طالع بینی خورشیدی متولدین دی - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد دی

طالع بینی خورشیدی زن متولد دی

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن دی با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد دی

صفات بارز شخصیتی

  • استعداد هنری
  • متین
  • آداب دان
  • با سلیقه
  • کنترل احساس
نماد متولد دی Capricorn

اول باید بگویم که زن متولد دی نمونه وجود ندارد. او ممکن است عینک کلفتی به چشم بزند و متصدی موزه باشد، یا رقاصی کند. شاید مدیر شرکتی مهم باشد، یا در رستورانی همبرگر سرخ کند، یا مجری یکی از بزرگ ترین برنامه های هنری خیریه باشد. زن متولد دی شاید ستون مربوط به اشخاص طبقه ممتاز را در روزنامه ها اشغال کند، یا محجوبانه در پشتیبانی از شوهرش که کاندیدای سیاسی است لبخند بزند، و یا مایعات عجیب و غریبی در لوله های آزمایش بریزد. به هر حال هر حرفه ای که داشته باشد و هر لباسی که به تن کند، زحل همیشه بر اعمال و هدفهای نهایی او حاکمیت خواهد داشت. 

زن متولد دی می تواند چنان عشوه گر باشد که مردی را به طرف خود جذب کرده و وا دارد که از او در برابر سرما و دنیای ظالم حمایت کند. یا در نهایت بی اعتنایی و سکوت و خونسردی بر ستون مرمرین خود نشسته و شما را برای ازدواج به مبارزه بطلبد. به هر حال در پس هر یک از دو شخصیت (عشوه های زنانه با رفتار معقول) یک هدف وجود دارد قاطعیتی فولادین برای به دام انداختن مرد مناسب خود، مردی که بتواند از لحاظ اجتماعی شخص مهمی باشد، او را سرافراز کند و پدر خوبی برای فرزندانش باشد. 

تعداد زیادی از زنان متولد دی اهل کار هستند، و شاید فکر کنید که عشق و ازدواج برای او در درجه دوم قرار دارد. در مورد عشق درست حدس زده اید ولی در مورد ازدواج اینطور نیست. نکته ای که باید در مورد این دختر درک کنید این است که هدف او کسب امنیت، اقتدار، مقام و جلب احترام است. و هیچ فرقی نمیکند که این خواسته ها پای تخته سیاه به عنوان معلم یا پشت میز ریاست یا در کنار شوهر بلند پروازی که زندگی اجتماعی و خصوصی اش را او بتواند با متانت و برنامه ریزی دقیقی اداره کند، برآورده شوند. متولد دی بالاخره روزی شهرت خواهد یافت و این شاید از طریق نویسندگی، سخنرانی، نقاشی یا آهنگسازی باشد. استعدادهای هنری فوق العاده آنها، اعم از زن و مرد، شگفت آور است. شاید این استعدادها از یک حس درونی ناشی از تعادل و هماهنگی سرچشمه گرفته باشد اینکه می توانند حس کنند چه چیزی خشنودشان می کند و چه چیزی درست یا غلط است. 

نکته ای که می خواهم بیان کنم کمی حساس است. ولی حتی زنهای زحلی که در تئاترهای کمدی یا قدیمی ترین حرفه های دنیا مشغول به کار هستند، شغلشان را توسط ازدواج با کمدین اصلی و یا پولدارترین مشتری شرکتشان بدست آورده اند. بز باید ترقی کند. این مهم نیست که از کجا شروع کند، بلکه باید به نوک آن تپه، جایی که چشم اندازش برایشان رضایت بخش تر است برسند. زن متولد دی خودنما نیست، هرگز جار و جنجال راه نمی اندازد و با زور و فشار راهش را برای کسب مقام اول باز نمی کند. شاید حتی طوری رفتار کند که فکر کنید آنقدر مطیع است که احتمالا با رضایت کامل عقب نشینی خواهد کرد، ولی اگر چنین تصوری دارید، منتظر شوید تا ببینید که چه کسی مقام بالاتر را کسب می کند. 

