طالع بینی خورشیدی متولدین آبان - مرد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد آبان

طالع بینی خورشیدی مرد متولد آبان

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات مرد آبان با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی مرد متولد آبان

صفات بارز شخصیتی

  • آرام و خود دار
  • در درون احساساتی
  • سرسخت
  • باهوش
  • صبور
  • ترس از گناه
  • شیفته اسرار زندگی و جهان
نماد متولد آبان Scorpio

اگر شما عاشق مرد متولد آبان هستید و از شهوت می ترسید، بهتر است کفشهای ورزشی به پا کنید و طوری بدوید که انگار کینگ کنگ تعقیبتان می کند. او کینگ کنگ است. 

مسئله فقط شهوت رمانتیک نیست، البته شاید این در رأس فهرست قرار گیرد. 

مرد متولد آبان شهوت و هیجان شدیدی نسبت به کار، دوستی، دین، غذا، فامیل، بچه لباس، زندگی، مرگ و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید، دارد. اگر از احساسات افراطی بیزار هستید، مرد متولد آبان مناسب شما نیست. پس پشت سرتان را هم نگاه نکنید. فقط بدوید. 

اگر به تازگی با آن شخص خاص متولد آبان آشنا شده اید، حتما فکر می کنید که من بیجا می گویم. او آنقدر آرام و خوددار است که از خود می پرسید، چطور کسی که اینقدر خوددار است می تواند احساساتی باشد، چه برسد به خطرناک؟ بله، واقعة چطور چنین چیزی ممکن است؟ او با ظاهر آرام و خونسردش شما را فریب می دهد. 

ولی شهوت و هیجان درونی اش به داغی آن اجاق گازی است که در سن سه یا چهار سالگی دستتان را سوزاند. مرد متولد آبان هم همین حالت را دارد. در پس آن رفتار کنترل شده فریبنده حرارت بیداد می کند. به او دست نزنید. شما که می دانید جای سوختگی چقدر دیر خوب می شود. دستتان را به یاد آورید که چطور مدتها بعد از آنکه به اجاق گاز دست زدید میسوخت. و اگر از این تجربه نتوانید خودداری کنید این بار قلبتان ماهها و شاید هم سالها خواهد سوخت. ضرب المثل، مورد علاقه مادربزرگ، «یک گرم مواظبت بیش از یک کیلو مداوا ارزش دارد» را می توان هم در مورد اجاق گاز و هم مرد متولد آبان بکار برد. بنابراین احتیاط به خرج دهید و اطمینان حاصل کنید که میدانید کجا و با چه کسی معاشرت میکنید. 

اگر برج شما طبعی ضد آتش به شما داده می توانید با مواد آتش زا بازی کنید. شاید بتوانید آن شعله ها را کنترل کنید و تمام عمر با آتش سوزان آن قلبتان را گرم نگه دارید. ممکن است خودتان هم نسبت به همه چیز احساساتی باشید. در این صورت موضوع مهم فقط درجه حرارت است. اگر هیجان شما ترموستات اتوماتیک دارد مصون هستید. خوب فرض می کنیم که شما چنین هستید. دخترانی که در معرض خطر قرار گرفته بودند تا الآن باید به شهر دیگری رسیده باشند، البته اگر تند دویده باشند و رونی، بعد از آنکه همسر و مرد خوب و مطمئنی مانند متولد مهر یا تیر شدند، از من سپاسگزار خواهند بود. 

و اما شما زنهایی که خود را در رابطه تان با پلوتو محفوظ می بینید، بگذارید به جستجوی شخصیت واقعی ای که پشت آن چشمان هیپنوتیسم کننده و تیز متولد آبان قرار دارد، برویم. مطمئنا او اثری در شما گذاشته و یا شما را به این تصور واداشته که او را شیرین و یا شهوتی بپندارید. (دوباره آن کلمه را بکار بردم). مشکل اینجاست که او هیچ یک از این دو نیست. یا شادی هم باید بگویم که هر دو است. خوب، تردید و دو دلی ما را به جایی نخواهد رساند. پس اجازه بدهید دوباره از اول شروع کنم. 

