طالع بینی خورشیدی متولدین شهریور - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد شهریور

طالع بینی خورشیدی زن متولد شهریور

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن شهریور با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد شهریور

صفات بارز شخصیتی

  • عملگرا
  • کمال گرا
  • وقت شناس
  • با مسوولیت
  • حسابگر
  • مادری منضبط
نماد متولد شهریور Virgo

آیا دختر متولد شهریور را دختری آرام و نجیب و به پاکی برف تصور می کنید؟ 

شاید بزودی بعضی از تصورات غلط شما راجع به او از بین برود. او حوری بهشتی ای نیست که با پیراهن توری لب استخر زانو بزند. متأسفم که تصور شما را خراب میکنم. 

زن متولد شهریور این توانایی را دارد که شوهرش را به خاطر مردی که در کنار اقیانوسی دور افتاده با او آشنا شده، ترک کند، و سرافرازانه با خصومت اطرافیان مواجه شود. اینها رفتارهایی نیست که بتوان نجیبانه نامید. مطالب زیادی است که می توان درباره این سمبل مهربان، ظریف و پاک زنانگی فرا گرفت. اول اینکه ستون فقرات او از فلز ساخته شده. 

اگر بگویم که او خجالتی است خلاف نگفته ام. دختران متولد شهریور فخر فروشانه سخنرانی و موعظه نمی کنند و به خاطر مست بودن در هنگام رانندگی بازداشت نمی شوند، و شرط می بندم که هرگز در نمایشی مسخره آنها را نخواهید یافت. ولی زن متولد شهریور یک زن تمام عیار است. او به تمام حیله ها و سلاحهای مورد نیاز مجهز است، و این شامل قاطعیت برای بدست آوردن خوشبختی نیز می شود. و اگر بر سر راهش با موانع متعددی برخورد کند نه غش خواهد کرد و نه از ناتوانی، برای استمداد فریاد خواهد کشید. 

اگر از جایی شنیدید که او قانون شکنی کرده، به دنبال اصل موضوع بگردید و ببینید که واقعیت چه بوده. درست است که او اساسا صاف و ساده است. ولی عشق هم همینطور است. البته عشق حقیقی. و متولد شهریور به انواع دیگر عشق علاقه ای ندارد. 

وقتی که روحیه عطارد او متعادل شود، از مرتفع ترین کوهها بالا می رود و از متلاطم ترین دریاها عبور می کند، و این می تواند آن تصوری را که از او داشتید مخدوش کند. همچنین به خاطر داشته باشید، که حاکم حقیقی متولد شهریور خدای رعد است. زن متولد شهریوری که می داند ازدواجش بی نقص نیست و در عین حال دلبستگی ثابتی پیدا می کند (یا خودش تصور می کند که چنین دلبستگی ای پیدا کرده)، در قطع کردن رابطه اول تردیدی به خود راه نمی دهد و با خونسردی این کار را به انجام می رساند. او بشدت از بهم زدن کانون خانوادگی بیزار است، ولی از ریاکاری و تزویر تنفر بیشتری دارد. 

وقتی که او عشقی را به عنوان عشق حقیقی و ایده آل بپذیرد، پاکی و سادگی و خلوص نیت خود او در این رابطه برایش از تمام تعهدات قانونی دنیا با ارزش تر و برتر خواهد بود. او تنها زن منطقة البروج است که می تواند شديدأ عملگرا و در عین حال به گونه ای روحانی رمانتیک باشد. آن رابطه عشقی در کنار اقیانوسی دور افتاده شاید ظاهرا غير اخلاقی به نظر آید ولی در واقع نمونه پیش بینی پذیری است از شخصیت حقیقی سنبله وقتی که در برابر تصمیم دشواری قرار می گیرد. او از اینکه جامعه در چنین مواردی محکومش می کند، رنج می برد، ولی این مسئله موجب نمی شود که تصمیم خود را تغییر بدهد. عملگرایی قاطعانه نمونه بارزی از خصوصیت خاکی متولد شهریور است که با عطارد کمال طلب آمیخته است. وقتی که آتش عشق او روشن شود، چنان گرمای دلپذیری دارد که می تواند با هیجان و بی ریایی اش همگان را از میدان بدر کند. ولیکن، روشن کردن آن شاید مدتی به طول بینجامد. باید بگویم که جنبه فیزیکی عشق در زن معمول متولد شهریور شاید کمی ملایم باشد، ولی در وجود این زن صفتی هست که می تواند برای مردانی که ظرایف دیگر عشق را ترجیح میدهند رضایت بخش ترین جانشین باشد. با اینکه زن متولد شهریور کمال گراست خودش از همه نظر کامل نیست. او صفات منفی ای دارد که می تواند ملال آور باشد. در وهله اول، زنان متولد شهریور لجوجانه معتقدند که هیچ کس نمی تواند کاری را به خوبی و منظمی آنها انجام بدهد. و چیزی که واقعا شما را عصبانی می کند این است که ادعایشان حقیقت دارد.

