طالع بینی خورشیدی متولدین مهر - زن

طالع بینی خورشیدی زن متولد مهر

طالع بینی خورشیدی زن متولد مهر

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات زن مهر با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی زن متولد مهر

صفات بارز شخصیتی

  • منش مردانه
  • باهوش
  • سیاستمدار
  • علاقمند به کار تیمی
  • حسابگر
نماد متولد مهر Libra

روزی کودکی از من سئوال کرد که جواب دادن به آن آسان نبود. او می خواست بداند، «چرا زنها شلوار می پوشند و مردها عطر به خود می زنند؟» و من در حالت حملی (فروردین) معمولی جواب دادم، «خب» پیش از آنکه فرصتی یافته و پرسشهای شرم آور دیگری بکند گفتم، «چون در هر زنی کمی مردانگی، و در هر مردی کمی زنانگی وجود دارد، حالا بیا بریم بازی کنیم»

حالا که فکرش را می کنم به بینش زهره ای سریع خود افتخار میکنم. چنین نظریه ای تا حدودی در مورد تمام اشخاص صدق می کند، و در مورد متولد مهر بیش از دیگران. شما کمی از آثار جنس لطیف را در نیرومندترین و خشن ترین مرد متولد مهر مشاهده خواهید کرد، عكس همین مطالب نیز صادق است. 

شاید زن متولد مهر بسیار جذاب باشد و آرام صحبت کند. لباسهایی از جنس حریر و تور بپوشد و به موهایش عطر بزند. شاید حتی شبیه عروسک کوچکی باشد که شما بتوانید با یک دست به راحتی او را از روی زمین بلند کنید (البته اگر در طالع او نفوذی از اردیبهشت و آذر نباشد وگرنه کمی سنگین خواهد بود). اما علی رغم تمام خصوصیات زنانه و رفتار مليح و متانت دوست داشتنی اش، اندکی از آثار مردانگی در او مشاهده خواهید کرد. ذهن او با منطق مردانه عمل کرده و می تواند پا به پای شما به بحث بنشیند. گاهی اوقات هم ذهن او می تواند بر تر از شما باشد، البته زرنگی زنانه او نمی گذارد قبل از ماه عسل به این موضوع پی ببرید. در طی مدتی که با هم دوست هستید، مراقب است که در شطرنج از شما نبرد، ولی تیزهوشی اش را برای همیشه پنهان نمی کند و بالاخره روزی شاهد نیروی تفکر او خواهید بود. 

اغلب زنان متولد مهر هر موقع که کوچکترین فرصتی برای مباحثه پیش آید، هوش خود را آشکار می کنند. و این می تواند شامل هر چیزی باشد، از دلایل نپوشیدن پیراهن دکمه سردست گرفته تا عدم موفقیت شما در رسیدن به مقامی بالاتر. (در مورد دومی فکر می کند که هم شما مقصر هستید و هم رئیستان، و برای آنکه منصفانه قضاوت کرده باشد، تقصیر را به گردن همه می اندازد.) دختر متولد مهر می تواند به تنهایی یک بحث را شروع و دنبال کند و به تنهایی آن را خاتمه دهد. تنها کمک شما در این گفتگو شاید این باشد، «ولی چرا؟» یا «فکر نمی کنم» ولی گاهی اوقات این تنها چیزی است که به آن نیاز دارد تا بتواند صحبتش را که احتمالا بیش از یک ساعت طول خواهد کشید دنبال کند. و شما ممکن است در طول این مدت مجذوب دلربایی او شوید. هر چند وقت یکبار لبخندی دلنشین می زند، و آن موقع به همان سرعتی که از صفات مردانه اش تبدیل به موجودی نازنین و دوست داشتنی می شود، شما نظرتان را در مورد وی تغییر می دهید. او شما را با منطق ناب و واضح خود متقاعد می کند. چیز زیادی از دست نخواهید داد بجز غرورتان، که البته با لبخند جادویی آرام او، به سختی متوجه آن می شوید. معمولا او درست می گوید، زیرا تصمیم های نهایی او مانند تصميمات دیوان عالی با دقت کامل مورد بررسی قرار میگیرند. زن متولد مهر نیازی به تشویق زیاد برای مقایسه دو نقطه نظر متفاوت ندارد. فصل انتخابات به او فرصت زیادی می دهد که قدرت استدلال و استعدادش را برای مشاجره به نمایش بگذارد. وقتی تصمیم بگیرد که طرفدار کدام حزب و كدام کاندید باشد، می تواند مبلغ سیاسی خوبی از کار درآید. 

