قویترین طلسم محبت جهان برای جلب محبت و افزایش محبت

قویترین طلسم محبت جهان برای جلب محبت و افزایش محبت

شرف الشمس

قویترین طلسم محبت جهان برای جلب محبت و افزایش محبت

در این پست از سایت طمار قویترین و بهترین طلسم برای افزایش مهر و محبت را قرار دادیم ...

قویترین طلسم محبت جهان برای جلب محبت و افزایش محبت

قویترین طلسم محبت جهان برای جلب محبت و افزایش محبت

دعای مهر و محبت و تحبيب قلب

معروف است كه در دعای مهر و محبت و يا جذب قلوب و در هنگام توكيل، نياز است كه نام شخص و مادرش را ذكر نمود.

سوالی كه مطرح ميشود و بسيار هم پرسيده ميشود اين است كه در دعای محبت ، زمانی كه نام مادر شخص را به درستی نميدانيم چه بايد كرد؟

آيا اساسا عمل مهر و محبت بدون شناخت نام مادر مطلوب امكانپذير است؟ و در صورت انجام، اين نوع دعای محبت تاثير گذار خواهد بود؟

در پاسخ بايد گفت كه بله، اين عمل امكان پذير است. در صورتی كه نام مادر مطلوب مشخص نباشد بايد كه اين نام را در محاسبات، (ام البشر) و يا (حوا) ذكر نمود و البته طرق و شرايط ديگری مختص به خود دارد كه با رعايت آن شرايط خاص ميتواند انجام شود، بلاشك.

مثلا اگر لباس يا ناخن يا مو و يا حتی خاك زير پای راست فرد مورد نظر در دسترس باشد نيازی به دانستن اسم مادر فرد نيست. و البته اين عمل محبت، محتاج رياضت و خلوت است و صرفا هم بايد در امر حلال استفاده شود.

قویترین طلسم محبت جهان

آنچه بايد در عمل حب مد نظر داشت به قرار ذيل است

1- زماني كه عمل حب را انجام ميدهد بايد صائم باشد و از هر ذي روح و آنچه كه از آن خارج ميشود و منفرات پرهيز كند.
2- ترجيحا در اول وقت روز سعيد در اوايل ماه عربي تا دوازدهم ماه باشد.
3- اگر ساعت زهره را انتخاب نمايد بهتر است كه در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه و شنبه نباشد. ايام مذكور در واقع ايامي است كه عمل حب و تهييج در آنها نيست.
4- از قلم و جوهر خاص عمل حب استفاده شود. مثلا جوهر آن تركيبي از مسك و زعفران و گلاب باشد.
5- به نوع عمل تحبيب توجه شود. اينكه آيا حرق است يا دفن است يا تعليق است و يا رش و شرب است (پاشيدن آب درب منزل مطلوب يا نوشيدن آب توسط او). اين بستگي به طبع معمول فردي دارد كه عمل برايش انجام ميشود كه با حساب جمل بدست مي آيد. در حساب جمل يا ابجد كبير اين طبع بررسي ميشود،‌اگر عدد يك باقي بود پس طبع ناري دارد، اگر عدد 2 باقي ماند طبع خاكي دارد، اگر 3 باقي بماند بادي است ، اگر 4 باشد آبي است و از اين قبيل.
6- اگر هوائي باشد بايد بر درخت يا سطح مرتفع آويزان شود، اگر ترابي باشد بايد در گذر مطلوب يا نزديك منزلش يا در قبرستان دفن شود، اگر آتشي باشد كه ترجيحا بايد در آتش انداخته شود و اگر آبي باشد ترجيحا بايد در مايعات به او نوشانده شود يا در مسيرش يا نزديك منزلش پاشيده شود.
7- قبل از كتابت و نوشتن بايد انصراف عمار مكان انجام شود. نوع انصراف عمار تفاوتي ندارد و ميتواند از طرق دهگانه استفاده كند.
8- بخورات خاص عمل بسيار مهم است كه بايد با طبع عمل موافق باشد و در واقع عمل حب و تحبيب قلب بدون بخورات مناسب عمل معنا ندارد.

گرد آوری شده از اهنوس


 

قویترین طلسم محبت هندی برای احضار محبت و افزایش محبت,طلسم احضار محبت هندی,طلسم افزایش مهر و محبت هندی,طلسم قوی و تضمینی محبت هندی,طلسم زیاد شدن محبت هندی,طلسم سریع الاجابه مخصوص محبت

قویترین طلسم محبت سوزاندنی برای جلب مهر و محبت,بهترین طلسم محبت سوزاندنی,طلسم سوزاندنی برای محبت,طلسم سوزاندنی قوی افزایش محبت,طلسم تضمینی و قطعی برای مهر و محبت
بازگشت معشوق دعا,بازگشت معشوق با فلفل,بازگشت معشوق با کندر, بازگشت معشوق با طلسم,بازگشت معشوق با نمک,بازگشت معشوق با سوره شعرا,بازگشت معشوق شعر
غساله سوسن چیست,غسال سوسن,دعای غساله سوسن را کی و چگونه بنویسم,دعای غساله سوسن,متن غساله سوسن,طلسم غساله سوسن و مرجانه,لوح غساله سوسن,طلسم غساله سوسن برای چیست

  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×