طالع بینی خورشیدی متولدین شهریور - مرد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد شهریور

طالع بینی خورشیدی مرد متولد شهریور

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات مرد شهریور با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی مرد متولد شهریور

صفات بارز شخصیتی

  • پاکدامن
  • باهوش
  • دقیق
  • حافظه قوی
  • عاقل
  • پدری سختگیر
  • احساسات قابل کنترل
نماد متولدین شهریور Virgo

بهتر است از همین الان موضوع را روشن کنم. اگر تشنه رؤیاهای رمانتیک و افسانه ای هستید، روی مرد متولد شهریور حساب نکنید چون همیشه تشنه خواهید ماند. روابط عاشقانه با مرد سنبله (متولد شهریور) می تواند روحیه یک زن عاطفی و احساساتی را جریحه دار کند. 

تقریبا تمام ستونهای زندگی این مرد بر شالوده های مادی و عملگرا استوار شده، و وقت کمی برای عشق های افسانه ای دارد. البته شاید هرگز با این مشکل برخورد نکنید، زیرا در وهله اول، به زحمت می توان او را وارد جرگه عشاق کرد. او از آن دسته مردهایی نیست که زیر پنجره شما آواز بخواند. 

در واقع متولدین شهریور از دوران کودکی عمیقا درگیر عشق می شوند، ولی نه عشق لیلی و مجنون وار. آنها عشق را به صورت فداکاریهای صادقانه نسبت به خانواده، دوستان و کسانی که از ایشان ضعیف ترند ابراز می کنند. آنها با عشقی غریزی نسبت به کار، مسئولیت، انضباط و کمک به درماندگان بدنیا آمده اند. و از میان آنان کسی که به چنین مرحله ای نمی رسد، از اینکه به هیچ نحوی از خود گذشتگی نکرده، کمی احساس گناه می کند. 
عشقهایی که به صورت احساسات نمایان، قول و قرارهای عاطفی و اشک آور و احساسات ضعيف ابراز می شود، که متولد شهریور را متاثر نمی سازد، بلکه به حدی موجب وحشت او می شود که پا به فرار می گذارد. ولی اگر تمامی شرایط و جوانب مناسب باشد، با اینکه به نظر می آید که از ترکیب یخ و فولاد ساخته شده، تسلیم خواهد شد. مطمئنا راههای نهایی و البته سماجت پیگیرانه جزء این راهها نیست. همچنین عشوه گری و لوندی، که البته زنان عشوه گر و لوند با نومیدی و شگفتی حتما به این موضوع پی برده اند. 

مرد متولد شهریور در عشق بیشتر به دنبال کیفیت است تا کمیت. و از آنجا که کیفیت همیشه کمیاب و ارزشمند است، آنها کمتر می توانند رابطه های عشقی حقیقی برقرار کنند. و موردی هم که به این نحو شروع می شود، اغلب به انحاء مختلف به سرانجام غم انگیزی منتهی می شود. عکس العمل آنان در این گونه موارد، غرق کردن خود در سخت ترین کارهاست. کاملا از اجتماع کناره گیری می کنند، و در موقعیت بعدی دو برابر دفعه قبل احتیاط به خرج می دهند. پس می بینید که برای جلب توجه او باید سیاست ماهرانه ای بکار ببرید و صبور باشید.

 پاکدامنی یکی از اساسی ترین خصوصیات مرد متولد شهریور است، و فقط با دلایلی قابل قبول و به خاطر زنی قوی حاضر است از آن بگذرد. عده زیادی از متولدین شهریور البته نه همه آنها راحت تر از دیگر مردان می توانند مجرد زندگی کنند، همانطور که از انضباطی که نمی توانند درک کنند، پیروی می کنند، زیرا آنها معتقد به اطاعت از سرنوشت بدون مبارزه با آن هستند. اگر سرنوشت حکم می کند که او زندگی مجردی داشته باشد، بی برو و برگرد و بدون آنکه از نظر عاطفی لطمه ای بخورد آن را می پذیرد، بنابراین بسیاری از مردان متولد شهریور را می بینید که مجرد می مانند ولی با وجود این، توانایی آن را دارند که رابطه های عشقی ماهرانه و ظریفی برقرار کنند.

