندارد. اگر به دنبال یک گل شهوت انگیز هستید، در انتخاب خود اشتباه کرده اید. 

اگر او دلو نمونه ای باشد، شهوت جزئی از هنر وی نخواهد بود. از نظر او عشق جسمانی تا حدودی خوشایند است منتها به شرطی که بیش از حد بر آن تأکید نشود. به عبارتی دیگر، بود و نبودش برای او اهمیتی ندارد. زنان اورانوس نسبت به عشق جسمانی می توانند پرشور و هیجان باشند ولی اگر ترجیح می دهید که رابطه ای را تا مدتها به صورتی افلاطونی نگاه دارید، از نظرشان ایرادی نخواهد داشت. او، همانند تمام متولدین بهمن، وحشت ناخود آگاهی از این دارد که مبادا وابستگی به یک شخص روح او را اسیر کند یا مانع عشق واقعی او و آزادی اش شود. آزادی برای اینکه آزمایش و تحقیق، و وقت خود را صرف کمک به نوع بشر کند. 

اگر در نظر دارید که یک حرفه سیاسی، علمی و یا آموزشی را در پیش گیرید، دختر متولد بهمن ایده آل است. چنانچه در طالع او سیارهای نامطلوب نفوذ نداشته باشد که موجب بروز رفتارهای غیر متعارفی چون پابرهنه قدم زدن در خیابان یا کشیدن سیگار برگ در اتوبوس شود، بهترین انتخاب را کرده اید. کم و بیش متولدین بهمنی که رفتارشان عجیب و غریب باشد، یافت می شود. اما آن دختر معمولی که برج تولد او دلو است، دختری اجتماعی و معاشرتی است. او با وقار و شوخ طبع و باهوش است و با هر طبقه ای از جامعه، اعم از بالا، متوسط یا پایین می تواند خود را وفق دهد. 

عدم سوء ظن در شرایط معمولی از صفتهای ویژه اوست. یک فروشنده سیار می تواند دختر رویایی خود را در یک دختر متولد بهمن بیابد. اگر واقعا مچ شما را در حین ارتکاب خیانت بگیرد زخم عمیقی بر طبیعت حساس او وارد می آید و به محض آنکه در چشمان غریب و خواب آلود او خیره شوید، متوجه آن خواهید شد. ولی او هرگز بدون دلیل به شما بدگمان نمی شود و بندرت به حرف شما شک میکند. بعد از خروج شما از منزل هرگز راجع به اینکه کجا رفته اید کنجکاوی نخواهد کرد، با دفتر شما تماس نخواهد گرفت، دستمال شما را برای یافتن لکه های رژ وارسی نخواهد کرد و روی آستین شما دنبال موهای بلند نخواهد گشت. او دنبال آثار خیانت نخواهد رفت، بلکه خیانت باید برایش به اثبات برسد. اما قبل از اینکه این خصوصیت وی را تحسین کنید باید آگاه باشید که این فقدان حس حسادت در او دلیل دیگری غیر از قوی بودن شخصیتش دارد. چرا که در وهله اول، او احتمالا قبل از آنکه دومین نگاه را به شما انداخته باشد، زیر میکروسکوپ خود تشريحتان کرده است. در ضمن او آنقدر موضوع برای فکر کردن، و دوست برای دیدن دارد که فرصتی برای اندیشیدن به اینکه شما در دوری از او چه می کنید، ندارد.

 ضرب المثل دوری و دوستی در مورد متولدین بهمن صدق نمی کند. گهگاه زن متولد بهمن از همه چیز چشم پوشی کرده و به اقتضای نیازهای خاصش با اشخاص ناباب ارتباط برقرار می کند. از سوی دیگر، اگر واقعا نیازی به شما نداشته باشد، نیروی اخلاقی او با یافتن اولین مدرک حقیقی دال بر بی وفایی شما، در جهت عکس عمل کرده و به آسانی رهایتان می کند. سعی نکنید جنجال به پا کنید زیرا دیگر همه چیز به سردي سنگ شده است. البته هنوز هم می توانید دوستی خوبی داشته باشید. او هیچ حرفی ندارد. زن متولد بهمن بدون نگرانی می تواند با شوهران سابق خود صمیمی باشد. او گذشته را دیگر فراموش کرده و خاطره ها را از ذهن خود رانده است. 