صرفنظر از میل وافر او به سنجیدن هر چیز برای حصول اطمینان از اینکه متوجه همه جوانب شده یا خیر، می تواند زن مناسبی برای مردی که دنبال عشق، دوستی یا هر دو است، باشد. تمایل او به بحث کردن در واقع به خاطر خواست او مبنی بر اتخاذ تصمیمی منصفانه است. می توانست از این هم بدتر باشد. حداقل او مدام برای خودش قانون وضع نمی کند، و مانند دیگر زنان در پذیرفتن استدلال لجاجت به خرج نمی دهد. به علاوه، غالبا نظرات خود را سیاستمدارانه ارائه می کند، و همین باعث می شود که اندکی ملایم تر جلوه کند. 

اغلب دختران تحت نفوذ سیاره زهره چه قبل از ازدواج، و چه پس از آن کار می کنند. آنها برای چیزهای زیبایی که می خواهند بخرند به پول نیاز دارند. او برای آشیانه لوکس خودش به تجملات نیازمند است. عاشق لباسهای زیبا، عطرهای گرانبها و موسیقی کلاسیک است چه کسی گفت او حالتی مردانه دارد؟ بله، خودم گفتم. ولی فقط بخشی از او. وقتی که موهایش را به زیباترین شکل می آراید، سرسختی اش دیگر متوجه کسی را جلب نمی کند. آنها اغلب به پول فراوانی نیاز دارند تا بتوانند خود را از پستی و زشتی محیطی ناهنجار دور نگه دارند. ولی کار کردن او دلیل دیگری هم دارد. مرد مورد علاقه اش. اگر در این دنیا چیزی وجود داشته باشد که زن متولد مهر قلبا آن را ستایش کند، مردی است که او برای عشق و افتخار انتخاب کرده. 

او از انزوا بیزار است. چه در کار و چه در عشق، عمیقا به شراکت نیاز دارد. علاقه ای ندارد که تنها کار کند، و به راستی قادر به زندگی در انزوا نیست. وقتی زنان متولد مهر نزد طالع بین می روند فقط دو سئوال برایشان وجود دارد و به جواب آن واقعة اهمیت می دهند. یا می پرسند: «چه موقع با مردی آشنا می شوم که واقعا دوستش داشته باشم؟» و یا «چه موقع با مردی آشنا می شوم که در کار با من شریک بشود؟» از نظر او، ازدواج یک معامله مشترک است و قوانین آن دست کمی از قوانین تاسیس یک شرکت پیچیده ندارد. شما رئیس هیئت مدیره این شرکت هستید و این افتخار را از قبل او بدست آورده اید. او هم مدیر عامل است با این هدف که با روش خاص زنانه و پیشگیرانه خود از اشتباهات شما جلوگیری کند. او طبیعتا برای کارهای تیمی ساخته شده است. و حتی الامکان می خواهد خود را در سرگرمی و فعالیتهای شما شریک سازد. او می تواند از طرف شوهرش از مهمانان پذیرایی کند، و به اندازه کافی حس زنانه دارد که وقتی همسرش می خواهد شغل خود را عوض کند و به شهر دیگر برود، از او پیروی کند. وظیفه او فقط این است که راه پیشرفت همسرش را باز نگاه دارد و یقین داشته باشد که وی با بی پروایی و قضاوت نادرست عمل نمی کند. 

واقعا باید به او افتخار کنید. زن متولد مهر نمیخواهد که بار سنگینی روی دوش شوهرش باشد. بلکه می خواهد موانعی را که سر راه قرار دارد هموار سازد. ظاهر او سلطه جویی حقیقی اش را آشکار نمی کند، زیرا هرگز نمی خواهد بعدها به خاطر نظراتش مسئول شناخته شود. او در اغلب موارد با ظرافت گام بر می دارد (مگر آنکه نفوذی از فروردین در وی وجود داشته باشد که در آن صورت با مشکلات قابل ملاحظه ای مواجه خواهید شد). 

