طالع بینی خورشیدی متولدین مرداد - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد مرداد

طالع بینی خورشیدی زن متولد مرداد

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن مرداد با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد مرداد

صفات بارز شخصیتی

  • مغرور
  • رهبر
  • وقار
  • ولخرج
  • مادری سختگیر و عاشق
  • تلافی جو
  • خود برتر بین
نماد متولدین مرداد Leo

زن متولد مرداد احتمالا صاحب چیزی است که شما از آن خوشتان نخواهد آمد، دفترچه خاطرات و آلبوم عکسهای تمام دوستان پیشینش. و فایده ای ندارد که او را وادار به سوزاندن آن کنید، زیرا زن شیر عاطفی است. 

البته اگر اسم شما، اسم معروف و چشمگیری است، شانس موفقیتتان بیشتر خواهد بود. واقعا نمی توانم مجسم کنم که زن متولد مرداد با کسی که اسمی معمولی دارد ازدواج کند البته چنین امکانی وجود دارد. هر چیزی ممکن است. ولی حتی اگر اسمتان معمولی باشد، املای آن را عوض خواهد کرد. 

به احتمال زیاد، او در گروه معاشران خودش رهبر خواهد بود، و بر زنان پایین تر از خود مانند ملکه ها تحکم می کند، ولی با صمیمیت و لبخند زیبایی که او دارد، واقعة کسی معترض نمی شود. شاید زنان دیگر احساس می کنند که او برای حاکمیت و اینکه بر مد، آداب و رسوم، و رفتار تسلط داشته باشد، بدنیا آمده. به هر حال، اگر سعی دارید این اقتدار را از او غصب کنید، بی فایده است. 

به نظر می رسد که طبیعت در توزیع صفات زن شیر مقداری تبعیض به خرج داده و به اندازه سه زن به او نشاط، وقار، زیبایی و جذبه داده است. اگر شما عقده حقارت دارید، بهتر است دنبال پرنده ای بگردید که پرهای کمتری دارد. انتظار نداشته باشید که از او زن مطیعی بسازید که هر کلمه شما را بپذیرد. مردی که انتظار دارد زن متولد مرداد را تحت نفوذ خود در آورده در نادانی بسر می برد. اگر این زن تا نیمه راه با شما همکاری می کند، به شما احترام می گذارد، مایل است که یار شما باشد، و اجازه میدهد که از نظر احساساتی او را تحت تاثیر قرار دهید، خودتان را خیلی خوش شانس بدانید. همین که اجازه داده که دوستش داشته باشید، تقریبا به شما لقب شوالیه اعطا کرده است. از شوخی گذشته، انتخابتان می توانست از این بدتر باشد. زن شیر واقعا یک زن است. او بیشتر به جنس لوکسی می ماند که در حراجی فروشگاهها پیدا نمی شود. 

زن متولد مرداد می تواند طوفان راه بیندازد و بعد خود را مؤدب و آرام و چشمان درشتی که با باز و بسته شدن پلک هایش می درخشند. زن متولد مرداد مانند دریاچه سرد و آرامی می تواند ملایم و هموار به نظر آید. ولی مواظب باشید، این فقط نقشی است که می داند با ایفای آن می تواند نظر خوب مردم را به خود جلب کند. در نمایشنامه عشقی تان نقش اول را از او بگیرید، و یا وی را پشت صحنه، یا در نقش دوم قرار دهید، بزودی در می یابید که او اصلا خجول و مطیع نیست. البته، بیشتر زنان متولد مرداد که شما به آنها احترام می گذارید آشکارا نشان می دهند که بیش از اندازه متکبر و باوقار هستند که هر گونه رفتار بی معنی ای را تحمل کنند. دلم نمی آید ببینم که شما درگیر نوع دیگری از زن شیر شده اید، زنی که چنگالهای خود را پنهان می کند، ولی با وجود این هر روز آنها را تیز می کند. 

در دوستی تان با این دختر آمادگی داشته باشید که با هدایا به دیدنش بروید. فرقی ندارد که چه نوع هدایایی به او می دهید، فقط گران قیمت و شیک باشند، و شما هم هنگام تقدیم آن لباس مناسبی به تن داشته باشید. پس از آن می توانید او را به گونه های مختلف تعریف و ستایش کنید. خواهش میکنم خلاقیت و ابتکار نشان دهید. اگر از عبارات عامیانه و معمولی استفاده کنید، فورا از قصر خود اخراجتان میکند و نزد روستائیان برتان می گرداند. بی ادبی و زبان عامیانه فورا او را سرد می کند. یادتان باشد که با عضوی از خانواده سلطنتی روبرو هستید. او بدون تحسین گویی و تملق نمی تواند زنده بماند، ولی به خاطر بسپارید که او مردانگی شما را هم تحسین می کند و قصد ندارد شما را تبدیل به شخص ناتوانی بکند که تحت حاکمیت بی قید و شرط زنش است. زن متولد مرداد نمی تواند مردی را که ضعیف است دوست داشته باشد.  او  اجازه نخواهد داد که با رفتار فروتنانه خود به او توهین کند. در نظر خویش، أو جنس ضعیف تر نیست. 