این قانون یک استثناء عجيب و قابل توجه دارد. زن متولد بهمن مانند مرد همین ماه، اولین عشق صادقانه و حقیقی خود را همه عمر به یاد دارد. البته فقط اولین عشق خود را. حتما الان دارید فکر میکنید که آیا آن دختر متولد بهمنی را که روزی می شناختید هنوز شما را به خاطر می آورد؟ بستگی به تعبیر او از عشق دارد. شاید در نظر او، عشق، آن دسته گلی باشد که در نه سالگی از پسری دریافت کرد - پسری که زیر باران در پارک با او قدم زد. 

پس از ازدواج، زنان متولد بهمن بندرت درگیر رابطه های نامشروع می شوند. با وجود این، تعداد زیادی از زنان متولد بهمن طلاق می گیرند. و البته این کار دلیل دارد. اگر موقعیتی غیر قابل تحمل شود، طبیعت اورانوس ناگهان سرد می شود. نه آنکه از طلاق خوششان بیاید، بلکه به اندازه زنان عاطفی از آن سر درگم و برآشفته نمی شوند. به هر حال قوانین اورانوس متغيرند. با وجود آنکه دوستان بسیار زیادی دارد، فردیت او بسیار قوی است و در صورت لزوم به آسانی می تواند در تنهایی به سر ببرد. 

زن متولد بهمن آنقدر نسبت به اسرار درونی شما کنجکاوی نشان می دهد تا دیگر هیچ چیزی برای فاش کردن و هیچ رؤیایی برای کاوش کردن باقی نماند. ولی در مقابل سعی نداشته باشید که افکار خصوصی او را تجزیه و تحلیل کنید. این روش بازی متولدین بهمن نیست. او انگیزه های خود را پنهان نگاه می دارد و گاهی از اینکه عمدا شما را گمراه کرده، لذت می برد. معمولا کاملا راستگو است، ولی به یاد داشته باشید که از نظر متولد بهمن دروغ یک چیز است و امتناع از بیان تمامی جوانب یک موضوع چیزی دیگر. 

اهل بدهکارشدن نیست

شاید مایه تسلی شما بشود اگر بدانید که دختر متولد بهمن در مورد پول بسیار محتاط است. البته به صورتی مایه تسلی شما خواهد بود که از او پول قرض نگیرید. شاید یکی دو بار قبول کند، ولی اگر بدحساب بشوید عکس العمل او شاید به مراتب بدتر از یک کارمند بانک باشد. خودش به ندرت از شما پول قرض می گیرد، و بدون قسط بندی، بهانه و یا کلکهای زنانه تا آخرین شاهی آن را پس می دهد، البته چنانچه زن اورانوس نمونه ای باشد. و اما در مورد نگرانی مردان از ولخرجیهای زنها اصلا جای نگرانی نیست چون زنان متولد بهمن از مقروض بودن دل خوشی ندارند. بدهکاری و بدحسابی با طبیعت اورانوس سازگار نیست. 

ظاهر او معما برانگیز است. اغلب زنان متولد بهمن دوست داشتنی و دارای زیبایی حسرت انگیزی هستند. ولی آنها تغییر پذیرند، لحظه ای شما را به یاد خامه نرم و لحظه ای دیگر به یاد پنیر شور می اندازند. بعد از زنان متولد مهر، متولدین بهمن زیباترین زنان دایرة البروج هستند. دست کم اگر زیبا نباشند، قیافه جالبی دارند. طرز لباس پوشیدن آنها شاید مایه تعجب شما بشود. تعداد کمی از آنها مطابق مجله های مد لباس می پوشند، ولی دختر بهمن معمولی لباس عامه پسند نمی پوشد. شاید لباسش طوری باشد که حسرت یک زن کولی را برانگیزد، و همراه با آن فردیت خاصش می تواند وی را بی نظیر جلوه دهد. اگر چیزی مد شود هر قدر هم که مضحک باشد، او اولین کسی خواهد بود که آن را می پوشد، با وجود این، لباسهای مدل قدیمی زمان مادر بزرگ یا حتی مادر مادربزرگ را هم به تن می کند. به علت بی اعتنایی متولد بهمن، لباسهای توری قدیمی را با مد امروز می پوشد و نتیجه آن می تواند کمی حیرت آور باشد. لباس خواب توری اش را در مهمانی رسمی می پوشد، لباس شب را برای خرید، شلوار پاچه گشادش را وقتی به تماشای اپرا می رود، کفش کتانی را در تئاتر، و الماس را وقتی به باغ وحش می رود. او احتمالا موی خود را به طرزی غیر معمولی آرایش می کند و این آرایش غیر معمول مانند شخصیتش غیر قابل پیش بینی است. مدل موی او ممکن است دم موشی، بافته، گوجه ای، مواج، کوتاه یا بلند و صاف باشد. چیزی که می توانید از آن مطمئن باشید این است که مدل موی او به هیچ مدل دیگری در دنیا شباهت نخواهد داشت. 

