50 مدل لباس عروس پرنسسی 2018

50 مدل لباس عروس پرنسسی 2018

شرف الشمس

50 مدل لباس عروس پرنسسی 2018

لباس عروس، پفی، اروپایی، پرنسسی، ژورنال کامل جدیدترین مدل ها را در طومار ببینید.

50 مدل لباس عروس پرنسسی 2018

لباس عروس جدید 2018

لباس عروس پفی برای بازدید از جدیدترین مدل ها از پیج طومار استفاده کنید. مدل های زیر از جدیدترین و پرطرفدارترین مدل های روز جمع آوری شده است. با توجه به شرایط و مواردی که در ذهن دارید مناسب ترن لباس را برای خود انتخاب کنید. تفاوت در انتخاب مدل ها بسیار گسترده شده است. 

لباس عروس پرنسسی

مدل لباس عروس پرنسسی

در مورد دامن های سایز بزرگ بهتر است از پارچه حریر استفاده شود که ریزش بهتری داشته باشد و پف ایجاد نشود.داشتن دامن کلوش وهاشیه دانتن باعث می شود که اول از همه دانتن باعث سنگینی پارچه شده و دامن را مرتب نشان دهد در این صورت استفاده از پارچه تور هم امکان پذیر می شود اما پارچه حریر بدون هاشیه دانتن هم همان ریزش را دارد.

مدل لباس عروس جدید

 

دنباله لباس عروس در وزن های بالا باعث می شود که اندام کشیده تر دیده شود. تور کش در آستین لباس استفاده کنید تا بازوها جمع تر دیده شود. قد بلند باعث می شود که در لباس زیباتر دیده شوید اگر قد بلندی ندارید سعی کنید از صندل های بلند استفاده کنید تا اندام شما کشیده تر دیده شود.

لباس عروس ژورنالی 2018

مدل های لباس عروس ژورنالی 2018

اگر فیلمبرداری و عکس های مراسم های جدید را دیده باشید با مراسمی به نام فرمالیته آشنا می شوید. در این مراسم لباس عروس فرمالیته می پوشیده می شود و مدل موها به صورت طبیعی درست می شود. این لباس ها کمی ساده تر از لباس های دیگر است و دارای دامن ساده و حریر می باشد.

لباس عروسی

لباس عروس زیبای ایرانی

مدل لباس عروس اروپایی و همچنین لباس عروس های ساده از طرفداران خاصی برخوردار است. این لباس ها نه تنها از جذابیت شما نمی کاهد بلکه سادگی و اصالت عروس را نشان می دهد.

گلچین لباس عروس

گلچین به روزترین مدل های ژورنالی لباس عروس

اگر وزن بالایی دارید بهتر است که از دانتن های خیلی سفید استفاده نکنید. رنگ سفید و تور شاین اصلن برای وزن های بالا مناسب نیست و باعث حجم می شود.

لباس جدید عروس

لباس جدید عروس

جدیدترین مدل لباس عروس 2018

جدیدترین مدل لباس عروس 2018

 

در مورد اتو کشیدن لباس مانند بقیه لباس ها، ساتن را از پشت اتو کنید و روی قسمت های تور اصلن بخار نزنید. بهتر است که قسمت های تور را اصلن اتو نزنید. چون اگر حرارت اتو بالا باشد احتمال سوراخ شدن آن بسیار زیاد است. اگر احساس کردید که این قسمت ها چروک شده با بخار بخار شور روی این قسمت ها بگیرید. حتی اگر ساتن را هم از فاصله نزدیک با بخار بخار شور بگیرید چروک این قسمت ها باز خواهد شد. اشتباهی که اتوشویی ها در شستشو انجام می دهند استفاده از آب داغ است که باعث چرک مرده شدن رنگ می شود.