هرگز فکر نکنید که زن متولد دی شغلش را فدای ازدواج نخواهد کرد. فقط فرصتی به او بدهید که موقعیتی اجتماعی بدست آورد و کدبانوی یک خانه منظم باشد و آن وقت خواهید دید که چقدر سریع علاقه اش را به شغلش از دست می دهد (یکی از چیزهایی که او با شتاب انجام میدهد). در صورت لزوم وی با خشنودی به کارش ادامه می دهد و شما را یاری می دهد تا از کوه کامیابی بالا روید ولی تنبل نیست در غیر این صورت ترجیح می دهد در مقام همسر شما باقی بماند، به شرط آنکه این مقام به اندازه کافی از امنیت مالی برخوردار باشد. 

یکی از خصوصیات نمونه و خوشایند زن متولد دی تربیت ذاتی و رفتار توأم با متانت اوست. شاید با یکی از آنها آشنا شوید که در خانه ای یک اطاقه در محلهای فقیر نشین بزرگ شده باشد یا دختر یک معدنچی باشد، ولی تا زمانی که خودش موقعیت خانوادگی اش را فاش نکرده (و احتمالا این کار را نخواهد کرد)، هرگز از رفتار و کردارش، چیزی را حدس نخواهید زد. آداب معاشرت و رفتار اجتماعی و ظاهر محافظه کار و سنت گرای او طوری است که گویی در خانوادهای اصیل بزرگ شده و در بهترین مدارس خصوصی تحصیل کرده. 

بدخلقی بالقوه 

مردی که با دختر دی آشنایی دارد باید یک حقیقت اساسی را در مورد این برج خورشیدی فرا گیرد. او از نظر خلق و خو آرام تر و از نظر احساسی یکنواخت تر از آنچه واقعا هست، به نظر می رسد. رفتار او شاید شما را متقاعد کند که مانند صخره محکم است و هیچ چیزی نمی تواند ظاهر آرام او را مشوش کند. ولی در حقیقت شديدا مستعد بدخلقی است. شاید بگویید که تمام زنها اینطور هستند، ولی اوقات تلخیهای دختر متولد دی می تواند ناخوشایند و بلند مدت باشد. اگر احساس کند که به او بی احترامی شده و یا از او قدردانی نشده، روزها، هفته ها، یا حتی ماهها بدخلقی می کند. از نظر خودش، رفتاری معقول و عملی دارد، ولی ناامیدی و افسردگی و بدبینی زحل عمیق تر از این چیزهاست. و عامل آن، وحشت از آینده و نگرانی درباره امروز و تأسف از گذشته با نگرانی از مورد تمسخر قرار گرفتن یا به گونه ای فاقد صلاحیت بودن است. این زنها شوخی را به راحتی هضم نمیکنند. بنابراین زیاد سر به سرشان نگذارید. راستش را بخواهید، وقتی شوخی درباره خود او باشد، جنبه طنز آن را نمی توان ببیند. مجبور نیستید مرتبا او را غرق در تحسین و تمجید بکنید (به هر حال وقتی عاری از صداقت باشد، آن را حس خواهد کرد، ولی در مورد مسائل حساس او را اذیت نکنید، و فقط به اندازهی او را تحسین کنید که بفهمد ارزش واقعی اش را میدانید. 
زن متولد دی در موقعیتهای رمانتیک احساس راحتی نمی کند. در پس ظاهر سرد او، بیش از آنچه اغلب مردم می پندارند، تمایلات جسمی فراوانی وجود دارد که هرگز بطور سطحی ارضاء نمی شود. بوسه های سکرآور و در آغوش گرفتنها، وقتی آینده اش هنوز نامشخص است، چیزی بیش از وقت تلف کردن نیست. او احساسات گرم یا حتی عاشقانه اش را وقتی رو می کند که مطمئن شود شما مردی مناسب هستید و از امنیت مالی و بلند پروازی برخوردارید. متولدین دی به رؤیاهای مبهم و بی اساس اعتقاد ندارند و می خواهند بدانند که کشتی عشق، آنها را به کجا می برد و آیا آبهایی که در آن حرکت میکنند امنیت دارند یا نه. اگر تصمیم دارید با یکی از آنها ازدواج کنید بهتر است پی خانه را محکم بریزید. و یقین حاصل کنید که حق بیمه و قسط خانه را پرداخته اید. 

