طالع بینی خورشیدی متولدینت یر - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد تیر

طالع بینی خورشیدی زن متولد تیر

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه بدستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن تیر با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد تیر

صفات بارز شخصیتی

  • محجوب
  • پول دوست
  • انتقاد ناپذیر
  • صبور
نماد متولدین تیر Cancer

در اوایل آشناییتان با زن متولد تیر نمی توانید دریابید که آیا او یک دوشیزه آرام قمری است یا یک پرنده دیوانه وحشی؟ در این شکی نیست. و در پایان هم نخواهید دانست. 

در طول فصل بارانی، شما را در اندوه خود غرق می کند، ولی وقتی که دوباره آفتاب از لابلای ابرها نمایان می شود، شما را با شادی و مهربانی اش متأثر می کند. تجربه کردن طبیعت او درست مانند تماشای یکی از آن فیلمهای صامت قدیمی است. درست قبل از آنکه فیلم ترسناک بر روی صحنه بیاید، اول یک کمدی پر سر و صدا و مسخره نشان می دهند. پیانوی موسیقی متن فیلم، گاهی سرزنده و شاد، و گاهی ملال آور و غم انگیز می شود. این ریتم به گونه ای تغییر می کند که با صحنه های مختلف متناسب باشد، و هرگز يكنواخت نیست. دختر متولد تیر هم چنین است، اندکی عصبانی، کمی غمگین و بشدت خیالاتی است. همچنین راه اندوختن پول را می داند. 

طبیعتأ تا با او ازدواج نکرده اید نمی توانید زیر تشکش را نگاه کنید. محجوب بودن یکی از نشانه های اوست. ولی می توانید یقین داشته باشید که اگر آن زیر را نگاه کنید یک لنگه جوراب کهنه پر از سکه و اسکناس پیدا خواهید کرد. حتی اگر طالعش تحت نفوذ ولخرجی قمر باشد، باز هم مقداری پول زیر گلدان، یا لابلای رومیزی ای که هدیه تولد ده سال پیش او بوده ولی هرگز از آن استفاده نکرده، پنهان کرده. اگر یکی از کتابهای شعرش را باز کنید، شاید اسکناسی چروکیده از لای آن بیرون بیفتد. زن خرچنگ (متولد تیر)، وقتی که آزار دیده، و احتیاج به چیزی دارد که غرور جریحه دار شده اش را تسکین دهد، ولخرجی می کند، ولی اغلب مواقع مخارج او بطور چشمگیری کمتر از درآمدش است. حساب پس انداز شما علاقه او را جلب کرده و پول یکی از موضوعهای مورد علاقه او در صحبتهاست. البته اگر پس انداز چشمگیری نداشته باشید، شما را به خاطر آن تحقیر نمی کند، مشروط بر اینکه مردی باشید که راه بدست آوردن پول را بدانید. او کمکتان می کند تا پول بسازید و آن را پس انداز کنید، ولی وقتی که به ولخرجی می رسید دیگر تنها هستید. اگر در این راه زیاده روی کنید، امنیت آینده هر دو شما از بین خواهد رفت. وقتی که هدیه گرانبهایی به او می دهید و وی می گوید: «نمی بایستی چنین کاری می کردی»، واقعا منظورش همین است. 

برای آنکه فکر او را از چیزهایی مانند بیمه، وام خانه، اجاره، مخارج گوناگون و موجودی بانکی دور کنید، نیمه شب او را برای قدم زدن در زیر نور مهتاب به لب ساحل ببرید. او در چنین شبی بهترین حالات خود را ارائه خواهد کرد. ماه تمام رؤیاهای نهانی او را آشکار خواهد کرد و نزدیک بودن به آب شاید او را کمی آرام کند. شما احتمالا در عرض یک ساعت تمام تغییرات احساسات او را مشاهده خواهید کرد. بعدا می توانید آن را که بیش از همه دوست دارید انتخاب کرده و وی را تشویق کنید که آن را پرورش دهد. 