 آنها همچنین به وقت شناسی حساسیت دارند. تا به حال زن متولد شهریور را در قرار ملاقاتتان منتظر گذاشته اید؟ وقتی که او ناراحت یا بدخلق باشد، داد و بیداد نمی کند و شیشه ها را روی سر شما خرد نمی کند، ولی اگر از طرف شما مورد آزار قرار گیرد، ستیزه جو و عصبی می شود. و می توانید قطعا انتظار یک دعوا را داشته باشید. زنان متولد شهریور گهگاه رفتاری شرورانه و غوغا برانگیز دارند، ولی معمولا اغلب آنها اینطور نیستند. به او دسته گلی بدهید، قبول کنید که در اشتباه هستید و با او بحث نکنید، چون هرگز پیروز نخواهید شد. عنصر او خاک است، بنابراین از آفریده های طبیعت لذت می برد، و گلها عصبانیت او را کاهش می دهند. وقتی که خواستید از او عذرخواهی کنید، به اختصار و با دقت سخن بگویید. متولد شهریور نادان نیست. هوشیاری او سبب می شود که به ماهرانه ترین دروغها پی ببرد و همه جزئیات روابط شما را دریابد. شاید او ذهن محجوبی داشته باشد ولی مطمئنا کودن نیست. این زن به اشتباهات خود اقرار نمی کند، بنابراین بهتر است که شما فورأ تقصير را به گردن بگیرید. با اینکه شاید سبب رنجیدگی تان شود، ولی اغلب مواقع او درست میگوید. پس چرا باید سر این موضوع دعوا کرد؟ وقتی که او را به حالت عادی خود برگرداندید، چنان موجود نازنین و بی نظیری خواهد شد که دیگر اصلا اهمیت نمیدهد که حق با چه کسی بوده؟ 

اگر به غرورتان برنمی خورد، از توصیه های مالی او می توانید بهره مند شوید، یا بگذارید او دخل و خرج را اداره کند. او دقیق و عملگر است، و متوجه اشتباهات کوچک می شود، کاری که از حسابرس ها هم برنمی آید. (مگر آنکه در طالع او عداوت یا بی پروایی وجود داشته باشد). 

اگر با دختر متولد شهریور دوست هستید، مراقب رفتار و یا شیوه ابراز محبتتان باشید. او از ناسزاگویی و عدم رعایت آداب لذت نمی برد. نزدیک گوش او آدامس نجوید، و کلا در کنار او از خوردن غذاهایی که خوردنش مشکل است، خودداری کنید. خوردن بعضی از غذاها در تنهایی به اندازه کافی سخت است، چه برسد به وقتی که بخواهید این کار را جلو او با ظرافت انجام دهید. همچنین اگر سر و وضع نامرتبی داشته باشید، هرگز توجه او را جلب نخواهید کرد. اگر عاشق زن متولد شهریور هستید، خودتان را عادت بدهید که روزی دو مرتبه اصلاح کنید و دوش بگیرید. هر دفعه که به دیدن او می روید ادکلن فراوانی به خود بزنید پیراهن تمیز به تن کنید، مراقب رفتارتان باشید، و کفشهایتان را واکس بزنید. و یک نصحیت مفید: وقتی که با تأخیر به قرار خود می رسید وانمود کنید که نمیدانید ساعت چند است. قیافه عصبانی به خود بگیرید و وقتی که علت آن را جویا شد، بگویید که آن کتابخانه مضحک (بیشتر از این جرأت ناسزاگویی نخواهید داشت) هر دفعه پنج دقیقه زودتر از ساعت قانونی اش تعطیل می کند البته گهگاهی ایرادی ندارد. ولی آنها درست همان شبی که من باید مجلات علمی را سرجایش بگذارم درها را قفل می کنند. و با این توجیه او تأخیر شما را فراموش خواهد کرد. 

او را به تماشای مسابقه اسب دوانی نبرید تا شاهد آن باشد که چطور حقوق یک هفته تان را در شرط بندی از دست می دهید. موارد زشت گذشته خود را برای او شرح ندهید و مرتب به وی نگویید چقدر خوشحال هستید که دمدمی مزاج نیست. ولی شما هستید، اینطور نیست؟ او از آنهایی نیست که مثل کنه به شما بچسبند. متولدین شهریور در هیچ کاری زیاده روی نمی کنند. او خوب می تواند از خود مراقبت کند و نیازی به حمایت شما ندارد. ولی مجبور نیست برای انجام این کار مانند یک مرد رفتار کند. 