زن متولد دی، اجتماعی و معاشرتی و فوق العاده آداب دان است. او رسوم قدیمی مانند حلقه های حکاکی شده دستمال سفره را می پسندد. همه چیز باید دقیق باشد و سنت، به هر قیمتی که شده، باید حفظ شود. او عادتهای متناقضی دارد مثلا از گران ترین فروشگاه ها خرید می کند ولی آنجا دنبال کالای ارزان قیمت می گردد. از نظر او خرید لباس از حراجیها ایرادی ندارد البته به شرط آنکه مارک معروفی داشته باشد. 

زنان متولد دی دارای زیبایی خاصی هستند. بندرت یکی از آنان را می بینید که بطور غیر معمولی جذاب نباشد. با وجود این همیشه در مورد ظاهر خود نگران و نامطمئنند و شاید لازم باشد که پیوسته آنها را از زیبا بودنشان مطمئن سازید. با اینکه زن متولد دی از هر نوع نادرستی بیزار است، در مورد سنش دروغ می گوید. و از آنجا که همیشه کمتر از سن واقعی خود جلوه می کند معمولا دروغش برملا نمی شود. آنها در بچگی قیافه پیرزنهای کوچولو را دارند و وقتی سنی از شان می گذرد، شبیه دختران جوان می شوند. 

ازدواج با زن دی ماهی

هرگز به خانواده دختر متولد دی بی اعتنایی نکنید. مردی که با این دختر ازدواج می کند در واقع با اقوام او ازدواج کرده و اگر می پندارد که این یکی با دیگران تفاوت دارد، سخت در اشتباه است. در کنار این دختر نمی توانید به مزه پرانی راجع به مادرزنها بخندید (در عوض شاید گریه کنید). اغلب مواقع زن متولد دی تمام اعضای خانواده اش را از نظر مالی یا معنوی، و یا هر دو، تأمین می کند. اگر یکی از والدین او بیمار شوند و نیاز به پرستاری دائم داشته باشند، او چنان با مهربان و فداکاری این کار را انجام می دهد که شاید کاملا از ازدواج چشم پوشی کند. از آنجا که صادقانه به خانوده اش عشق می ورزد، از چنین فداکاری ای لذت خواهد برد. و حتی اگر از آنها بیزار باشد، حس مسئولیت و وظیفه شناسی او نمی گذارد از آن شانه خالی کند. 

