طالع بینی خورشیدی متولدین فروردین - مرد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد فروردین

طالع بینی خورشیدی مرد متولد فروردین

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه بدستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات مرد فروردین با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی مرد متولد فروردین

صفات بارز شخصیتی

  • خلاق
  • بی صبر
  • متکی به نفس
  • آرمان گرا
  • خودخواه
نماد متولد فروردین Aries

مشغول تلفن زدن است - آیا او منبع انرژی است؟ یا مشعلی فروزان؟ پرنده است؛ یا انفجار یا سوپرمن؟ تقريبا. او مرد متولد فروردین است و جواب شما تقريبا درست است. امیدوارم بدانید که دنبال چه چیزی هستید. اگر به دنبال هیجان هستید مقدار زیادی از آن را در وی خواهید یافت و بندرت در مقاطعی کوتاه این هیجان فروکش می کند. اما اگر دنبال امنیت و قناعت عشقی یکنواخت هستید اشتباه گرفته اید. 

او می تواند لحظه ای شما را غرق در هیجان عشق کند و لحظه ای بعد مانند خرس قطبی باشد. اگر به او پرخاش کنید یا کاری کنید که علاقه او را از دست بدهید - و یا هر دو - آنگاه طبیعت گرم او آنا یخ می زند. اگر بخواهید دوباره تلاشی بکنید باید از اول شروع کنید. 

مردهای متولد فروردین مملو از ابتکار و خلاقیت هستند. اگر بخواهید پا به پای او پیش بروید شاید خسته کننده باشد اما بهتر است سعی کنید با وی برابر باشید، حداقل از نظر فکری. او عادت دارد وقتی چیزی را کنار می گذارد دیگر به آن بر نگردد. 

احتمالا جوان تر به نظر می رسد و رفتاری بچه گانه دارد که به خودی خود شاید قشنگ به نظر برسد ولی شاید این رفتار تا زمان بلوغ به طرز فکر و احساسات او سرایت کند و مدتها به طول بینجامد. مرد متولد فروردین بی صبر و کم تحمل است. شهامت و اتکاء به نفس دارد، همواره از دیگران جلوتر است و گاهی حتی از خودش، او می تواند . نسبت به غریبه ها خیلی دست و دلباز باشد: در وقت، در پول، در احساس همدردی و در چیزهایی که متعلق به وی هستند. اما ضمنأ وقتی خواسته های او به تأخیر می افتد یا زمانی که مجبور می شود با اشخاص منفی سر و کار پیدا کند می تواند کم تحمل، بی فکر، خودخواه و سمج باشد. 

وقتی پای عشق در میان است بی توجهی او شگفت آور است. یکباره رابطه ای را آغاز می کند و اطمینان دارد جز رومئو و ژولیت این تنها عشق واقعی میان دو نفر است و وقتی که جدایی می افتد از هر سو تلاش می کند تا این عشق مرده را نجات دهد. اگر قابل اصلاح نباشد بار دیگر از اول با معشوقی دیگر آغاز می کند درست مانند دفعه اول. مرد متولد فروردین از اشتباه خود در مسائل عشقی سرخورده نمی شود، چه معتقد است که عشق حقیقی دفعه بعد روی خواهد نمود. او قادر است جوابگوی احساسات هر زنی غیر از زن عقرب (آبان) باشد. کمتر چیزی از سوی وی بی جواب می ماند. آرمانگرایی و احساساتی بودنش باعث میشود که در هر رابطه ای جنبه های سوزناک و حسرت آمیز و خلسه آور و شاعرانه را مورد توجه قرار بدهد. او خود را کاملا وقف علاقه ای آنی می کند. 

