طالع بینی خورشیدی متولدین مرداد - مرد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد مرداد

طالع بینی خورشیدی مرد متولد مرداد

انسان همواره در تلاش بوده است تا به نحوی از ویژگی های شخصیتی اطرافیان و آشنایان خود مطلع شود. ویژگی هایی موجود بین انسان ها تا حدودی با یکدیگر یکسان بوده و شباهت فراوانی دارد. قطعا رسیدن به نقطه عطفی که به انسان کمک کند تا بتواند به نحو شایسته به ویژگی های شخصیتی جنس مخالف خویش پی ببرد بسیار سخت است، با توجه به دستاوردهای تحقیقات ستاره شناسی و نجوم به خصایص اخلاقی رفتاری افراد می توان پی برد. برای بدست آوردن اطلاعات مرد مرداد با طومار همراه باشید.

طالع بینی خورشیدی مرد متولد مرداد

صفات بارز شخصیتی

  • برتری جو
  • حسود
  • خشن
  • ولخرج
  • مسلط به خانواده
  • دست به تعمیر
نماد متولدین مرداد Leo

وقتی شاعر گلی را وصف می کند که در انزوا می شکند و در شوره زار طراوت خود را از دست می دهد، مطمئنا مقصودش مرد متولد مرداد نیست. شاید مرد متولد مرداد را در حال آفتاب گرفتن، یا در حین ایراد سخنرانی ای مملو از عبارات با شکوه ببینید ولی او را در این دو حالت در جایی دور افتاده و تنها نخواهید دید. به احتمال زیاد روی صحنه، یا در برابر جمع دوستان و اقوام خواهد بود. شاید پولش را حیف و میل کند، ولی ملاحت خود را در فضای خالی هدر نمی دهد. همیشه تماشاگر وجود خواهد داشت. 

راز به دام انداختن شیر به همین سادگی است. تماشاگر او باشید. دوست شیر شما، درست برخلاف مردان متولد شهریور و بهمن، با خشنودی تسلیم عشقی لذت بخش می شوند، ولی به شرط آنکه شما هم در مقابل رفتار درستی داشته باشید، او را بپرستید، تحسینش کنید، و به وی احترام بگذارید. 

آیا او مرد خودنمایی است؟ عینک آفتابی تیره ای به چمشهایتان بزنید و خود را تسلیم آفتاب درخشان او کنید. یا اینکه از آن شیرهای ساکت و آرام است ؟ گول ظاهر آرام او را نخورید. وی را بر خلاف جهت بالش نوازش کنید، آنوقت خواهید دید که چه آتشی بپا می شود. به خاطر بسپارید که او فقط نقش آدمی فروتن را بازی می کند. در پس آن رفتار مؤدب و مستحکم و صبورانه، آتش وقار تکبر آمیز و غرور پر نخوتی وجود دارد که هر لحظه ممکن است شعله ور شود و زن مهاجمی را که فکر می کند می تواند بر او حکمرانی کند، بسوزاند. 

مرد مرداد و عشق

او زن نواز و نسبت به آنان مؤدب و مهربان است. برای انداختن او به دام عشق نیازی به تله های رمانتیک نخواهید داشت. می توان گفت که شیر دارای نوعی شهوت آنی است. برای ظهور این احساس فقط به او فرصت بدهید. نور شمع و نوای ویلن را هم به آن اضافه کنید و عشق مانند رز سرخی شکوفا می شود. در واقع، اگر شمع و موسیقی هم در دسترس نیست می توانید آن را نادیده بگیرید، فقط از عامل اولی یعنی فرصت، استفاده کنید. قطعا همان نتیجه را خواهد داشت. 

اگر عشق در زندگی او وجود نداشته باشد، شیر آتشین مزاج غصه میخورد البته این کار را هم با ادا و اطوار انجام میدهد. او یا باید پرستیده شود، یا بمیرد. مردان متولد این ماه، وقتی که پای عشق در میان باشد، بندرت از خرج کردن کوتاهی می کنند. شما را به بهترین رستورانها می برند، مرتبة عطر وگل برایتان می خرند، با شما به تئاتر می آیند، و نامه های عاشقانه پراحساسی برایتان می نویسند. حقیقت را بگویم؛ باید قلبی از سنگ داشته باشید که بتوانید مقاومت کنید. 