تعداد زیادی از زنان متولد مرداد ورزشکار هستند و از ورزش لذت می برند، ولی بهتر است شیر زن خود را به تئاتر ببرید تا به پارک. صحنه و نورافکنهای تئاتر او را و مجذوب میکند و در وی تاثیر می گذارد. او را به نمایشنامه ای ببرید که قهرمان داستان به گونه ای رفتار می کند که شما می خواهید او آن شب آن گونه رفتار کند، و احتمال زیادی دارد که او ناخود آگاه کاملا همان گونه رفتار کند. بعد از آنکه شبتان به پایان رسید او را به همبرگر فروشی نبرید و انتظار نداشته باشید چون دوستتان دارد چنین مکانی را می پذیرد. بهتر است او را کمتر، اما به جاهای مجلل ببرید. او دنبال پول مردان نیست؛ در واقع، خودش معمولا دست و دل باز است و از اینکه گهگاهی خودش پول شامش را بدهد بدش نمی آید. و احتمالا او هم به همان اندازه هدایای گرانبها برایتان می خرد. ولی او در رستورانهای معمولی احساس راحتی نمی کند. حتی فقیرترین زن متولد مرداد به اندازه ای که برای پنجره های خانه اش پرده بخرد، و انگشتانش را پر از انگشتر کند، پول جمع می کند. گهگاهی شاید دور از مردم، به خاطر کنجکاوی اش، در محله فقرا بچرخد، ولی فقط برای تماشا. فقر او را افسرده و بیمار می کند. اگر به سر و وضع خود اهمیت ندهید و خانه ای که پس از ازدواج او را بدانجا می برید کلبه محقری باشد، با این زن هیچ شانسی نخواهید داشت داستانی هست راجع به یک زن فرانسوی اشرافی که از معشوق خود پرسید: 

عزیزم، آیا مردم عادی هم این احساس لطیف عشق را دارند؟» وقتی که معشوقش به او اطمینان داد که آنها نیز آن را دارند، شگفت زده فریاد کشید: «ولی این احساس برای آنها زیادی خوب است!» این زن فرانسوی به احتمال زیاد متولد مرداد بود. زن شیر را به خاطر داشتن چنین تکبر و غروری که گهگاه نمایان می شود سرزنش نکنید. طبیعت او ایجاب می کند که خود را برتر از دیگران بداند. اشخاص بندرت از این صفت او می رنجند، زیرا زن مردادی که مورد احترام و علاقه اشخاص است می تواند مهربان ترین و دست و دل باز ترین زنها باشد، و دل رحمی مادرانهای در مقابل کودکان و اشخاص نیازمند و درمانده نشان دهد. واقعا نمی توان از وی انتظار داشت که از تاج و تختش دست بکشد، زیرا این حق طبیعی اوست. اگر او فرزند خورشیدی نمونه ای باشد، آنقدر با وقار خواهد بود که دیگران شادمانه به استثنایی بودن او افتخار خواهند کرد. در حقیقت استثنایی هم هست. او، در عین حال که با استعداد، شوخ، نیرومند و تواناست، بطور مطبوعی از صفات زنانه هم برخوردار است. هیچ عاقلی نمی تواند این صفات را عادی بنامد. 

اندکی تملق شما را در موقعیت بهتری در رابطه با او قرار می دهد. این نقطه ضعف نهانی اوست که احتمالا تا الان متوجه شده اید، و اگر تصمیم دارید با او ازدواج کنید، بگذارید راز دیگری را درباره او فاش کنم: این زن بالاخره از قفس خوش نمای خود خسته می شود و می خواهد در جنگل چرخی بزند و ببیند شیرهای دیگر چه می کنند. 

چنانچه او را در چهاردیواری خانه محدود کنید، بزودی درخشش خود را از دست خواهد داد. بگذارید شغلی خارج از خانه داشته باشد. اگر او را مجبور کنید که فقط خانه دار باشد، به احتمال قوی افسرده و پژمرده میشود، مگر اینکه آنقدر ثروتمند باشید که بتواند مرتب مهمانداری کند و دکور خانه را تغییر دهد. 