شاید شما با یک گوسفند آرام تر سر و کار داشته باشید اما گول او را نخورید چرا که هنوز تحت تأثیر مریخ است. آیا او فورا شروع به صحبت نمی کند؟ آیا به وضوح سرزنده و سمج نیست؟ من هم چنین شخصی را سراغ دارم، پس توصيه مرا بپذیرید، اگر بتوانید درون او را ببینید در می یابید که افکار او در هر ثانیه دویست بار تغییر می کند. وقتی با چنین شخصی آشنا شدید، کسی که در ابتدا به نظر نمی رسد تحت تأثير مریخ باشد، ببینید که در حال حاضر امورش را چگونه اداره می کند. بزودی اطمینان خواهید یافت که با متولد فروردین سر و کار دارید. سپس می توانید راجع به او از دوستهای قبلی اش سؤال کنید. احتمالا با خندها ی تردید آمیز خواهند گفت: «او، خجالتی؟ ترسو؟ حتما منظور تان فرد دیگری است.» بعد از مدتی آن تصویر را در خواهید یافت، رفتار آرام صرفا سرپوشی بوده که برای یک مزاج آتشی و روحیه کاری قوی. طبیعتا راحت تر است که عاشق یک متولد فروردین ساده و معمولی باشید، ۰ شخصی که علاقه اش را نسبت به هر چیزی ابراز می دارد از سیب زمینی سرخ کرده گرفته تا روشنایی مهتاب و مسافرت. 

هیچ سمبل نجومی دیگری به اندازه قوچ در عشق وفادار نیست. معصومیتش او را از دست انداختن شما باز می دارد و آرمانگرایی اش باعث میشود از شما دوری کند. به هر حال وقتی قلب و عمیقا درگیر رابطه ای است، لاس زدن و بی قید و بندی از صفات او نیست. او در پی عشقی به سبک کتابهای رمان است، اما چنین عشقی هیچگاه در بر گیرنده برخوردی آسان نسبت به عشق و زناشویی آنگونه که قوچ می تواند داشته باشد نیست. 

البته شما باید احتمالات آینده را در نظر داشته باشید. همانقدر که علاقه و قولهای او در حال حاضر کاملا صادقانه است، تمایل او نسبت به خیال پروری در عشق آن اندازه قوی است که چنانچه شما مرتبا به تصورات او صورت واقع نبخشید می تواند دنبال کس دیگری برود. از لحظه ای که بگذارید عشق متقابل شما خاصیت رمانتیکش را از دست بدهد این خطر وجود دارد که او به بیراهه برود. به هر حال او زنها را در حال طبیعی شان بیشتر می پسندد تا با آرایش مصنوعی، چرا که این آرایش برازنده یک شاهزاده خانم کتابهای رمان نیست. پس عطرتان را زمانی بزنید که او در کنارتان هست و با دوستانتان هنگامی بخندید که او در دور و برتان نیست. برای او تجسم این وضع مشکل است که وقتی مانند یک شاهزاده زیبا برای بیدار کردنتان شما را می بوسد با خر و پف یا فریاد اعتراضتان مواجه شود. آیا واقعا چنین رفتاری شایسته زیبای خفته است وقتی که او را بیدار می کنند؟ پس آماده باشید تا هر روز صبح با چشمانی بشاش و مشتاق با او برخورد کنید و وقتی از خواب بیدار می شوید برای دیدن چهره ای زیبا هیجان داشته باشید، طوری که او نیز آن را احساس کند.

اگر معشوق آنها از خیال پروری به سبک کتابهای رمان پرهیز کند قلبشان می شکند، آنگاه عصبانی می شوند و سپس دنبال شاهزاده خانمی می روند که خروپف نمی کند. این از نظر او بی وفایی نیست چرا که قولی را نشکسته بلکه شما زیر قول خود زده اید، شما باعث شدید که او فکر کند پرنده ای دوست داشتنی هستید که در مهتاب آواز مورد علاقه اش را می خوانید. حالا می بینید که سنجابی وراج هستید یا پرنده ای غرغرو؛ هر بار که به شما دست می زند از دنیای خیالی خود که در آن فرشتگان آواز می خوانند و زنگها به صدا در می آیند خارج می شود. زنگها چگونه می توانند به صدا در بیایند در حالی که شما جاسیگاری کثیفی را در دست دارید، و او چگونه می تواند صدای آواز فرشته ها را بشنود، در حالی که شما سرش فریاد می کشید که چرا دو شب متوالی تا بعد از نیمه شب بیرون بوده است. (البته او بیرون بوده است اما چرا فکر میکنید که می توانید تمامی حرکات او را زیر نظر داشته باشید؟ ازدواج زندان او نیست و شما هم زندانبان نیستید - این است واکنش او) 