بهتر است از حالا خودتان را به تحسین کردن مادر زنتان عادت دهید و آرزو کنید که او زن خوبی بوده و استحقاقش را داشته باشد. با پدر او درباره سیاست بحث نکنید، و اگر مجبورید از خواهر و برادرانش انتقاد کنید، بهتر است اول یقین حاصل کنید که انتقاداتتان سودمند است و آنها هم ظرفیت قبولش را دارند. متولدین دی به کرات مسئولیت اقوام درمانده یا معلول را به دوش می گیرند، و هرگز اجازه نمی دهند که عشق، هر قدر هم که شدید و جدی باشد موجب غفلت از انجام وظیفه شان شود. پس بهتر است از همین الان در صدد مهیا کردن یک یا حتی دو اتاق اضافی برای اقوامی که به دیدن شما خواهند آمد، باشید. البته چنین وضعیتی در مقابل مزایایی هم خواهد داشت. از جمله اینکه صاحب زنی می شوید که نسبت به خانواده شما هم به همان اندازه مهربان و با ملاحظه خواهد بود . دختر متولد دی درک می کند که شما ناچارید هر هفته قسمتی از درآمد خود را به والدینتان بدهید، و وی احتمالا با خواهر و برادر شما رابطه ای صمیمی خواهد داشت. او از آن دسته دخترانی است که برای آشنایی با مادر تان به منزل می بریدشان و فورأ هم مورد تأیید قرار می گیرند. البته از آنجا که برخی از مردها لجوجانه ترجیح میدهند که با مخالفت دیگران روبرو شوند، ممکن است تشویق آنی مادرشان موجب عقب نشینی شود. ولی هر قدر هم که لجاجت به خرج دهد، قضاوت مادرش صحیح است زیرا دختر متولد دی، چنانچه زحل نمونه ای باشد، همسری بی نظیر خواهد بود. 

کدبانوی با سلیقه

خانه زن متولد دی چنان تمیز و مرتب است و به آرامی اداره می شود که تصور میکنید جن و پری در گوشه و کنار پنهان شده اند و بعد از نیمه شب بیرون می آیند تا خانه را تمیز کنند. ولی آخرین جایی که انتظار چنین موجودات خیالی ای را می توان داشت، دور و بر متولد دی است. عملگرایی زحل و ایمان او به حقایق، مانع از توجهش به چیزهایی نامرئی می شود. او به جن و پری اعتقاد ندارد، حتی اگر یکی از آنها درست نوک بینی اش بنشیند. ولی با وجود آنکه رؤیایی یا دنبال اسرار سحرآمیز نیست، وقتی واقعیت ناب را بداند می تواند جنبه عاشقانه و شاعرانه معمولی ترین موقعیتها را درک کند. 

در نهاد این زن نوعی زیبایی خاکی وجود دارد که حتی می تواند زشت و ناشایست را دوست داشتنی و سودمند جلوه دهد. او با افسون باد شمال و نغمه باران بهاری و آواز چکاوک تنها، آشناست. موسیقی خوب عميقا در او تأثیر می گذارد و تقریبآخر دوستدار تمام هنرهاست. احتمالا تا جادو را نبیند و لمس نکند اعتقادی بدان نخواهد داشت ولی از طرف دیگر اگر جادوگری ظاهر شود و بگوید که گنج را کجا پنهان کرده، به جای آنکه در افسانه ها دنبال آن بگردد، حرف او را باور خواهد کرد. 

اغلب متولدین دی قوه تخیل خود را به تاریخ و قهرمانیهای پیشینیان اختصاص می دهند. از آنجا که او سنت پرست است و آنهایی را که موانع را پشت سر گذاشته اند تا کامیابی بدست آورند، مقدس می شمارد، نسبت به وقایع تاریخی اشتیاق بیشتری نشان می دهد تا یکی از طرحهای شما. در واقع یک رمانتیک حقیقی است و قوه تخیلش بیش از اشخاصی است که به خیال بافیهای غیر واقعی می پردازند. هر دختر متولد دی روانی شاعرانه دارد، ولی او واقع بین بوده و با شاعرانی که خود را زیر شیروانی خانه ریاضت و گرسنگی می دهند، همدل نیست. شعار متولد دی این است که اول به غذا اجاره خانه برسید و بعد دنبال رؤیاهای خود بروید. و همچنین یقین حاصل کید که آن رؤیا ارزش دنبال کردنش را دارد. برای او شکست هیچ جذابیتی ندارد. 

شاید مجبور باشید شریک اهداف همسر متولد دی خود شوید. او با انرژی زیاد از فقرا و درماندگان حمایت می کند ولی ترجیح می دهد نیکوکاری خود را وقف گروههای مختلف کند، و نه افراد مستقل. دلسوزیهای زحل منظم و بندرت پراکنده است. زنان متولد دی ذاتا مستعد رهبری انجمنهای زنان هستند. 