تا الان حتما می پندارید که در عشق با او کامیاب شده اید. ولی عجله نکنید. عشق او کاملا هم خالی از دردسر نیست. می توانید درسی از اشخاص ناز پرورده سلطنتی بگیرید. شیر شما را به آشیان خود دعوت کرده و با آتش قلبش گرمتان می کند، ولی ناگهان لانه او می تواند به زندان لوکس و شیکی تبدیل شود. فکر می کنید حسود است؟ «بله»، این خیلی واضح است. شما به او تعلق دارید، جسما و روحا. به شما می گوید چه بپوشید، موهایتان را چه مدلی درست کنید، چه کتابهایی بخوانید، با چه دوستانی معاشرت کنید و برنامه روزانه خود را چگونه تنظیم کنید. او می خواهد بداند چرا خرید شما به جای یک ساعت، دو ساعت طول کشیده، در بین راه چه کسی را دیده اید، چه صحبتهایی رد و بدل شده، و وقتی که هنگام آشپزی به بیرون خیره می شوید، به چه چیزی فکر می کنید. به هر حال، شاید به فکر مرد دیگری هستید. فقط قدرت خشم بی پروای او را وقتی که تحریک شده فراموش نکنید. اذیت کردن او برای اثبات این نکته که مطلوب هستید، حماقت محض است. او می داند که شما مطلوب هستید، و این به هیچ وجه نیازی به اثبات ندارد. به علاوه، مرد مردادی شما، چنانچه بیش از حد تحت فشار قرار گیرد، این توانایی را دارد که دوستان مرد شما را که هیچ گناهی هم مرتکب نشده اند، نقش زمین، و یا حتی راهی بیمارستان کند. 

عشق با شیر همیشه هم مملو از زیبایی نیست، و این شامل گربه های ملوس ساکت و گربه های خودنما هم می شود. هر زنی که عاشق شیر است باید کتاب «آنا و پادشاه سیام» را با دقت مطالعه کند. پادشاه سیامی، یک شیر نمونه بود و با خواندن این کتاب می توانید اطلاعات نهایی با ارزشی از روش آنا بدست آورید. اول، یک تکاپوی محرک که بتواند علاقه او را جلب کند، سپس تسلیم نهایی زنانه، بعد از آنکه به او آموختید که نمی توانید کاملا بلعیده شوید. اما بی شوخی داستان آنا را بی اهمیت نکنید و همیشه آن را به خاطر داشته باشید.

همیشه آماده باشید که اشتياق های بزرگ او را با استدلالی آرام، تعادل بخشید و آنگاه که ناراحتیهای کوچک را تبدیل به مشکلات بزرگ می کند، او را تسکین دهید. شیرهای آرام این کار را بی سر و صدا انجام میدهند. ولی فرقش چیست؟ چنانچه داد و بیداد راه بیندازد که کارمندانش از او اطاعت نمی کنند، یا در گوشه ای بنشیند و اخم کند چرا که همسایه ها وی را نادیده می گیرند، نتیجه نهایی هر دو یکی خواهد بود. او نیاز به تسکین شما دارد تا غرور معقولش را متعادل کنید. اگر شما فاقد چنین صفتی هستید عشقتان می تواند تبدیل به نبردی دائمی شود. با چنان سرعتی قهر و آشتی خواهید کرد که دوستانتان حیرت زده می شوند. 

سعی نکنید دختری اهل کار و حرفه باشید. هرگز تحمل نخواهد کرد. او حرفه شماست. وقتی که موجودی حساب بانکی کمی پایین بیاید، شیر ممکن است به جفت خود اجازه بدهد که دنبال شکار برود، ولی بهتر است به وضوح نشان دهید که کار را بر او و لانه تان ترجیح نمی دهید. او تحمل رقابت با سرگرمی ای غیر از خانه ندارد. اگر به اندازه کافی دلیر هستید که چنین شرایطی را بپذیرید آن موقع می توانید لباس و لوازم عروسی و وسایل شیک بخرید زیرا او دوست دارد جلوی دیگران شما را نمایش دهد. اگر در انظار با ظاهری که برازنده یک ملکه نباشد او را شرمنده کنید، شاید هنگام مراسم عقد نتوانید او را پیدا کنید. 

