طالع بینی خورشیدی متولدین بهمن - مرد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد بهمن

طالع بینی خورشیدی مرد متولد بهمن

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات مرد بهمن با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی مرد متولد بهمن

صفات بارز شخصیتی

  • خونسرد و آرام
  • کم حرف
  • کنترل احساسات
  • دوستدار همه
  • تحلیل گر
  • تاخیر در ازدواج
  • راستگو
نماد متولدین بهمن Aquarius

اگر بخواهیم شهامت به خرج دهیم و مستقیما به اصل مسئله بپردازیم، باید گفت از مرد متولد بهمن انتظار نداشته باشید که رفتاری عشق مابانه داشته باشد. اگر چنین انتظاری دارید، آمادگی ضربه، یا حتی ضربه های متوالی را داشته باشید. وقتی پای دوستی در میان است، او می تواند بهترین دوست یا حتی رازنگهدار شما باشد. اما در مورد عشق؟ خوب، به قول یکی از متولدین بهمنی که میشناختم «هر کس می تواند دوست داشته باشد. ولی عشق چیز دیگری است.» این اظهارنظر زیرکانه ای بود. و دوستی شما با دلو (بهمن) يقينا «چیز دیگری» خواهد بود. 

دوستدار همه

وقتی چنان رفتار می کند که انگار شما را دوست ندارد، بدانید به عشق نزدیک شده است. و دلیل آن منطق ساده ای دارد. متولد بهمن همه مردم را دوست دارد و همه را دوست خود می داند. او حتی بدترین دشمن خود را «دوست من» خطاب می کند. بنابراین وقتی می گوید شخصی را دوست ندارد بدانید که معنای خاصی دارد. درک این معنی نیاز به مقداری مطالعه دارد چون تفاوتهای ظریف و گوناگون می توانند پیچیده باشند. 

با وجود آنکه سرگرمی مورد علاقه مرد متولد بهمن درک احساسات دیگران است، تمایل ندارد احساسات حقیقی خود را آشکار کند. او واکنشها و انگیزه های پیچیده ای دارد و از آنجا که از فریب دادن اشخاص لذت می برد مایل است آنها را در همان وضع نگه دارد. رابطه های عشق و دوستی تجربه های فراوان و عجیبی برایش به همراه دارند و هر یک از آنها برای او فقط یک تجربه و آزمایش محسوب می شوند. ممکن است پذیرفتن آن برای شما مشکل باشد ولی ناراحت نشوید چون با وجود آن همه احتیاطی که به خرج می دهد، می توان او را گول زد. ولی قبل از آنکه دست بکار شوید بهتر است سعی کنید عقاید بی نظیر او را درباره مردم درک کنید. 

مرد متولد بهمن اهل گروه بازی است، و کارهای تیمی برای وی امری جالب به شمار می آید. دلو (بهمن) از مقررات شرافتمندانه ورزشی بقدری آگاهی دارد که انگار خودش آنها را وضع کرده، و این مقررات را به ارتباط های شخصی اش انتقال می دهد، از آنجا که علایق فراوانی دارد عشق او به مردم بسیار غیر شخصی است، وی ارزش خاصی برای هر شخصی که با او آشنا می شود قائل است. در حالی که بقیه ما چنین ارزشهایی را فقط برای اشخاص بخصوصی در زندگیمان قائلیم. متولد بهمن همه اشخاص را مهم میشمارد، حتی با آنهایی که هنوز آشنایی ندارد، و وقتی می گویم «همه» منظورم «همه» است. تعداد محدودی از مردان اورانوس خودخواه و تنگ نظر هستند. وقتی این صفات را بروز می دهند به آرامی به آنها گوشزد کنید تا به حالت عادی خود برگردند. متولدین بهمن معمولا تحمل آن را ندارند که کسی آنها را کوته فکر خطاب کند. 

