طالع بینی خورشیدی متولدین تیر - مرد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد تیر

طالع بینی خورشیدی مرد متولد تیر

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه بدستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات مرد تیر با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی مرد متولد تیر

صفات بارز شخصیتی

  • مودب
  • خسیس
  • پول دوست
  • حساب گر
  • مرتب و ساده پوش
نماد متولد تیر Cancer

مرد متولد تیر در کوتاه کردن سخن استاد است. او پریشان خیال و وراج نیست. از وی انتظار نداشته باشید که در همان جلسه اول آشنایی اسرار خود را بازگو کند. متولد تیر نه تنها هرگز رازهای محرمانه خود را برای غریبه ها بیان نمی کند، بلکه نزدیک ترین دوستانشان هم از مطلب خاص آنها بی اطلاع می مانند. شناخت واقعی او مستلزم مرور زمان و شکیبایی فراوان است. البته اگر با بدخلقی او روبرو شوید شاید کنجکاوی خود را برای شناخت او از دست بدهید. ولی دوباره کوشش کنید. خیلی زود تسلیم نشوید. 

مرد متولد تیر به همان اندازه که ممکن است بوالهوس و بی ثبات باشد، حساس و وفادار نیز است. اخم او، بدون هشدار قبلی می تواند تبدیل به لبخند آرامی شود. و انتقادهای خرچنگ گونه و رفتارهای ناهنجارش می تواند بتدریج به لحن محبت آمیز، سپس لبخند یا قهقهه بلند و هیجانی تبدیل شود. وقتی غمگین است هوس می کنید که در آغوشش بگیرید تا افسردگی اش را تسکین دهید. و وقتی تیزهوشی و حضور ذهنش را به رخ شما میکشد حیرت زده به او خیره می شوید. ملاحظه کاری او در شما تاثیر می گذارد و بدبینی اش افسرده تان می کند. 

مرد متولد تیر بسیار مؤدب و با ملاحظه است. در عین حال که رؤیایی و رمانتیک است، معقول و اهل عمل نیز هست. پس با چنین مردی چه می توان کرد؟ 

شما سعی می کنید او را درک کنید. این حالات دوگانگی او ناشی از تحولات شخصیتی اش نیست. بلکه حالات قُمری هستند که در هشیاری او از این سو به آن سو حرکت میکنند و بر آن تاثیر می گذارند. حالاتی که امروز در وی مشاهده می کنید فردا دیگر نخواهید دید. هر حالاتی که از خود نمایان کند، حالات واقعی یک مرد متولد تیر است. علی رغم تغییرات ظاهرش، طبیعت او هرگز از قالب اصلی اش منحرف نمی شود. همیشه به خاطر داشته باشید که با وجود بدرفتاری و گوشه گیری، قلبش چنان نرم و مهربان و مملو از عاطفه است که اغلب او را آسیب پذیر می سازد. در آن موقع در داخل لاک خود فرو می رود . آن لاکی که همیشه همراهش است و برای مدتی از احساسات خودش در امان می ماند. شما هم تصور می کنید که او خرچنگ واقعی است و وقتی که عقب نشینی می کند و در سکوت ناراحت کننده ای فرو می رود، تسلیم می شوید. ولی دفعه بعد که با احتیاط از لاکش بیرون می آید تا آفتاب را ببیند، دوباره تحریک می شوید و سعی می کنید که به او نزدیک شوید. متاسفانه مرد متولد تیر گهگاه بدخلقی می کند و نسبت به همه چیز و همه کس کم لطف می شود. این موجب افسردگی شما می شود. در صورتی که در مواقع دیگر می توانید بسیار شوخ باشد. 

چنین رفتاری شما را بر سر دوراهی قرار می دهد، تا جایی که نمی دانید نسبت به او بی اعتنا باشید و یا علاقه گرمی نشان دهید. تغییرات حالات او همه را به شگفت می آورد. نگاه سرد او اول شما را می لرزاند و بعد غرق در عشق خود می کند. بدترین رفتار را وقتی از خود نشان میدهد که خطر از دست دادن چیزی تهدیدش میکند. و شاید این چیز شما باشید. روزی هزار بار به وی اطمینان دهید که به او تعلق دارید. او از حرفهای عاشقانه لذت می برد. 