بعد از ازدواجتان می توانید منتظر پاداش هایش باشید. شوهر متولد مرداد شما به مهربانی و خوش قلبی آرتور شاه خواهد بود، به شرط آنکه اداره خانواده را به عهده او بگذارید. اگر او احترامی را که طالب آن است دریافت کند، در مقابل سخاوتمندانه جبران خواهد کرد. ممکن است مرتبا از زیبایی شما تعریف کند، پول زیادی در اختیارتان بگذارد، و حیرت انگیز ترین نکته اینکه احتمالا وفادار بماند. احتمال وفاداری او در دوران بعد از ازدواج خیلی بیشتر از دوران مجردی اش است، و دلیلش را هم خواهم گفت. مرد متولد مرداد وقتی ملکه ای را پیدا کند که به هنگام چرت زدنش روی ننوی شاهانه، بتواند حوزه سلطنت او را اداره کند، معمولا دیگر تنبل تر از آن می شود که دنبال زنان زیبا بیفتد. 

او با علاقه و محبت با بچه های خود بازی می کند، و از جفت خود در برابر خطرات دفاع خواهد کرد، و با آرزوی بدست آوردن پست ریاست در شغلش وی را شادمان خواهد کرد. 

با شوهر مرداد رفت و آمد تان زیاد خواهد بود، به شرط آنکه به خواب او لطمه ای نخورد. البته او دوست دارد گهگاهی با دوستان مرد خود بیرون برود، و شاید تمایل به قماربازی ناگهانی یا سرمایه گذاری شانسی روی چیزی که فکر می کند منفعت خوبی دارد، داشته باشد. مرد متولد مردادی را می شناسم که ده تا سهام از یک چاه نفت خرید. با اینکه او سهام دار جزئی در بین هزاران سهام دار بود، ماهی دو مرتبه به محل حفاری سر میزد و قیافه میگرفت. وقتی شخصی از او پرسید که آنجا چه می خواهد، گفت: «فقط آمده ام ببینم کار چاه نفتم چطور پیش می رود.» کارکنان آنجا که فکر می کردند او جزء هیئت مدیره است احترام زیادی برای او قائل بودند. 

هر کاری که می خواهید، انجام دهید او چطور می تواند شما را برای خریدن آن کلاه مینک گران قیمت سرزنش کند، وقتی که خودش به اندازه قیمت یک کت مینک را در قمار باخته یا تمام پس انداز شما را در یک مزایده به باد داده؟ تا آنجا که می توانید او را از مزایده ها دور نگه دارید، زیرا تمایل مقاومت ناپذیری در او وجود دارد که قیمتی بالاتر از قیمت اعلام شده پیشنهاد کند. در جمع دوستان هم همیشه برای پرداخت صورتحساب پیشقدم می شود و با خوشحالی می گوید: «همه مهمان من هستید»، و با پولی که برای خرید فریزر پس انداز کرده بودید همه را مهمان می کند. 

تعمیر کاری بالفطره

مرد متولد مرداد صفتی دارد که شاید خیلی سودمند باشد. اغلب ایشان در تعمیر کردن، از دسته شکسته در یا شیر حمام گرفته تا ضبط صوت یا دستگاه پیچیده ضبط و پخش، مهارت عجیبی دارند. اگر مرد متولد مرداد شما شیر نمونه ای باشد، هنگام مواجه شدن با چیزی که خراب است به سختی می تواند از تعمیر آن خودداری کند. 