اصول اخلاقی مرد متولد بهمن

از آنجا که اصول اخلاقی سفت و سختی دارد نسبت به آرمانهایی که فوق العاده والا هستند واکنش نشان می دهد (البته بهتر است به خاطر داشته باشید که این اصول اخلاقی منحصرا متعلق به خود اوست و شاید لزوما با آنچه جامعه می پذیرد، همسان نباشد). يقين داشته باشید که زندگی او مملو از تغییر و تحول، اختلاف نظر و اتفاقات غير منتظر خواهد بود. با وجود این، لحظاتی وجود دارد که او در آرامش کاملی به سر می برد که در هیچ یک از متولدین برجهای دیگر یافت نمی شود. وقتی او این ضربه را بپذیرد که به خودش اجازه دهد بیش از تمام انسانها فقط به یک زن علاقه مند شود، می تواند معشوق بسیار با ملاحظه ای باشد. ولی خطر اصلی قبل از پذیرفتن چنین ضربه ای است. علاقه او به دیگران گاهی مانع رسیدگی به مسائل شخصی اش میشود، و امیدوارم که در زندگی زناشویی خود چنین نباشد. البته هیچ وقت نمی توان مطمئن بود، به احتمال زیاد ناگهان روزی پی می برد که وفاداری کاملش را فقط به شما اختصاص داده و از نیازهای دیگران غفلت کرده. آن موقع دست به هر کاری میزند تا به خودش ثابت کند که به خاطر علاقه به یک شخص هنوز عشقش را نسبت به دوستان و بقیه انسانها از دست نداده است. 

مرد متولد بهمن همیشه در حال تجزیه و تحلیل است و بارها از خود می پرسد منظور او از آن حرف چه بود؟» و تا وقتی به جواب آن پی نبرد، آرام نخواهد گرفت. گول خونسردی او را نخورید، معما به راحتی می تواند او را دیوانه کند. اگر احساس کند چیزی از او پنهان شده، تا وقتی آن را کشف و عمیقا درک نکرده، خواب خوش نخواهد داشت. 

و همیشه این احتمال وجود دارد که بعد از کشف آن دلسرد و مأيوس شود، بنابراین مراقب باشید که ارزش آشکار شدنش را داشته باشد. وگرنه، بدون هیچ تردیدی دنبال کشف راز جدیدی می رود. 

به دام انداختن مرد بهمن ماه

دختری که می خواهد عاقبت او را به دام بیندازد باید اول بتواند کنجکاوی او را برانگیزد. یک کتاب باز هرگز کنجکاوی او را تحریک نمی کند، او فقط مجذوب صفحات بسته می شود. هر چه بسته تر باشد، غریزه کنجکاوی او بیشتر تحریک می شود. وقتی زن، حداقل در اوایل آشنایی، به او بی اعتنایی می کند یا احساساتش را بروز نمی دهد، چشمان او باز تر و هشیارتر می شود، درست مانند سگهای پلیسی که دنبال اشیاء گم شده می گردند. مدام از خود می پرسد چرا او آنقدر احساساتی است؟ این حق را دارید که احساساتی باشید به شرط آنکه دلیلش را به او نگویید) آیا او واقعا دمدمی است، یا فقط چنین وانمود می کند.

آیا او انتظار چنین عکس العملی را از مردان دارد یا خیر؟ آیا دارای اعتقادات مذهبی است یا بی بند و بار است؟ چه چیزی او را تحریک می کند؟ همانطور که کنجکاو می شود، سئوال و بررسی می کند، آن دختر در وهله اول طبیعتا خوشحال می شود ولی وقتی می بیند که کنجکاوی او نسبت به گارسون زن رستورانی که در آنجا غذا می خورد به همان اندازه است، دلسرد می شود. احساس می کند حشرهای است که به دام یک دانشمند افتاده و چنین احساسی قلب هیچ زنی را به تپش نمی اندازد. بنابراین عاقبت به طرف مردی کشیده می شود که بیشتر آتشی یا خاکی باشد. و دلو چند لحظه افسوس میخورد و آنگاه به بازجویی رمانتیک بعدی اش رو می آورد. (البته در صورتی که طی این مدت اختراعی جدید یا عقیدهای بی نظیر علاقه او را تحریک نکرده باشد. در این صورت پروژه تحقیقاتی (نفر بعد) باید منتظر بماند.) 

