50 لباس مجلسی | مدل لباس شب 2018

50 لباس مجلسی | مدل لباس شب 2018

شرف الشمس

50 لباس مجلسی | مدل لباس شب 2018

لباس مجلسی یکی از مهمترین مسایل مورد توجه خانم هاست. برای مشاهده مدل های جدید پیراهن های مجلسی جدید با طومار همراه باشید.

50 لباس مجلسی | مدل لباس شب 2018

لباس مجلسی 2018

لباس مجلسی را در این صفحه برای شما جمع آوری کرده ایم. برای مشاهده جدیدترین مدل های ژورنالی روز اروپا و مزون های مطرح این صفحه را به دقت بررسی کنید. هر کدام از این لباس ها طراحی خاص به خود را دارد که از دیگری کاکلا متفاوت می گردد. 

برای مشاهده عکس ها به صورت بزرگتر می توانید روی آنها زوم کنید. 

لباس مجلسی

کالکشن لباس شب

برخلاف قدیم که بیشترین رنگ استفاده شده در لباس های شب که رنگ مشکی بود امروزه از رنگ های روشن تر بیشتر استفاده می شود. رنگ روشن بر روی سن و رنگ پوست بسیار تاثیر گذار است.

لباس شب مجلسی

لباس شب مجلسی

مدل لباس

مدل لباس 2018

پارچه های طرحدار درست است که کمی گرانتر است اما ارزش لباس پایانی قطعا بیشتر از لباس هایی است که با پارچه ساده کار شود. البته اگر اندام درشتی دارید این پارچه ها شما را درشت اندامتر می کند. سعی کنید پارچه ایی را انتخاب کنید که با سنگ روی بالا تنه آن کار شده باشد. 

لباس مجلسی دخترانه
لباس گیپور

مدلی که در بالا مشاهده می کنید یکی از مدل های پر طرفدار برای دختر خانم هاست. پیراهنی بلند با پارچه حریر طرحدار که لختی خاصی دارد. 

 

با توجه به پیشرفت صنعت نساجی پنل های آماده برای انتخاب خیلی زیاد شده است. این پنل های آماده قطعا هزینه شما را از اینکه بخواهید این مدل ها را با کار دست سفارش دهید بهتر می شود. 

لباس مجلسی دانتل
 
لباس مجلسی پفی

پارچه ساتن آمریکایی برای دامن هایی که قصد دارید از زیر آن ژپون بپوشید بسیار جلوه خواهد کرد. اگر لباس شما بلند است و می خواهید برای کوتاه کردن آن اقدام کنید بهتر است از تورهای آهار دار که در مدل بالا تماشا می کنید استفاده کنید. همانطور که مشاهده می کنید لبه پایینی لباس یک تور 10 سانتی متری متصل می شود که باعث ایستادگی بهتر لباس می شود. 

لباس مجلسی پشت گردنی
لباس مجلسی بلند آبی

اگر در لباس از تور و حریر بشکلی استفاده کنید که باعث ایجاد هاشیه در لباس شود کمی از پوشیدگی کم می شود اما زیبایی را دو چندان می کند. می توانید زیر این تورها از آستری استفاده کنید که این مشکل نیز برطرف گردد. 

لباس گیپور مجلسی
 
 

تورهایی که از گل های برجسته درشت استفاده می شود امروزه روی بورس است و برای دختر خانم های جوان بسیار جذاب می شود. 

مدل های لباس مجلسی بلند
لباس مجلسی بلند پرنسسی

برای اینکه دامن لباس پف دار تر شود می توانید از دو راه حل استفاده کنید. اول اینکه از ژپون استفاده کنید و دوم اینکه بر روی پارچه ساتن اصلی تور شاین رنگ مخالف استفاده کنید. 

 
 

گاهی می شود از طراحی و مدل خاصی شما خوشتان بیایید اما این مدل با اندام شما هماهنگ نباشد بهتر است که ابتدا نوع اندام خود را مشخص کنید. 

لباس شب بلند
لباس گیپور بلند
پیراهن مجلسی بلند 2018

شاید بارها برای ما پیش آمده باشد که مدلی را انتخاب کنیم و بعد از اتمام کار خیاط کار تمام شده شباهتی با مدلی که ما سفارش داده ایم نداشته باشد. بهتر است این را بدانید که نوع پارچه از نظر کیفی بسیار روی کار نهایی تاثیر گذار است. 

 
مدل لباس شب 2018

مدل هایی که برای اندام های گلابی شکل مناسب است را در عکس های زیر مشاده کنید. دامن کلوش و پفی برای این نوع اندام بهتر است. 

مدل لباس مجلسی بلند دخترانه
لباس مجلسی زنانه
مدل لباس مجلسی جدید

داشتن آستین در لباس های شب باعث می شود که از نظر پوشیدگی لباس خیال شما راحت تر شود. 

 
مدل پیراهن مجلسی
 
 
 

انتخاب مدل های خاص همیشه نیاز به کمی ریسک دارد. 

مدل لباس مجلسی دکلته
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×