متولد شهریور می تواند در دلربایی و فریبندگی مهارت زیرکانه ای از خود نشان دهد، البته هرگز آشکارا از این هنر استفاده نمی کند. عده ای از زنانی که گول لبخند خجالتی و آرام مردان فرانسوی را خورده اند می توانند این حرف را تایید کنند. موریس شوالیه، خواننده فرانسوی، شهرت خود را به خاطر صدایش بدست نیاورد. با اینکه او از نسل من نیست، ولی شنیدن صدای وی همیشه موجب هراس من می شود. 

مرد متولد شهریور ترکیبی است از هوش و ثبات قدم. او می تواند آنقدر بی اعتنا باشد که قلب زنان را بشکند، ولی حس تحلیل گر و ایرادگیر و مشکل پسند او بندرت اجازه می دهد که چنین اتفاقی رخ دهد. فروتنی او و وسواس در انتخاب مانع بی عفتی نابجا می شود. البته شاید در مواردی به یک رابطه جسمانی کشیده شود، ولی این گونه بی احتیاطی در مورد او قاعده نیست، بلکه فقط یک استثناء خواهد بود. قاعده او علاقه درون گرایانه است. مرد متولد شهریوری را می شناسم که در یک فیلم جلف نقشی را پذیرفت - آن موقع کاملا بی پول بود و این کار را صرفا برای پول انجام داد اما هنوز هر وقت که از آن فیلم صحبت به میان می آید شرمگین می شود. طبیعتا، مرد بالاخره مرد است و تمام متولدین شهریور هم باکره باقی نمی مانند، ولی پاکدامنی از صفات ویژه آنهاست. عشق مرد متولد شهریور پاک و عفیف است، و هرگز نمی گذارد -حتی در اوج احساسات عاشقانه - آلوده شود. 

او در عشق تعجیل نمی کند، به همان اندازه که در غذا خوردن، نظافت، حفظ سلامت، و روش کار ایرادگیر و دقیق است، در انتخاب همسر نیز چنین خصوصیاتی دارد. سعی نکنید او را گول بزنید یا به وی دروغ بگویید، زیرا چنین رفتاری را تحمل نمی کند. او خواهان یک رابطه صادقانه، شرافتمندانه و حقیقی است. او خوب می داند که احتمال یافتن چنین رابطه ای اندک است، ولی فایده ای ندارد که از او انتظار داشته باشید معیارهای خود را تغییر دهد و یا به کمتر از آن راضی شود. اگر موقعیت خاصی او را درگیر رابطه نامطبوعی کند، مطمئن باشید که مدت زیادی دربند آن باقی نخواهد ماند. 

برانگیختن احساسات او کار مشکلی است. او می تواند مدت زیادی را بی آنکه احساس کند نیاز شدیدی به همسری همیشگی دارد، بگذراند. چنانچه به او چشم امید دوخته اید ممکن است اشکتان درآید. از خود خواهید پرسید که آیا او از سنگ ساخته شده، یا شاید بدون قلب بدنیا آمده؟ نه، او از سنگ ساخته نشده و قلب هم دارد. صبور باشید، زنی که تحمل به خرج دهد عاقبت کامیاب خواهد شد. 