مردان متولد بهمن بطور رقت انگیزی آرام و مطيع اند، ولی بهتر است همواره به خودتان یادآوری کنید که ظاهر آرام و انعطاف پذیر او فقط یک تصویر ظاهری است. او تحمل زنان فرصت طلب را ندارد. اگر فکر کند که از او سوءاستفاده می شود، فورا از صحنه خارج می شود. چنانچه متولد بهمن را شدیدا آشفته کنید، او می تواند رفتاری کاملا غیر منتظر از خود نشان دهد. و متأسفانه شما شاید در مقابل او را ببخشید. ولی این کار را نکنید، یا حداقل بیش از یک بار او را نبخشید. او زنی را که از خود قاطعیت نشان دهد، و با تعهدات احساساتی و اتهامات سوزناک در محظور قرارش ندهد و آزاد بگذاردش، ستایش می کند. و اما در مورد رفتار غیر منتظر او بگذارید اینطور بگویم متولدین بهمن نسبت به جنس مخالف بسیار مؤدب هستند، فقط گاهی در اوج هیجان فراموش می کنند که اختلاف جنسیت را تشخیص بدهند. این صفت را به غیر قابل پیش بینی بودن اورانوس اضافه کنید، نتیجه آن رفتاری غیر منتظر خواهد بود. 

به احتمال زیاد متولد بهمن روزی در زندگی اش صاحب منزلت خواهد شد. شاید این فقط در یک جام ورزشی یا لوح افتخاری به عنوان قد بلندترین مرد استان خلاصه شود و شاید هم برنده جایزه نوبل شود. اغلب متولدین بهمن چنین برتریهایی بدست می آورند. (از طرف دیگر در صد عمده ای از ایشان بیماران روان پزشکها هستند، شاید تشخیص این تفاوت مشکل باشد).

بعضی از مردان اورانوسی در نظافت بسیار وسواس دارند. شاید با یکی از آنها آشنا شوید که هر موقع کسی از حوله اش استفاده میکند، یا روی غذای او فوت می کند، جیغ بکشد. آنها وحشت بیمارگونه ای نسبت به میکروب و بیماری دارند. و وقتی به نفعشان باشد، این وحشت شاید بطور ناخودآگاه در زندگی عشقیشان نیز راه یابد. اگر او غر می زند که نسبت به سایه چشم شما حساسیت دارد و موجب عطسه اش می شود، تعجبی نکنید. زیرا آنها با روش خاص خودشان وقتی بخواهند از چیزی اجتناب کنند، به گونه ای نسبت به آن حساسیت نشان میدهند. و حتی می توانند پزشکان را فریب دهند، چه برسد به دخترهای معصوم و بی شیله پیله. 

او از آن دسته مردانی نیست که با ولخرجی شما را بدست آورد. احتمال اینکه یک گل قاصدک که به طرف شما پرت کند به همان اندازه است که گل ارکیده ای به شما بدهد، راستش احتمال اولی بیشتر است. او الماس و پالتو مینک برایتان نمی خرد. با وجود این، زندگی با او باز هم می تواند هیجان انگیز باشد، حتی بدون پالتو مینک. حکایت معروفی راجع به هلن هیتر و همسرش چارلز مک آرتور وجود دارد، بدین مضمون که اوایل آشنایی شان چارلز مک آرتور یک ظرف بادام زمینی به او داد و گفت «ای کاش اینها زمرد بودند. سالها بعد او یک بسته زمرد به همسرش داد و گفت «ای کاش اینها بادام زمینی بودند.» نمی دانم که او متولد بهمن بود یا نه، ولی نفوذ اورانوس در طالعش مشخص است. و این زیبایی منحصر به فرد معشوق متولد بهمنی است که با وی آشنا خواهید شد. پالتو مینک به چه دردتان می خورد؟ 

در رابطه و ازدواج 

حالا بگذارید شهامت به خرج بدهیم و با صفات بد او آشنا شویم. اول از همه آرزوهای امیدوار کننده یا ترس را از ذهن خود خارج کنید. خوب آماده اید؟ برخلاف متولدین تیر، مرداد، مهر و دی، متولدین بهمن نسبت به ازدواج اشتیاقی ندارند. در حقیقت اغلب آنها تا آنجا که برای یک انسان امکان پذیر باشد از آن خودداری می کنند. شاید تعداد اندکی از متولدین بهمن در سن پایین ازدواج کنند، ولی این تعداد آنقدر چشمگیر نیست که تأثیری در آمار داشته باشد. متولد بهمن عشق را بر پایه دوستی زیبا و شکوهمند و عالی شروع می کند (آن موقع راحت تر می تواند از آن کناره گیری کند). دختری را برمی گزیند که بتواند دوست او باشد و با وی علایقی مشترک داشته باشد و این علایق شامل حل کردن جدول، اسبهای عربی و کرمهای شب تاب نیز می شوند. چرا باید اینطور باشد؟ دلیل آن ساده است. وقتی حرف زیادی برای زدن نداشته باشد، وقت کمتری برای عشق که می تواند او را بطور جدی درگیر و وابسته کند ، خواهد داشت. زن ایده آل او زنی است که دوست وی باشد و از نظر احساسی او را تحت فشار قرار ندهد. از این نکته به کجا می توانیم برویم؟ معمولا هیچ جا. 

