طالع بینی خورشیدی متولدین اردیبهشت - مرد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد اردیبهشت

طالع بینی خورشیدی مرد متولد اردیبهشت

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه بدستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات مرد اردیبهشت با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی مرد متولد اردیبهشت

صفات بارز شخصیتی

  • با ثبات
  • دقیق
  • عملگرا
  • سخاوتمند
  • لجباز
نماد متولد اردیبهشت Taurus

شاید تصور کنید که مرد متولد اردیبهشت مردی است آرام، اهل عمل، معقول و بیریا. تصورتان درست است. وی واجد این صفات است. همچنین شاید متوجه شوید که او ملاحظه کار و محتاط است در این مور هم محق هستید. بنابراین شاید استنباط کنید که خیلی رمانتیک نیست. ولی در این مورد اشتباه می کنید. 

چه کسی به شما گفته که طبیعت ثور را تنها با منطق می شود تحلیل کرد؟ شاید متولد مهر بوده که خواسته بر شما اثر مثبتی بگذارد. اگر چنین گفته، اشتباه است. پس آن متولد مهر با هوش را برگردانید به کتابخانه. این مرد برای انتخاب شما ممکن است مدتها وقت صرف کند. او هرگز مرغابی چاق و چله ای را در استخری مملو از عشق رها نمی کند تا بعدا دریابد که آن استخر خالی است. ولی وقتی که بر او مسلم شد. که زن مورد علاقه اش هستید، شما را بدست می آورد و کاری می کند که متولد مهر ماه تحسینش کند. حتی اسد (مرداد) شکست خورده و جوزای (خرداد) احساساتی را شرمسار می کند. این مرد معقول، اهل عمل، گند و مصمم می تواند هر روز برایتان گل رز صورتی بفرستد و آنقدر به این کار ادامه دهد تا آنکه تسلیم ازدواج - یا هرچه که او می خواهد و بشوید. حتی می تواند ترانهای شاعرانه بسازد و بدون امضاء پست کند. مرد متولد اردیبهشت می تواند عاشقی لطیف باشد. طبیعتش او را نسبت به عطرهای مرموزتان و نرمی موهایتان و لطافت پوستتان حساس می سازد. شاید نتواند این احساسات را با کلمات قشنگ بر زبان بیاورد، اما راهی پیدا می کند که شما را متوجه آن سازد. حس لامسه او ملموس است. 

این صفات منفی و مطلق زمین (خاکی) در عشق مملو از تناقضات است. متولد اردیبهشت علاقه دارد شما را با پالتوهای پوست قیمتی و رنگهای تند ببیند. شاید دسته گل بنفشه ای از یک پیرزن که کنار خیابان ایستاده بخرد تا شما آن را روی پالتوی پوستتان بزنید و بابت آن انعام کلانی به پیرزن بدهد، زیرا در او شباهت زیادی با مادرش می بیند (اما شما مطمئنا او را یاد مادر یا خواهرش نمی اندازید - مگر به هنگام حمایت از شما در مواقعی که اردیبهشت دیگری سعی دارد تحریکتان کند). موسیقی در او تأثیر زیادی دارد و احساسات عاشقانه اش را بر می انگیزد. مطمئنا هر دفعه که آهنگ خاصی را می شنود یاد شما در ذهنش زنده میشود. 

اگر در روح او دنبال دلایل بیشتری می گردید که حاکی از عشق باشد، به هدایای گرانبها و بسته های نهانی و چیزهای کوچک و رمانتیکی که روز تولدتان یا عید به شما می دهد، توجه کنید. شنا کردن زیر نور مهتاب، پیک نیک در جنگل های خنک و دورافتاده، و قدم زدن در کوچه های خلوت و باریک زیر نور ستارگان از جمله پیشنهادهای او به شماست. وقتی که متولد اردیبهشت اظهار عشق کند، واقعی و جدی است و قصد فریب شما را ندارد. احتمالا شما را به رستورانهای پر زرق و برق و مجلل که نور کم و نوای ویلن دارد می برد، و هرگز اولین روز با سالگرد آشنایی تان را فراموش نمی کند. آیا احساسات عاشقانه ای بیش از این می خواهید؟ 