مرد متولد آبان سرسخت است. پشت آن ظاهر خوددار سردش ظرف بزرگی در حال جوشیدن است که مرتبا قل قل می کند. اگر خوش شانس باشید، او در تمام دوران زندگی در آن را محکم نگه می دارد، ولی چنانچه لطمه ای به او بزنید، منفجر خواهد شد. تماشا کردن چنین صحنهای جالب است، البته اگر مستقيما هدف قرار نگرفته باشید. اگر احساس می کنید که این آتشفشان در حال فوران است، عقب نشینی کنید. 

او با صفات دوگانه عقرب، یعنی شهوت و استدلال شما را سرگردان می کند. وی در هر دو مهارت داشته و عقل و احساسات به یک اندازه بر رفتار او نفوذ دارند. عقرب بیش از حد باهوش است. اگر او نمونه فوق العاده تکامل یافته ای باشد، عميقة فلسفی بوده و به اسرار زندگی علاقه مند است، و روزی به آن پاسخهایی که در جستجویش است، نزدیک می شود. 

هستند عقربهایی که به دلایل معنوي مبهمی خودشان را از هر لذتی محروم می کنند و زندگی ساده ولی سختی را در اتاقی خالی می گذرانند، ولی طبیعت حقیقی این علامت خورشیدی اینطور نیست. معمولا خودش را به چیزهای لوکس احاطه می کند و تمایل به زیاده روی در زمینه های گوناگون دارد. در عشق افراطی بوده و با اتکاء به نفس با آن روبرو می شود. عشق هرگز او را نمی ترساند، به حیرت نمی اندازد و غافلگیر نمی کند. می توان گفت که از روزی که صاحب اولین دوچرخه یا حتی سه چرخه اش شد، در فكرش بوده. البته عقربی که شما می شناسید احتمالا قیافه ای کاملا معصوم، جذابیتی پسرانه و ادا و اطوار هایی که واضحا وسوسه انگیز نیوده دارد، او شما را متقاعد کرده که شهوت مردان پلوتو بیش از اندازه بزرگ جلوه داده شده. شاید حتی صورتی کک مکی و کشویی پر از مدالهای پیش آهنگی داشته باشد. ولی فقط کافیست از همسرش سؤال کندی که آیا شهوتی است یا نه؟ شاید اول بگوید که به شما مربوط نیست، ولی احتمالا در پاسخ به سؤال شما می خندد. 

خشم عقرب

خشم شدید مرد متولد آبان می تواند تمام عمر شما را جریحه دار کند. وقتی عقرب با دم کشنده اش به شما حمله می کند، سخت نیشتان می زند. او نه تنها از برنده شدن لذت می برد، بلکه احساس می کند که باید پیروز شود. و وقتی می بازد هر چقدر هم که جزئی باشد چیزی در درون او فرو می ریزد. با وجود این، عجیب است ولی او جوانمردانه عمل می کند. مانند تمام احساسات دیگرش، يأس هرگز در چهره اش نمایان نمی شود و عکس العمل هایش را سخت کنترل می کند، و این شامل احساسات رمانتیک او نیز می شود. اگر به حکم منطق مجبور شود از رابطه ای خودداری کند، در حالی که ظاهر آرام و خونسردش را حفظ می کند، از درون میسوزد. او همچنین این توانایی را دارد که تا وقتی تصمیم ازدواج می گیرد، دختری را بی رحمانه منتظر نگه دارد. طبیعتا بعضی از مردان متولد آبان خیلی آرام زانو زده درخواست ازدواج می کنند. ولی فریب نخورید، او به هر قیمتی که شده نمی خواهد وقارش را از دست بدهد. شهرت شما باید بی نقص باشد. با وجود طبیعت غیرمعمول خودش، تحمل مسخره بازی یا رفتار جلف را ندارد. 