گهگاه مرد متولد شهریور با کنجکاوی و شاید نومیدانه، برای آنکه مردانگی خود را به اثبات برساند، سعی می کند رفتاری بی قید و بند داشته باشد. ولی به محض آنکه به مقصود برسد، دیگر دنبال چنین تجربه هایی نمی رود. هیچ سنبله خونسرد، مطمئن و خودداری نمی تواند برای همیشه نسبت به غرایز و نیازهای طبیعی انسان بی تفاوت بماند، ولی وقتی که تسلیم می شود، از خجالت نمی تواند به آن اعتراف کند. وقتی که او در آستانه تسلیم قرار گیرد، احساسات واقعی اش را ماهرانه با بی اعتنایی می پوشاند. متولد شهریور استعداد خاصی در نقش بازی کردن دارد. او به همان اندازه که می تواند برای شرکت نکردن در مهمانی ای که از آن لذت نمی برد زیرکانه خودش را به بیماری بزند، می تواند در برابر شما ادعای بی علاقگی کند. حتی پس از آنکه خود را نسبت به شما متعهد کرد انتظار نداشته باشید که با سرمستی خودش را تسلیم کند، و تا وقتی که هنوز در حال تصمیم گیری است که آیا شما آن زنی هستید که ارزشش را دارید که زندگی مجردی و آزادی اش را وقفتان کند، کاملا با خونسردی رفتار میکند. 

وقتی که تصمیم خود را گرفت، این تصمیم حقیقی خواهد بود ولی آن را با سادگی و خونسردی بیان خواهد کرد. شعله عشق او یکنواخت است و هرگز مانند عشق دیگران پر تلاطم نخواهد بود و سالیان سال شما را گرم نگاه خواهد داشت. آیا این صفت بدی است؟ یکی از امتیازات مرد متولد شهریور این است که اگر حقیقتا عاشق باشد، سالهای سال در انتظار می نشیند تا بتواند جفت حقیقی خود را بدست آورد، یا هزاران کوه را زیر پا میگذارد تا او را به خانه خود باز گرداند. او در جستجوی پای ظریفی که اندازه آن کفش بلورین باشد، حاضر است دست به فداکاریهای عظیمی بزند. وقتی که آتش عشق او روشن شود، شعله اش قوی خواهد بود و تقریبا امکان ندارد که بتوان آن را خاموش کرد. مانند سیندرلا همیشه ستایش خواهید شد. و فکر می کند اصل کار همان روشن کردن آتش اولیه است. کفش بلورین نمی تواند اندازه پای هر کس باشد. مرد متولد شهریور خصوصیات منحصر به فردی دارد. 

بعد از آنکه او را به چنگ آوردید، بندرت کاری خواهد کرد که موجب برانگیختن حسادت شما بشود، و او قاطعانه مطمئن است که به هر مشکلی، اعم از مالی و خانوادگی و یا دیگر مسائل فایق خواهد آمد. وی در برابر بحرانهای عاطفی و مادی قدرت خارق العاده ای از خود نشان خواهد داد، بنابراین شما نیز پشتیبانش باشید. وقتی که به دلایلی دنیای بی رحم موجب دلشکستگی شما شده و یا بیمار هستید، هیچ کس مهربان تر و آرامبخش تر از او نخواهد بود. شما را سراپا غرق در پول نمی کند، ولی نیازمندیهایتان را برطرف می سازد، و شما را غرق در توجه و مراقبت خود می کند. 