البته، وقتی شبی بدر ماه در آسمان نمایان می شود، طلسم دیوانگی او شاید در حساس ترین لحظات، جادویش کند که شعر مورد علاقه اش را برایتان بخواند. شما هم سرتان را بر شانه او تکیه می دهید و چشمانتان را می بندید. بعد او شعر کاملا مسخره و بی مناسبتی می خواند که شما را ناگهان از آن حالت رؤیایی بیرون می آورد. بدر ماه می تواند اثر عجیبی بر احساسات او بگذارد. با اینکه او به حدی زرنگ است که می تواند میلیونر شود، ولی مانند فاخته هم می تواند دیوانه باشد. حالا که صحبت از پول به میان آمد، اگر شما دختری هستید که معتقدید اجاره خانه را باید به موقع پرداخت کنید، عاشق مرد مناسبی شده اید. او به اندازه شما به تأمین آتیه اهمیت میدهد. پول هرگز بدترین رقیب شما نخواهد بود. او بیشتر روزها با علاقه زیاد و اشتیاقی آرام و آیینی به دنبال پول است (شبها چیزهای دیگری هست که بتواند تعقیب کند) البته این بدترین سرنوشتی است که شما تجربه خواهید کرد. امور مالی از همان دوران کودکی توجه و علاقه او را جلب کرده و اندوختن پول برای او بیشتر جالب است تا خرج کردنش. نمی توان او را خسیس نامید، ولی بگذارید بگویم که هرگز سیگارش را با اسکناس روشن نمی کند. وقتی که صحبت از پول است با کسی شوخی ندارد. او احتمالا قبل از آنکه حروف الفبا را یاد بگیرد می توانست محاسبه ارقام را در مغزش انجام دهد. و در سن یازده سالگی دفترچه دخل و خرج داشت. و اگر دفترچه پس اندازش هنوز دست نخورده است تعجبی نکنید. جرینگ جرینگ پول خرد و خش خش اسکناس اعصاب او را تسکین می دهد، البته هرگز راجع به نرخ سهام و موجودی خود لاف نمی زند. مرد متولد تیر پول را به خاطر خود آن، و بندرت برای مقام و موقعیت اجتماعی جمع آوری می کند. در واقع حتی شاید ثروت خود را کمتر از آنچه که هست بنمایاند. او در نظر خودش « بیچاره ای است که سعی دارد درآمدی داشته باشد تا بتواند زندگی کند.» شما شاید دلتان برای او بسوزد و پیشنهاد کنید که از بانک برایش وام بگیرید. ولی این کار را نکنید. قسمتی از آن بانک احتمالا به او تعلق دارد. 

اگر در او نفوذی از یکی از سمبل های آتش باشد تمایل به ولخرجی داشته باشد، که البته با شهامت قابل تحسینی از آن امتناع می کند. حتی اگر گهگاه خودش را با ولخرجی خشنود کند، هرگز عادتی دائمی برای او نخواهد شد. قبل از آنکه او را «خسیس» بنامید، بدانید که او نسبت به اقتصاد عقاید جالبی دارد. او ترجیح می دهد شما را به بهترین رستوران ببرد تا در مقابل پولی که میدهد غذا و سرویس خوبی دریافت کند. از نظر او احمقانه است که به جای مینک یا چین چیلا که دوام بیشتری دارد. کت پارچه ای بخرید. و یک کادیلاک سرمایه اطمینان بخش تری است تا یک اتومبیل ارزان که مرتبا باید به تعمیرگاه برود. از نظر او کیفیت و صرفه جویی با هم مترادف هستند. حدس می زدم که این نکته درخشش چشمان شما را بازگرداند! 

حتی شاعر مسلک ترین و رؤیایی ترین متولدین تیر که تمام زندگیشان را وقف موسیقی و هنر، و یا فعالیتهای فرهنگی دیگری می کنند، نسبت به ارزش پول حس زیرکانه ای دارند. یک نقاش متولد تیر شاید زیر شیروانی خانه اش کار کند، ولی احتیاجی نیست که برای او غذا بفرستید بالا. او حتما در لابلای شیروانی بسته های غذا ذخیره کرده است. وی نه تنها هیچ یک از تابلوهایش را به کسی نمی بخشد، بلکه اگر نقاش حرفه ای باشد، آنها را به قیمت گزافی می فروشد. البته تابلوهای او ارزشش را خواهد داشت. وقتی که متولد تیر، حرفه ای را دنبال می کند، سرآمد خواهد شد. او مملو از استعدادهای هنری است. اگر به او پیشنهاد کنید که کارتهای کریسمس شما را طراحی کند، حتی اگر آماتور هم باشد، يقين داشته باشید که کارتهای زیبایی طراحی خواهد کرد. 