البته او به اندازه متولد بهمن رؤیایی نیست و هرگز مانند متولد مرداد نمی تواند شما را کاملا مجذوب عشق خود سازد، یا وعده های رؤیایی متولد فروردین یعنی زندگی در قصر افسانه ای را بدهد. بلکه بیشتر احتمال دارد که پیاده به دیدنتان بیاید و نقشه خانه ای حقیقی را که تصمیم دارد با پول حقیقی بسازد نشانتان بدهد. قبل از آنکه نامزد شوید احتمالا پیش قسط ملک را هم داده است. کار او حساب شده است. وقتی که شما را از مأوايتان بلند میکند و به منزل خودش که کوچکترین شباهتی به قصر افسانه ای ندارد می برد، می توانید یقین داشته باشید که پرداخت اقساط خانه تضمین شده است. واقعا جای گله نیست. وقتی زیر پتوی آرامش بخش مرد متولد اردیبهشت رفتید به این فکر می افتید که چرا زمانی می خواستم روی ابرهای صورتی باشم؟ آنقدر سرگرم اسباب و اثاثیه جدید و حساب و کتاب می شوید که وقتی پیدا نمی کنید تا برای آن رؤیاهای نهانی برآورده نشدنی اشک بریزید؛ البته، چنانچه زنی باشید که قدر ارزش واقعی همه چیز را بدانید؛ و چقدر جای تأسف است که همه زنان اینطور نیستند. ولی دختران معقول، از هجده ساله گرفته تا هشتاد ساله، قدر روشهای مسالمت آمیز، بیریا، و طبیعت آرام و با ثبات او را می دانند. رفتار رمانتیک و خواستگاری بی ریا و خوش آیندش به اندازه، یا حتی بیشتر از آو عشاق شاعر پیشه یا بی باکی هیجان انگیز عشاق حرفه ای، رضایت بخش است. 

مرد متولد اردیبهشت با دقت کامل برای فردا برنامه ریزی می کند و مانند سنجابی که آذوقه خود را در فراوانی تابستان برای امنیت زمستان سرد ذخیره میکند خوشیهای موقت بعداز ظهرهای آفتابی را فدای مهیا شدن برای مواقعی ضروری میکند. عجیب است، ولی اشخاصی که از نظر مالی توانایی دارند که همسرشان را به مسافرت بفرستند اغلب متولد اردیبهشت هستند. 

طبیعتا نرد عشق باختن با مرد اردیبهشتی همیشه هم بدون عیب و ایراد نیست. در وهله اول باید حرکات و رفتاری در شأن یک خانم متشخص داشته باشید. هیچ متولد اردیبهشتی تحمل یک زن شلاق به دست با حالتهای خشن مردانه را ندارد. سعی کنید نظرات خود را به او تحمیل کنید و یا راجع به توانایی فكریتان در مقابل دیگران لاف بزنید. او در خلوت برای زن با استعداد احترام قائل است البته به زنی که ساده و عامی است توجه بیشتری دارد ولی در این رابطه دو نفره بهتر است اجازه دهید که او احساس برتری کند. چنانچه در جمع دوستانش مانند زنی آزادیخواه رفتار کنید دو نوع عکس العمل از خود نشان خواهد داد: اگر اردیبهشتی ساده دل باشد که تعداد آنها بیشتر است، وقتی که به خانه رسیدید . و یا بدتر، قبل از آنکه به خانه برسید، جلو دیگران از شما کناره می گیرد و ماند قطعه سنگی سرد بودن آنکه تمام شب کلمه ای حرف بزند، آنجا می نشیند، و این حالت را ادامه می دهد تا شما آنقدر خجالت بکشید که آرزو کنید زمین دهان باز می کرد و شما را در خود فرو می برد. دوستانتان هم از این حرکت او احساس ناراحتی خواهند کرد، چنین رفتاری نه تنها شما را محدود می کند بلکه می تواند گرمی محفل را از بین ببرد. 