مردان متولد بهمن نمی توانند عشق جسمانی خود را به آسانی عرضه کنند.

دریافت اولین بوسه شب بخیر شاید مدتها طول بکشد. و البته باید بگویم که اغلب مواقع ارزش انتظار کشیدنش را دارد، و آن بلاتکلیفی حتی هیجان انگیزترش می کند. ولی او مدتها بعد از آنکه ادامه چنین رابطه نصفه نیمه ای برای شما غیر ممکن می شود، با این تصور غلط که در رابطه ای زیبا و افلاطونی قرار گرفته، همچنان پیش می رود. 

حتی بعد از آنکه آنقدر شهامت پیدا کرد که بگوید «دوستت دارم» با هر بهانه ای که شده از ازدواج پرهیز می کند. و وقتی دیگر بهانه ای نداشته باشد، تخیلش را بکار می اندازد تا چیز جدید تری بسازد. مثلا با حوصله توضیح می دهد که نمی تواند آن زندگی ای را که شایسته شماست فراهم بکند، و یا والدینش به وجود او در خانه نیاز دارند، یا اینکه زیاده از حد برای او خوب هستید. و اگر چنین بهانه هایی، کار را یکسره نکند، آن موقع می گوید با تهدیدات بمب اتمی و چیزهایی از این قبیل آینده همگان بیش از اندازه نامعلوم است. و اگر رئیسش سال دیگر او را به آلاسکا فرستاد، چی؟ شاید آنجا از شدت سرما سینه پهلو کند و بمیرید، آن موقع او همه عمر خود را گناهکار خواهد دانست. فکر می کنید نمی تواند بهانه هایی بهتر از این جور کند؟ متولد بهمنی را می شناسم که دوازده سال با دختری نامزد بود ولی حاضر نبود با وی ازدواج کند با این بهانه که شاید نامزدش مجبور شود شغل هنری اش را در «برادوی» فدای ازدواج کند. و اینکه آن دختر هرگز پایش به «برادوی» نرسیده بود ربطی به موضوع نداشت. از نظر او نامزدش با استعداد بود. و چه احساسی به آن دختر دست می داد اگر مجبور میشد چنین استعدادی را فدای ازدواج کند؟ بدتر از آن، آن مرد چه احساسی میداشت؟ احساس گناه. فقط گناه. تعجب آور نیست که این زن بیچاره بالاخره با رقیبی مثبت گرا ازدواج کرد. 

ولی امید خود را از دست ندهید، متولدین بهمن بالاخره ازدواج می کنند. ولی معمولا بعد از آنکه آخرین دوستشان ماه عسل خود را هم گذراند. آن موقع دلو (بهمن) بیدار شده و متوجه می شود که با معمایی روبرو شده که بقیه مدتها پیش حل کرده اند ولی او در موردش حتی تحقیق هم نکرده. طبیعتأ تحمل چنین چیزی را نخواهد داشت. آن موقع ناگهان درخواست ازدواج می کند. همانطور که اورانوس تمام امور خود را ناگهانی انجام می دهد. 

در اوایل دوستی تان شاید تصور کنید که او به درسی نیاز دارد و چنین وانمود کنید که رقیبی جسورتر شما را از او گرفته است. بگذارید هشدار بدهم که چنین رفتاری به ضرر شما تمام می شود. زیرا احتمال اینکه اورانوس اندوهگین شما احساس مالکیت و حسادت بکند و با چشمانی گریان دنبال شما بیفتد، بسیار کم است. عکس العمل او احتمالا چنین خواهد بود «خوب، فکر میکنم زرنگ ترین مرد در این میان پیروز شد.» و آن موقع با آرامش توهین آمیزی خودش را به زندگی بدون شما عادت می دهد. ممکن است این سئوال غير قابل تحمل را هم بپرسد «می توانیم باز هم با یکدیگر دوست باشیم؟» اگر اکیدا بگویید «نه» شاید فقط مأیوسانه شانه هایش را بالا بیندازد و برود. 