دختر متولد مرداد معمولا همسر خوبی خواهد بود، بندرت او را با سر و وضعی نامرتب می بینید. البته نه آنکه به زیبایی خود اهمیت ندهد. زن شیر معمولی ساعات زیادی را جلو آینه می گذراند و پول زیادی خرج لوازم آرایشش می کنند، ولی می خواهد شما فقط نتیجه آنرا ببینید، و نه تمام کار را. گاهی احساس میکنید که کل خانواده آرایشگر همسرتان را به لحاظ مالی تامین می کنید. تعداد زیادی از شوهران زنان مرداد به التماس می پرسند، «عزیزم، مجبوری اینقدر پول در سالن زیبایی خرج کنی؟» ولی تعداد کمی از شیر زنان علاقه دارند موهایشان را خودشان در منزل آرایش کنند. وقتی که شخص دیگری موهایشان را می شوید و آرایش میدهد احساس می کنند که در ناز و نعمت بسر می برند، و این احساس را هر متولد مردادی دوست دارد. 

چنانچه در او نفوذی از تیر، شهریور یا دی باشد، باید مراقب مخارج او باشید. 

متولد مرداد نمی تواند از خرید اجناس لوکس، لوازم منزل یا هدایا برای دوستانش خودداری کند. کمد. او همیشه مملو از لباس خواهد بود. او در لباس شبی که پر از پولک و الماس بدل باشد یا لباس یقه باز و شیک، زیبا جلوه خواهد کرد. ولی خودش احتمالأ لباسهای راحتی و اسپرت را ترجیح می دهد، البته از چین و تور خوشش نمی آید. پارچه کشمير و کشباف ایتالیایی، پارچه های مورد علاقه اوست. سلیقه او معمولا عالی است، شاید کمی گران پسند باشد. گهگاه شاید زن متولد مردادی را در لباسهای زرق و برق دار و شگفت آور ببینید، ولی او فقط یک استثناء خواهد بود. 

زن متولد مرداد میزبان بسیار خوبی است، و وقتی که رئیستان را برای شام به منزل دعوت کنید به این نکته پی خواهید برد. رئیستان حتما می پندارد شما چه نابغه ای هستید که توانسته اید چنین همسری برگزینید. او احتمالا در همسر رئیستان هم تاثیر خواهد گذاشت، زیرا زن متولد مرداد هم محبوب زنهاست و هم مردها، و لبخند صمیمی و با نشاطش را به یک اندازه صرف هر دو میکند. متولدین مرداد بندرت به کسی بی محلی می کنند. 

مادری سختگیر ولی مهربان

به عنوان یک مادر، با دست و دل بازی عشق و محبت خود را نثار فرزندانش خواهد کرد. او نمی تواند به راحتی به خطاهای آنها پی ببرد، ولی وقتی که پی ببرد سخت گیر خواهد بود. از آنجا که تحملش را ندارد که کسی از او سوء استفاده کند، اگر بچه ها به او بی احترامی کنند، در سکوت شاهانه اش فرو می رود. تعداد زیادی از مادران مرداد روش خاصی در تربیت فرزندانشان دارند، به گونه ای هم آنان را لوس و هم تنبیه می کنند. وقتی که فکرش را می کنید شاید متناقض به نظر آید. او با ایشان بازی می کند، صمیمانه به گفت و گو و صحبت می نشیند، ولی همانطور هم به آنها می آموزد که مانند سربازان اطاعت کنند، رفتار درستی داشته باشند و تابع بزرگترانشان باشند. همزمان خطر اینکه به آنها پول تو جیبی زیادی بدهد و تسلیم درخواستهای مالی آنها بشود، نیز وجود دارد. می توان گفت که او مانند اعضاء ناز پرورده خانواده سلطنتی با بچه هایش رفتار می کند، عمیقا به آنها عشق می ورزد، و انتظار دارد که مراقب رفتارشان نیز باشند، بخصوص در انظار عموم. او نسبت به فضيلتهای آنها افتخار می کند، و خدا به داد آن کسی برسد که بخواهد احساسات آنها را جریحه دار کند یا در موردشان غیر منصفانه قضاوت کند. با وجود همه اینها، او مانع استقلال آنها نمی شود. وی خودش بیش از اندازه مستقل است که بتواند هر لحظه دور از آنها بچرخد. و در عین حال که به زندگی خودش می پردازد از دور مراقب فرزندانش است. تعداد زیادی از مادران مرداد خارج از خانه کار می کنند، ولی فرزندانشان هرگز با کم توجهی او روبرو نمی شوند. مادران متولد مردادی که اهل کار و حرفه هستند معمولا هر دو مسئولیت را، یعنی وظیفه مادری و شغلی را، با متانت و اتکاء به نفس کامل متعادل نگاه می دارند. گاهی اوقات او متانت و وقار خود را از دست میدهد و تبدیل به شیر زنی خوشگذران و بازیگوش می شود و تمایل به شوخیهای بی مورد نشان می دهد، او لحظه ای مانند حیوانی تندرست قاه قاه می خندد ولی وقتی آن لحظه به پایان می رسد، آن صدای نرم، و بردباری سلطنتی اش باز می گردد. هیچ کس نمی تواند مانند او چنان با قاطعیت صحبت راجع به نظریه ای جدید یا سوالی بی ادبانه را قطع کند. او از خودمانی شدن با غریبه ها خوشش نمی آید، با اینکه با دوستان نزدیکش شوخی میکند و بطور حیرت انگیزی با آنان راحت است، ولی غریبه ها همیشه باید حد خودشان را بدانند. 