اگر موفق نشود، از شدت عصبانیت، لگدی به آن می زند، و ناگهان دسته در می چرخد، آب از شیر حمام مانند آبشار نیاگارا جاری می شود، ضبط صوت شروع می کند به کار کردن و دستگاه ضبط و پخش بکار می افتد. این سمبل خورشیدی به گونه ای دارای قوه مکانیکی است. اغلب مردان متولد مرداد می توانند موتوری را پیاده و دوباره سوار کنند، بدون آنکه فکر کنند این کار در شأن آنها نیست. او کسی نیست که بگذارد لولایی برای مدتها شل بماند و یا موکتی که جدیدا خریده مدتها نچسبیده باقی بماند. تعداد شگفت انگیزی از متولدین مرداد در ساختن لوازم خانه خودشان و ساختن اتاق اضافی بدون آنکه از شخصی حرفه ای کمک بگیرند مهارت دارند. شاید در زیر زمین خانه شان اتاق کار داشته باشند. پس به خاطر گرد و خاکی که نتیجه اینطور کارهاست ایراد نگیرید. این کار خشنودش می کند و او را هر شب در خانه نگه می دارد. 

مرد متولد مرداد مجلس گرمکن است ولی ابله نیست. ماسک خنده دار او صرف برای جلب توجه است، و تماشاگرانش معمولا احساس می کنند که باید احترام او را در طی این شوخی موقتی نگاه دارند. صرف نظر از ظاهر او، طبیعت درونی مرد متولد مرداد آسانگیر نیست. او بیش از آنچه به نظر می آید ثابت قدم و استوار است. او می داند چه چیزی است و اغلب هم آن را بدست می آورد. همچنین، در نگه داشتنش هم مهارت دارد. 

اگر می خواهید که در طی دوستی تان وفادار باقی بماند، او را با عشق و محبت پرورش دهید، وگرنه برای تأمین نیاز عظیمش به این دو مجبور می شود دنبال زن دیگری برود. اگر رابطه شما دو نفر حقیقی و عمیق است، احتمالا وفادار خواهد بود، ولی باز هم چشمانش شاید با کنجکاوی به اطراف نگاه کند. غیر از اینکه چشمان او را با چشم بند ببندید، کار دیگری نمی توانید بکنید. متولد مرداد زیبایی را ستایش می کند، پس اگر زنی هستید که نگاههای ستایشگرش به زنان دیگر حسادتتان را برمی انگیزد، بهتر است تحمل بیشتری از خود نشان دهید. اگر همسر مرد متولد مرداد شوهرش را به علت چنین رفتار ترک کند، بطور صادقانه ای شگفت زده، و جریحه دار خواهد شد. آن موقع این توانایی را دارد که برای جلب احساس همدردی شما از هر چیزی اعم از حمله قلبی ساختگی تا نامه سوزناک خداحافظی، استفاده کند تا شما را به آغوش بزرگ و گرمش بازگرداند. این کار را با چنان مهارت متقاعد کننده ای انجام خواهد داد که شما احساس کنید هیولای بی رحمی هستید. 

اگر از این صحنه های احساساتی و غم انگیز لذت نمی برید، سعی کنید در همان وهله اول او را درک کنید تا با مشکلات کمتری مواجه شوید. اگر رفتار درستی با او دارید، بازیگوشی او احتمالا معصومانه و بی ضرر خواهد بود. مردان متولد مرداد، با وجود مهربانی ساده شان، هرگز نسبت به عواطف حساس نیستند، اغلب آنقدر سرگرم خودشان هستند که می توانند بطور بیرحمانه ای صریح و بی ظرافت باشند. ولی لبخند درخشان آنها فورا هر نوع سوء تفاهمی را از بین می برد. در بدن قوی و با وقار او حتی یک استخوان بدخواهی هم وجود ندارد. ممکن است به طرز وحشتناکی خشمگین شود، با این حال بدخواهی در ذات او نیست و تحمل بی رحمی واقعی را ندارد (مگر آنکه تحت نفوذ سیاره های دیگری باشد. او از ورزش لذت می برد، ولی بتدریج که پا به سن می گذارد، ترجیح می دهد در حالی که شما از او پذیرایی می کنید، ورزش را از تلویزیون در آرامش خانه اش تماشا کند. 