زن متولد مهر معمولی از استعداد زیادی برخوردار است و توانایی تجزیه و تحلیل شگفت آوری دارد. این استعداد و توانایی می تواند در حل مشکلات تجاری شما کمک بزرگی باشد. بندرت اجازه می دهد که احساساتش موجب اتخاذ تصمیمی غیر منصفانه یا ارائه نظری غیر عادلانه گردد. و معمولا توصیه های او خیلی ارزنده تر از توصیه های رئیس بانکتان خواهد بود. طبیعتا این توانایی را دارد که به ایرادهای متعدد پی ببرد. و اگر زن متولد مهر نمونه ای باشد، خرد خود را در قالب پیشنهادهای جذاب و دوستانه به شما عرضه خواهد کرد. او دست آهنین خود را در دستکش نرم و مخملین میکند و هر موقع که در اشتباه باشید به آرامی به شما سقلمه می زند و به راه درست هدایتتان می کند، و این کار را چنان با ظرافت انجام می دهد که واقعا باورتان میشود که تغییر جهتتان از روی عقیده خودتان بوده. مرد متولد فروردین، آبان، مرداد، یا اردیبهشت معمولا زن متولد مهر خود را تا عرش اعلی بالا می برد و ستایش می کند. و این رفتار منصفانه است، زیرا او هم در مقابل شوهر خود را می ستاید. وقتی مردم آشیانه عشق زن متولد مهر و شوهرش را می بیند، چنانچه ماری به آن آشیانه رخنه نکرده و سامان آن را برهم نزده باشد بی اختیار احساس می کنند که آدم و حوا را می بینند. (دو متولد مهر که با هم ازدواج کنند یا تبدیل به دو پرنده عشق می شوند و یا دو رقیب پرخاشگر. همیشه در حال افراط و تفریط خواهند بود و این حالت گاهی اوقات دائمی خواهد بود و گاهی اوقات یک روز در میان). 

زندگی مشترک با زن متولد مهر مزایای دیگری هم خواهد داشت. او هرگز نامه های شما را باز نخواهد کرد. چنین عمل غير محترمانه ای هرگز حتی به فکر او خطور نخواهد کرد. هرگز اسرار شغلی شما را برای دوستانتان بازگو نمیکند یا در مقابل رئیستان باعث شرمندگی شما نمی شود. او احتمالا با دلربایی خود و با همان لبخندی که در اولین ملاقاتتان قلب شما را از این رو به آن رو کرد، رئیستان را هم مجذوب خواهد نمود. زنان متولد مهری که در طالعشان عداوت مریخی وجود داشته باشد، شاید گاهی اوقات در احساسات، غذا یا نوشیدنی زیاده روی کنند، ولی چنین مواردی بندرت اتفاق می افتد. حتی اگر گهگاهی ترازوی دختر متولد مهر بیش از حد نوسان داشته باشد، بزودی آن هم آهنگی ملکوتی طبیعی خود را به دست خواهد آورد. لحظه هایی می رسد که از خودتان می پرسید آیا او شیطان است یا فرشته؟ ولی او بیشتر مواقع فرشته خواهد بود. 

احتمالا از کمبود ابراز عشقش هرگز گله نخواهید کرد، زیرا او بسیار عاطفی احساساتی است. هیچ قانونی نمی گوید که صداقت نمی تواند کاربرد عملی داشته باشد. 

خانه شما احتمالا شبیه تصاویر مجله های مربوط به دکوراسیون خواهد بود. رنگها هم آهنگی خواهند داشت، و اسباب و اثاثیه زیبا خواهند بود. تابلوهای روی دیوار صاف، و غذا همیشه مقوی، و به موقع خواهد بود. اغلب زنان ونوسی میز غذای خود را با دستمال سفره پارچه ای، قاشق و چنگال نقره، گل، ظروف چینی شیک، شمع و موسیقی ملایم خواهند آراست. زن بودن برای آنها یک شغل دائمی است و مایلند که آن را به نحو احسن انجام دهند. چنانچه از آن دسته مردان نیستید که بخواهید مانند هنری هشتم فریاد بکشید و از زنانی که در زندگیتان هستند انتظار داشته باشید که مانند کنیزان مطیع رفتار کنند و از ترس جانشان همیشه «بله» یا «خیر» بگویند، حالات مردانه او بندرت اذیتتان خواهد کرد. وی به صحبت کردن علاقه مند است ولی به همان اندازه زمانی که نیاز به شنونده دارید، او می تواند شنونده خوبی باشد. این زن در عین خشونت، لطیف است و هر زنی نمی تواند از عهده نگه داشتن چنین تعادل ظریفی برآید. 
رفتار دلچسب و تمایل او به فرونشاندن خشم شما می تواند موجب شود که فکر کنید ضعیف است، یا اینکه هنگام مواجه شدن با بحرانها دست و پایش را گم خواهد کرد و نتیجتا رفتار معقول نخواهد داشت. اگر چنین تصوری دارید، در اشتباهید. بخشی از وجود این زن نازنین و کوچولو از فولاد ساخته شده است. صرفا بدین خاطر که آن اوایل وقتی میخواست زیرکانه شما را به دام بیندازد، اجازه می داد که در بازی شطرنج از او ببرید، دلیل نمی شود که راجع به او چنین قضاوت کنید. دفعه بعد که با یک بحران خانوادگی مواجه می شوید، چشمهایتان را باز کنید و ببینید چه کسی واقعة مسئولیت را به عهده می گیرد. پذیرفتن این حقیقت، مردانگی شما را ضایع نخواهد کرد. چون هیچ کس بجز شما نمی داند که به هنگام گرفتاری چقدر به کمکش نیازمند هستید. او هرگز کمکش را به رختان نخواهد کشید، و بجز بخش اعظم مسئولیت، چیز دیگری از شما کم نخواهد شد. باید سپاسگزار باشید که او تا این حد قابل اعتماد است. یکی از صفات با ارزش او پنهان کردن ذهن هشیارش در پس ظاهر کاملا زنانه اش است. 