اكبر شما یاد بگیرید که چطور چشمانتان را باز کنید و با احساس به او نگاه کنید و و چیزهایی از این قبیل، او شادمانه در کنارتان می ماند و به هیچ زن دیگری در دنیا . اهمیت نمی دهد. امکان اینکه یک قوچ در یک زمان خود را با بیش از یک زن درگیر کند بسیار اندک است (مگر اینکه در زایجه اش نسبتی با جوزا یا آثاری از غمزدگی زهره وجود داشته باشد. این موضوع با تصورات او راجع به عشق حقیقی و دائمی سازگار نیست. تصمیم او برای قطع رابطه قدیمی اش همیشه قبل از شروع رابطه جدید اتخاذ می شود. قبل از این تصمیم شما هشدارهای فراوانی دریافت خواهید داشت. مرد متولد فروردين بندرت می تواند به احساسی که لمس نمی کند تظاهر کند و همین او را از حیله و فريق باز می دارد. 

اینک با توجه به آنچه گفته شد شما می توانید او را در دنیای خیالی خودش نگاه دارید. 

فقط خسته کننده، منفی یا زیاده از حد ترسو نباشید. هیچ شاهزاده خانمی با یک خصوصیت ویژه نمی تواند فرد ایده آل او باشد، زوج آرمانی او باید تلفیقی از محبوبیت و زیبایی و نبوغ و اقتدار باشد. قانع کردن او نسبت به اینکه شما از تمام زنها برتر هستید کار ساده ای نیست، اما اگر موفق به این کار شوید، او را بطور مطلق وفادار خواهید یافت. واقعا ارزش امتحان کردن را دارد چرا که قوچ با همان بی پروایی و شتابی که رابطه ای را می آغازد بدان خاتمه می دهد. او، هم آرمانگرا است و هم خودخواه، این بدان معنی است که او از پذیرش اشتباه خود یا از اذعان به زوال عشق انتخابی اش بیزار است. به یاد داشته باشید که آنچه دیگران انتظار وقوعش را دارند برای او غير قابل تحمل است. بعد از یک جدایی، اگر او را در موقعیت خوبی بیابید می توانید رابطه تان را از نو زنده کنید. البته در صورتی که طوری رفتار کنید که انگار قبلا هیچ صمیمیتی در بین نبوده است. کمی ناز و غمزه لازم است، زیرا او شیفته تکاپو و تلاش است. در صورت بروز مشکل برای اینکه بتوانید راحت تر او را ببخشید به یاد داشته باشید که هر نوع تخطی و انحراف وی صرفا به خاطر تصمیمی آنی بوده است. بعد از اینکه پرنده او دیگر در مهتاب آواز نخواند، و این از تنوع طلبی او ناشی نمی شود چرا که برای طبیعت معصوم او رابطه نامشروع غير قابل قبول است. پس راجع به آینده نگران نباشید، فراموش نکنید که شما کلید جادویی قلب او را در دست دارید. پس قفلش کنید. 

