طالع بینی خورشیدی متولدین خرداد - مرد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد خرداد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد خرداد

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه بدستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات مرد خرداد با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی مرد متولد خرداد

صفات بارز شخصیتی

  • غیر قابل پیش بینی
  • هوسباز
  • رها و بی قید
  • خوش مشرب
نماد متولدین خرداد Gemini

عشق همیشه احساس گرمی از امنیت بوجود می آید، آرامش حاصل از آگاهی به این نکته که در صورت نیاز همیشه کسی هست که به طرف او دست دراز کنید و اینکه دیگر هرگز تنها نخواهید بود. البته، در صورتی که طرف مقابل شما مرد متولد خرداد نباشد. عشق با مرد متولد خرداد می تواند آن احساس گرم امنیت را از بین ببرد. در واقع، اگر او را دوشنبه برای خرید نان از خانه بیرون فرستادید و تا پنجشنبه انتظار بازگشتش را نداشتید، راحت تر می توانید خودتان را با او وفق بدهید. تا زمانی که خودش ظاهر نشده، هرگز دنبالش نگردید و وقتی که می خواهد خانه را ترک کند هرگز اصرار به ماندن نکنید. 

وقتی خودتان را با روح نا آرام و پیش بینی ناپذیر او هماهنگ کردید، آنگاه دوستی شما می تواند ادامه پیدا کند. البته اگر تمایلی به «آرامش حاصل از آگاهی به این نکته که در صورت نیاز همیشه کسی هست که به طرف او دست دراز کنید)، نداشته باشید. احتمالا هرگز مطمئن نخواهید بود که او کی کجاست؟ و این احساس به نوبه خود تردیدهایی را که عشق واقعی قرار است از بین ببرد، دوباره زنده می کند. بله، وقتی که عاشق مرد متولد خرداد هستید هرگز تنها نخواهید بود. او در برج دو پیکر بدنیا آمده است و این دو پیکر هرگز یکسان نیستند. طبیعت دوگانه جوزا ترکیبی است از دو شخصیت کاملا متفاوت. و شاید هم با مرد عطارد آشنا شوید که شخصیت سه گانه، یا حتی پنج گانه داشته باشد، که در این صورت همیشه اجتماع کوچکی در کنار خود خواهید داشت، حتی وقتی که هر دو با هم تنها هستید. 

در مجالس، متولد خرداد، مرد مورد علاقه میزبانان است. وی عاشق مردم است، و هر چه تعداد آنها بیشتر بهتر. بندرت می توانید با مرد متولد خردادی آشنا شوید که از گفت و گو لذت نبرد. او شمع مجلس است. صحبتهایش آکنده از طنز و تمجیدهایش صادقانه است. معاشرت و رفتار اجتماعی وی بی عیب و نقص است. او شیفته کنکاش و جستجوست اگر اولین آشنایی شما با او در یک مهمانی بوده که شخصیتهای چندگانه خود را در معرض تماشا گذاشته اند، بهتر است او را فراموش کنید. وی با رفتارش شما را متقاعد می کند که هیجان انگیز ترین و جالب ترین و باهوش ترین مردی است که تا به حال شناخته اید. هیچ کس نمی تواند با این ارزیابی مخالفت کند، زیرا وی احتمالا واجد این صفات است. تعجبی ندارد که در شما آنقدر تاثیر گذاشته ولی قبل از آنکه به همسری او در آیید، اول ببینید آیا می توانید آینده نامعلومی داشته باشید یا مردی که هوا و هوسش با وزش باد تغییر می کند، مردی که هدفهای زندگی اش پس از مدت کوتاهی می تواند شدیدا دگرگون شود؟ والت ويتمن، یکی از متولدین خرداد، روزی نوشت: «آیا من با خود در تعارضم ؟ من شامل چندینم.» نمی دانم که خودش متوجه بود یا نه ولی در این دو جمله طبیعت جوزا را خلاصه کرد. 

مرد متولد خرداد شما شاید روزی با یک میمون حراف روی شانه اش به دیدن شما بیاید و پیشنهاد کند که به تماشای یک سیرک بروید. وی برای شما گل، عطر، صفحه، کتاب و حتی شاید کتابی که خودش نوشته، می آورد. همانطور که خود را در طبیعت با نشاط او غرق می کنید، به لطیفه های هوشمندانه و زیرکانه او میخندید و خود را در جذابیت زن پسند و شادمانه او ذوب می کنید، ساعات خوشی بسرعت سپری میشوند. او به صد شکل مختلف به شما می گوید «دوستت دارم»، به اشکالی که نظیرش را هیچ شخص دیگری در دنیا نمی تواند بیابد. 