متولدین آبان یا می توانند نوعی ترس از گناه داشته باشند، که این ترس از آنها مذهبیونی بسیار متعدد می سازد، یا اینکه کنجکاوی شدیدی نسبت به دریافتن اسرار در ابهام مانده وجود انسان داشته باشند. گاهی اوقات این هر دو با هم آمیخته شده و نتیجه آن تزویر و هذیان می شود. 

قانون گذار

هر متولد آبانی خودش قانون گذار است و کاملا نسبت به اینکه بقیه درباره او چه فکر می کنند، بی تفاوت است. او می خواهد به عنوان یک شخص خوب و استوار مورد احترام دیگران قرار گیرد، ولی اگر این خواسته با اهداف یا نظرات او تضاد پیدا کند، نه به نظر دیگران و نه به شایعات اهمیتی نخواهد داد. او هرگز نمی گذارد که دوستان، اقوام، همسایه با دشمنانش مانع تصمیمات مهم او بشوند. متأسفانه این شامل شما هم می شود. ولی هنوز تا بقیه مطلب را نخوانده اید فرار نکنید. این اراده مطمئن و اتکاء به نفس می تواند از او فردی جذاب و آزاد بسازد که نسبت به افکار دیگران وسواس نشان نمی دهد. آیا صداقت، شهامت و استحکام اوصاف بدی است؟ شاید در جامعه امروزی این صفات درخشش خود را از دست داده باشند ولی کافی است غباری را که بر روی آنها نشسته پاک کنید تا آن درخشش حقیقی دوباره آشکار گردد. 

مشاهده کردن رفتار او در برابر ناملایمات زندگی تجربه ای ارزنده است. در جایی که دیگران گله و شکایت می کنند، او شجاع ترین و قاطع ترین رفتار را از خود نشان می دهد. او بندرت خودش را در حسرت یا ترحم غوطه ور می کند، و این تصور را ندارد که زندگی مدیون اوست. او در برخورد با مشکلات به جای آنکه از عصبانیت اخم و گله کند، با شجاعت با آن روبرو می شود. آیا بر مشکلاتش فایق می آید؟ البته. او برای همین زاده شده است. 

مطلبی وجود دارد که اندکی ترسناک است و شاید نیاز به شهامت شما داشته باشد. مرد متولد آبان شیفته اسرار بوده و هیچ رازی را حل نشده باقی نمی گذارد. از آنجا که اسرار زنانه قدرتمندترین وسیله دفاع هر دختری بشمار می رود، وقتی اسرار شما را کاملا آشکار می کند احساس می کنید که خلع سلاح شده و بی حفاظ در معرض او قرار گرفته اید. وقتی او با آن چشمان آتشین و پرسشهای نافذ شما را کند و کاو می کند، دیگر اسرار کمی برایتان باقی می ماند. 

او معیارهای بالایی دارد و به همین جهت در انتخاب دوست سخت گیر است. دوستانش باید از معیارهای وی برخوردار باشند. این مرد کمیاب و شگفت آور می تواند یک لحظه با طبعی خشن با لاتها همنشینی کند؛ سپس لحظه ای دیگر با تلنگری آرام به آن طبیعت عمیق و مرموز باز می گردد و تبدیل به معشوقی با محبت می شود. دیگر نمی دانم چه چیزی مانده که می توانید از این مرد بخواهید؟ شاید تسلیم و بخشش. درونگرایی و با ملاحظه. ولی انصاف داشته باشید. شما که از اول می دانستید که او فاقد این صفات است مرد متولد آبان به دلایل غیر قابل فهمی می تواند گاهی بی رحم باشد، و حتی شاید شوخ طبعی آزاردهنده اش گل کند و شما را جلوی دوستانتان چاق و خنگ بنامد. این یکی از شوخیهای خصوصی اوست. هر قدر هم که حرف او ناراحتتان می کند، لبخند بزنید. من که قبلا راجع به تمایل او به پنهان کردن احساساتش به شما هشدار دادم. 