اگر قصد دارید با لاس زدن او را آزار دهید این فکر را از سر خود دور کنید. اولین بی احتیاطی شما احتمالا آخرینش خواهد بود. شما با یک نگاه نابجا به مردی دیگر با رفتاری که موجب شایعه پردازی شود او را از دست خواهید داد، چه رسد به اینکه واقعا نسبت به او بی وفا باشید. متولد فروردین مصرانه خواهان مقام اول در همه چیز است و این مطمئنا شامل جایگاهش در قلب شما نیز خواهد بود. او بشدت حسود و غیرتی است و تنها یک مرد شیر (متولد مرداد) می تواند در مقابل خیانت معشوقش واکنشی افراطی تر داشته باشد. بدتر از همه آنکه هیچ وقت در قبال انتظاری که در این گونه موارد از شما دارد، راجع به خود اطمینانی نمی دهد. شما باید بسادگی خوش و بشهای بی منظور او را با دیگر زنان درک کنید چرا که وی در مواردی که شما را محدود ساخته خود را آزاد می پندارد. معشوق مریخی، در نظر خود شما را تا عرش اعلى بالا می برد و انتظار دارد که همانجا بمانید. پس کوچک ترین حرکتی به خود ندهید و وانمود هم نکنید که می خواهید حرکتی بکنید یا تغییری در این وضعیت بدهید. 

او طبیعتا یاغی است عاشق اینکه با شخصیتهای قوی مبارزه کند و خودش را زرنگ تر از همه می داند. شاید هم اینطور باشد ولی اغلب مردم از این موضوع خوششان نمی آید. به دلیل رفتار ناخوشایندی که او با اشخاص برتر از خود دارد، احتمال اینکه در زندگی بیش از یکبار شکست بخورد وجود دارد. تمایل او به برتری و خودداری اش از پیروی و اطاعت سبب می شود که اشخاص قدرتمند مکررا به او درس فروتنی بدهند. در این مواقع شما از او جلوتر هستید، زیرا وقتی که غرور او صدمه دیده برای دلداری و اطمینان دوباره به شما پناه می آورد و اینجاست که پی می برید با وجود اتکاء به نفس و ظاهر خشنش، نقطه ضعفی در درون خود حس می کند که ترجیح می دهد بمیرد و به آن اعتراف نکند. زنی که بتواند در چنین مواقعی با ملایمت و فداکاری کامل اتکاء به نفس از دست رفته او را باز گرداند، بهترین شانس برای نگاه داشتن قلب او را برای همیشه دارد. نباید هرگز دچار این اشتباه شوید که حق را به جانب دشمن کنونی او بدهید و یا سعی کنید انصافا طرف دیگر قضیه را بررسی کنید. شما باید چیزی را که او دوست دارد دوست داشته باشید از چیزی که متنفر است تنفر داشته باشید. در عشق و دوستی خواهان همان صداقت خالصانه و غیر قابل تردیدی است که خودش برای شما قائل است. این قانون اوست و اگر نمی توانید به این قانون احترام بگذارید بهتر است دنبال مرد دیگری بروید. 

در طبیعت مرد متولد فروردین حقه و زیرکی وجود ندارد، به این ترتیب که وقتی علاقه ای به ادامه یک دوستی ندارد بی حوصلگی و کسالت در لحن و رفتار او زود آشکار می شود و معمولا در این حالت با توضیح روشن و واضح به مسئله پایان میدهد. ولی اگر به صورتی دیگر مانند یک انفجار که ناشی از عصبانیت شدید است بروز نماید کمتر او را جدی بگیرید زیرا احتمالا یک رفتار زودگذر است که تهدیدی برای دوستی شما بشمار نمی آید. بنابراین باید از سردی او خیلی بیش از عصبانیت آتشین بترسید. مرد متولد فروردین از حیله و دوز و کلک خوشش نمی آید. او در تمام امور خود، چه روابط عشقی و چه کاری، رو راست است. وقتی که عشق واقعی خود را شناسایی کند حتی یک ثانیه را هم تلف نمی کند، ولی مهلت بدهید که وی در این امر قدم بردارد. دنبال او نروید، مرتب تلفن نزنید، و تا زمانی که اطمینان کامل دارید که این عشق دو طرفه است عشق خود را بروز ندهید. برداشتن قدم اول سریع ترین راه برای از دست دادن اوست. در این مورد، مانند موارد دیگر، او باید حاکم باشد. چنانچه این امکان را به او ندهید علاقه اش را آنقدر سریع از دست می دهد که شما را متعجب و همزمان مقهور می کند. ولی زمانی که هر دو قطعة تسليم یک رابطه شدید، زیاد سرد و بی اعتناء نباشید وگرنه برای جلب توجه به جایی دیگر رجوع میکند. عشق به یک مرد متولد فروردین تقریبا مانند گام برداشتن بر روی طنابی است که یک سوی آن علاقه گرم و سوی دیگر کناره گیری و بی اعتنایی می باشد. در واقع باید مانند یک آکروبات باز باشید. نه از او دوری کنید و نه دنبال او بروید. همیشه باید او را در حالت انتظار نگاه دارید حتی پس از آنکه به او تعلق یافتید. ولی در عین حال به دلگرمی و اطمینان نسبت به عشق شما احتیاج دارد، به این ترتیب باید یاد بگیرید که یا مطابق اخلاق او و یا بدون مرد متولد فروردین زندگی کنید. 