فردای آن روز به شما تلفن می زند و بدون هیچ دلیلی قرار ملاقاتش را بهم می زند و سبب می شود که برای یافتن علت، فکرهای گوناگونی بکنید. آیا اظهار عشق او هم یک نوع شوخی بوده؟ با دختر دیگری آشنا شده؟ دچار مشکل خاصی شده؟ و ترس شما شاید حقیقت داشته باشد. از طرف دیگر، شاید هم فکرهایتان اشتباه بوده. یک هفته بعد دوباره ظاهر می شود، ولی این بار بد خلق، طعنه زن، تندخو، کم تحمل، عیبجو، و زود رنج. شاید از رنگ رژ لب یا کفشتان ایراد بگیرد و حتی بگوید که شک دارد بتوانید در کنار هم خوشبخت شوید، یا رفتاری حاکی از بی اعتنایی در پیش گیرد. اگر دلیلش را از او بخواهید، جوابی غیر منطقی خواهید شنید.

اگر صبور باشید و در برابر این تجربه مقاومت نشان دهید، چند روز بعد خود را با او در گالری هنری تئاتر، موزه، کتابخانه با اپرا خواهید یافت، که کاملا مجذوب اطلاعات و رشته های وسیع مورد علاقه او شده اید. وی بطور غیر معمولی با محبت و مملو از رؤیاهای ظریف و آرزوهای خیالی برای آینده خواهد بود. سپس خواستگاری میکنند. به همین سادگی، بسرعت صاعقه. آنگاه شما تمام ابرهای طوفانی، و بارانی را که قبل از آن بارید، فراموش می کنید، قبل از آنکه نظرش عوض شود «بله» را بگویید و به این ترتیب همسر یک معما شده اید. 

بله گفتم معما. اگر انتظار چیز دیگری را دارید، مثلا شوهر صبور و با ثباتی که عشق و زندگی را به آهستگی مانند قایقی روی آبهای آرام هدایت کند، اشتباه کرده اید. و اگر به گونه ای علاج ناپذیر رمانتیک هستید و نیاز به هماهنگی کامل دارید، در معرض خطر قرار گرفته اید. فورا مسیر خود را عوض کنید و نگذارید روحیه شاد و با نشاط او شما را گمراه کند. 

بقیه زايجه او هر چه میخواهد بگوید، اگر هنگام تولدش خورشید در جوزا بوده، این مرد فردا آن چیزی نخواهد بود که امروز است، همچنین از دیروز هیچ خاطره پایداری نخواهد داشت. شخصیت او به گونه ای تغییر خواهد کرد. اگر فرصتی به وی داده شود، تغییر و تحول او بسوی برتری خواهد بود. البته این به شانس بستگی دارد .اگر قمار باز هستید شانس خود را با این مرد امتحان کنید، شاید موفق شوید و روز سالگرد طلاییتان هنوز با هم توافق ذهنی و احساسی داشته باشید. ولی به خاطر بسپارید که تمام قماربازان خوب قبل از شرط بندی احتمال باخت را نیز در نظر می گیرند. پس شما هم از این احتمال آگاه باشید. در بی ثباتی هدف جوزا، کندی و ملکه ویکتوریا دو استثناء کمیاب بودند. با این حال، به یاد داشته باشید که جان اف. کندی علایق کثیری داشت که مرتبا در حال تغییر بود و ملکه ویکتوریا تغییر و تحولهای زیادی در آداب و رسوم کشورش بوجود آورد. در هر صورت، پادشاهان و ملکه ها و رؤسای جمهور به دلیل موقعیت زندگیشان مجبورند روشهای اثبات تر و محکم تری را دنبال کنند، و همه نمی توانند همسر آنها شوند. 

نمونه بسیار بارزی از دو شخصیتی بودن متولد خرداد را می توانیم از یک هنرپیشه مشهور متولد اسفند بشنویم. وی می گوید که دو روز تعطیلات آخر هفته را با عده ای از دوستانش مهمان یک کارگردان در قایق او بود. طی این دو روز کارگردان نسبت به وی آشکارا رفتاری طعنه آمیز و غیر مؤدبانه و حاکی از بی اعتنایی داشت. آن هنرپیشه که ناراحت شده بود حیرت زده به یکی از دوستانش گفت: «من هرگز کاری به او نداشته ام در حالی که تمام این تعطیلات حتی یک کلمه هم با من صحبت نکرده است. حتما از من متنفر است». ولی این زن اشتباه می کرد. کاری کرده بود که آن مرد عاشقش شده بود و طولی نکشید که با هم ازدواج کردند. " 

تجربه این هنرپیشه شاید سبب نشود که شما از عشق مراد جوزا صرفنظر کنید، ولی می توانید احساس همدردی زنانی را برانگیزد که رفتار سرد جوزای عاشق را که برای پنهان کردن عشقش صورت گرفته تجربه کرده اند. کلا، مرد متولد خرداد با رفتارش اول شما را گمراه می کند، سپس تناقض حقیقی اش در رفتاری صریح و ک نمایان می شود، تا حدی که شما متحیر می مانید. 