مرد متولد شهریور نسبت به جزئیاتی که برای زنها اهمیت دارد همیشه توجه نشان می دهد و با ملاحظه است. او حافظه ای قوی دارد و احتمالا تاریخ وقایع خاص را فراموش نخواهد کرد، حتی اگر نداند که چرا این جزئیات برای آنان دارای اهمیت است. با وجود آنکه او شدیدا انحصار طلب است، در عشق حسود نیست و نسبت به توجه دیگر مردان به شما عکس العمل حسادت آمیزی نشان نمی دهد، با این حال انحصار طلبی عمیق او به شما هشدار می دهد که از این خصوصیت او سوء استفاده نکنید. همسر مرد متولد شهریوری که دم به ساعت از خانه گرم او خارج می شود، عاقبت به خانه ای خالی بازخواهد گشت. متولد شهریور اصولا وفادار است و از متلاشی شدن کانون خانوادگی شدید نفرت دارد، ولی وقتی که حساسیت او بالاخره برانگیخته شود با خونسردی تمام برای طلاق به دادگاه رجوع می کند. او اهل جدا شدن نصف نیمه همراه با مسائل پیچیده نیست. وقتی که طلاق انجام شد، از نظر او دیگر کار تمام است؛ خداحافظ و موفق باشید. حتی حافظه قوی متولد شهریور در یادآوری گذشته نمی تواند احساسات او را چنان برانگیزد که اشکش جاری شود، زیرا او به همان اندازه که می تواند احساساتش را کنترل کند، بر حافظه اش نیز تسلط دارد. تسلط به نفس بخشی از طبیعت اوست. وقتی قاطعانه تصمیم بگیرد به آن عمل میکند، و تمام اشکها و عذرخواهیهای شما نمی تواند نظر او را عوض کند. او هرگز خودش را قربانی این تصور غلط نمیکند که اگر تکه های از هم پاشیده چیزی را که قبلا هم ناقص بوده به هم بچسبانید آن را دوباره باز خواهید ساخت. 

اگر عاشق مرد متولد شهریور هستید بهتر است عاقلانه رفتار کنید. آنها از نادانی و حماقت و افکار بی سر و ته به اندازه کثافت و بی نزاکتی بیزارند. دختری که دل او را بدست می آورد بهتر است خوش لباس باشد و زیر موهای مرتبش مغز نسبتا متفکری داشته باشد توجه داشته باشید که گفتم موی مرتبش. آنان زنانی را دوست دارند که جسم و روح تمیز و پاک بوده، خوب بپوشند و پیر و مدهای عجیب و غریب نباشند. 

زن خوش گذران، خودخواه و کند ذهن، هر چقدر هم که جاذبه جنسی و زیبایی داشته باشد، هرگز با مرد متولد شهریور شانسی نخواهد داشت. او آخرین مرد دنیاست که با یک دختر رقاص فرار کند. خلاصه دنبال همسر است و نه معشوقه. 

پدر بودن آرزوی مردان متولد شهریور نیست. غرور خاص آنها نیازی به بچه برای ارضاء شدن ندارد، و معمولا خانواده کوچکی دارند. با وجود این، وقتی که بچه یا بچه ها به دنیا بیایند، او پدر بسیار هوشیاری بوده، و مسئولیتهای خود را جدی خواهد گرفت. وی با خشنودی در انجام تکالیف مدرسه به آنها کمک می کند و احتمالا فدار کاریهای زیادی می کند تا بتواند برای آنها زندگی مرفهی فراهم کند. پدر متولد شهریور اهمیت خاصی به دانش و هوش می دهد، و اصول اخلاقی، ادب و شایستگی را به آنان می آموزد. حتی پدری که از همسرش طلاق گرفته مراقب است که فرزندانش، هر کجا که هستند، از سرپرستی و تحصیلات خوبی برخوردار باشند. فرزندان پدران متولد شهریور با عشق و احترام به کتاب و آموختن بزرگ می شوند. بچه های این مرد بندرت لوس می شوند و همیشه منضبط هستند. آنچه که تا الان گفتم محاسن وی بوده، ولی موردی هست که نقطه ضعف او به حساب می آید و مربوط به ابراز محبت نسبت به فرزندش است، زیرا ابراز محبت بطور آشکار و نمایان برای او ساده نیست. اگر او تلاشی در این زمینه نکند، بعدها که بچه بزرگ تر می شود شکافی بین این پدر و فرزندی که عمیقا دوستش دارد بوجود می آید. و بالاخره مرد متولد شهریور نسبت به فرزندان خود بیش از اندازه سخت گیر است، انتظارات بسیاری از آنها دارد و مرتبة مورد انتقاد قرارشان می دهد. 