این تمایل شامل عشق نیز می شود و حتی شاید در این مورد شدید تر باشد. او نمی خواهد احساسات حقیقی اش را مانند پسر بچه ای آسیب پذیر در برابر تمام دنیا نمایان کند. بعدها وقتی با هم تنها هستید منظور اصلی خود را بیان خواهد کرد. 

ازدواج با مرد آبانی

ازدواج امنیت خاصی برای شما بوجود می آورد، ولی چنانچه قبل از «بله» گفتن، چند چشمه از کارهای او را تجربه کنید شاید به شما برخورد و نتوانید جنبه طنز حرکات او را درک کنید. در هر صورت، حتی فکرش را هم نکنید که از رفتارهای بی رحمانه او و اینکه مثلا بگوید «کی به تو احتیاج دارد» ایراد بگیرید و یا عکس العملی تهدید آمیز مانند اینکه دلتان می خواهد خود را از ساختمانی پرت کنید، نشان دهید. در این صورت شما را تشویق به این کار خواهد کرد. شاید مدتی طول بکشد تا بتوانید خودتان را با شخصیت او وفق دهید، ولی عاقبت از شما شخص قوی ای خواهد ساخت. اگر زیاده از حد حساس هستید، مرد متولد آبان به احتمال زیاد به شما لطمه خواهد زد. هرگز راجع به لباس یا مدل مویتان از او نظرخواهی نکنید، مگر آنکه آماده شنیدن حقیقت تلخ باشید. اما این نکته را هم باید در نظر گرفت که حداقل، اظهار نظرهای مثبت او صادقانه بوده و هرگز تملق آمیز نیست. بهتر است گهگاه هم این پاداش را بگیرید که «تو واقعا زیبا هستی، این را میدانستی؟»، تا اینکه مرتبا با نظرات تملق آمیز «بله عزیزم. خیلی قشنگ است» دیگر مردان روبرو شوید. شما اینطور فکر نمی کنید؟ ولی به نظر من این بهتر است. اما خوب به هر حال این شما هستید که باید با او زندگی کنید، نه من. 

غیرت مرد آبانی

و اما در مورد حسادت . بهتر است در این زمینه بسیار محتاط باشید. چنانچه بطور اتفاقی نزدیک مرد دیگری چشمتان را به حالت چشمک باز و بسته کنید، او می تواند مانند کوهی آتش فشان شود و اگر روزی مدرک حقیقی ای دال بر سوءظن او به دستش بدهید، واقعا زن با شهامتی هستید. ولی بهتر است شما در مقابل چنین رفتاری نداشته باشید. اشک و تهمتهای ملال آور در او تأثیری نخواهد گذاشت. بگذارید او هر کار می خواهد بکند، فقط به خودتان گوشزد کنید که «او مرا دوست دارد و هرگز عشق حقیقی را فدای بی بند و باری جنسی نمی کند و نسبت به آنهایی که با وی روابط عمیقی دارند وفادار است و فقط جذابیت خودش را در برابر دخترها مورد آزمایش قرار میدهد.» این را قبل از غذا، هر روز صبح و قبل از خواب تکرار کنید، بخصوص هنگام خواب. زنها او را جذاب می یابند ولی به خاطر بسپارید که اگر کسی بتواند در مقابل آن همه وسوسه و عشوه گری مقاومت کند، همان مرد متولد آبان است. حالا احساس بهتری ندارید؟ باید احساس بهتری داشته باشید، زیرا حقیقت دارد. 

پدر آبان ماهی

او احتمالا پدری سخت گیر خواهد بود، و از تنبلی و بازیگوشی فرزندانش چشم پوشی نخواهد کرد. به آنها می آموزد که نسبت به مال و اموال و همچنین خودشان احترام قائل شوند. با داشتن پدر متولد آبان آنها بندرت می توانند به ارزش واقعی چیزی پی نبرند. 