اگر مرد متولد تیر شما خرچنگ واقعی باشد، علاقه ای به لباسهای اسپورت نخواهد داشت. آرایش او از حالت تشریفاتی برخوردار خواهد بود. چنانچه ا میلیاردر یا فقط صاحب چندین هزار دلار ناچیز باشد، شیک پوش خواهد بود. او اغلب پیراهنهای ساده، گران، دکمه سردست فرانسوی بدون عکس (چون نمی خواهد جلب توجه کند) را ترجیح می دهد. او حتی در مدتی که برای بدست آوردن اولین میلیونش تلاش می کند و وضع مالی چندان خوبی ندارد، کفشهایش همیشه واکس زده و جورابهایش مرتب خواهد بود. هنگامی که وضعیت مالی بی ثباتی دارد (که معمولا موقتی خواهد بود) با وجود نداری، همیشه آداب و طرز زندگی اعیان و اشراف یا اشخاصی را که دوران مکنت و ثروت را سپری کرده اند، دنبال می کند. البته ثروت معتنابه و چشمگیری و یا امکانات در آمد زیاد، روزی به سراغ این مرد خواهد آمد. اگر هم او همیشه ثروتمند نباشد، به هر حال متولد تیر بیکار به کمیابی درخت آناناس در سیبری است. وی به خاطر جیب پر از پول ترجیح می دهد تفریح را فدای کار کند. 

امیدوارم شما مانند مادرش باشید. در واقع دعا میکنم. زیرا او در مکالمه هایش بارها به مادرش اشاره می کند، مثلا «مادرم هرگز آرایش نمی کند، و زن زیبایی است. عزیزم، فکر نمی کنی بیش از حد آرایش کرده ای؟» یا «تو از غذاهای حاضری استفاده میکنی؟ مادرم همیشه عادت داشت خودش نان بپزد» و این مادر نمونه احتمالا درست وقتی که انتظارش را ندارید، در زندگیتان ظاهر می شود. «عزیزم، مجبورم قرار ملاقات امشبمان را بهم بزنم زیرا باید چند روز با مادرم به خارج از شهر بروم». اگر تند نرویم، احتمال اینکه او تاج را از سر مادرش بردارد و شما را به عنوان ملکه جدیدش بپذیرد، بسیار کم است. این مرد اهل خانه است، و اگر مادر او خانه را گرم و نرم نگاه داشته، هرگز در ترک کردنش عجله نخواهد کرد. مرد متولد تیر یا به مادرش بسیار نزدیک و یا کاملا نسبت به او بیگانه است. رابطه آنها هرگز معمولی نخواهد بود. آنهایی که به مادر خود احترام نمی گذارند، یا فرزند خوانده هستند، یا به رابطه نزدیک پدر و مادرشان حسادت کرده و آن را مانع ابراز احساسات مادرانه نسبت به خود پنداشته اند. در این صورت رابطه آنها سرد و بینشان جدایی خواهد بود. 

ولی متولد تیر نمونه معمولا این مشکل را نداشته و به احتمال زیاد رابطه نزدیکی با مادرش خواهد داشت. فایده ای ندارد که حقایق زندگی را نادیده بگیریم. اگر شما عاشق مرد متولد تیر معمولی هستید باید سعی کنید که علاقه مادرش را جلب کنید، همانطور که مرتبا او را تحسین می کنید با وی رقابت کنید. البته این کار ساده ای نیست ولی به هر حال استراتژی مورد نیاز شماست. هرگز اجازه ندهید که مادرش در آشپزی یا خانه داری از شما برتر باشد. بگذارید روش پختن کیک لیمو را به شما یاد بدهد. شوهرتان از اینکه می بیند شما دو تا آنقدر خوب با هم کنار می آیید لذت می برد. ولی بعدا خودتان به تنهایی یک بیف استراگانف خیلی خوشمزه بپزید. به اندازه مادرش به او برسید و لوسش کنید. البته این کار مشکل است زیرا او حتما به اینکه همیشه نور چشم مادرش بوده عادت کرده. مراقبت کردن، غذای او را به موقع دادن و پرستاری در مواقع بیماری، او را تبدیل به خرچنگ مهربانی می کند. مرد متولد تیر هرگز حاشا نمی کند عاشق این است که همسرش مانند بچه، با ظرافت از او نگهداری کند. 

