20 مدل لباس مجلسی بلند دخترانه و زنانه جدید شیک 2018

20 مدل لباس مجلسی بلند دخترانه و زنانه جدید شیک 2018

20 مدل لباس مجلسی بلند دخترانه و زنانه جدید شیک 2018

20 مدل لباس مجلسی بلند دخترانه و زنانه جدید شیک 2018 ،عکس پیراهن شب شیک، را در طومار ببینید.

20 مدل لباس مجلسی بلند دخترانه و زنانه جدید شیک 2018

لباس مجلسی شیک

لباس مجلسی شیک داشتن تنها نیازمند صرف کردن کمی زمان و حوصله است. چیزی که هر خانمی بدون شک خرج داشتن لباس مناسب خواهد کرد. برای انتخاب لباسی که مد نظر دارید روی کمک ما حساب کنید.

لباس مجلسی ماکسی

در مرحله اول باید نوع مهمانی را تشخیص دهید اینکه مهمانی در چه فضایی، و با حضور چه مهمانانی برگزار می شود. اینکه میزبان با شما چه نسبتی دارد قطعا تاثیر خاص به خود را خواهد داشت.

لباس مجلسی

مسلم است که در مهمانی هایی که شما نسبت دورتری با میزبان دارید لباس ساده تر و کلاسیک تر خواهد بود. اگر به دنبال لباسی بلند در عین حال شیک هستید از مدل های این صفحه بازدید کنید.

لباس ماکسی مجلسی

خب بیشترین رنگی که ما خانم های ایرانی برای لباس های مجلسی استفاده می کنیم رنگ مشکی است. از انصاف خارج نشویم این رنگ زیبایی خاصی دارد ولی همیشه فقط از این رنگ استفاده نکنید.

پیراهن ماکسی

به همراه رنگ مشکی می توانید از رنگ های دیگر برای زیباتر کردن لباس استفاده کنید.

پیراهن مجلسی

پارچه های رنگی طرحدار اگر از خطوط مورب استفاده کرده باشند فرم خوبی برای گودی کمر و حالات اندام ایجاد می کند. اگر اندام خوبی دارید می توانید از این نوع پارچه ها استفاده کنید تا زیبایی اندام خود را به رخ دیگران بکشید.

لباس مجلسی پوشیده

اینکه لباس پوشیده زیبا نیست کاملا دیدگاه اشتباهی است با دقت در انتخاب مدل در کنار پوشیدگی زیبایی را خلق کنید. اما اگر درشت اندام هستید سعی کنید از رنگ های خیلی روشن استفاده نکنید.

پیراهن بلند

مدل های مجلسی دخترانه

لباس مجلسی دخترانه بلند

اگر مهمانی در فصلی گرم و در محیطی باز در حال برگزاری است و شما جمعی دوستانه را در آن مهمانی داشتید استفاده از دو مدلی که در بالا آنها را دیدی خالی از لطف نیست.

پیراهن مجلسی دخترانه

دامن کوتاه به همراه یک جوراب ضخیم و کفش پاشنه دار قطعا در جذاب تر شدن استایل شما نقش به سزایی خواهد داشت.

پیراهن مهمانی

پیراهن مجلسی شب دخترانه بلند و کوتاه

لباس مجلسی دامن فون

به اندام و چهره افرادی که در این صفحه دیدید دقت کنید. بعضی از عکس ها یک شخص خاص است که لباس های متنوعی به تن دارد، اما بعضی از این لباس ها به شکلی خیلی جذاب در تن این فرد نشسته است. خوب شما هم همینطور هستید با توجه به اندامتان و قد قطعا لباس خاصی به شما می آید که دیگری اینطور نشان نخواهد داد. پس به شناسایی خود بپردازید و ببینید چه رنگ و مدل هایی شما را بهتر نشان می دهند.

لباس شب شیک

لباس های رنگ روشن نقاط ضعف را بیشتر نمایان می کند. اگر از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستید که اصلا خوب نیست بهتر است که از این رنگ ها کمتر استفاده کنید که احساس بهتری داشته باشید.

لباس شب پوشیده

لباس مهمانی های معمولی

پیراهن دخترانه یقه بسته

لباس ویژه مهمانی های خودمانی

پیراهن با دامن بلند چاک دار

لباس های بلند در تن افراد قد بلند خیلی زیباتر نشان داده می شود. اگر این کوتاهی قد را با کفش بلند می شود جبران کرد حتما اینکار را انجام دهید تا لباس حالت درست خود را در اندام شما نشان دهد.

پیراهن مجلسی سفید

این یک اشتباه رایج است که فکر کنیم لباس های رنگ روشن روی پوست سبزه و برنز خوب دیده نمی شود. به حرف دیگران اهمیت ندهید. لباس مورد علاقه و رنگ مورد علاقه خود را به تن کنید.

پیراهن مجلسی تابستانی

مدل پیراهن تابستانی

لباس مجلسی زنانه شیک

اگر میخواهید لباسی داشته باشید که بین پوشیده و باز باشد پیشنهاد میکنیم که از پارچه رویی توری استفاده کنید. با این کار شما با استفاده از یک جوراب ضخیم و یا یک آستری اندام خود را به خوبی پوشانده اید.

پیراهن سفید

لباس های دخترانه خیلی ساختار محکمی ندارند. کمی آزادتر و غیر رسمی تر هستند که نشان دهنده آزاد بودن لباس است.

لباس مجلسی مناسب تولد
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×