مکالمه با او را دست کم می توان استثنائی شمرد. او رفتار دلربایی دارد و معمولا کم رو و تقریبا تودار است. ولی ناگهان طبع اورانوسی او گل می کند و حرفی می زند که هیچ ربطی به موضوع ندارد. مثلا شما در مورد نوسان بازار سهام صحبت می کنید و او ناگهان حرفتان را قطع می کند که بگوید «می دانستی که برج ایفل نزدیک موزه لوور نیست؟ سپس با آرامش ولی قاطعانه دوباره به موضوع بازار سهام برمیگردد. اذهان دیگر شاید بطور منطقی پیش بروند، ولی ذهن دختر متولد بهمن بدون هیچ قاعدهای ناگهان مانند صاعقه به فردا می جهد، و بعد با سرعت به امروز بر می گردد. گهگاه عبارات شدید غير منتظری بکار می برد. مثلا او را در مورد سفر به فضا می پرسید و وی می گوید: «وقتی کوچک بودم تصور می کردم ستارگان سوراخهای کف بهشت هستند که از آنجا نور می تابد.» و اگر در حالت دیگری باشد، وقتی به او می گویید که منظره آدم برفی ای که در حال آب شدن است غمگینتان می کند، وی می گوید: « ولی این فقط برفی است که آب می شود.» او اول مبهم و بعد عملی رفتار می کند. لحظه ای کم رو و بعد جنجالی می شود. زنان متولد بهمن بشقاب پرنده را مورد تمسخر قرار می دهند، بعد داستانی از یک جن خال خالی که روی لبه پنجره است برای شما تعریف می کند. 

هرگز با لحن تحقیر آمیز با دختر متولد بهمن صحبت نکنید. او از اینکه وی را برابر با خود نمی دانید دلخور می شود و رفتار غیر دلسوزانه وی را گوشه گیر و منزوی می کند. شاید دختران اورانوس را به علت تسلط بر آینده مادرانی ایده آل تصور کنید. 

مادر بهمن ماهی

بالاخره هر چه باشد، بچه ها به آینده تعلق دارند. ولی نقش مادری اوائل او را شگفت زده می کند. از آنجا که وی معمولا توجهش را صرف همه اشخاص می کند، باید فراگیر که انرژی خود را در یک زمان به یک شخص اختصاص بدهد. درون گرایی طبیعی او مانع ابراز احساساتش می شود. مادر نمونه متولد بهمن نسبت به فرزندانش فداکار و در عین حال بی اعتناست. ولی احتمالا فعال ترین عضو انجمن خانه و مدرسه خواهد بود. او به راحتی ساعتها با دوستان فرزندانش به زبان خودشان صحبت می کند و بعد از ظهرها مرخصی می گیرد تا در کارهای مربوط به مدرسه کمکشان بکند. بچه ها از او برادری و انسانیت را فرا می گیرند. مادران متولد بهمن هرگز فرزندانشان را تحت مراقبتهای شدید قرار نمی دهند. زن متولد بهمن فرزندش را به خاطر آنکه حقیقت را بیان می کند، تنبیه نمی کند، حال هر کاری که می خواهد کرده باشد. افکار عاری از تعصبش موجب می شود که بچه ها کاملا به وی اطمینان پیدا کنند. او ذهن آنها را راجع به همه چیز روشن می کند، از داستانهای تخیلی گرفته تا غصه شان از اینکه در کودکستان نسبت به آنها بی اعتنایی می شود. او در عرض چند دقیقه می تواند اشکهایشان را تبدیل به خنده کند. بچه ها وی را مادری بامزه میدانند، کسی که کارهای خانه را با آرامش انجام می دهد، در تکالیف مدرسه یاری شان میدهد و وقتی بیمار هستند تر و خشکشان میکند. آنها را با محبت بیش از حد لوس نمیکند و بندرت از دستشان نق می زند. شاید برای سومین بار هم به بچه اش تذکر دهد که چرا دستهایش را نشسته ولی بیشتر علاقه دارد که بداند از درس علوم چقدر مطلب یاد گرفته است. 