دوست داشتن مرد متولد خرداد راحت و مطبوع است، در صورتی که سعی نکنید به او زیاد نزدیک شوید. درون وی چیزی هست که مطلق به خودش تعلق دارد، و هرگز آن را با اشخاص دیگر شریک نخواهد شد، حتی با شما. با او رفتاری آرام و نرم داشته باشید، زیاد از حد احساساتی نشوید. حوصله او را سر نبرید. تا زمانی که بتوانید دائما او را به هیجان آورید، عشق شما عشقی مخصوص خواهد بود. در برابر تمایل او به تغییر واکنشی نکنید در عوض خودتان را با او وفق دهید. به اندازه او از زندگی آگاه باشید و از خود علاقه نشان دهید. در غیر این صورت، رابطه عشقی شما رابطه ای معمولی و سرد خواهد بود. وی بیش از هر چیزی طالب، همفکر است، کسی که بتواند در این زمینه با او برابر، یا حتی گهگاهی بالاتر از وی باشد. او خودپرست نیست، واقع بینی است که با تکاپوی ذهنی می تواند پیشرفت کند. زنهای باهوش او را جذب میکنند، پس هوش خود را در قالبی زنانه به او عرضه کنید. برخلاف مردان دیگر، از آن استقبال خواهد کرد و همین موجب نزدیکی شما می شود.

متولد خرداد معمولا دوستهای جدید را جانشین دوستان قدیمی می کند، البته این دلیل بر سنگدلی او نیست. شخصیت خود او آنقدر بی رحمانه در نوسان و تغییر است که طبیعتا در پی کسی است که در آن موقع علاقه اش را جلب کند. متولد خرداد بندرت به خاطرات، امکانات و یا مردم گذشته دلبستگی نشان می دهد. طی مدتی که در تنهایی بسر می برد شاید احساسات او موجب یکی دو قطره اشک شود، ولی اشک ریختنش به دلیل دلبستگی به گذشته نیست، بلکه از تنهایی است. او دوستدار جمعیت و از تنها بودن متنفر است حتی از آن وحشت دارد. چنانچه دریابد دوستی خواهید بود که می تواند همیشه در مواقع نیاز به شما دسترسی داشته باشد، بدون آنکه وابستگی در بین باشد، احتمالا زیر بار میرود که قراردادی بلند مدت با شما امضاء کند (ازدواج کند). ولی همانطور که گفتم احتمال باخت را هم همیشه مدنظر داشته باشید. اغلب متولدین خرداد بیش از یکبار ازدواج می کنند، البته ازدواجهای متعدد را در سنینی انجام میدهند که هنوز جوان هستند. البته این مسئله کلیت ندارد و هر متولد خردادی دو بار ازدواج نمی کند، شاید از چیزهای دیگر دو تا داشته باشد مثلا دو تا ماشین، دو تا آپارتمان، دو تا ليسانس، دو تا شغل، دو تا رؤیا، دو تا حیوان خانگی دو تا ریش تراش، دو تا سرگرمی و دو تا هدف. او دوست دارد هر چیزی را دوبرابر کند. 

یکی از دوستان خوب من، فرانک بلر، گوینده اخبار شبکه ان بی سی، حتی از مرخصی سالانه خود در دو زمان مختلف استفاده می کند. دو نوع آلت موسیقی مختلف مینوازد، فرزندان و دوستان متعددی دارد، حتی دو شیفت کار می کند، دو تا ریش تراش برقی دارد و بالاخره دوجین فکر و ایده در سر دارد که هر شش ماه یک بار آنها را عوض می کند. او فقط یک بار ازدواج کرده (احتمالا تحت نفوذ ثور (اردیبهشت) یا سرطان (تیر) است). توجه دارید که شغل او شغل نمونه برای جوزا است -یعنی گویندگی، عطارد بر ارتباط و اخبار حکومت دارد. جذابیت و مهارت جوزا مطمئنا در دوست من مشاهده می شود. او در آن واحد در حال ریختن آب میوه در لیوان، دیکته کردن نامه به منشی اش، تلفن زدن به همسرش، اصلاح کردن و بستن کیفش است. 