مرد متولد شهریور از شما توقع دارد که مراقب سلامت او باشید، و در مقابل چنانچه بیمار شوید از شما پرستاری خواهد کرد. احتمالا گاهی بدعنق یا بدخلق می شود. ولی از یک چیز می توانید مطمئن باشید. چنانچه کاری به کارش نداشته باشید، او هم آرام خواهد بود و تمایلی به ایجاد جر و بحث ندارد. بگذارید دوره بدخلقی اش را بگذراند و سعی نکنید او را از این حالت در آورید، وی بعد با مهربانی بداخلاقی اش را جبران میکند و شما را به حیرت وا می دارد. بگذارید او نگران باشد. نگرانی برای وی مفید، و نوعی ورزش ذهنی است. ولی اگر مشاهده کردید که این نگرانی بر سلامتی اش تاثیر می گذارد، او را از این حالت در آورید و پیشنهاد انجام کار جالب یا متنوعی را بدهید. جلب کردن توجه او کار سختی نیست، ولی نگاه داشتن آن شاید مشکل باشد. 

حالا که می دانید چه انتظاراتی باید از او داشته باشید، اگر هنوز عاشق مرد متولد شهریور هستید، می توانید به آینده رضایتبخشی امیدوار باشید. شما صاحب شوهری باهوش و پر معلومات خواهید شد، شوهری که از شما توقع ندارد که مانند پیشخدمت دست به سینه باشید، یا همیشه آماده ارضاء غرایز او باشید، پشت گوشتان را عطر بزنید و یک شاخه گل رز لای موهایتان بگذارید. (البته شاید از شما انتظار داشته باشد که همیشه یک قالب صابون در دست داشته باشید.) 

اگر شما از خطاهای او چشم پوشی کنید، او مردی خوشایند خواهد بود. به هر حال خطاهای او زیاد نخواهد بود البته این بستگی دارد که شما چه چیز را خطا بنامید، به عنوان مثال اگر دستی به مبلمان خانه بکشد تا ببیند که گردگیری شده یا نه، شما این را خطا مینامید؟ به هر حال، سعی کنید او را مورد انتقاد قرار ندهید. علیرغم اینکه همواره دیگران را مورد انتقاد قرار می دهد، به خاطر داشته باشید که او تحمل مقابله به مثل در این مورد را ندارد. خودتان را به ایراد گرفتنهای او عادت بدهید و آنها را جدی نگیرید. در این صورت می توانید آرامش داشته باشید و همراه با شوهر متولد شهریور خود از زندگی لذت ببرید. او فرشته نیست و روی شانه هایش بال ندارد؛ اما خیلی از زنها نسبت به شما حسادت خواهند کرد. 

بالاخره، چند زن را می شناسید که همسر مردی با پشتکار، خوش تیپ، منظم، باهوش و شیک پوش باشند؟ مردی که در کارهای خانه کمک می کند، سالگرد ازدواجش را فراموش نمی کند و با دسته چکش معجزه می کند. بندرت بدون همسر خود گردش می رود و اصلا اهل چشم چرانی نیست. معمولا آرام و با ملاحظه است. دوباره نگاه دقیقی به او بیندازید. آیا شعاعهای نور چراغ است که دور سرش دیده می شود، یا شاید...؟نه، امکان ندارد که هاله باشد. چطور ممکن است، آن هم دور سر کسی که امشب در تئاتر سرتان داد کشید، چرا که سهوا غذا را روی لباسش ریختید. قطعا نمی تواند هاله باشد. آن آدم بداخلاق؟ در هر صورت، چیزی شبیه به هاله وجود دارد. و وقتی که او لبخند می زند می توانید تصویر خود را در چشمان درخشان او ببینید- خوب، تا وقتی که فرشته حقیقی پیدا شود، می توانید او را نگاه دارید.

  • ۱۲ تیر ۱۳۹۲
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×