طبیعت اورانوسی زن متولد بهمن

با اینکه اورانوس تمایل دارد روال فعلی امور را بر عکس کند، اما در این مورد خاص او قبل از مادر بودن، باید همسر باشد، و قبل از آنکه همسر شما شود باید قانعش کنید که ازدواج زندان نیست. او در این تصمیم گیری عجله ای ندارد و باید اول شما را برانداز کند، مورد آزمایش قرار دهد و دریابد که چه چیزهایی شما را بر می انگیزد. نظرات دوستان و اقوامش برای او مهم به شمار نمی آیند، ولی شاید از روی کنجکاوی از آنها هم نظرخواهی کند. او معیارهای خاص خودش را دارد. و به فرض اینکه در آزمون پذیرفته شوند از ازدواج با هم می تواند برایش گیج کننده باشد. 

وقتی توصیه ای به وی می کنید با خشنودی گوش می دهد، ولی طبیعت اورانوس نمی گذارد که آشکارا از دستورات شما پیروی کند. همانطور که نمی تواند طبق دستور کتاب آشپزی کیک بپزد، ماشین را هم نمی تواند دقیقا آنجایی که شما می گویید پارک کند. او معتقد است که اندکی سرپیچی در هر زمینه ای لازم است. ولی در عین حال که راه خودش را انتخاب می کند با حالت حاکی از توافق لبخند می زند. او همیشه تمایل دارد که درست کردن قهوه، عبور از خیابان، و پر کردن خودنویس خود را با روشهای مختلف مورد آزمایش قرار دهد. بلوزش را پشت و رو می پوشد، گلها را در ظرف ماهی می گذارد، و سرش را با کرم بعد از اصلاح می شوید. دلیلش را نپرسید، زیرا خودش هم نمی داند. او حالات غير معمول و استثنایی دارد. 

از آنجا که زن متولد بهمن طبیعت غیر شخصی دارد بیان کردن احساسات عمیق برای او آسان نیست و الگوی جسم او با ذهن و روانش مطابقت دارد. با آنکه دیدگاه استثنایی اورانوس موجب می شود که برخی از دختران متولد بهمن وابستگی های غریبی پیدا کنند، و وقتی جفت حقیقی خود را بیابند، ازدواجشان می تواند الگوی خوشبختی باشد. 

زن متولد بهمن شما روز و شبش را مانند قویی مغرور و متین سر می کند و در موقعیتهای رمانتیک ممکن است مانند خرس شلخته وار رفتار کند. مرز بین دوستی و عشق برای او مشخص نیست. از نظر او آواز های عاشقانه احمقانه است. برای او آنقدر چیزهای سحرآمیز در دنیا وجود دارد که بتواند ذهنش را با آنها مشغول کند، و از نظر او اینکه دو نفری روبروی هم بنشینید و عمیقا در چشمان یکدیگر خیره شوید، اتلاف وقت است. او با خوشحالی می گذارد که شما دستش را بگیرید و همانطور که ذوق زده و کنجکاو به طلوع آفتاب، ماشین عتیقه، پلیسی که سوار بر اسب است، سطل آشغال، جغد خشک شده یا یک بادکنک قرمز می نگرد، در کنار او قدم بزنید. ولی با ملاقاتهای پی در پی آرامش او را بهم نزنید. بگذارید هر موقع که می خواهد به تنهایی در سرزمین عجایب خود پرسه بزند، و او هم هرگز از گردشهای شما با دوستان مردتان ایراد نخواهد گرفت. 

سریع ترین راه برای از دست دادن او ابراز حس حسادت، مالكیت یا تعصب است، یا اینکه انتقادگرا، عبوس یا بیش از حد محافظه کار باشید. یک شرط دیگر برای بودن با این زن، دوست داشتن و پذیرفتن دوستان متعدد و متنوع اوست. 

زن متولد بهمن مستعد ایده های بکر فی البداهه است و قوه درک شهودی او نظیر ندارد. او در آینده سیر می کند و به همین دلیل قضاوتش ممکن است ابتدا معقول یا عملی به نظر نیاید. دختر متولد بهمن در فردا زندگی می کند و فقط از طریق او می توانید با آینده آشنا شوید.

  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۱
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×