لباس آقایان | پوشاک آقایان

شرف الشمس

لباس آقایان

ژورنال جدیدترین مدل لباس های مردانه و پسرانه را می توانید در این بخش مشاهده نمایید.

در این بخش از سایت طومار تلاش کرده ایم تا جدیدترین مدل های روز دنیا رو برای شما گردآوری کنیم تا بتوانید به راحتی به دنیای مد وارد شوید.

طبق مشاهدات رایج به نظر می‌رسد مردان به لباس‌هایشان توجه نمی کنند.

مردان معمولان از رنگ‌های تیره برای لباس‌های خود استفاده می کنند، به طوری که در تاریکی شب در بلوز و شلوارهای تیره رنگشان قابل تشخیص نیستند!! و هیچ چیز بیشتر از این نمی‌تواند اشتباه باشد.

مردان به اندازه زنان می توانند در لباس پوشیدن و انتخاب لباس دچار دغدغه شوند. در واقع آنها می توانند درباره چیزهایی‌ مانند خط اتوی شلوار، طول آستین پیراهن، عرض سر آستین، شکل یقه‌، کمربند، جوراب و کفش سختگیر باشند، و اینها می توانند فقط چند مورد از دغدغه‌های آنها باشد.

مردان متوجه شده اند که آنها بر اساس ظاهرشان نیز قضاوت می شوند، بنابرین بهتر است تاثیر درست بگذارند.

امروزه لباس مردانه تبدیل به یک کسب کار بزرگ شده است، خیاطی‌های مردانه به بوتیک‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌‌ای لباس مردانه تبدیل شده اند، و اکنون خرید آنلاین لباس زندگی‌ را حتی برای مدیران پرمشغله راحت کرده است.

امیدواریم با مشاهده مطالب سایت طومار بتوانید به راحتی تیپ مردانه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و هماهنگ با مد روز دنیا حرکت کنید.

  • 87 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5

آخرین مطالب
مدل های شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

مدل های شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

۰ ۵ شهریور ۱۳۹۷

از قدیم شلوار جین یک انتخاب همیشگی برای نیمی از مردان بوده است. در واقع کمد لباس یک پسر امروزی را نمی توان بدون شلوار جین تصور کرد. می خواهید بدانید امسال چه سبک هایی از شلوار جین مردانه مد خواهد بود؟ پس با ما همراه باشید

معرفی جدیدترین مدل های پیراهن مردانه در سال 2018

معرفی جدیدترین مدل های پیراهن مردانه در سال 2018

۰ ۶ آبان ۱۳۹۷

طراحان مد اصولا پیراهن های مردانه را با سبک های متنوع، رنگ، برش، جنس پارچه و تزئینات مختلف ارائه می دهند اما هر مردی با هر سلیقه ای می تواند عاشق مدل های پیراهن مردانه سال 2018 شود

مدل های کت مردانه مد ۲۰۱۸

مدل های کت مردانه مد ۲۰۱۸

۰ ۶ شهریور ۱۳۹۷

مدل کت های مردانه امسال تغییرات شگرفی داشته است. اگر مایلید با هم نگاهی به تازه ترین ها داشته باشیم.

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

امروزه دنیای فشن فقط به زنان اختصاص ندارد و مردها هم پیرو مد روز هستند. خوش پوشی و مطابق مد بودن خواسته ی هر مردی است. جستجو در مدهای ۲۰۱۸ پوشاک مردان می تواند راهنمای خوبی برایتان باشد. بیایید با هم نگاهی به آنها بیندازیم

شرف الشمس

شرف الشمس

×