حسادت با شخصیت مرد متولد بهمن سنخیتی ندارد و تا زمانی که خلاف آن ثابت نشود به شما اعتماد میکند. نه اینکه طبیعتا خوش بین باشد بلکه شخصیت شما قبلا در آزمون تجزیه و تحلیل او قبول شده است. چنانچه در طالع او عداوتهای مشخصی وجود نداشته باشد، توانایی سوء ظن بی دلیل و احساس تملک را نخواهد داشت. و اگر کمی حسادت در نهاد او باشد، طوری رفتار می کند که متوجه آن نشوید. می توان تقریبا با قاطعیت گفت که او از لحاظ جسمی هرگز به شما خیانت نخواهد کرد. البته تصور نکنید این دلیل بر بی علاقگی اوست، بلکه روابط جسمانی آنقدر برایش مهم نیستند که به خاطرش خیانت کند. اگر گهگاه با یکی از آنها آشنا شدید که وقت زیادی را صرف اندیشیدن به این نوع روابط می کند، می توانید مطمئن باشید که نفوذ عقرب (آبان) در طالع اوست. (و حتی اینها نیز به احتمال زیاد آشکار و فعال عمل نخواهند کرد). 

وقتی او همسری انتخاب می کند، خیالش راحت می شود و فکر می کند که دیگر می تواند به موضوعات مهم تری بیندیشد. مثلا روابط دختر و پسر یا زن و مرد را بطور تفننی در آزمایشگاه خصوصی اش بررسی کند. (البته اگر نتیجه خوبی از این آزمایش بگیرد، آنقدرها هم بد نیست).

روابط جسمانی از نظر او بخش بزرگی از یک تصویر ذهنی یا آرمان است. چنانچه رابطه ای غیر مجاز (البته غیر مجاز از نظر او) وی را وسوسه کند، به جای ادامه دادن به آن، معمولا سريعا و بطور ناگهانی آن را قطع میکند، هر چند قلب او ممکن است عميقا جریحه دار شود. علت احساس گناه او هر چیزی می تواند باشد. از عدم تأیید والدین شما با ملاحظات مذهبی گرفته تا رابطه تان با شخصی که او فکر می کند! هنوز پایان نیافته، یا قولی که در هشت سالگی به خودش داده بود، یا چیزی که روزی در کتابی خوانده بود. ولی علتش هر چه که باشد، قبل از برقراری مجدد دوستی با شما باید اصلاح و رفع شود، حتی اگر این دوستی به اندازه عشق آلبرت و ویکتوریا مقدر باشد. متولد بهمن همیشه دل شکستگی خود را از دیگران پنهان می کند تا مبادا دوستانش از ماجرا با خبر شوند و او را مورد سئوال قرار دهند. 

مرد متولد بهمن قادر است تا سن نود سالگی منتظر شود تا شما را به دست آورد، حتی اگر شما احساس کنید که چنین انتظاری برای دامادی کمی طولانی است. بدتر از همه وقتی رابطه ای را قطع می کند هرگز دلیلی ارائه نمی کند و عمدا طوری رفتار می کند که تصور کنید از ابتدا فقط یک توهم یا سوء تفاهم بوده و حقیقت را از شما پنهان نگه می دارد تا شاید روزی دوباره آشتی کنید. او می تواند بسیار بی رحم باشد و این شیوه بازی اوست. 