مرد متولد تیر صفات مشخصه دیگری نیز دارد. او خودش هم آشپز خوبی است، و با این توانایی اش شاید شما را متعجب سازد. وقتی که این مرد شما را برای شام به آپارتمانش دعوت می کند، معمولا جدی است. حتی اگر از شما خواست که به منظور تماشای نقاشی هایش به دیدن او بروید، منظوری غیر از این ندارد. مرد متولد تیر طرفدار چیزهای ظریف زندگی است. به زبان ساده، او به دنبال اکتشاف فرهنگ است. از کجا معلوم، شاید هم دارای چندین نقاشی با کلکسیون صفحه کمیاب باشد. پس اگر خواستید خطر کنید و تنها به آپارتمان او بروید، کاملا در امان خواهید بود، زیرا مرد متولد تیر زن پرست است. تا وقتی که شما از زنانگی خود کوتاهی نکنید، او متشخص خواهد بود. از دوران مادر بزرگ او اینطور بوده و در نظر او، این بهترین روش است (حتما آن عکس روی طاقچه هم مادر بزرگ اوست). راجع به خانواده اش از او سوال کنید. وی عاشق این است که راجع به آن صحبت کند. اغلب متولدین تیر عاشق فامیل و اجداد خود هستند. او چیزهای قدیمی را دوست دارد، از مادر بزرگش گرفته تا میز قرن هیجدهمی که در سفر خریده. 

اگر او می خواست از شما عکس بگیرد، خودداری نکنید. عکاسی سرگرمی معمولی متولد تیر است و میان آنها کمتر کسی را می یابید که صاحب دوربین نباشد. البته اگر تحت نفوذ مرداد یا آبان باشد بهتر است قبل از اینکه با چیزی موافقت کنید اول طالع او را بررسی کنید. هر پیشنهادی که کرد، فقط بگویید، «البته، فقط اگر اشکالی ندارد طالع بینم را صدا بزنم که طالع شما را بررسی کند.» اگر فکر می کند که شوخی می کنید به او بگویید که جی سی مورگان هرگز بدون مشورت با طالع بینش در بازار سهام حرکتی نمی کرد. 

شاید هم مدتی طول بکشد تا شما را دعوت کند که تابلوها و میز قرن هیجدهم او را ببینید. او شاید کمی خوش و بش کند، ولی احتمالا سالها طول می کشد تا به این نتیجه برسد که شما زن مناسبی برای او هستید یا نه. ولی وقتی که زن مناسب خود را پیدا کرد، بطور زیبایی احساساتی و رمانتیک خواهد بود، برایش هدایای گرانبها میخرد و ستایشش می کند. او پر توقع است. و هر دختری نمی تواند آن توقعات را برآورده کند. اغلب خرچنگها از اینکه بدانند کسی عشقشان را رد کرده آزرده می شوند. چنین موقعیتی که ممکن است پذیرفتنش برای یک مرد معمولی ساده باشد برای خرچنگ می تواند فجیع باشد. و مدتی طول بکشد تا دوباره بتواند خودش را بازیابد. اگر چیزی موجب جدایی او و زن مورد علاقه اش شود، عشق آن زن را در قلبش می ماند و فراموشش نخواهد کرد. 

او طبیعتا خجالت می کشد که در عشق عجله کند، ولی وقتی که مطمئن شود که شما زن مورد علاقه اش هستید، به راحتی نمی تواند صرف نظر کند. خرچنگها می توانند هنرمندانه نقش یک معشوق رمانتیک را ایفا کنند. بعد از آنکه اظهار عشق کرده، و احساس کند که شانس برنده شدن را دارد، آنگاه خجول بودنش یک شبه تبدیل به جسارت می شود. و شما در می یابید که با مردی جدی و قاطع، مردی که مرتبا برای شما نامه می فرستد، بیرون در خانه شما چادر می زند و تلفنتان را مرتبا اشغال میکند. به سختی می توانید از چنگ او فرار کنید. البته، احتمالا تمایل به فرار کردن نخواهید داشت. تعداد زیادی از دختران دنبال دنیای نورانی ای مانند دنیای او هستند که در آن رؤیا ببینند، جایی که شخصی قاطع آنها را در آغوش بگیرد و از آنها مراقبت کند. 

