طالع بینی خورشیدی متولدین خرداد - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد خرداد

طالع بینی خورشیدی زن متولد خرداد

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه بدستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن خرداد با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد خرداد

صفات بارز شخصیتی

  • چند وجهی
  • مستقل
  • رها و بی قید
نماد متولد خرداد Gemini

آیا هرگز در نهان با نظریه بریگهام یانگ که طرفدار ازدواج یک مرد با چندین زن بود موافق بوده اید؟ آیا در باطن حسرت سلاطین شرقی و حرمسراهایشان را خورده اید؟ در این صورت با دختر جوزا، ازدواج کنید و يقين داشته باشید که صاحب حداقل دو، سه، یا حتی چهار همسر خواهید شد. 

طبیعتا چنین اقدامی فراز و نشیب هم خواهد داشت. تفاوت بین حرمسرا و زن متولد خرداد در کمبود علاقه آشکار او به احساسات عاشقانه خاکی است. به سختی می توان او را قانع کرد که عشق یا هر چیز دیگر را جدی بگیرد. فکر او همیشه در حال پرواز است، ولی اگر کمی عمیق تر به او بنگرید، در می یابید که پشت این شخصیت چندگانه، موجود رمانتیکی پنهان است که قابلیت عاطفی و احساسی شدیدی دارد. و این قابلیت در صورتی نمایان می شود که بتوانید ترکیب ذهنی و روحی و جسمی او را کامل کنید. البته با توجه به شخصیت چندگانه او چنین کاری چندان ساده نیست. در هر صورت، می توانم به شما بگویم که یک زن متولد خرداد برابر با چندین زن است، اما متاسفانه این به شما بستگی دارد که معادله شخصیتهای چندگانه او را به چه صورت حل کنید. 

سن او راهنمای مهمی از میزان و چگونگی انتظاراتی است که می توانید از وی داشته باشید. تا زمانی که سنی از او نگذشته عشق برای او چیزی جز یک بازی نخواهد بود. در این زمینه او می تواند فوق العاده بی ثبات و پیش بینی ناپذیر باشد. اول تحت تاثیر لبخند و صدا و حتی طرز راه رفتنتان قرار میگیرد، و بعد آنچنان از شما رویگردان می شود که از همه چیز شما از جوراب گرفته تا مدل مویتان ایراد می گیرد. ولی نگذارید این نکته مانع دوستی با زن متولد خرداد شود. به خاطر بسپارید که با این زن با یک تیر دو نشان می زنید، و این معامله خوبی است. 

زنان تحت نفوذ عطارد آنقدرها هم که گاهی به نظر می رسند، سنگدل نیستند. قدرت تخیل فعال آنها موجب پیدایش سوداهای گوناگونی می شود، که آنها را به راحتی از طریق عشق بیان می کنند. و زنان متولد خرداد دو برابر زنان دیگر نیازمند این کار هستند. مرد متولد خرداد می تواند از طریق حرفه و شغل های گوناگون مثل هنرپیشگی و خوانندگی و وکالت و فروشندگی اظهار وجود کند. اما اگر یک زن چنین کند به دمدمی مزاج بودن شناخته می شود. البته نه آنکه زن متولد خرداد اهل شغل نباشد، ولی در موقعیت اجتماعی فعلی، حرفه به اندازه عشق و احساسات امکانات زیادی در اختیار او قرار نمی دهد که تئوریهای بیشمارش را به اجرا بگذارد. 