وقتی که دختر متولد تیر را لب ساحل زیر نور مهتاب تنها بگذارید، تغییرات شگفت انگیزی در او صورت می گیرد. آن خانم خونسرد و محتاطی که در طول روز، یا حتی آن دختر خندان و پررویی که عصرها گهگاه در رستوران یا تئاتر می دیدید، وقتی که اشعه های مغناطیسی ماه در چشم او می درخشد و صدای موجی که به ساحل می رسد در گوش او می پیچد، ناگهان تبدیل به موجودی دیگر می شود. او تبدیل به یک پری دریایی می شود که می تواند پا به پای شما با تخیلاتتان پرواز کند. اگر چنین رفتاری ندارد بدانید که ماه جدیدی مشاهده شده. اگر ماه ناقص باشد، او تبدیل به دختری خجالتی و ملیح می شود، پس چیزی که شما واقعا می خواهید بدر کامل است که بتواند استعدادهای نهانی او را تحریک کند. او، تحت تاثیر سحرآمیز بدر ماه می تواند شعر بنویسد، آهنگ بسازد یا حتی نحوه تفکر عمیق و نهانی فلاسفه را بیان کند. طبیعتا در طی این مدت هم صحبتی با او بسیار جالب خواهد بود. 
چنانچه دختر متولد تیر عاشق شما شده است، بدانید که رفتار او به دو نوع متفاوت می تواند باشد. او می تواند رفتاری لطیف، زنانه، خجالتی، محجوب و بطور خوش آیندی مضطرب داشته باشد. نوع دیگر آن تا حدودی دشوار خواهد بود. او هر حیله ای را بکار می برد تا به شما نزدیک شود. این روش او، در صورتی که واقعا برایش ارزش قائل هستید، می تواند هیجان انگیز باشد. همانطور که از برجهای خورشیدی دیگر اطلاع دارید، تعداد کمی از زنان کامل هستند. زن متولد فروردین مستقل و زن متولد آذر بطور حیرت آوری رک گو است، زن متولد آبان می تواند شما را بترساند. زن متولد خرداد بی ثبات و زن متولد مرداد زیاد از حد مغرور است -والی آخر. ولی زنان متولد تیر معمولا هیچ یک از این ایرادها را ندارند. 

برخورد با زن تیر ماهی

با وجود این، برخی «نبایدها» وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. زن متولد تیر از اینکه مورد انتقاد قرار گیرد بیزار است، تمسخر عمیقا او را می رنجاند، و تحمل این را ندارد که شخصی او را طرد کند. این سه قانون اساسی را رعایت کنید. او بندرت آشکارا رفتاری تهاجمی دارد، خرچنگ نمونه درنگ می کند. همیشه شما باید اولین قدم را بردارید. اگر او قدمی بردارد، به عقب یا به طرفین است. طبیعت ساده خجالتی او و وحشت از مورد قبول واقع نشدن در واقع انعکاسی از خصوصیت مردهاست. زن و مرد خرچنگی را می شناسم که هفت ساعت تمام نزدیک هم در آپارتمان آن زن نشستند و وانمود کردند که مجله میخوانند. در حالی که قلبشان در سکوت می تپید، صفحات مجله های قدیمی را ورق زدند، روزنامه های صبح و عصر را خواندند، و چند تا جدول هم حل کردند. هیچ یک از این دو خرچنگ تمایل نداشت که اولین قدم را بردارد. نسبت به مادر او مهربان باشید، وگرنه هرگز شما را نخواهد بخشید. از نظر او مادرش خانمی است که هرگز نمی خواهد کسی با وی بدرفتاری کند. او در برابر شوخی راجع به مادر زن عکس العمل خوبی نشان نمی دهد. و هرگز دفترچه خاطرات او را نخوانید، البته احتمالا لاک و مهر شده است. خرچنگها به حفظ اسرار علاقه مند هستند و اهل اعتراف کردن نیستند مگر آنکه شما در این کار پیشقدم شوید. 

