طب سوزنی در کاهش وزن موثر است . به طور طبیعی وزن کم کنید !

طب سوزنی در کاهش وزن موثر است . به طور طبیعی وزن کم کنید !

شرف الشمس

طب سوزنی در کاهش وزن موثر است . به طور طبیعی وزن کم کنید !

طب سوزنی در کاهش وزن موثر است . به طور طبیعی وزن کم کنید ! تجربه نشان می دهد ، انجام تمرینات ورزشی و رعایت برنامه ی غذایی کم کالری ، برای اکثر افرادی که قصد کاهش وزن دارند کم  اثر است . این افراد وقتی از برنامه ی خود دست می کشند وزنی را که از دست داد

طب سوزنی در کاهش وزن موثر است . به طور طبیعی وزن کم کنید !
طب سوزنی در کاهش وزن موثر است . به طور طبیعی وزن کم کنید !
تجربه نشان می دهد ، انجام تمرینات ورزشی و رعایت برنامه ی غذایی کم کالری ، برای اکثر افرادی که قصد کاهش وزن دارند کم  اثر است . این افراد وقتی از برنامه ی خود دست می کشند وزنی را که از دست داده اند ،  دوباره به دست می آورند که این موضوع سبب ایجاد سر خوردگی و اضطراب  زیاد می شود .
افراد زیادی به علت همین نتایج ، به تاثیر مثبت طب سوزنی در کاهش وزن روی آورده اند که ناشی از تاثیر این طب در تحریک ترشح اندروفین بوده که باعث کنترل اشتهای فرد می شودوباعث   بهبود پرخوری عصبی فرد میگردد  . توصیه می کنیم افراد چاق  طب سوزنی را امتحان کنند. طب سوزنی به طور خاص برای چاق هایی که می خواهند وزن کم کنند ، پیشنهاد می گردد .
اما نخست ، بهتر است بیمار وضعیت دقیق روحی – روانی خود را که باعث بروز نا هنجاری در تغذیه می شود با پزشک مطرح کند . این مساله سبب می شود تا پزشک طب سوزنی ، برای هر مراجعه کننده از درمان مخصوص خود شخص استفاده کند و روند کاهش وزن را ثمر بخش سازد . سپس ، وقت آن است تا به پزشک خود مجال دهید ، سوزن ها را در مناطق مخصوص کاهش وزن بدن شما وارد نماید و عملکرد بدنتان را ترمیم نماید . در این حالت ، سوزن ها با تحریک نقاط موثر بر کنترل اشتها ، روند کاهش وزن را  قطعی می سازند.میزان کاهش وزن همان روال طبیعی وماهانه 3الی 4 کیلوگرم میباشد .
در مقام مقایسه می توان گفت  کپسول های کاهش وزن موثر هستند اما ممکن است شما را دچار عوارض جانبی بعضا خطرناکی قرار دهند .این در حالیست که طب سوزنی بدون شک یکی از بهترین راه های بی خطر برای کاهش وزن خواهد بود . همچنین با این روش دیگر احتیاج به تقویت اراده نخواهید داشت ، چرا که طب سوزنی  بدنتان را تحریک خواهد کرد تا محرک های لازم برای کاهش وزن خود را تولید نماید . این طب باعث از بین رفتن اشتهای کاذب می شود که منتج به کاهش وزن به روشی به مراتب ساده تر از هر نوع رژیم غذایی خواهد شد .
با کم شدن اشتها ، وزن اضافه دیگر شانسی برای تولید ندارد . نکته ی مثبت دیگر در مورد طب سوزنی ، طبیعی بودن آن است که باعث می شود اعتیاد آور نباشد و تنها شفا بخش چارچوب از تعادل خارج شده ی جسم باشد .
در واقع ، طب سوزنی به عنوان بهترین و طبیعی ترین درمان چاقی ، مخصوصا برای افرادی که سالهاست از این بیماری رنج می برند ، شناخته شده است . به طور قطع ، طب سوزنی اولین انتخاب برای کاهش وزن بدون عوارض جانبی ، خواهد بود.

دکتر محسن پرچمی

  • ۳ دی ۱۳۸۹
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×