اولین انگیزه آنی شما آن است که سعی کنید خشم او را خنثی کنید، ولی تا این خشم مسیر طبیعی خودش را طی نکرده، محال است بتوانید به سماجت او غلبه کنید. این کار مانند جابجا کردن جبل الطارق است. در واقع اگر سعی کنید او را به حالت عادی برگردانید سخت پشیمان می شوید زیرا قطعه سنگ سرد بیشتر قابل تحمل است تا عکس العمل او در برابر ریشخند شما پس از آنکه سبب عصبانیت او شده اید. اگر بیش از حد سر به سرش بگذارید از یک مجسمه ساکت تبدیل به گاوی نعره کش می شود و شاید از کلماتی استفاده کند که شما از خجالت سرخ شوید. یا رفتارش این گونه است و یا با خونسردی به مهمانان می گوید، «ببخشید که مجلس را بهم میزنم ولی این زن را باید ببرم خانه و به او درس هایی بدهم». بعد از آن مجبور می شوید تا چند هفته از دوستانتان دوری کنید. تمام این رفتار فقط به این خاطر است که وقتی او اطرافیان را مجذوب اندیشه های سیاسی اش کرده بود، شما حرفش را قطع کردید که بگویید: «ولی عزیزم، اینقدر ساده نباش، تو نمی دانی چه می گویی، همه میدانند که فلانی رشوه گیر است، و با آن سابقه اش احتی نمی تواند مسئولیت فروش بیسکوئیت پیش آهنگان را به عهده گیرد چه برسد به آنکه عضو کنگره شود». در این لحظه بر پاشنه هایش فشار می آورد، مشتهایش را به سینه گوشت آلودش می کوبد و شروع می کند به اخم کردن یا ایراد گرفتن. اگر میبینید که کتش را به تن می کند، بهتر است شما نیز چنین کنید. علی رغم شدت عصبانیتش مرد اردیبهشت بندرت بدون همسرش جایی را ترک می گوید. اگر مجبور شود به زور او را بکشد بیرون، این کار را خواهد کرد. فکر نکنید می توانید بدون او آنجا بمانید، تا احساس همدردی دیگران را جلب کنید. زمانی که او جایی را ترک می گوید، شما هم همین کار را می کنید. و من اکیدا توصیه میکنم قبل از آنکه به خانه برسید از وی عذرخواهی کنید. منتظر عذرخواهی او نباشید زیرا وی چنین کاری نخواهد کرد. فایده ای ندارد که چنین مواقعی به خانه مادرتان پناه ببرید، تا وقتی که او اجازه خانه را می دهد شما شریک تختخواب و سفره او خواهید بود. دخالتهای مادرزن آخرین چیزی است که متولد اردیبهشت ممکن است تحمل کند. اولین قهر شما از او آخرینش خواهد بود. بعد از آنکه پدر و مادرتان یکبار خشم او را تجربه کردند، ترجیح میدهند که در خانه شان را بر روی شما بسته نگه دارند تا شما خود مشکلتان را حل کنید. 

مرد اردیبهشتی را می شناسم که برای پرخاشگری همسرش راه حل بی نظیری یافته بود. وی بسادگی از ظاهر شدن با او در اماکن عمومی خودداری می کرد. بدین صورت پرخاشگری مقاومت ناپذیر همسرش با سکوت او روبرو شده بود. این زن می تواند با هر مرد دیگری بجز مرد متولد اردیبهشت رفتاری دلخواه داشته باشد. او همسرش را دوست دارد، در کنار او احساس خوشبختی میکند و احترام زیادی برای یکدیگر قائلند . ولی تا زمانی که وی مطیع بودن را فرانگیرد، دهانش را بسته نگاه ندارد و نگذارد او مرد باشد، مجبور خواهد بود که تنها به مهمانی ها و تئاتر برود. این مرد، بخصوص از زمانی که زنش در رستوران صورت غذا را از دستش کشید و خودش برای تمامی مهمانان سفارش غذا داد، و مدل جدید مو و کراوات تازه او را مسخره کرد، دیگر هرگز با او جایی نرفته است و این زن بدون شوهرش به مجالس می رود. البته نمی توانید او را مقصر بدانید زیرا خلق و خوی او با برجی که در آن بدنیا آمده سازگار است. ازدواج آنها قوام یافته، ولی احتمالا توأم با خوشبختی نیست. بنابراین با لجبازی خود او را تحریک نکنید. 

