فواید فوق العاده رابطه جنسی سالم

فواید فوق العاده رابطه جنسی سالم

شرف الشمس

فواید فوق العاده رابطه جنسی سالم

مزایای داشتن یک رابطه جنسی سالم بسیار فراتر از آن است که حتی بتوانید تصورش را هم بکنید که در این بخش ما به بخشی از آن و البته مهم ترین آنها اشاره می کنیم.

فواید فوق العاده رابطه جنسی سالم

فواید رابطه جنسی سالم برای بدن

 
 
در بخش های قبلی سلامت سایت نمناک به مسائل بسیاری در مورد روابط جنسی اشاره شده بود که این بار مستقیم به سراغ فواید آن می رویم که کارشناسان و متخصصان بسیاری در این مورد تحقیق کرده و نتایج آن را با عناوینی که در ادامه می خوانید منتشر نموده اند.
 
1- تقویت سیستم ایمنی:
محققان دانشگاه ویلک دریافتند که داشتن یک رابطه جنسی سالم یک و یا دوبار در طول هفته به افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن تا حد بالایی کمک می کند این تا حدی است که 30 درصد از ابتلا به انواع بیماری ها جلوگیری می کند.
 
2- تضمین سلامت قلب مردان:
جالب است بدانید مردانی که در طول هفته بیشتر از دو بار رابطه جنسی سالم داشته باشند خطر حمله ها و بیماری های قلبی را در خود از بین برده اند البته این بدان معنا نیست که عصبانیت و استرس را نادیده بگیرند.
 
 
رابطه جنسی
 

تاثیر مثبت رابطه جنسی روی سلامت بدن

 
3-تسکین درد:
قبلا هم  به صورت مستقیم در مورد تسکین درد با داشتن رابطه زناشویی سالم صحبت کرده بودیم که در این بخش در ادامه آن موضوع باید اضافه کنیم که درد با ایجاد حالتی ضد استرس که با رابطه جنسی حاصل می شود تسکین می یابد.
 
4-جوانسازی پوست و...:
امروزه یکی از بارزترین اثرات مثبت داشتن رابطه جنسی سالم ایجاد و حفظ جوانی پوست و چهره و همینطور اعضای درونی بدن در تمام دنیا به طور گسترده شناخته شده است.
 
پول
 

رابطه جنسی و برابری با شادی دریافت پول

 
5-شادی دریافت 100.000 دلار:
این نکته بسیار جالب است که محققان شادی و نشاط بعد از رابطه جنسی سالم را با شادی دریافت 100.000 دلار پول مقایسه و به نتیجه یکسانی رسیده اند یعنی همان قدر که رابطه جنسی خوشایند است دریافت این مقدار پول هم خوشایند است.

فواید فوق العاده رابطه جنسی سالم

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×