حالا که می دانید او شیک پوش، آشپز، خوش سلیقه، صرفه جو، و دنبال دختری با عقاید قدیمی مانند مادرش است، و می تواند مرغ عشق (البته اگر بدخلقی نکند) باشد، دیگر چه اطلاعات بیشتر راجع به او می خواهید؟ وی چگونه پدری است؟ این بهترین خبری است که می توانم به شما بدهم، همه متولدین تیر ذاتا مادر هستند. حتی مردان. 

مطالبی که می خواهم بیان کنم این است که او به خاطر همان طبیعت مراقبت کننده، آرام و دلسوزش که شما عاشقش شدید، پدر خوبی خواهد بود. شکیبایی او در برابر فرزندانش محدودیتی ندارد و به همه امور آنها، از اسباب بازی شکسته گرفته تا دندان دردشان، ابراز توجه می کند. روز تولد آنها کلاه کاغذی بر سر می گذارد. برای تمام بچه های محل ساز می زند و ساعتها وقت صرف سرگرم کردن آنها می کند. پدران تیر به پسران خود افتخار می کنند، و دختران را تحت حمایت قرار می دهند. وقتی که فرزندانشان کوچک هستند، او بهترین پدری خواهد بود که می توانید تصور کنید. اما با بزرگتر شدنشان ممکن است دردسرهایی بوجود آید. وی دوست دارد فرزندانشان تا آبد به او متکی باشند و وقتی که علایم استقلال را در آنان مشاهده می کند، و بر ضد خواسته آنها که می خواهند دنیای بیرون را تجربه کنند، رفتار می کند، دوباره برای مدتی دمدمی مزاجی او برمی گردد. 

خوب، اینها همه مسائل مربوط به آینده هستند. مشکل فعلی شما این است که چگونه خرچنگ خود را فریب دهید که به جای آنکه از موضوع اصلی طفره رود، مستقیما خواستگاری کند. شاید بخواهید وانمود کنید که او را به خاطر مرد دیگری ترک می کنید. چنین تهدیدی شاید مؤثر باشد، اول باید مرد دیگری پیدا کنید که او بیدار شود. ولی این کار می تواند مشکل باشد زیرا او همیشه از نزدیک مراقب شماست. 

راحت ترین روشی که می تواند او را به راه بیاورد، و کاری کند که از شطرنج بازی شبانه اش دست بردارد، بکار گرفتن احساسات اوست، که معمولا همیشه در پشت آنها ظاهر حسابگر مخفی شده است. موسیقی، شعر، گل، لباسهای زیبا، عطرهای گرانبها، کلمات آرام و نوازشهای شیرین سلاحهایی هستند که شما می توانید در برابر مقاومت ضعیف او نسبت به احساسات عاشقانه بکار ببرید. البته رابطه مستقیم بین قلب و شکمش را هم نادیده نگیرید. عکسهای بچه را از توی مجلات دربیاورید، چرخ خیاطی خود را در معرض تماشا قرار دهید، و کمی مثل بچه از او مراقبت کنید. 

دستبندهایی که از سکه های خارجی درست شده بدست کنید. این، او را به فکر می اندازد . مسافرت به نقاط دور دست و پول. و ناگهان شبی از شما می پرسد که آیا مایلید با مادرش آشنا شوید؟ صبح روز بعد با اطمینان خاطر می توانید کارتهای دعوت عروسی تان را سفارش دهید. شما موفق شده اید که قلب مردی دمدمی مزاج قمری را که هزاران رؤیای نهانی در آن است تسخیر کنید و البته تأیید مادرش را بدست آورید. حالا دیگر می توانید شریک رؤیاهای او شوید از قبیل کفشهای کهنه تنیس، آلبوم تمبر و کارنامه های مدرسه اش را دور نیندازید. این چیزها برای او حکم گنج را دارند. خود را برای شب هایی که گهگاه غم انگیز هستند، آماده کنید. اجازه بدهید بگویم چقدر در آن پالتوی چین چیلا زیبا هستید. البته که زیبا هستید. یک زن فقط وقتی زیباست که مردی او را دوست داشته باشد و او شما را دوست دارد. 

  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۲
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×