زن متولد خرداد نیاز به احساس همدردی شما دارد، نه عصبانیتتان. وی به سختی می تواند همزمان خودش را درگیر بیش از یک مرد بکند. در عین حال که مجذوب قدرت روحی و هوش یک مرد است، قسمت دیگری از وجودش متوجه بی علاقگی او نسبت به هنر و موسیقی و شعر می شود. وقتی با شخصی آشنا می شود که دارای قدرت خلاقیت، و اهل باله و ادبیات است، شخصیت دوگانه او دوباره نمایان می شود. درست همان لحظه ای که با مرد دلخواهش در موزه قدم می زند، شخصیت دیگر او از خود می پرسد که آیا این مرد، مرد زندگی هم است، یا به اندازه کافی عقل سلیم دارد که بداند چه هدفی را در زندگی دنبال می کند؟ یقین دارم که با توجه به نکات فوق شما بهتر بتوانید تضادی را که در اخلاق ویژه متولدین خرداد است درک کنید. 

اغلب مواقع (وقتی که حوصله دارد)، شخصیت شاد و سرزنده او می درخشد، با شوخ طبیعی و هوشش توجه شما را جلب کرده و راجع به هر موضوعی که بخواهید با شما صحبت می کند. از اشارات و حركات عاشقانه شما لذت می برد و به راحتی می تواند آنها را فتح کند. هیچ زنی در دنیا به اندازه او نمی تواند صاحب چنین جذابیت خوش آیندی بوده و چنین تخیلاتی در عشق داشته باشد، او همانطور که ظرافت زنانه اش را حفظ می کند، به موقع نیز از خود استقلال نشان می دهد. او می تواند یک لحظه کاملا نقش دختری خوش گذران را بازی کند تا مرد دلخواهش را به دام بیندازد، و به همان راحتی هم می تواند نقش زن خانه دار، و سپس روشنفکری را ایفا کند که آثار فلاسفه بزرگ را مطالعه می کند و درباره اشعار نظر می دهد، و ناگهان تبدیل به زنی احساساتی، عصبی، گریان و ترسو بشود . مطمئنا زن متولد خرداد زن یکنواختی نیست. 

اگر خیال می کنید این اغراق گویی است، هنر پیشه فقید، «مریلین مونرو» را به خاطر بیاورید. تمام مردانی که با او آشنایی داشتند، از کارل سندبرگ گرفته تا آرایشگر ش. او را به صورتی متفاوت می شناختند. برای درک این تفاوت کافیست یک عکس زیبا از او که بی شباهت به الهه عشق نیست در کنار عکس دیگری با عینک و بدون آرایش بگذارید که او را مانند کسی نشان می دهد که مشغول سخنرانی درباره نویسندگان روسیه است. سپس عکس سوم و چهارمی که وی را با پیشبند مشغول یادگیری پتن سوفله پنیر برای شوهری نشان می دهد که به خاطر صمیمیت گرم و انسانی اش وی را می پرستد، و در کنار شوهر دیگری به خاطر قوه تفکر و استعداد او در ادبیات و احترام زیادی برایش قائل است. به این کلکسیون دو عکس دیگر اضافه کنید، یکی که او را در حال گریه، پس از دست دادن بچه سومش نشان می دهد و دیگری با لبخندی شاد که در کنار یک ستاره سینمای فرانسه ایستاده. این عکسها نمایانگر شخصیت چندگانه زن متولد خرداد است، زنی که با موفقیت شخصیت چندگانه خود را پشت تصویری که می خواست نمایانده شود، پنهان ساخته است. 

دختر تحت نفوذ عطارد میل وافری دارد به اینکه «قلبا و حقیقتأ عاشق باشد». ولی از آن اجتناب می کند. وی قلب می خواهد مادر باشد، ولی از ایفای این نقش هم اغلب پرهیز می کند. با هر مردی که آشنا می شود، گونه ای کمال در او می یابد، ولی باز هم پیوسته در جستجوی مردی است که واجد تمامی صفات لازم برای خوشبختی اش باشد. در وجود او دوست خوبی می یابید. دختر متولد خرداد، از غواصی گرفته تا دوچرخه سواری و بدمینتون، شما را همراهی می کند. به تمام ورزشهای خارج از سالن علاقه دارد، ولی به همان اندازه هم ظرافت زنانه خود را همگام با مغزی متفکر حفظ می‌کند. وقتی موضوع جدیدی کنجکاوی اش را تحریک کند، حضور ذهن او آشکار می شود. ذهن عطارد تمام پیچیدگیهای نظرات خلاق شما را در می یابد، و احتمالا خودش نیز چندین طرح اصلاحی به آن اضافه می کند. تا زمانی که از او انتظار ثبات نداشته باشید. واقعا بی نظیر خواهد بود. 

