طرز تهیه کاسترد با بیسکویت دسری متفاوت و ایده آل

طرز تهیه کاسترد با بیسکویت دسری متفاوت و ایده آل

شرف الشمس

طرز تهیه کاسترد با بیسکویت دسری متفاوت و ایده آل

خانم های ایرانی در خلق و پخت انواع غذا ها و دسر ها توانایی فوق العاده ای دارند و ما امروز در مجله اینترنتی آرگا برای شما بان…

طرز تهیه کاسترد با بیسکویت دسری متفاوت و ایده آل

وجود دسر بر سر هر سفره ای سبب می شود تا آن سفره یا میز رنگی تر به چشم بیاید و اشتهای مخاطب را چندین برابر کند. اگر به دنبال دسری هستید که بتوان از آن به عنوان عصرانه هم استفاده کرد در این مطلب با ما همراه باشید تا طرز تهیه کاسترد با بیسکویت به شما آموزش دهیم.

 

مواد لازم:

  • سه قاشق غذا خوری پودر کاسترد
  • شش قاشق غذا خوری شکر
  • دو و نیم فنجان شیر سرد
  • نصف قاشق چای خوری وانیل
  • پنجاه گرم کره
  • صد گرم بیسکوییت خرد شده
طرز تهیه کاسترد با بیسکویت
 

 

 

 

طرز تهیه کاسترد با بیسکویت

برای آماده سازی دسر کاسترد با بیسکویت ابتدا پودر کاسترد را به همراه شکر و وانیل در ظرفی که آماده کرده ایم می ریزیم و به تدریج شیر سرد را به آن می افزاییم و با پودر کاسترد و شکر و وانیل خوب هم می زنیم و مخلوط می کنیم. ترکیب آماده شده را در ظرف مناسبی ریخته روی حرارت ملایم می گذاریم و آنقدر هم می زنیم تا مایع ما غلیظ شود بعد از اینکه به غلظت دلخواه رسید ظرف را از روی حرارت بر می داریم و اجازه می دهیم تا سرد شود.

دستور تهیه دسر کاسترد با بیسکویت

تابه ای را روی حرارت می گذاریم و کره را در آن آب می کنیم بعد از اینکه کره از حالت جامد در آمد بیسکویت خرد شده را به آن اضافه می کنیم و خوب با کره تفت می دهیم. در طرز تهیه کاسترد با بیسکویت بعد از این دو مرحله ظرفی را که آماده کردیم تا دسر کاسترد را در آن بریزیم بر می داریم لایه ای از بیسکویت را در ظرف می چینیم و به مدت پانزده دقیقه در یخچال قرار می دهیم. سپس ظرف حاوی بیسکویت را بعد از سپری شدن زمان پانزده دقیقه از یخچال در می آوریم و مخلوط کاسترد را رویش می ریزیم و در یخچال به مدت چهار تا پنج ساعت به آن فرصت می دهیم تا خودش را بگیرد بعد از گذشت این مدت، دسر خوشمزه ما آماده سرو می باشد . نوش جان

 

طریقه درست کردن دسر کاسترد با بیسکویت

امیدواریم آموزش طریقه درست کردن کاسترد با بیسکویت مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده طرز تهیه دسر کاسترد با سه روش دیگر کلیک کنید.

  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×