متولد تیر از قشنگ نبودن وحشت دارد که می تواند برای هر دو شما مشکل ایجاد کند. او می ترسد از اینکه شاید به اندازه کافی زیبا، زرنگ، جوان یا مسن نباشد. حتی اگر بسیار جذاب باشد، اندامی زیبا و مغزی مانند ارسطو داشته باشد، باز هم کمبودی در خود حس می کند. او را مطمئن سازید که جوان و دوست داشتنی است، که او نامزد شماست و شما هم دوستش دارید. شاید اگر روزی بیست مرتبه این را تکرار کنید وحشت او کمتر شود. خلقیات او تغییرات ماه را منعکس می کنند. با هر تربيع ماه، در حد متوسط ماهی چهار مرتبه تغییرات کلی، و روزی دو مرتبه تغییرات جزیی در او مشاهده می شود. اعمال او قابل پیشگویی است، ولی به گونه ای نامشخص. رفتارش شاید او را سحرآمیز و دلربا جلوه دهد، ولی در مقابل این توانایی را هم دارد که آنقدر آزارتان دهد که گاهی احساس کنید می خواهید کتکش بزنید. در مواقعی که اوقات تلخی میکند، شاید حتی نگران این باشد که آشپز خوبی نیست، که البته این نگرانی اصلا بی اساس است، زیرا زن متولد تیر معمولی آشپز بسیار خوبی است. این زن طرفدار غذای کنسرو شده یا منجمد نیست، و ترجیح می دهد به جای کنسرو نخود، خودش آن را بخرد و پوست بکند، و خودش هم بیسکوییت بپزد. غذاهایی که می پزد همیشه لذیذ و خوشمزه است. زنان متولد تیر با اجاق گازشان همیشه رابطه ای صمیمی دارند. آشپزخانه، محل مورد علاقه اوست. وی مانند یک مادر به شما رسیدگی می کند، و شما هم احتمالا عاشق این رفتار او هستید، که البته اغلب مردان اینطور هستند. علاوه بر وحشت بی مورد و آشکار او نسبت به توانایی آشپزی خودش، یکی دیگر از هراسهای او این است که نکند شما به اندازه کافی دوستش نداشته باشید. البته برطرف کردن این هراس برای مردان خونگرم آسان است. تا آنجا که می توانید به او ثابت کنید که دوستش دارید -او پذیرنده خوبی خواهد بود. به محض آنکه شما عشق خود را بروز دهید، وی با خشنودی آن را می پذیرد، و این شاید احساس کمبود او - را از بین ببرد، ولی مشکلات جدیدی بوجود می آورد. در حقیقت، بعد از آنکه عشق زن متولد تیر را بدست آوردید، شاید کمی سماجت نشان دهد، مثلا، تا آخر عمر نگذارد از وی رها شوید. البته این بد نیست. مردانی هستند که تشنه چنین وفاداری هستند. اگر شما به اندازه کافی خوشبخت بوده اید که صاحب چنین عشقی شوید، دیگر هرگز گرسنه یا بدون محبت نخواهید ماند. علاوه بر آن، خنده دیوانه وار او می تواند هیجان انگیز باشد. طبع شوخ او، وقتی که به زنان طعنه زن عیب جو با آن خنده های ریاکارانه شان فکر بکنید، حتی دلپسندتر و صمیمانه تر به نظر می آید. بسیار بیرحمانه و دور از انصاف است که با قلب این دختر بازی کنید، زیرا او با محبت صادقانه ای شما را دوست خواهد داشت، به شما افتخار خواهد کرد، و مطيع، اما کمی نق نقو خواهد بود. اگر نمی توانید در مقابل، به همین اندازه اشتیاق نشان دهید، چنین عشق کمیابی را دامن نزنید. سماجت او را به یاد آورید. رابطه تان شاید برای شما چیزی بیش از یک سرگرمی نباشد، ولی وقتی که خواستید این رابطه را خاتمه دهید دچار مشکل خواهید شد. او بیهوده انتظار نمی کشد، احساساتش به هیچ وجه سطحی با ظاهری نیست، وقتی که او صاحب یک مرد یا حتی یک فنجان چای شود، برای همیشه به وی تعلق خواهد داشت. 

أو شاید دوستان شما را غرق نشاط و تملق نکند، ولی با دلربایی اش در شما تاثیر خواهد گذاشت. زنان متولد تیر ترجیح می دهند که احساسات عمیق خود را در برابر اشخاصی که به آنان بسیار نزدیک هستند، بروز دهند. بعد از آنکه با دخترهای دیگر دوست شدید و آنها را با او مقایسه کردید، آنگاه باز می گردید به دوست خرچنگ خود و التماس میکنید که با شما بماند. 

مشکل ترین جنبه رفتار شما با زن متولد تیر این است که نگذارید دوباره به درون لاک سخت خود برگردد. احساسات او آنقدر حساس و ظریف است که کوچکترین حرف یا حرکت بی منظوری می تواند آن را جریحه دار کند. او گاهی گفتارهای شما را اشتباه تعبیر می کند و به سختی می توان حدس زد که چه موقع ناگهان در برابر تعبیرهای نهانی خود آسیب پذیر می شود. شاید شبی مدل موی او را تحسین کنید، و چشمان او پر از اشک شود. چرا؟ او این حرف را به این معنی می گیرد که دفعات قبل مدل مویش قشنگ نبوده است. زنان متولد تیر بسیار زودرنج هستند و زیاد گریه می کنند، پس همیشه دستمالی همراه داشته باشید. آنها الزاما خسیس نیستند، ولی عادت دارند که هر چیزی را نگاه دارند، می توانم بگویم که این برای آنها یک ضرورت است. او بندرت شیشه، قوطی، دکمه، جوهر، یا الگوی لباس های کهنه را دور می اندازد. شما که نمی توانید قضاوت کنید، شاید روزی آن بلیتهای قدیمی تئاتر، یا نامه های عاشقانه رنگ و رو رفته، یا کیسه های چای استفاده شده دوباره به دردش بخورد. شاید روزی در آینده نامعلوم به آن فیوزهای سوخته که در کشوی خود نگاه می دارد احتیاج پیدا کند. و اگر روتختی ای را که مادر مادربزرگش برایش بافته بسوزانید، عکس العمل بدی از او خواهید دید. هر چیزی برای او ارزشی عاطفی دارد و خاطره برانگیز است، حتی دسته چکی که از سال ۱۹۵۲ نگه داشته است. او چیزهایی را که به خودش تعلق دارد، جمع آوری کرده و بدقت از آنها محافظت می کند. و البته این شامل شما هم می شود. او به آن اندازه که نسبت به چیزی احساس مالکیت می کند، احساس حسادت نمی کند. بین این دو تفاوت اندکی وجود دارد. 