در امور مالی نیز دوگانگی عطارد بیکار نمی نشیند. مرد متولد خرداد در وهله اول بسیار دست و دلباز است، سپس ناگهان خسیس می شود. اگر میانگین رفتار دوگانه اش را بخواهید، حدس من این است که دست و دلبازی اش بر خست او غلبه می کند. او به اندوختن پول و معلومات علاقه ای ندارد. در هر دو مورد ترجیح می دهد آن را بدست آورد، تنظیم کند و در شکل بهتری پس بدهد. هدف او عرضه کردن ایده های جدید به مردم و خدمت به آنان از طریق ذهن سریع و با استعدادش است. 

آیا او وفادار خواهد بود؟ به شیوه خاص خودش آری. تا آنجا که به متولد خرداد مربوط می شود این سئوال می تواند هزاران جواب داشته باشد. قبلا گفتم که وی به معاشرت و گفتگو علاقه زیادی دارد. از آنجا که زنان را به طرف خودش جذب می کند، گهگاهی شاید در معرض شایعات و سوء ظن قرار گیرد. اگر به او ایمان داشته باشید، حس عدالت خواهی اش به ندرت اجازه می دهد که در رفتارش نادرستی کند. البته اگر ایمان و اعتقاد شما به او حقیقی باشد، نه آنکه در نهان شک داشته باشید که آیا به شما خیانت می کند یا نه؟ مطمئن باشید که او همیشه متوجه تردیدهای نهایی شما خواهد می شود. با وجود این، از شوهر خردادی خود انتظار نداشته باشید که چون حلقه به انگشت دارد نسبت به تمام زنان دیگر بی اعتنا باشد. زن قسمتی از زندگی اوست. و اگر دور و برش باشند، با آنها صحبت می کند، می خندد، و حتی شاید برای صرف نوشیدنی برود. قطع نظر از جنسیت شنونده، صحبت کردن برای او طبیعی است ولی دلیل بر آن نیست که حتما با آنان رابطه عاشقانه بر قرار می کند. 

بله، حقیقت دارد که تعداد زیادی از مردان خرداد بی قید هستند، صرف نظر از چیزی که راجع به آنان شنیده اید، در بی قیدیشان دلیلی دارد. بدگمانی و سوء تفاهم در هر موردی عمیقا او را آزرده میکند. سپس جوزای ناامید و افسرده برای رهایی از احساسات در هم پیچیده به این سو و آن سو پرواز می کند. وقتی که دیگر احساس کند از یک انزوای ذهنی آزاد شده است، و چیزی برای ثابت کردن به دیگران ندارد، آنگاه اضطراب خود را برای آزمودن از دست می دهد. زنی که هماهنگی ذهنی کامل با مرد جوزا داشته باشد، نیازی ندارد که نگران بی وفایی او باشد. این نکته در مورد همه مردان متولد خرداد صدق می کند و به مثابه یک قانون لازم الاجرا است. ولی همیشه از وی انتظار معقول داشته باشید. اگر شخصی به او لبخند بزند، بچه یا بزرگسال، مرد یا زن، وی هم در مقابل لبخند می زند. طبیعت شاد و صمیمی او مرتبة طالب دوست و همراه است. هرگز تحت فشار قرارش ندهید، اگر سعی کنید او را محدود سازید، به اندازه باد متغییر و غیر قابل پیش بینی خواهد بود. 

مرد متولد خرداد پدری صمیمی و مهربان خواهد بود، نه چندان سخت گیر در مورد مرد انضباط؛ ولی قبل از آنکه بچه ها حتی به کودکستان بروند چیزهای زیادی به آنان خواهد آموخت. از آنجا که او بندرت راجع به موضوعی شوکه می شود و قضاوتی عادلانه و غیر عجولانه نسبت به مسائل دارد. بچه ها به راحتی رازهای خود را برای این پدر فاش می کنند. بدون آنکه فرزندانش را لوس کند رابطه نزدیکی با آنها ایجاد می کند. البته این رابطه گاهی زیاد از حد آزاد و بی قید میشود. بله، دوباره نکته‌ای متناقض. به همان اندازه ای که محبت می کند و ذوق و شوق نشان می دهد، در انضباط آنها سستی می کند زیرا خودش هم از دنبال کردن روال عادی امور بیزار است. همچنین گرایش به این دارد که یک روز رفتار آنها را مورد انتقاد و روز دیگر مورد تائید قرار دهد. او توانایی نصیحت کردن آنها را دارد، ولی بهتر است انضباط جدی را خودتان به عهده بگیرید. 