اگر طرف مثبت قضیه را بنگریم، با اینکه معشوق قوچ شما اصرار دارد که در رابطه دوستی در رأس باشد، در عذرخواهی پس از بگومگوها نیز پیشقدم است و به همین ترتیب او اولین نفری است که در صورت لزوم کنار شما خواهد بود. هنگامی که شما بیمار یا غمگین هستید در کنار شما خواهد بود. از خرج کردن برای شما دریغ نمی کند. چهره شما را تحسین و از استعداد شما قدردانی می کند و یک همفکر بشاش برایتان خواهد بود. با اینکه می تواند یک فرمانده باشد و نسبت به چیزهای جزئی فورا عصبانی بشود، ولی این عصبانیت معمولا زود فروکش می کند و طولی نمی کشد که آشتی می کند. شما شاید مهمترین بخش زندگی او باشید، ولی فقط وقتی می توانید منتظر علاقه و توجه او باشید که وی نسبت به یک موضوع جدید مورد علاقه اوست ابراز هیجان و خوشحالی می کند، و البته انتظار دارد شما این را بدانید. 

مرد متولد فروردین انتظار دارد که محبوبش یک خانم تمام عیار و در عین حال سرزنده و بشاش باشد. او می خواهد شما کاملا مستقل ولی در عین حال کمی متمایل به وابستگی به او باشید، ولی هرگز نقش یک کنیز حقیر را ایفا نکنید. متوجه میشوید؟ خوب - دختر باهوش. هنوز ادامه دارد. وقتی که غرور او جریحه دار شده این توانایی را دارد که بدترین کلمات و سخنان طعنه آمیز را نثار شما بکند، سخنانی که از بیان آن منظوری ندارد، ولی اگر نتوانید در این موقع او را درک کنید قلب شما می شکند. او بعد انتظار دارد که وی را ببخشید و مانند خودش قور موضوع را فراموش کنید. شما باید دوستهای او را دوست داشته باشید ولی جمع دوستهای شما می تواند برای خسته کننده باشد، و او این را حق طبیعی خود می داند. بالاخره این شما بودید که مرد متولد فروردین می خواستید، نه؟ و چنین مردی را در دوست قوچ خود می توانید پیدا کنید. اگر شما یک زن واقعی هستید، رابطه عاشقانه شما می تواند موجب حسرت همه مردم شهر بشود، درست مانند رومئو و ژولیت (البته، بدون تراژدی). 