زنانی که متولد سمبل های آتش هستند شاید در برابر نومیدی های زندگی اعتراض کنند، ولی دختر متولد تیر معتقد است که با گله کردن نمی توان چیزی را عوض یا بر آن غلبه کرد. وقتی جریان زندگی آنطوری که او می خواهد پیش نمی رود، شاید چند قطره اشک بریزد، ولی عکس العمل معمولی اش این است که با صبر و شکیبایی منتظر شود تا همه چیز به خودی خود روبراه شود. شکیبایی یکی از صفات دوست داشتنی اوست. ولی وقتی که افسرده است، شما باید راهی پیدا کنید که او را از این حالت در آورد. سعی کنید قبل از آنکه او عميقا صدمه ببیند به کمکش بشتابید. او به گونه ای تمایل دارد که مانند بچه از وی مراقبت شود. تمایل به اینکه کمی توسط عزیزان خود لوس شود، عمیقا در طبیعت تیز وجود دارد. او شدیدا نیاز دارد که بداند شما بدون او نمی توانید زندگی کنید، و گاهی دست به هر کاری می زند تا دلسوزی و غریزه محافظت شما را تحریک کند، و این کار را به این دلیل انجام میدهد تا مطمئن شود که دوستش دارید. او در مقابل چیزی که به شما می دهد، چیز زیادی از شما نمی خواهد. ولی هیچ گاه گول ضعفش را نخورید. آن بچه کوچک ناتوان که طالب بازوان بزرگ و قوی شما است که از وی در برابر سرما و دنیای بی رحم محافظت کنید، چنانچه مجبور شود خودش می تواند زندگی اش را اداره کند. در حین یک دعوا، وقتی که دختر قمری شما با چشمانی گریان و وحشت زده به شما نگاه می کند، به خاطر داشته باشید که به محض آنکه شما آنجا را ترک کنید، احتمالا اشکهایش را پاک می کند، نواری در ضبط صوت می گذارد و به آرامی کمدش را مرتب می کند. البته شما نباید آن مواقعی را که افسردگی اش حقیقی است، و نه کوشش معمولی اش برای جلب احساس همدردی شما، نادیده بگیرید. آن شب های بخصوص را بهتر است با او در خانه بمانید، دستش را با محبت در دست خود بگیرید و با هم موسیقی گوش دهید. 

فداکاریهای شجاعانه او در برابر اشخاصی که دوستشان دارد، نامحدود است. با وجود آنکه شخص با شهامتی نیست و در برابر هراس های خودش هیچ شجاعتی به خرج نمی دهند، ولی برای دیگران دلیر خواهد بود. وقتی که همه چیز برایتان ملالت انگیز به نظر می آید، هرگز رهایتان نمی کند، و در این مواقع شما را بیشتر به یاد صخره های عظیم و سرسخت می اندازد تا یک پرتو ظریف نقره ای مهتاب. 

مادری قوی

فرزندانش هم او را مادری قوی خواهند یافت، مادری که بتواند به او پناه ببرند. او با ادراک حساسش آنها را یاری می کند تا راهشان را در زندگی پیدا کنند. بچه ها به مادرشان می چسبند، و او با عشق و صمیمیت خانه اش را، حتی اگر کلبه ای بیش نباشد، مانند قصر با شکوه، راحت و ممتاز می سازد. وقتی که بچه ها متولد می شوند، شما شاید کمتر توجه او را جلب کنید. خرچنگ بر مادری دلالت دارد، می دانستید؟ البته هنوز هم برای شما جایی خواهد بود، ولی مجبورید چند قدم آن طرف تر بروید. (زن متولد تیری که نمی تواند بچه دار شود، محبت مادرانه اش را نصیب حیوانات خانگی و دوستانش می کند، که البته این از خوش شانسی آنهاست. مانند پرنده ها، احتمالا بچه هایش را هر موقع که دهانشان باز می شود غذا می دهد، و آن غذا همیشه گرم و مقوی خواهد بود. 

