طراحی لوگو چگونه در تبلیغات شما نقش مؤثر دارد؟

طراحی لوگو چگونه در تبلیغات شما نقش مؤثر دارد؟

طراحی لوگو چگونه در تبلیغات شما نقش مؤثر دارد؟

طراحی لوگو چگونه در تبلیغات شما نقش مؤثر دارد؟

طراحی لوگو چگونه در تبلیغات شما نقش مؤثر دارد؟

طراحی لوگو چگونه در تبلیغات شما نقش مؤثر دارد؟

امروزه شرکت‌ها بیشتر از هر زمان دیگری در رقابت با یکدیگر در مقابل مشتریان خود هستند. شرکت‌هایی که برای تبلیغات و معرفی برند خود برنامه ریزی دارند، از موفقیت بیشتری بهره ‌مند خواهند شد. هنگام شروع کسب و کارتان، موارد زیادی برای برنامه ریزی و تصمیم گیری وجود دارد. در ابتدا نیاز هر شرکت، داشتن یک لوگو حرفه‌ای است. یک لوگو حرفه‌ای، معرف نام تجاری شما است و دیدگاه کسب و کار شما را بیان می‌کند. طراحی لوگو اولین قدم برای شروع کسب و کار و از جنبه های مهم در شناساندن شما به مشتریانتان است که می تواند شما را از رقبایتان پیش ببرد. این کار قواعد خاص خود را دارد و نمادی از شرکت و تلفیقی از حرفه شماست. اگر نگاهی دقیق به لوگوهای نمادین داشته باشید، یک فاکتور مشترک در بین همه آنها پیدا خواهید کرد. یک طراح گرافیک حرفه ای از اهمیت لوگو در کسب و کار به خوبی اطلاع دارد و با دانش و تجربه خود بهترین لوگو را برای شما طراحی می‌کند. بنابراین هر عنصر از رنگ، متن، تصویر، شعار و سایر موارد را با دقت با یکدیگر تلفیق می کند. طراح لوگو به کسب و کار شما و مشتریان شما دقت می‌کند و تلاش می‌کند تا بیننده با دیدن لوگو شما مفهوم آن را درک کند، به همین دلیل شما نیاز به طراحان حرفه ای برای سفارش این طراحی دارید.

شرکت طراحی گرافیک آموس فعالیت خود را از سال 1389 در زمینه ی طراحی وب سایت آغاز کرد. تعدد مشتریان و نیاز های آن ها ما را بر آن داشت تا بخش آموس گرافیک را در سال 1392 اضافه کنیم تا بتوانیم نیاز های مشتریان را در ابعاد گرافیک برطرف نماییم.  در آموس گرافیک تیم ایده پردازی به همراه تیم اجرایی در کنار هم مشغول به کار هستند که این امر موجب تخصصی شدن هر کدام از بخش ها گردیده است.

خدمات آموس گرافیک
طراحی لوگو
طراحی گرافیک سایت
گرافیک
طراحی کاتالوگ

طراحی بروشور
طراحی پوستر
طراحی ست اداری
طراحی بیلبورد
طراحی هدایای تبلیغاتی
ما در آموس همواره سعی بر این داریم تا مشتریان پس از دریافت سفارش خود علاوه بر حس رضایت از محصول دریافتی ، از این که آموس را برگزیده اند احساس رضایت کنند و ما را به دوستان خود پیشنهاد کنند. مشتریان ما کسانی هستند که همواره کیفیت را برای ادامه ی مسیر خود امری اجتناب ناپذیر می دانند. ما نیز در آموس سعی داشته ایم تا بتوانیم از جدید ترین متد های طراحی و سبک های متفاوت طراحی این نیاز مشتریان را به نحو احسن پاسخ دهیم.
کیفیت امریست که در تک تک بنیاد های یک مجموعه باید متجلی باشد. از تاریخ قرارداد ها تا ثبت سفارش و اجرای پروسه ی طراحی این کیفیت است که حس رضایت مشتریان ما را بیش از پیش بر می انگیزد. در آموس پس از دریافت سفارش خود می توانید همواره با ما در تماس باشید و ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود.

  • ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×