بیشتر مواقع، البته نه همیشه در مرد، متولد مرداد رفتاری فریبنده مشاهده می شود. برخلاف متولد دی که سعی می کند از طریق ازدواج موقعیت اجتماعی خودش را تغییر دهد، شیر گاهی تمایل دارد که با اشخاص پایین تر از خودش ازدواج کند. او به همان اندازه طالب موقعیت اجتماعی است، ولی در ضمن همسری میخواهد که بتواند بر او احساس برتری کند. گاهی در انتخاب خود دچار اشتباه می شود، و آن زن کمرویی را که به خیال خود تحت نفوذ قدرتش قرار داده بود با حرکت شگفت انگیزی سلطنت را از او می گیرد. وقتی که این اتفاق رخ می دهد، شیر مخلوع تبدیل به شوهر خشمگینی می شود که حالت غم انگیز پادشاه تبعید شده ای را دارد.

پدر سختگیر مردادی

متولدین برج اسد بندرت صاحب خانواده بزرگی می شوند، این نکته غم انگیز، ولی حقیقی است. اغلب آنها اصلا بچه ندارند، یا فقط صاحب یک فرزند هستند. جای تأسف است زیرا آنها می توانند پدران خونگرمی باشند، البته شاید به گونه ای آسان گیر باشند. فرزند شما شاید از خواسته های پدرش خشمگین و از موعظه های طولانی اش کسل شود. ولی بزودی فرا می گیرد که از راه تملق می تواند پدر را تسلیم خود کند. او برای کسب احترام پافشاری میکند و موفق هم می شود، ولی بچه ها با چاپلوسی و «بله قربان، شما درست میگویید، قربان»، هر چه می خواهند از او می گیرند. بنابراین برقرار کردن انضباط واقعی به عهده شما خواهد بود. بچه ها شاید از روشهای خودخواهانه او بیزار باشند، ولی تقریبا همیشه در سنین بالاتر، از پدران متولد مرداد خود به عنوان پدرانی مهربان یاد خواهند کرد. و اما یک نکته در گوشی. به فرزندانتان بیش از پدرشان توجه نکنید، وگرنه غرور او، که می توان گفت التیام ناپذیر است، جریحه دار خواهد شد و این مسئله شما را با مشکلات زیادی مواجه می کند. 

چگونه می توانید قابلیت مرد متولد مرداد را بسنجيد؟ آیا او مهربان است یا خطرناک؟ دست و دل باز است یا به طرز بیرحمانهای خودخواه؟ واقعا شخصی معاشرتی و مردم دوست است یا نه؟ آیا شهرت برتر بودن را از راه تظاهر و دروغ بدست آورده، یا مانند شیر واقعی سزاوار آن است که در زندگی خانوادگی و شغلی اش ارباب شود. و باید تأیید کنید که او در این دو زمینه، یعنی زندگی خانوادگی صهيبي و شغلی اش بسیار موفق است. 

اینکه مرد متولد مرداد شما واقعا یک سلطان است، یا فقط یک مدعی تخت و تاج شاید هرگز معلوم نشود. ولی چندین چیز راجع به او محرز است. اشتهای سیری ناپذیری دارد، و مانند طاووس نر سرافراز است. میل فوق العاده ای به حکمفرمایی دارد و اینکه فرمانبردارانش دوستش داشته باشند. به خاطر بسپارید که شیر در خفا همیشه از شکست خوردن و تمسخر دیگران بشدت واهمه دارد. این یک شکنجه دائمی درونی، و منبع حقیقی خودپرستی و وقار بیش از اندازه اوست. در صورتی که وقتی تحریک می شود، از خود هراسی بروز نمی دهد. و فقط آن موقع است که شیر در می یابد که قدرت و شهامت عظیمی که او تظاهر به دارا بودنش می کرد، در واقع همیشه در وی وجود داشته است. 
در طول رابطه تان، مرد متولد مرداد شاید شما را با حرکات مسخره اش دیوانه کند، ولی برای بلند مدت دوست بدی نیست. همین که موفق شوید این شیر را اهلی کنید، البته در صورتی که مایلید در این راه از غرور خود چشم پوشی کنید و زندگیتان را با او وفق بدهید، شما را دوست خواهد داشت و دیگر هرگز تنها نخواهید ماند. بعلاوه او می تواند شیر خراب حمام را هم تعمیر کند. 

  • ۷ آذر ۱۳۸۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×