وفادار ولی تلافی جو

و اما در مورد وفاداری، زن متولد مرداد شاید شما را یاد وقتی که به سلامتی و شادکامی مینوشید بیندازد، «به سلامتی من و تو، و عشق و شادیمان - تا وقتی که تو وفادار باشی، من هم خواهم بود ولی حتی یک دقیقه بعد از آن هم بی وفایی تو را بدون جواب نخواهم گذاشت». ادامه اش را دیگر خودتان حدس بزنید. 

به اینکه او در جمعی که تحسینش میکنند مورد توجه قرار میگیرد حسادت نکنید. به محض اینکه زن متولد مرداد وارد می شود سرها به طرف او برمی گردند. شاید خودش تحسین گویی را تشویق کند. نیاز عمیق او به تحسین و ستایش چاپلوسانه پوششی است برای وحشت عجیب او از اینکه شاید به اندازه کافی از صفات زنانه برخوردار نباشد و باید مرتبا و خودش را مطمئن سازد که مطلوب است. وقتی که به دوست صمیمی شما لبخند می زند و می گوید که عاشق کت جدیدش است، بدان دلیل نبوده که دیگر عاشقتان نیست. ولی سعی نکنید به دوست صمیمی او بگویید که چقدر دامن جدیدش را می پسندید. نتیجه این دو یکی نخواهد بود. هیچ دلیلی ندارد چیزی که برای یک شخص قابل تحمل است برای شخص دیگری هم همانطور باشد. اگر بشنود که شما منشی تان را با اسم کوچکش صدا می زنید عکس العمل بدی نشان خواهد داد. 

البته چنین رفتاری منصفانه نیست، ولی اگر می خواهید او را بدست آورید، باید فداکاری کنید. غرور او را درک کنید، وی احتمالا برای خودش شخص مهمی است، زیرا اگر برای درآمد با مردان رقابت نکند، برای کسب شهرت این کار را می کند. زن شیر شما می تواند هر چیزی، از هنرپیشه گرفته تا جراح، باشد. 

یکی از دوستان نزدیک متولد مرداد من، روانکاو معروفی در نیویورک است. این شغل به او اجازه سخنرانی و توصیه و پند و اندرز (یکی از سرگرمیهای متولدین مرداد) را می دهد، ولی او جلسه های مشاوره اش را با چنان لبخند گرم و احساس دلسوزی عمیقی اداره می کند که بیمارانش فقط از بودن با او در یک اتاق احساس بهبود می کنند. شوهر او احترام و ستایشی را ابراز می کند که وی به عنوان حق سلطنتی اش طالب آن است. او هم درگیر حرفه ای است که به اندازه حرفه همسرش دارای اهمیت می باشد. شوهر او نویسنده و شاعر با استعدادی است، استعدادهایی که همیشه در شیر عاطفی تاثیر می گذارد. هر دو به یک اندازه مشهور هستند، با وجود این، در پشت صحنه او مرد و حاکم است. یک فرمول کامل برای اهلی کردن زن شیر. و این راز یک رابطه آرام و شیرین با دختر متولد مرداد است. نگذارید شما را سرکوب کند ولی هرگز سعی نکنید از او برتر باشید. غرور خود را جلوه دهید. شما واقعا مرد منحصر به فردی هستید که توانسته اید شیر مغرور را به همسری خود در آورید. بگویید بتبینم، چگونه توانستید موفق شوید

  • ۲۳ آبان ۱۳۹۱
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×