مدل لباس عروس ژورنالی

مدل لباس عروس ژورنالی 2018

مدل جدید لباس عروسی 2018

گلچین مدل لباس عروس جدید 2018

لباس عروسی اروپایی جدید

مدل لباس عروس اروپایی جدید

مدل جدید لباس عروسی 2018

مدل لباس عروس اروپایی 

جدیدترین مدل لباس عروس 2018

مدل لباس عروس زیبای 2018

لباس عروسی ژورنالی 2018
 

مدل لباس عروس جدید 2018

مدل لباس عروس ساده جدید

مدل ساده لباس عروس جدید

مدل لباس عروس پرنسسی 2018

مدل لباس عروس پرنسسی 2018

گلچین لباس عروس اروپایی

گلچین اروپایی لباس عروس 

لباس عروس گیپور

لباس عروس گیپور

لباس عروس گیپور با پارچه های شاین نیز از جذابترین مدل های منتخب عروس خانم هاست. بهتر است که اگر اندام درشتی دارید این پارچه را انتخاب نکنید.

لباس عروس دنباله دار

زیباترین مدل های به روز لباس عروس

لباس عروس دنباله دار یکی از مجلل ترین لباس عروس های مراسم های عروسی است. اگر می خواهید اندام شما کشیده تر دیده شود لباس دنباله دار به همراه پاشنه بلند بپوشید.

لباس عروس مد روز

 

مدل لباس عروس

یقه لباس عروس افقی باعث می شود که چهر شونه تر دیده بشید. البته اندام داماد هم برای انتخاب مدل لباس بسیار مهم است. یقه های کاپ دار اصلن برای سایز های بزرگ مناسب نیست.

مدل لباس عروس خاص و شیک

مدل لباس عروس ژورنالی

در نزدیک عروسی بعضی افراد از رژیم های سنگین کوتاه مدت استفاده می کنند که کاهش وزن داشته باشند اما بدلیل کاهش وزن در زمان کوتاه پوست این افراد شل می شود. بنظر می رسد قبل از کاهش وزن دارای چهره بهتری باشند تا بعد از کاهش وزن شدید چهره زرد و پوست شل حتی بازوها شل و افتاده می شود. قبل از کاهش وزن چهره شاداب تر است.

مدل لباس عروس با دنباله بلند

لباس عروس جدید 2018

لباس عروس با دانتل سه بعدی

لباس عروس با دانتل سه بعدی

 

لباس عروس را حتما حتما حتما تاکید می کنیم که با آب سرد بشورید. قسمت دامن را در آب نیم ساعت خیس کنید با پودر دستی بشورید. اما قسمت بالا تنه را فقط با تور جاهایی که لک شده را بشورید تا تمیز شود.

لباس عروس با یقه افقی

لباس عروس با یقه افقی

لباس عروس آستین دار

لباس عروس آستین دار

بالاتنه لباس با داشتن چیدمان مناسب دانتن می تواند که کشیده تر دیده شود . استفاده از چیدمان های جدید برای دانتن می تواند تاثیر خیلی مناسبی روی مدل لباس شما داشته باشد. چیدمان عمودی در قسمت پهلو باعث خطای دیده می شود و اگر از سایز 44 به بالا هستید استفاده از دانتن سه بعدی روی قسمت بالا تنه و سینه را فراموش کنید.

 

لباس عروس با دانتل گل ریز

لباس عروس با دانتل گل ریز

لباس عروس با آستین بلند تور

لباس عروس با آستین بلند تور

مدل لبا س عروس با ساتن آمریکایی

مدل لبا س عروس با ساتن آمریکایی

در موقع پرو لباس عروس باید حتما چند قدم با لباس راه بروید تا تنگی و گشادی ژپون مشخص شود. اگر گشاد باشد که پایین می آید و شما را اذیت می کند. اگر هم تنگ باشد که باعث اذیت شما می شود. بهتر است که ژپون ها چسب کاری شوند تا خارج نشود.

جدیدترین مدل یقه لباس عروس

جدیدترین مدل یقه لباس عروس

مدل لباس عروس جدید 2018 با دامن خاص

مدل لباس عروس جدید ژورنالی

لباس عروس با هاشیه دامن دانتل

لباس عروس جدید

  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۱ دیدگاه
دیدگاه ها
  1. نرگس ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

    خیلی مدل های قشنگی داشت

دعا و طلسم
هاروس
×