او برای خانواده اش هرگونه تلاشی را که امکان پذیر باشد، انجام می دهد. وقتی که بچه اش عطسه می کند، به او دوا میدهد و راهی تختخوابش می کند و آنقدر به او چای داغ و سوپ مرغ می دهد تا دیگر به سنی برسد که از چنین مراقبتی گریزان شود. او بچه اش را مجبور می کند که در سرما و برف و باران لباس مناسب بپوشد. یک بچه باید آن قدر قدرت مقاومت داشته باشد تا بتواند با نگرانی مادرش مقابله بکند. و باید بچه سرسختی هم باشد که لوس نشود. وقتی که او پا به دنیای بیرون می گذارد و متوجه می شود که در دنیای دیگران در مرکز قرار ندارد، شگفت زده می شود. وقتی که زندگی بیش از حد واقعی می شود، چنین محبت و وفاداری نسبت به فرزندان می تواند به آنها امنیت بدهد، ولی همزمان هم بطور غیر عادی آنها را به خانواده وابسته می کند، تا حدی که نتواند به اشتباهات خود پی ببرند. مشکل می توان تشخیص داد که آیا مادر متولد تیر است که میخواهد فرزندانش به او وابسته باشند یا خود فرزندان او. او تمام ورقه های دیکته آنها را نگه می دارد، و با افتخار فراوان نقاشیهای ناشیانه آنها را به دیوار می زند، و کفشهای زمان کودکیشان را با ظرافت داخل دستمال می پیچد. او با حافظه قوی و بارزش اولین قدمهای فرزندش را سالها بعد از آنکه خانه را ترک گفته، به خاطر می آورد. وقتی که بچه ها خانه را ترک می گویند، پذیرفتنش برایش دردناک خواهد بود. زنان متولد تیر به راحتی رضایت نمی دهند که فرزندانشان را بواسطه ازدواج از دست بدهند. تا آنجا که می توانند سعی می کنند که آنها را در خانه نگه دارند، و فکر می کنند که هیچ شخصی به اندازه کافی لیاقت آنها را ندارد. شخصی که به همسری فرزند مادر متولد تیر در می آید باید سخت تلاش کند تا تأیید او را بدست آورد. 

مادر متولد تیری را می شناسم که هر روز می رفت مدرسه دنبال پسر کوچکش. زنگ که می خورد آن پسر مثل موشک از در خارج می شود و قبل از آنکه مادرش را ببیند چند بار دور زمین بازی می دوید. یکبار که عمه اش مادر را همراهی کرده بود، به طرف پسر کوچک دوید، ولی مادر جلو او را گرفت و گفت، «نه، او به این طریق خشم نهفته خود را آغاز می کند، وقتی که دوید، خودش می آید.» بالاخره پسر کوچک رفت به طرف مادرش، دست او را گرفت و گفت: «مامان بریم خونه، من گرسنه هستم.»

این خلاصه ای است از رفتار زن قمری نسبت به عشق، و بیش از همه، ازدواج. او چنان احساس عجیبی نسبت به مالکیت دارد که نمی توان آن را تغییر داد، ولی در این مورد خشن نیست. هر قدر هم که شما دنبال رؤیاهای خود بروید، او در اعماق قلبش می داند که روزی باز خواهید گشت، و او هم صبورانه منتظرتان خواهد بود. و چشمان ماه مانند او همان جادویی را که دیده بودید، خواهد داشت، هنوز زیبا خواهد بود و آشپزخانه هم همان بوی خوش ادویه جات را خواهد داد، و او از شما می پرسد که این مدت را چگونه گذراندید، و الان چه احساسی دارید؟ اگر همه چیز خوب پیش نرفته و شما غمگین هستید، با شوخیهایش شما را به خنده می اندازد. بعد از آنکه استراحت کردید، غذایتان را می دهد و با توصیه های معقول و طبیعت گرمش نگرانی شما را از بین می برد. بعدا در نور آتش به صورت افسونگر او نگاه می کنید و دوباره از خودتان می پرسید، «آیا او واقعا دختر ماه مانندی از یک باغ بهشتی یا پرنده ای دوست داشتنی و دیوانه است؟ ولی جوابش مهم نخواهد بود. 

  • ۱۱ آبان ۱۳۹۰
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×