رفتار با فرزند

زن متولد مهر به فرزندانش عشق می ورزد و با محبت از آنان مراقبت می کند، ولی صادقانه بگویم، نمی گذارد که این محبت، جایگزین علاقه و توجهش نسبت به شما بشود. بچه ها از نظر او شرکای جزء هستند، ولی شما رئیس هیئت مدیره شرکت هستید، و هرگز این حقیقت بارز را فراموش نخواهد کرد. آنها بخشی از قلب او را اشغال خواهند کرد، ولی هرگز نمی گذارند آن گوشه ای را که قبل از بدنیا آمدنشان به شما اختصاص داده بود، اشغال کنند. اگر بازی آنها مزاحم استراحت شما بشود، سخت گیری خواهد کرد، و اگر از دستورات شما اطاعت نکنند، خشمگین تر از وقتی که از خودش سرپیچی می کنند، رفتار خواهد کرد. این بچه ها در کودکی تو دل برو تر و تمیز، و در سنین بلوغ منظم و مؤدب خواهند بود مگر آنکه شما آنها را لمس کنید و او هم بدان جهت که شما را ارباب خانه می پندارد، دخالتی نکند. از آنجا که نمی خواهد نادرست قضاوت کند، احتمالا این هم یکی دیگر از آن تصمیمهایی است که به عهده شما خواهد گذاشت. مادر متولد مهر معمولا ملایم است ولی در صورت لزوم تقريبا سختگیر می شود. او هرگز از فرزندان خود غفلت نمی کند یا آنها را نادیده نمی گیرد ولی حقیقت این است که او به این دلیل بچه دار شده که بتواند از این راه سعادت بیشتری برای شما به ارمغان آورد. یکی از اولین چیزهایی که در دعا کردن به آنها می آموزد این است بگویند، «خدایا پدر و مادر ما را سعادتمند کن.» هرگز اجازه نمی دهد که بچه ها به پدرشان بی احترامی کنند. با وجود این، اگر شما کمی با آنها خشونت به خرج دهید، آغوش او برای اشکهای آنها باز است، و اگر نسبت به آنها بیش از اندازه سخت گیر باشید، رفتاری دلسوزانه خواهد داشت و دور از چشم شما به آنها شکلات خواهد داد. 

این درست است که او شاید در خوردن شکلات زیاده روی کند و چاق شود، گهگاه کمی حالت فرماندهی داشته باشد، و در مواردی بیش از حد حرف بزند. ولی این چیزها فقط مختص زمانی است که ترازوی احساساتی او موقتا در حالت تعادل نباشد. همیشه بعد از کمی نوسان دوباره به حالت ثابت خود باز خواهد گشت. ترازوی متولد مهر، در هر حال، سرانجام تعادل خود را باز خواهد یافت، مگر اینکه کسی با پا کفه آن را پایین نگه دارد. اگر یک کفه آن کمی پایین باشد، مقداری محبت به کفه دیگر اضافه کنید، دوباره بالا می رود. اگر یک کفه آن از بار غم بیش از حد پایین آمده کفه دیگر را با تسکین بخشیدن سنگین کنید، آنگاه تعادل زیبایی او باز خواهد گشت. 

کدام زنی می تواند یک لحظه شبیه شاهزاده ها باشد، و لحظه ای دیگر عملگرا و کاری تا حدی که برای بریدن هیزم بخاری به شما کمک کند؟ او برای ایفای نقش اولی به اندازه کافی وقار و متانت و برای دومی در حد لزوم قدرت دارد. زن متولد مهر زنی منحصر به فرد است.

  • ۲۸ دی ۱۳۹۳
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×