طرح های ویترای روی آینه جدید و زیبا

طرح های ویترای روی آینه ایده ای ارزان برای تزیین آینه های مختلف

شرف الشمس

طرح های ویترای روی آینه ایده ای ارزان برای تزیین آینه های مختلف

در این مطلب، ایده های متفاوت و متنوعی از طرح های ویترای روی آینه جدید و زیبا را برای شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

طرح های ویترای روی آینه ایده ای ارزان برای تزیین آینه های مختلف

نقاشی از هنرهای تجسمی است که بر روی بسیاری از اشیاء گران بها، سرامیک، سنگ، شیشه و… پیاده می شود. هنر تزیین ظروف شیشه ای و آینه با رنگ و نقاشی از جمله هنرهای ماندگار در میان ملل مختلف است. این نوع هنر سابقه ای بس طولانی دارد. در حال حاضر از این سبک هنری آثار متعدد و ارزشمندی در موزه های مختلف جهان وجود دارد.  در مطالب گذشته نمونه های متعددی از ویترای روی شیشه را قرار داده ایم. در این مطلب نمونه های از طرح های ویترای روی آینه را به شما ارائه می دهیم.

طرح های جالب ویترای روی آینه

این خطوط که اغلب به صورت کنده کاری بر روی شیشه جلوه می یابند، از شکل ساده آینه و ظروف یک تصویر فوق العاده و عالی ایجاد می کنند. این نقوش برجسته بر روی شیشه در طرح های مختلفی ارائه می شوند. به غیر از آینه سایر ظروف شیشه ای مثل لیوان های شیشه ای، بطری و… برای این هنر مورد استفاده قرار می گیرند.

ویترای روی آینه
 
نقاشی برجسته روی آینه
نقاشی زیبا روی آینه
ویترای روی آینه
نقش برجسته گل روی آینه
نقاشی برجسته روی آینه
طرح متفاوت ویترای
نقاشی روی آینه با آبرنگ
نقش گل روی آینه
نقش متفاوت روی آینه
ساختن حاشیه با نقاشی برای آینه
طرحی زیبا از نقاشی روی شیشه
نقش برجسته روی آینه
نقاشی ایده آل آینه
نقاشی و رنگ آمیزی روی آینه
رنگ آمیزی روی شیشه
نقاشی برجسته روی آینه

برای اینکار همیشه وسایل پیچیده مورد نیاز نیست. بلکه با یک قلم مو، آبرنگ، اسفنج و… می توان یک نقاشی زیبا و تماشایی ترسیم کرد. این نوع تزیین در دکوراسیون زیبای منزل شما نقش مهمی بر عهده دارد.

دکور جالب آینه نقاشی شده
نقش برجسته گل روی آینه
طرح متفاوتی از قاب نقاشی شده آینه
ساخت حاشیه برای آینه

طرح و نقش های متفاوتی برای آینه به کار می برند. گاهی از طرح های افسانه ای یا اساطیری استفاده می کنند. گاهی نقشی از یک گل برجسته را بر روی گوشه سمت چپ آینه حک می کنند. بسته به آن چه که شما به آن علاقه دارید، می توانید از طرح های مختلفی بهره مند شوید. گاهی این نقاشی را بر روی آینه انجام می دهند و گاهی به حاشیه آینه بسنده می کنند.

نقاشی روی آینه
نقش زیبای گل آفتابگردان روی شیشه
 
 
ایده جالب برای نقاشی روی شیشه

امیدواریم طرح های ویترای روی آینه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و در این مطلب ایده لازم را  برای تزیین آینه و ظروف شیشه ای به شما ارائه کرده باشیم.

  • ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×