در مجذوب کردن او هرگز به جسم خود متکی نباشید، در خیابان او را در آغوش نکشید منتظر موقعیتهای بهتری باشید، کلا آهسته، با احتیاط و با نزاکت پیش بروید. وگرنه وقتی که او را به تئاتر می برید کنار شما نخواهد نشست. حالا که صحبت از تئاتر است، باید گفت که به احتمال زیاد شیفته آن است. همچنین رژه. شکوه و جلال و هیجان مراسم با شکوه به او فرصتی می دهد که احساسات فروخورده خود را آزاد سازد. به علاوه، او منتقد خوبی است. نیروی عقلانی همراه با سلیقه هنری موجب می شود که درک خوبی نسبت به تئاتر و برنامه هایی از این قبیل داشته باشد. اگر کارگردانان تئاتر متوجه این نکته می شدند حتما او را غرق در بلیط های افتخاری می کردند. زن متولد شهریور قبل از همه چیز گزارش منتقدین را می خواند. حس تشخیص یکی از استعدادهای اوست. کتاب و کنسرت و نمایشنامه مورد علاقه اوست، ولی دید او نسبت به آنها شديدا انتقاد آمیز است. 

او از کراوات شما، مدل مو، کاری که انجام می دهید، یا حرفی که می زنید انتقاد می کند. برای او انتقاد کردن به همان اندازه طبیعی است که نفس کشیدن برای شما. 

متولد شهریور کمال گراست و بدون انتقادات او همه ما نامرتب و بی نظم خواهیم بود. اما برای چندمین بار هشدار می دهم که از او انتقاد نکنید، این خلاف قانون اوست. بهتر است با او مقابله به مثل نکنید. طرز تفکر عمیق او سبب می شود که باطن نسبت به عیبهای خود، همچنان که به عیبهای شما وقوف یابد. و بارها سرسختانه خودش را مورد قضاوت قرار دهد، به همین دلیل احساس می کند که در این مورد به کمک شما نیازی ندارد. می توان گفت که او بی رحم ترین منتقد خود است. 

یکی از مزایای زن متولد شهریور این است که بار همه نگرانیهای شما را به دوش می گیرد. و احتمالا از این مسئولیت لذت می برد. او این کار را بدون آنکه غرور مردانه شما را خدشه دار کند، انجام می دهد، این هنری است که احتمالا دیگر زنان طالب داشتن آن هستند. 

و اما در مورد وفاداری شاید بشنوید که زن متولد شهریور پاکدامنی خود را فدای انتقام جویی کرده (که احتمالأ كمیاب است، ولی این مورد کوتاه مدت خواهد بود و معمولا به این دلیل است که می خواهد چیزی را به خود ثابت کند. زنان متولد شهریوری که گهگاه بسوی بی عفتی گام بر می دارند آنقدر زیرک هستند که خطای خود را پنهان کنند، اما به هر حال چنین رفتاری مطمئن استثناء است. معمولا، چنانچه واقعا شما را دوست داشته باشد می توانید با اطمینان خاطر زن متولد شهریور معمولی را برای مدت یک ماه با جذاب ترین مرد در یک جزیره تنها بگذارید. ولی برای مدت دو ماه؟ خوب، می دانید، متولدین شهریور هم انسان هستند. آنها که ماشین نیستند. قلب آنها گرم تر از آن است که مردم تصور می کنند، و احساساتشان حتی اگر آن را نمایان نکنند، به هر حال برانگیخته می شود. متولد شهریور احساساتش را کنترل می کند، ولی این دلیل نمی شود که بی احساس باشد. این موضوع را به خاطر بسپارید چرا که سبب شهامت شما خواهد بود. 