تنها دلخوشی شما این است که او هم به سهم خود زجر می کشد. این را از کجا می دانید؟ بخش «متولدین بهمن را بشناسیم» را دوباره بخوانید. او به گونه ای احساساتش را به شما انتقال می دهد که می تواند بسیار ناراحت کننده باشد، به خصوص وقتی آنها را بروز نمی دهد. تحملش برای شما مشکل است ولی کاری نمی توانید بکنید زیرا مهره اصلی در دست اوست. شاید اگر فکر معمای دیگری باشید که حل کردنش او را تحریک کند، چاره مناسبی باشد. یا با نوعی موفقیت کنجکاوی او را برانگیزید تا دوباره با شما صحبت کند مثلا اولین زنی باشید که به سیاره ونوس می رود. البته اگر واقعا شما را دوست داشته باشد چنین شاهکاری در احساسات او تأثیری نخواهد داشت، حال چه به ونوس بروید چه به شیرینی فروشی نزدیک خانه تان. شاید از تمام این حرفها به این نتیجه برسید که او در عشق بسیار لجوج است. حدستان درست است. یکرنگی او در مسائل عشقی می تواند شما را دیوانه کند، یا به بازوان مرد دیگری بفرستد. مورد دوم اتلاف وقت است. و اگر مایلید چنین کاری بکنید به یاد داشته باشید که او حسود نیست. و اگر هم باشد، نشان نخواهد داد. به علاوه، غريزه لعنتی اورانوسی او می داند که حرکت شما ساختگی است. زیرا وی از احساسات باطنی شما آگاه است. فراموش نکنید که مدتها قبل از آشناییتان شما را بطور کامل بررسی کرده بود. تنها کاری که می توانید بکنید این است که امید داشته باشید که در سن نود سالگی هنوز جذاب باشید، یا اینکه از الان سفر به ونوس را تمرین کنید. 

اگر قضیه برعکس باشد، مرد متولد بهمن می تواند حسادت شما را برانگیزد. از آنجا که او به ایجاد دوستی، هر زمان و هر کجا که باشد، گرایش دارد، شاید بكرات از او بی خبر بمانید، حتی پس از ازدواجتان. ولی نگذارید این موضوع ناراحتتان بکند و هر قدر وقتش را با دوستانش گذراند، فقط به خودتان بگویید که کنجکاوی و علاقه پایان ناپذیر او به مردم موجب می گردد که تا دیر وقت با دوستی به گفتگو بنشیند. و اگر دوست او زن باشد، وانمود کنید که متوجه نشده اید. واقعا احتمال دارد که خودش هم متوجه نباشد. اگر میخواهید از او سئوالی بکنید، رک و پوست کنده بپرسید تا حقیقت را بشنوید. ولی اگر به وی ظنین شوید و دوباره سئوال کنید شاید تصور کند که مایل نیستید حقیقت را از او بشنوید. و برای آنکه شما را تنبیه کند. یکی از خیالی ترین داستانهایی را که تا به حال شنیده اید سرهم می کند و این توانایی را دارد. شاید از سوء ظن خودتان پشیمان شوید، ساعتها در خشم خفت آوری فرو بروید و از خودتان بپرسید که آیا واقعا به آن خانم مو قرمز گفت که خوشگل است. بعد از آنکه به شما می گوید که صحبت کردن با او اصلا به خاطر نمی آورد و شما با کنایه می گویید «معلوم است که به خاطر نمی آوری») او واقعا با آن زن صحبت نکرده بود، ولی شما جزئیات را خواستید و وی هم برای آنکه به شما درسی داده باشد، مطلبی تا برانگیز تحویلتان داد. در کنار مرد متولد بهمن این چیزها را زود خواهید آمد وقتی او می خواهد یکه و تنها باشد تا در سکوت رؤیاهای خود فرو رود، ناراحت نشوید. دیری نمی گذرد که از انزوای روحی خود گرم تر و پر مهرتر از قبل برمی گردد تا رؤیاهایش را با شما در میان بگذارد. انزوای او را سلب نکنید و در عوض مشوق هر چیزی باشید که بتواند وی را سرزنده تر کند. 
او احتمالا بهترین نان آور نخواهد بود ولی این توانایی را دارد که اکتشاف مفیدی به دنیا عرضه کند و یا اولین فردی باشد که به کره مریخ قدم می گذارد و آنجا را کاملا مانند خانه خودش راحت می یابد. با شوهر متولد بهمن همیشه انتظار رویدادهای شگفت را داشته باشید، حتی اگر وضع مالی خوبی نداشته باشید. طبیعتا مردان ثروتمند و حتی میلیونر نیز در میانشان وجود دارند، ولی معمولا درآمد بالا و ثروت جزء آرزوهای آتشین آنها نیست. اگر هم یکی از آنها پولدار باشد، احتمالا بدون برنامه ریزی و اتفاقی بوده و يقين داشته باشید که او حریصانه به دنبال آن نرفته است. او پس انداز بانکی چشمگیری دارد به احتمال زیاد از راه بهبود روند تولید یک کالا یا کلا اکتشافی به سود نوع بشر بدست آمده است. و یا اینکه پس اندازی برای ایام پیری عجیب و غریبش اندوخته است. کسی چه میداند.