در ازدواج، مرد متولد فروردین یا در خانه حاکم است و یا آن را ترک می کند. از نق زدن چه در خانه و چه بیرون بدش می آید بخصوص اگر این ایرادها در ارتباط با شیوه خرج کردن او باشد. او برای درآمدش کار کرده، نه؟ پول متعلق به اوست، اینطور نیست؟ (و این گاهی شاید شامل پول شما هم بشود. شاید نتواند بودجه خانواده را متعادل نگاه دارد ولی حتی اگر شما در ریاضی بالاترین نمرات را هم گرفتید هرگز سعی نکنید مخارج خانه را به عهده بگیرید. کنترل کردن امور مالی برای او مهم است و هیچگاه در ارتباط با این مسائل از او بازجویی نکنید. اگر او یک قوچ نمونه باشد در مورد پول خود دست و دلباز است و هر چه که احتیاج دارید به شما می دهد. شما آن کیف پوست مار را بعد از اینکه یک سامسونت پوست سوسمار برای خودش خرید می توانید داشته باشید، البته در صورتی که پولی باقی مانده باشد (شاید کمی خودخواه باشد ولی اصلا خسیس نیست )

با اینکه مرد متولد فروردین آنقدر تغییر شغل می دهد تا روزی بتواند رئیس خودش باشد، ولی هرگز نمی گذارد شما گرسنه بمانید. او راهی پیدا میکند که اسکناسها مرتب داخل شوند، البته شاید به همان سرعت هم خارج شوند. بهتر است کمی پول در قلک پس انداز کنید و زمانیکه نیاز دارد او را خوشحال کنید. زیرا احتمال اینکه خود او مقداری از درآمدش را پس انداز کند خیلی کم است. 

او به وجود بچه هایش افتخار می کند و برای هر یک از آنان آماده فداکاری است. فقط شاید نسبت به آنها حالت فرمانده را داشته باشد و سعی کند که شغلهایشان را به آنها تحمیل کند. او پدری مهربان و پرانرژی خواهد بود ولی گاهی باید به وی یاد آور شد که بچه ها نیز به اندازه خودش نیاز به استقلال دارند. پدر بودن یکی از نقشهایی است که او از آن لذت می برد. بسکتبال، فوتبال، نصيحت های پدرانه، شامه ای پدرانه و دخترانه، فقط اجازه ندهید که فکر کند بچه ها برای شما اهمیت بیشتری دارند وگرنه این لذت پدرانه او کاهش می یابد. شما می توانید بعد از ازداوج به شغل خودتان ادامه بدهید، و تا زمانیکه موفقیتی بیش از او نداشته باشید از این موضوع نمی رنجد. برای او پذیرفتن شام های آماده (فوری) راحت تر از قبول کمبود ایمان شما به عقاید او است. این موضوع مهم را به خاطر بسپارید. مشوق استقلال او باشید، ولی سعی کنید از قوه محرک آنی او ماهرانه جلوگیری کنید. او باید حکمفرما باشد، در غیر اینصورت زندگی برایش چندان ارزشی نخواهد داشت. چنانچه در برابر فکر مثبت او منفی فکر کنید یا علاقه ای به آن نشان ندهید، تلاش پر انرژی و فراوان او بزودی فروکش می کند. لحظه ای که در خانه یا محل کار حکمفرما نباشد، خوش بینی او تبدیل به خشم و بالاخره بی علاقگی میشود. تسلیم شدن به دیگران در طبیعت او نیست. او مرد مردهاست. هیچگاه مردانگی او را از بین نبرید و همزمان منحصر به فرد بودن خود را از دست ندهید. سعی نکنید او را تهدید کنید و هیچگاه اجازه ندهید شما را تهدید کند. مرد متولد فروردین تحمل زنی را ندارد که هر شب می خواهد بیرون از خانه باشد و همچنین زنی که هر شب در خانه می نشیند و رو تختی و رومیزی قلاب بافی می کند. باید میانه این دو را هدف بگیرید و چنانچه در این کار موفق شوید، در گروه خودتان اولین ژولیت مو سفید همراه با شوهری خواهید بود که هنوز در سالگرد ازدواج طلائیش احساساتی می شود. اگر شخص رمانتیکی هستید برای شما این یک نوع تکاپو و تلاش است و حتما رمانتیک هستید، وگرنه از اول با مرد متولد فروردین دوست نمیشديد.

  • ۲۴ آبان ۱۳۹۳
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×