باید هشدار بدهم که این زن می تواند صادقانه خود را عاشق شما بداند، و همزمان مردهای دیگر را نیز جذاب بیابد. اگر دائما در کنارتان نباشد، زودتر از دیگر زنان و شما را فراموش می کند. پذیرش تغییر و تحول جزئی از طبیعت اوست، و حتی گاهی به جستجویش می رود. تا زمانی که وی نیاموخته که در روابط عاشقانه باید پای بندی نشان داد و از صبر و ثبات نباید غفلت کرد، می تواند زندگی خودش و شما را نابود کند. وقتی که همسر این زن شدید می توانید برای تمام مردانی که محکوم به زندگی یکنواخت با یک زن شده اند دلسوزی کنید. اگر با او ازدواج کنید صاحب چندید زن خواهید شد. 

شخصیت شماره یک زن قادر است خودش را با هر چه که اراده کنید، وفق بدهد. 

اگر خواهان وفاداری هستید، چنانچه به اندازهای او را مجذوب کنید که عشق واقعی اش را بدست آورده باشید وی وفادار خواهد بود. 

از شخصیت شماره دو این زن انتظار بداخلاقی داشته باشید. رفتار او گاهی طعنه آمیز توأم با عیب جویی و حاضر جوابی خواهد بود. با وجود این، از نظر فکری شما را به مبارزه می خواند. ولی البته مردها از چنین کشمکشی لذت می برند، اینطور نیست؟ شبهایی که شما دیر به خانه می آیید، هرگز نمی پرسد کجا و با کی بودید، و چرا دیر آمده اید؟ پس در مقابل، شما هم چنین انتظاری از او نداشته باشید که همه‌چیز را توضیح دهد. او برای شما احترام قائل است، و انتظار همین احترام را از طرف شما هم دارد. زن شماره دو، زن فوق العاده مستقلی است. 

شخصیت شماره سه از خانه داری متنفر است. انجام کارهای روزمره او را افسرده می کند. در حالی که او در رؤیا بسر می برد، مطالعه می کند یا درباره نمایشنامهای مطلب می نویسد، رختخوابها جمع نشده و ظرفها نشسته می مانند. او شاید برای شام یک قوطی کنسرو لوبیا جلویتان بگذارد و حتی زحمت باز کردنش را هم به خود ندهد ولی در عوض تا سپیده دم می توانید گفتگوهای رضایتبخش با او داشته باشید. وقتی که ناراحت هستید با شما احساس همدردی میکند و از نظر احساسی و فکری شما را یاری می دهد. در مورد عقاید بودائی شما کنجکاوی، و وقتی که تلاش می کنید شعری بنویسید از خود هیجان نشان می دهد. در کوتاه مدت، او می تواند دوست خوبی باشد. اگر از کار نکردن او در خانه ایراد نگیرید، به شما ابراز محبت می کند. شاید در امور مالی خانه بی دقت باشد، ولی اگر روزی پیشنهاد مسافرت کوتاهی بدهید اشتیاق زیادی نشان می دهد، و ایرادهای احمقانه ای مانند تاثیر مخارج سفر بر بودجه خانواده، غذا ندادن به گربه و احتمال چکه کردن سقف در ایامی که مسافرت هستید نمی گیرد. 