علی رغم شکیبایی اش، نمیخواهد به این طرف و آن طرف کشیده شود، و در عین حال خواهان زنی نیست که دائم به او بچسبد. او اهل عمل است و آزادیش آنقدر برایش گرانبهاست که نمی گذارد زنی مثل کنه به او بچسبد. وی زنی می خواهد که با نشاط و دلیر باشد. چنین زنی وی را به وجد می آورد و الموجب تحکیم حس وفاداری در او می شود. او مانند شخصی که بازی کردن بچه گربه قشنگ و دوست داشتنی اش را با کلاف رنگارنگ پشم تماشا می کند، معشوقه اش را که با حالتی ظریف و زنی را که با شادمانی و شتاب به این سو و آن سو می رود، به تماشا می نشیند. فقط به شرط آنکه بچه گربه بداند که وقتی ثور آن طرف نخ را کشید، وقتش شده که بازی و تفریح را رها کند و به صدای ارباب خود گوش دهد. هیچ مردی مهربان تر و ملایم تر و صبورتر از مرد متولد اردیبهشت نیست، البته در صورتی که مردانگی او مورد تهدید قرار نگیرد. او با کمال میل در دنیا هر کاری را برای زن مورد علاقه اش انجام می دهد، فقط کنترل خود را بدست او نخواهد سپرد. ثور ممکن است گاهی مانند خرس ناآزموده سیرک رفتار کند و خلق خشن و مسخره ای داشته باشد، ولی همیشه در این نقش نخواهد ماند. 

متولد اردیبهشت بندرت رابطه ای را سراسیمه آغاز می کند. دختری که او هفته ای یکبار به مدت یک ساعت به سینما برده، احتمالا در شگفت است که او چه موقع می خواهد حرفی پیش بکشد؟ مدتها طول می کشد تا وی نیروی کافی برای استفاده از بیشترین توان موتور را در خود جمع کند، ولی وقتی که راجع به زنی تصمیم بگیرد، هرگز تردیدی به خود راه نخواهد داد. او حتی شاید معقول و محتاط بودن را فراموش کند. وقتی که تیرهای خدای عشق قلبش را شکافت، وی هشدارها را نادیده می گیرد. هرچه دوستانش از موانع احتمالی بیشتر صحبت کنند، وی در انجام آن سمج تر می شود، و شما می دانید او تا چه حد می تواند لجوج باشد. در نتیجه، متولدین اردیبهشت بارها دچار این اشتباه که با سمبل های آتش و باد درگیر شوند، می گردند. در صورتی که آنها اغلب با سمبل های خاک و آب سازگاری بهتری می تواند داشته باشند. متضادها یکدیگر را جذب می کنند و همانطور هم باقی می مانند. البته اگر چنین نباشد، مدتی طول می کشد تا او بتواند ناراحتی های طلاق را فراموش کند و دوباره با همسر دیگری که نزدیکی بیشتری به او و نظراتش دارد، زندگی را از نو شروع کند. 

متولد اردیبهشت معمولا در مسائل مالی مزیتهایی دارد. اغلب آنها اگر نه برای امنیت آینده، دست کم به انگیزه ثروت، مقداری اندوخته دارند. املاک و پول نقد را به راحتی می توانند بدست آورند. 

به احتمال زیاد عاشق طبیعت، فوتبال، ماهیگیری و پیک نیک هستند. اگر چنین نباشد به گل، باغچه بانی، و پیاده روی علاقه مند هستند. مطالعه کتابهای مربوط به قهرمانان قدیم یا بیوگرافی بنیانگذاران امپراتوریها را به خواندن کتابهای افسانه ای یا عميقة فلسفی ترجیح می دهند. اغلب آنها مشترک مجلات متعددی هستند که تعدادی مربوط به کارهای علمی و بقیه مجلاتی هستند که عکسهای زنان زیبا را چاپ می کنند. 

متولدین اردیبهشت عاشق غذایی هستند که به شیوه سنتی در خانه پخته شده، درست همانطور که مادرشان می پخت. پس کتاب آشپزی خوبی برای خودتان تهیه کنید. البته او انتظار ندارد که همسرش کنیز مطبخ باشد و گهگاهی شما را به رستوران خواهد برد (اما روزی که هوس آشپزی کند، انتظار دارد شما ظرفها را بشویید). 