با اینکه او فرزندانش را مانند چیزهای دیگری که مورد علاقه اش است صادقانه دوست دارد، هرگز سهل انگاریهای آنها را تحمل نخواهد کرد. در صورت لزوم از آنها حمایت می کند، ولی انتظار دارد که خودشان بتوانند روی پای خود بایستند. اگر به فرزندانش پول قرض بدهد، برای آنکه ارزش آن را به ایشان بیاموزد، احتمالا با سود پس خواهد گرفت. شاید تا روزی که پدرشان زنده است متوجه این نکته نشوند ولی عاقبت به درسهای آموزنده او پی خواهند برد. اغلب فرزندان پدر متولد آبان از اقتدار و انضباط سخت پدرشان در بچگی و بخصوص در طی سالهای اولیه بیزارند، ولی در سنین بلوغ وقتی پی می برند که راهنمایی سخت او به سودشان بوده، از وی سپاسگزار می شوند. آنها از هیچ پدر دیگری نمی توانند مانند او حقایق واقعی زندگی را بیاموزند. فرزندانش اغلب او را پدری آرام و شوخ طبع می پندارند، با وجود این در اینکه او حاکم است هیچ شکی به خود راه نخواهند داد. او با فرزندانش شوخی می کند، میخندد و به آنها احساس آزادی می دهد ولی فرزندانش همیشه حد و حدود خود را میدانند و سعی نمی کنند فراتر از آن بروند. با آنکه از دستورات او بیزارند، در نهان اقتدار او را تحسین کرده و سعی دارند به آن تأسی جویند، البته گهگاه هم برعکس میشود. اقتدار عقرب (آبان) ممکن است بچه آرامی را مورد تهدید قرار دهد و بترساند و او را تبدیل به شخصی درونگرا و عصبی بکند که از بیان ناخشنودیهایش وحشت داشته باشد. آن موقع باید به عقرب یاد آوری کنید که محبت و مهربانی نتیجه بهتری خواهد داشت تا رفتاری خودرأی و انعطاف پذیر. ولی حتما این یادآوری را کاملا محترمانه و سیاستمدارانه انجام دهید. مرد متولد آبان هرگز اجازه نمی دهد که زنی بر او حکومت کند. هرگز. او مرد است و شما زن، اگر در این مورد شکی دارید او فورا موضوع را برایتان روشن خواهد کرد. با وجود این، مرد متولد آبانی که همسری داشته باشد که کاملا بتواند وی را درک کند، مهربان، دلسوز و با ملاحظه خواهد بود و وفاداری او را با عشقی که بیشتر زنها فقط خواب آن را می بینند جبران خواهد کرد. 

وقتی شعله او برافروخته شده و دیگر تصمیم گرفته که شما را می خواهد، دوری جستن از او بی فایده است. او طوری شما را هیپنوتیزم میکند که دیگر انگیزه های خود را فراموش می کنید. جذبه مرد متولد آبان را تقریبا می توان لمس کرد. احساس میکنید که می توانید دستتان را دراز کنید و به آن دست بزنید. وقتی این کار را می کنید شاید شگفت زده شوید. اگر فوق العاده حساس و ظریف هستید، شما را می سوزاند. ولی اگر صبور و قوی هستید، این احساس را خواهید داشت که به سنگ سردی دست زده اید. فقط یک دختر با شهامت می تواند با عقاب پرواز کند و سقوط نکند. او می تواند بالاتر از قلب العقرب، ستاره درخشان نمادین خود پرواز کند و بعد ناگهان فرود آید. محکم به او بچسبید ولی چشمانتان را باز نگه دارید تا با او افقی را ببینید که ترسوها هرگز نخواهند دید. آن طرف را نگاه کنید، درست آن سوی درختان صنوبر - آیا تا به حال در زندگیتان چنین طلوع آفتابی را تجربه کرده اید؟ غروب آفتاب هم به همین اندازه باشکوه خواهد بود.

  • ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×