پدر متولد بهمن

او برای فرزندانش بهترین شنونده خواهد بود. داستانهای کودکانه وی را مسحور و مانند دوستان خود می داند. و هنگام مواجه شدن با مشکلات آنها، هر قدر هم جزئی باشد مانند دوستانش با آنها رفتار می کند. معمولا مسائل پیچیده رباضی آنها را به آسانی حل می کند. نگذارید شغلتان مانع رسیدگی به غذا و سر و وضع او شود. خانه را همیشه با دوستان دخترتان شلوغ نکنید، خط تلفن را آزاد نگه دارید و وقتی می خواهد ریشه ای را از انگشتش در آورید یا در اتاق زیر شیروانی دنبال توپ او بگردید، غرق تماشای تلویزیون یا خواندن رمان نشوید و به او توجه داشته باشید. او به دلایل مختلفی با شما ازدواج کرد. درست است که عشق بخش عمده ای از آن بود، ولی دلیل اصلی این بود که همیشه در دسترس او باشد که سیب زمینی اش را سرخ کنید، دکمه هایش را بدوزید و اشیاء گم شده اش را پیدا کنید. و گهگاه انگشت آسیب دیده اش را پانسمان کنید. اگر تلویزیون تماشا کردن، کتاب خواندن با دوستانتان مانع انجام آن وظایف می شوند، طبعا خشنود نخواهد بود. از نظر او مادر و همسر خوب زنی است که بتواند همواره به انجام وظایفش بپردازد. حتی شوهران آزاد منش متولد بهمن تمایلی به زنان جذاب ددری نخواهند داشت. ولی این برای شما اشکالی ندارد زیرا همسرتان چنان آکنده از عجایب است که شما برای ارضای تکاپوی ذهنی و احساسی خود نیازی به سرگرمیهایی از قبیل سریالهای تلویزیونی، مجله های زنانه، یا گفتگوهای محرمانه با دوستان دخترتان نخواهید داشت. او شاید به تنهایی برای شما کافی باشد. وقتی او غرق در یک پروژه جدید شما است و به شما بی توجهی می کند آن موقع می توانید کارها و روزهای از دست رفته را جبران کنید. ولی اول یقین حاصل کنید که وقتی انگشتش زخمی می شود آنجا هستید وگرنه غفلت از برطرف کردن نیازهای وی می تواند او را تبدیل به برج زهر مار کند. 

از آنجا که مرد متولد بهمن بسیار واقع بین است، هرگز عشق اول خود را فراموش نمی کند (منظورم اولین قرار او نیست، بلکه اولین دختری است که به او رنگین کمان بخشید). اورانوسها اغلب با عشق دوران بچگیشان ازدواج می کنند و یا هرگز آن تصویر نادرست و رنگ و رو رفته را فراموش نمی کنند. متولد بهمن می تواند اولین عشق خود را جزء به جزء تعریف کند، که البته این می تواند برای همسرش کمی ناراحت کننده باشد. تنها امید این است که خودتان عشق اولیش بوده باشید. شاید مجبور شوید مدت طولانی ای منتظر شوید تا بالاخره با او ازدواج کنید ولی حداقل می دانید که یک شبح یا خاطره جانشین شما نخواهد شد. گذشته از رفتارهای غیر منتظره او، چه کس دیگری می تواند بادام زمینی را تبدیل به زمرد یا زمرد را به بادام زمینی بدل کند؟ با وجود دستپاچگی اش در مورد مسائل زناشویی، گاهی می تواند عبارتی بکار ببرد که انگار فرشتگان آنها را ساخته اند. شاید سالگرد ازدواجتان را فراموش کند، ولی عید برایتان گل بنفشه می آورد. شاید روزها، هفته ها و یا ماهها سپری شود و هیچ کلام عاشقانه ای از او نشنوید. ولی یک روز صبح وقتی در حال پختن کیک هستید، عمیقا به چشمان شما می نگرد و به آرامی می پرسد: «میدانستی چقدر زیبا هستی» او طوری سئوال را مطرح می کند که زانوهایتان به لرزش می افتد.

  • ۲۷ مرداد ۱۳۸۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×