دختر متولد شهریور به طرز آزار دهنده ای در مورد چیزهای کوچک وسواسی است، ولی در عوض می تواند مهربان ترین، دست و دلبازترین و با محبت ترین موجود دنیا باشد. کمال گرایی او را نه ضعف بلکه یک حسن بدانید. با وجود خشونت حاکم بر دنیا، ما بدون چشم باز و ذهن متولد شهریور چه می کردیم؟ حتی وقتی که با انتقادهایش شما را ناراحت می کند، در او صفتی دوست داشتنی وجود دارد که بسیار وسوسه انگیز است. البته حتما تا الان به آن پی برده اید، وگرنه روزی دو مرتبه اصلاح نمی کردید یا هر شب به کتابخانه نمی رفتید. رفتار متواضعانه او و چشمان گرم و صمیمی اش کار خود را کرده. احتمالا تا الان متوجه شده اید که اگر مردم آزاری به او نرسانند، وی می تواند با نمک باشد، چرا که شوخ طبعی زیرکانه ای درون آن سر قشنگ جای دارد. خنده زن متولد شهریور اغلب شبیه صدای جرینگ جرینگ زنگهای کوچک است، که البته عجیب و دوست داشتنی است او توهمات پوچ و غلط ندارد، پس سعی نکنید افکار ساختگی خود را به او بقبولانید. در نظر او حقیقت زیبا و زیبا حقیقت است. به اینکه او هر چند ثانیه یک بار جاسیگاری را خالی می کند، عادت کنید، نسبت به گربه های او مهربان باشید، و او هم در مقابل تمام وظایف زنانه خود را انجام خواهد داد. او زمانی خود را شریک شما میداند که به شما اطمینان داشته باشد، و چیزهای کوچک برای او اهمیت زیادی دارند. با وجود تواضع و طبیعت خجالتی اش، او به اندازه کافی قوی و پر طاقت است که در صورت لزوم تکیه گاهی برای دیگران باشد. شهامت بی هیاهو و احساس مسئولیت عمیق زن متولد شهریور مانند چسب سحرآمیزی خانواده های بزرگ را نزدیک هم نگاه می دارد. او احتمالا آشپز خوبی خواهد بود، و هرگز با غذایی که می پزد شما را مسموم نخواهد کرد. خانه شما تمیز و گرم خواهد بود، و به جای آنکه ظرف بزرگ روی میز را همیشه پر از شکلات بکند، آن را مملو از میوه جات خواهد کرد (شکلات برای دندان و سلامتی خیلی مضر است). شما احتمالا هرگز بچه های خود را با بینی پاک نکرده، صورت کثیف، یا با کفش پاره در حال پرسه زدن در خیابانها نخواهید دید. و هرگز به وسایل شخصی شما دست نخواهند زد. او نسبت به انضباط آنها سخت گیر خواهد بود. زنان متولد شهریور بندرت صاحب بیش از دو فرزند می شوند، و مادر بودن به تنهایی حس زنانه آنها را ارضاء نمی کند. ولی وقتی بچه به دنیا می آید، هرگز از نیازهای جسمی و اخلاقی و تحصیلی او غفلت نمی کنند. شاید نتواند نیازهای احساسی فرزندانشان را به راحتی برآورده کنند. ولی اگر از عشق شما نسبت به خود مطمئن باشند و بدانند که شما از آنها قدردانی می کنید، آنگاه راحت تر می توانند با فرزندانشان رفتار محبت آمیزی داشته باشند و نیازهای احساسی آنها را برآورده کنند. بچه ها اغلب آنها را مادرانی شوخ طبع و آرام می پندارند. درست است که با فرزندانشان سختگیر بوده و سعی می کنند عادات پسندیده و خوب را به آنها بیاموزند، ولی مهربانی شان به بچه ها احساس امنیت می دهد. 
آن قطعه را به یاد آورید که می گوید پول تو جیبشان را خرج نان نکنید، خرج گل بکنید که روحیه تان را شاد کند. ولی به این زن باید هر دو را تقدیم کرد. شاید او را پای چرخ خیاطی ببینید، و اگر همسرتان نمونه واقعی یک متولد شهریور باشد، خانه را آکنده از بوی گل و عطر نان تازه ای که خودش پخته خواهد کرد. او رؤیاهای قدیم شما را دوباره زنده می کند، و همسری خواهید داشت که هرگز تیغ شما را غرض نمی گیرد و از مسواکتان برای ریمل زدن استفاده نمی کند. هنگامی که بیمار هستید مثل یک فرشته از شما پرستاری می کند. همیشه سر و وضع منظمی خواهد داشت و حرفهایش حاوی چیزی بیش از پوشک بچه و شایعات سالن زیبایی خواهد بود. تا آنجا که استحقاقش را داشته باشید، نسبت به شما وفادار و فداکار خواهد بود. او صحنه های احساساتی ناشی از حسادت بوجود نخواهد آورد، و هرگز پول شما را بیهوده خرج نخواهد کرد. اسرار زندگی شما را در قلبش حفظ می کند، در کار کمکتان می کند، و احتمالا تا میانسالی صورتش چین و چروک بر نخواهد داشت. حالا واقع، همه این صفات ارزش این را ندارد که مراقب رفتار خود باشید و ناخنهایتان را تمیز نگاه دارید؟ در چشمان او عشق پاکی موج می زند. وقتی لبخند بر لبان او می نشیند حرارت آن تمام اتاق را گرم می کند. بهتر است او را حفظ کنید، چون احتمالا دیگر هرگز چنین شانسی به شما رو نخواهد آورد. 

  • ۱۴ مرداد ۱۳۸۹
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×