مادر متولد دی

زن متولد دی احتمالا صرفه جویی و کیفیت را به فرزندان خود القاء می کند. او به آنها می آموزد «غذای خود را تا آخر بخورند و لباسهایشان را تا حد کهنه شدن بپوشند، در غیر این صورت از هر دو محروم می شوند. با وجود این، بهترین غذا را برای آنها می پزد، و بهترین کفش را پایشان می کند. از نظر او اقتصاد به معنای ارزانی نیست. وی از فرزندانش انتظار دارد که برای اقوام و بزرگسالان احترام قائل شوند، و آداب معاشرت و رفتار شایسته ای را به آنها می آموزد. آنها را لوس نمی کند و هرگز اجازه نمی دهد که از او سرپیچی کنند. اگر به او یک کتاب روانشناسی کودک بدهید احتمالا اول با آن فرزند خود را که شیطنت کرده، کتک می زند و بعد آن را می خواند. او برای فرزندانش شنونده خوبی خواهد بود. ممکن است کمی سخت گیر باشد و نسبت به مشکلات ناشی از بلوغ آنها دلسوزی نشان ندهد، ولی همیشه با اشتیاق، پیشرفت آنها را دنبال می کند. بچه ای که از مدرسه به خانه برمی گردد و با ذوق و شوق فراوان فریاد میکشد: «حدس بزن امروز چی یاد گرفتم» با استقبال مادری روبرو می شود که همیشه وقت کافی دارد تا علاقه و توجه خود را صرف فرزندانش بکند. وقتی آنها به سنین بلوغ می رسند ممکن است آزادیخواهی آنها با محافظه کاری مادرشان در تضاد افتاده و مشکلاتی پدید آورد. آن موقع برای درک رؤیاهایشان به کمک شما نیاز خواهند داشت. او شاید به سختی این نکته را دریابد که نمی تواند روابط دوستانه را به فرزندانش تحمیل کرده و آنها را به اشخاص «قابل قبول» محدود بکند. ولی چنانچه رابطه او با فرزندانش در خطر بیفتد به اندازه کافی دانا هست که خودش را با آنها وفق دهد و سخت گیریهایش را کنترل کند. 

از آنجا که بیشتر زنان متولد دی پوست حساسی دارند، کمتر آرایش می کنند. اغلب آنها به لوازم آرایشی حساسیت دارند. ولی طبیعت، آنها را با زیبایی ای آفریده که نیازی به جلوه گری ندارند. و این زیبایی تا مدتها پس از آنکه سرخی گونه های زنان دیگر از بین می رود، باقی می ماند. بعضی از آنها این صورت زیبای خود را همراه با پوستی کشیده و چشمانی درخشان تا سن هشتاد سالگی حفظ می کنند. 

با صبر و حوصله به زن متولد دی خود کمک کنید تا اعتماد به نفس پیدا کند. اگر او از تصورات واهی طرفداری نمی کند دلیل بر این نمی شود که قوه تخیل ندارد. چند تا از رؤیاهای او را مورد آزمایش قرار دهید تا از عملی بودن آنها متحیر شوید. لجبازی شاید یکی از عيوب او باشد، ولی هرگز نق نمی زند. وی با مهربانی و صمیمیت شما را تحت نفوذ خود در آورد. عشق او به گونه ای عمیق، غنی و بادوام تر از عشقهای پر توقع، سطحی و آسیب پذیر زنان دیگر است. چه کسی می گوید او به افسانه پریان اعتقاد دارد؟ فقط یک زن باهوش متولد دی می تواند عمیقا در چشمان یک قورباغه نگاه کند و ببیند که او واقعا یک شاهزاده است که به جلد قورباغه رفته. و مهم تر از آن اگر با او ازدواج کنید همواره جورابهای تمیز خواهید داشت.

  • ۱ دی ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×