قوه تخیل او گاهی سبب می شود که قولی بدهد و بعد نتواند به آن وفا کند. باید اهمیت این نکته را به وی بیاموزید. صرف نظر از حسن نیتش، بعضی از قولهای خلق الساعه و بی پروای او احتمالا پوچ از آب در خواهد آمد. اگر بچه ها او را گرفتار نکنند یا مانع فعالیتهای کثیر او نشوند، وی از پدر بودن لذت خواهد برد. البته هشداری هم بدهم: با اینکه او بندرت بچه ها را تنبیه بدنی می کند، ولی تمایل او به کنایه و حرف های طعنه آمیز شاید زخمهای عمیقی در قلب کوچکشان بوجود آورد که در طول زندگی فراموشش نکنند. سرد مزاجی او شاید سبب شود که احساسات خود را آشکار نکند، مگر آنکه تلاشی برای غلبه بر این سرد مزاجی طبیعی انجام شود. با وجود این، من پدر و مادران متولد خردادی را می شناسم که ملایمتی را که نمی تواند نسبت به بزرگسالان نشان دهند، به فراوانی نثار بچه ها می کنند. مراقب باشید که بچه ها بی جهت او را محدود نکنند، از وی نخواهید از بچه ها مواظبت کند مگر آنکه خودش خواسته باشد. وی به هر حال، چه با دوازده فرزند، پدر اخوبی خواهد بود.

اگر شوهر متولد خرداد دارید، هرگز نگران حسادت او نباشید، زیرا احساس مالكیت کردن صفت مشخصه او نیست. اگر موردی پیش آید که موجب سوءظن او شود، معمولا آن را فراموش می کند. طبیعتا مقداری حسادت در همه وجود دارد، ولی در جوزا معمولا بسیار ناچیز است. عشق برای مرد متولد خرداد فقط یک رابطه فیزیکی نیست، او بیش از دیگران می بیند، می شنود و احساس می کند. عشق او چنان با نشاط است که شاید به نظر آید فاقد احساسات شدید خاکی ماه های دیگر باشد. ولی اگر دنبال مرد غارنشین وحشی ای که با زور شما را به جنگل بکشاند، نیستید، او عاشقی بیش از این اندازه رضایتبخش خواهد بود. مرد متولد خرداد احساسات خود را با عبارات تخیلی و احساساتی بیان میکند و قلب تشنه شما را با آرمانگرایی زیبایش پر می کند. 

احساسات معمولا سرد او، چنانچه هر دو یک نوا را بشنوید و یک رؤیا را ببینید، بزودی گرم می شود. او قبل از آنکه احساسات جسمانی خود را بروز دهد، باید ابتدا ذهن و روان شما را تجربه کند. شاید این مسیر عجیب به نظر آید، ولی تنها راه حقیقی به قلب اوست. 

تکیه کلام او اگر است و باید به آن عادت کنید. «اگر تو را دوست داشتم» و «اگر تو را دوست داشتم ممکن بود.» و گاهی حتی جمله خود را تمام نمی کند. اما قلبا به جملاتش گوش کنید، اگرها را حذف کنید، وی آنها را فقط محض احتیاط استفاده میکند. نق زدن و انتقاد و نمایش پی در پی صحنه های احساساتی بر عشق حساس جوزا اثر منفی خواهد گذاشت. مقداری جیوه را در دست خود فشار دهید چه اتفاقی می افتد؟ فورأ متلاشی می شود و به قطعه های ریز نقره ای رنگی بدل می گردد که از لابلای انگشتانتان فرار می کند. مرد متولد خردادی را سراغ دارم که همسرش فکر میکرد او را خوب می شناسد. او چند سطر زیر را درست قبل آنکه همسرش را ترک کند، نوشت؛ و او این نوشته را بعد از طلاق لابلای کاغذهای شوهرش پیدا کرد در رؤیاهای من ظاهر شدی و در خیالات و آرزوی های من قدم زدی .... اما با چکمه های میخدار»

 اغلب می شنویم یا در جایی می خوانیم که متولدین خرداد باید هم زمان دو عشق داشته باشند. این دوگانگی جوزا آنقدر تکرار و تاکید شده که شاید سبب نگرانی بی مورد گردد. اجازه دهید این تعبیر را اصلاح کنم. جوزا نیاز به دو عشق دارد، ولی این دلیل نمی شود که نیازمند دو زن باشد. این یک معماست. اگر واقعا او را درک می کنید، جوابش را خواهید یافت.

  • ۲۴ بهمن ۱۳۸۸
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×