او به عنوان پدر، بی نظیر است و داشتن پسر را برای تداوم نام خانواده مهم می داند، البته دختر بچه ها را هم با مهربانی خاصی دوست دارد. مرد متولد اردیبهشت، پدری مهربان و صمیمی و دلسوز است. او برای فرزندانش معیارها و ارزشهای بالایی را تعیین می کند و انتظار دارد که به آنها احترام بگذارند. پدر اردیبهشتی صبور است و از گندی پیشرفت بچه ها در صورتی که آموزش و یادگیری آنها صحيح باشد، عصبانی نمی شود. از نظر او مغزهای جوان باید بتدریج تعلیم ببینند تا به حد کمال برسند. شاید حس کنید که وی تأکید زیادی بر مادیات دارد و با هدایای گرانبهای لوسشان میکند. ولی در عین حال او وقت و علاقه خود را صرف آنان میکند و در صورت لزوم از تنبیهشان نیز ابایی ندارد. بطور کلی زندگی با پدری که متولد اردیبهشت است می تواند تجربه ای زیبا و سرشار از عشق باشد . البته بجز مواقعی که همه اعضاء خانواده از ترس خشم او مخفی می شوند. 

مرد متولد اردیبهشت، به عنوان همسر، بسیار سخاوتمند است. او از خریدن لباس، عطر، مبل و اثاثیه جذاب ولی بدردبخور برای شما دریغ نمی کند. وی بندرت در خريدن اثاثیه، لباس و غذا از خود خست نشان می دهد. در هر صورت او بیش از درآمدش خرج نمی کند (مگر آنکه در زایجه اش بی پروایی مالی وجود داشته باشد). وی عاشق اجناس لوکس است، ولی به همان اندازه به قیمت هم اهمیت میدهد و هیچگاه اجازه نمی دهد کلاه سرش بگذارند. 

این مرد سخت کار می کند و احتیاج به استراحت زیادی دارد، در غیر این صورت خستگی او منجر به بداخلاقی می شود. هیچ وقت به او نق نزنید و یا او را متهم به تنبلی نکنید، این کار درست مانند برافراشتن پرچم قرمز است. او آن گونه که دوست دارد زندگی میکند و لزومی نمی بیند که شتاب ره خرج دهد. عقربه سرعت سنج او همیشه روی یک سرعت، ثابت است. اگر سعی کنید او را دائما در یک گردباد اجتماعی بچرخانید شکست می خورید. او مهمان نوازی در خانه خودش را دوست دارد، و گردهم آیی چند دوست سازگار را به جرگه های بزرگ و پر سر و صدا ترجیح می دهد. پس دوستان قدیمی خود را دعوت کنید، آنانی که هدف و آرزوهای جدی دارند و مطمئن باشید که او در برابر آنها خوش آیند و مهمان نواز خواهد بود. اگر اصرار دارید قصر او را مملو از آدمهای سفیه و سر به هوا کنید، شاید فورا از صحنه خارج شود - بعضی اوقات هم برای همیشه. 

صندلی راحتی برایش بخرید، سر و صدا نکنید، صدای رادیو و تلویزیون را بلند نکنید. اسباب بازی بچه را جمع و جور کنید. خانه تان را همیشه آکنده از موسیقی و زیبایی و آرامش نگاه دارید. به خاطر بسپارید که او از حالات زنانه شما خوشش می آید، بنابراین شلوار برای او مناسب تر است تا شما. همسر او شوید، و بدانید که مردی بهتر از این در دنیا نخواهید یافت. هیچ شخص دیگری به اندازه او نسبت به شما رفتاری خوشایند نخواهد داشت. پس او واقعا مستحق احترام شماست. عشق او ساده و صادقانه و بی ریاست علی رغم عیب و ایرادهایتان که شاید مردان دیگر را دائما عذاب می داد، طبیعت مهربان و توجه او نسبت به شما عشقتان را پابرجا نگاه خواهد داشت. وی در عشق با وفا است و صداقت و صمیمیتی پایدار از خود نشان می دهد. اگر این صفات او را با  امنیت عاطفی، امنیت مالی و احساساتش جمع کنید، در می یابید که جایی برای خواسته های دیگر باقی نمانده. بله، او لجباز است، ولی شکیبایی او از همین یکرنگی اش نشأت می گیرد که فضیلت کمیابی است. 

پتوی کرکی نرم و قشنگی تهیه کنید (آنها عاشق چیزهای نرم هستند و وقتی که او را در صندلی راحتی اش نشاندید، روی شانه هایش بیندازید و اخبار خرید و فروش سهام را برایش بخوانید. وان آب گرم و صابونهای خوش عطر برایش آماده کنید. صبحانه مورد علاقه اش را به او بدهید. و در عوض مطمئنا مرد قوی و مهربانی خواهید داشت که در برابر تمام طوفانها از شما حمایت می کند.

  • ۲ دی ۱۳۹۲
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×