همسر شماره چهار مادری شاد و خندان خواهد بود. هرگز اجازه نمی دهد که بچه ها او را محدود کنند، و با نقشه های گوناگونی که مرتبا طرح می کند. وقت آن را ندارد که آنها را لوس کند یا بیش از حد از آنها مراقبت کند. فرزندانش از استقلال او بهره مند می شوند و به آن تأسی میجویند. اگر از او سئوال کنید که چقدر از وقت خودش را صرف بچه ها می کند، احتمالا در جواب می گوید، «در خانواده ما وقت مهم نیست ، بلکه عشق مطرح است» او راست می گوید. بچه ها احتمالا کمتر از او اطاعت میکنند، زیرا یک روز اکید دستور میدهد و روز دیگر تسلیم آنها می شود. ولی بچه هایش از اینکه می توانند گفتگوهای طولانی با مادر خود داشته باشند لذت می برند. تخیلش هم سنگ تخیلات فرزندانش است، و آنها همدیگر را جذب و درک می کنند. او احتمالا مادر آسان گیری خواهد بود، ولی در مورد نتیجه دروس و معدل آنها حساسیت به خرج می دهد و طالب نمرات خوب است. با وجود این مادر، آنها نمی توانند از انجام تکالیف مدرسه غفلت کنند. ولی اگر لباسهایشان را در کمد آویزان نکنند احتمالا ایرادی نخواهد گرفت.

همسر شماره پنج کدبانویی زیبا است که در تزیین خانه از خود مهارت نشان خواهد داد. می توانید هر شخصی را، از رئیستان گرفته تا نخست وزیر، برای شام به منزل دعوت کنید و او آنچنان جذاب و خوشایند خواهد بود که آنها رغبتی به ترک خانه شما نشان نمی دهند. او زندگیش را با اندکی مهارت و تلاش سر و سامان می دهد، مانند مانکنها لباس می پوشد و عاشق تئاتر است. می توانید او را به گالری های هنری یا کنسرت ببرید و او را در هر جمعی احساس راحتی می کند. همه به شما خیره می شوند و از خود می پرسند آن زن زیبا که در کنار اوست کیست؟ از ظرافتهای زنانه فوق العاده ای برخوردار است که شما همیشه مایلید هدایای گرانبها برای او بخرید. اگر پیشنهاد مسافرت بکنید، چشمان او می درخشد. این زن فریبنده است. 

خب، این هم از زن متولد خرداد شما. البته شاید چندتایی را از حرمسرای شما جا انداخته باشم. دوستانتان از اینکه هر روز شما را با یک زن متفاوت می بینند حسرت می خورند. ولی اگر چیزی در این مورد از شما پرسیدند، خونسرد باشید و چیزی بروز ندهید. خوب، خودتان هم می دانید که داشتن چند همسر درست نیست.

زن متولد خرداد وقتی که می تواند با هواپیما مسافرت کند، هرگز قطار را انتخاب نخواهد کرد. و به همین ترتیب وقتی که می تواند صحبت کند، هرگز ساکت نمی ماند. وقتی که می تواند کمک کند، از آن خودداری نمی کند. و وقتی بتواند بدود، هرگز راه نمی رود. مغز او همیشه چنان مملو از فکرهای گوناگون و قلبش آکنده از آرزوهای مختلف است که به نظر می رسد برای تنظیم آنها به کامپیوتر نیاز داشته باشد. اگر شما آن مرد هستید، او جرأت نمی کند پشت سرش را نگاه کند تا دریابد به وی نزدیک شده اید، یا نه؟ درون خود وحشت عمیق و غیر قابل توصیفی دارد که مانع نزدیک شدن او به شما می شود. وقتی که بالاخره توانستید به او برسید، به وی بیاموزید که سرعت خویش را با شما وفق دهد. اگر دست او را محکم در دست خود بگیرید و هرگز رها نکنید موفق خواهید بود. با اینکه طبیعت عطارد همیشه او را به طرف جلو میراند، تمایل نهایی اش، بیش از آنچه شما فکر می کنید، این است که مدتی آرام بماند. پس عجله کنید تا به او برسید. وی محتاج شماست.

  • ۱۱ تیر ۱۳۸۶
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×