25 طراحی ناخن جدید 2018 | جدیدترین دیزاین ناخن

25 طراحی ناخن جدید 2018 | جدیدترین دیزاین ناخن

شرف الشمس

25 طراحی ناخن جدید 2018 | جدیدترین دیزاین ناخن

طراحی ناخن و جدیدترین مدل های دیزاین ناخن با ساده ترین ابزار و جالب ترین ایده ها را در طومار ببینید. عکس طراحی ناخن و جدیدترین مدل لاک ناخن را در این صفحه برای مخاطبین عزیز جمع آوری کرده ایم.

25 طراحی ناخن جدید 2018 | جدیدترین دیزاین ناخن

طراحی ناخن 2018

طراحی ناخن از جذابترین و دوست داشتنی ترین علاقمندی خانم هاست. دستها قسمت مهمی از زیبایی خانم ها تشکیل می دهد. برای آنکه این زیبایی را کامل کنید ابتدا باید از سلامت پوست و ناخن خود مطمیئن شوید. از کرم های مرطوب کننده در فصل سرما حتما استفاده کنید. برای زبیا و مرتب ترشدن ناخن هایتان آنها را مانیکور کنید. مانیکور به مراحلی گفته می شود که برای بهبود پوست اطراف ناخن و مدل ناخن ها انجام می شود.

طراحی ناخن
مدل طراحی ناخن

رنگ لاک ناخن بسته به فصل تغییر می کند و معمولا از رنگ های شاداب، گرم و جیغ تر در فصل تابستان استفاده می شود. اما خلاقیت خانم ها فقط به رنگ لاک ساده و یکدست ختم نمی شود. با استفاده از طرح های شیک و فانتزی روی ناخن ها می توانید هم سلیقه خود را نشان دهید هم قسمت مهمی از اعضای بدن که در ارتباط با دیگران بسیار موثر است را زیباتر نشان دهید. 

دیزاین ناخن با رنگ زرد

از رنگ هایی مثل زرد، سبز، آجری و یا در کل رنگ های تند تابستانی برای به روز بودن لاک ناخن حتما اسفاده کنید.

دیزاین ناخن با نقطه
طراحی جدید ناخن

طراحی های زیبا لزوما از تخصص خاصی برخوردار نیستند، شما می توانید با یک خلال دندان و لاک هایی از قلمو های مویی برخوردار هستند برای کشیدن خط های ساده و نازک استفاده کنید و سپس با خلال دندان نقطه ها را جایگزین کیند.

طراحی ناخن 2018
طراحی ناخن با خط مشکی
طراحی ساده ناخن

طرح هایی که در آنها از چند رنگ مختلف استفاده می شود معمولا حالت زنده تری دارند و این مدل ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. طراحی با رنگ لاک آبی و فیروزه ایی جز رنگ های پر طرفدار در طراحی های 2018 است.

طراحی ناخن شلوغ

از مدل هایی که شلوغ هستند نترسید. می توانید از لنز ناخن استفاده کنید. ای لنز ها به شکل کاغذ های ساده و طرح دار به فروش می رسند. قسمتی از طرح را که دوست دارید از باقی کاغذ جدار کنید و قسمت جدا شده را در مقدار کمی آب ولرم قرار دهید تا لنز جدا شود، بعد از جدا شدن لنز آن را روی ناخن گذاشته و باد گرم سشوار را روی آن نگه دارید. حالا لنز کاملا چسبیده استکافی است که برای براق تر شدن روی آن برق ناخن بزنید. 

مدل ناخن با گل لاله
طراحی روی ناخن با گل
طراحی فانتزی روی ناخن

به سن و سال خود نگاه نکنید طرح های فانتزی برای همه خانم ها جذاب است. 

طراحی ناخن با سایه روشن
طراحی ناخن مجلسی
طراحی سفید روی ناخن
طراحی ناخن تابستانی

اگر از مدل خاصی خوشتان آمد که کشیدن آن قدری برای شما دشوار است می توانید به متخصص های زیبایی ناخن مراجعه کنید.

طرح مینیاتوری روی ناخن

برای طراحی روی ناخن نیازی نیست که خود برای خلق طرح جدید خیلی زمان بگزارید. با گشت و گذار کوچکی در نت می توانید طرح های خیلی زیبا و قطعا مطابق با سلیقه خود را پیدا کنید. 

مدل ناخن با خط
مدل جدید طراحی ناخن
طراحی ناخن دخترانه

استفاده از اکلیل در طراحی باعث برجسته تر شدن و البته جذاب تر شدن طرح می شود. 

طراحی با رنگ قرمز

دیزای ناخن با رنگ قرمز و زرشکی

طراح برجشته روی ناخن

پودر های برجسته رنگی نیز به وفور در مغازه ها پیدا می شود. البته این پودر ها کمی زود کثیف می شود و نیاز بیشتر به مراقبت دارند.

طراحی روی ناخن با اکلیل
دیزاین جدید ناخن 2018

دیزاین هایی که با نقطه انجام می شود بسیار ساده است. البته طرح شلوغ بالا کمی نیاز به حوصله دارد اگر نه نگران مهارت خود در این نوع طراحی ها نباشید. 

طرح روی ناخن با اکلیل و نگین
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×