10 مدل لباس مردانه | ست لباس آقایان کت تک اسپرت 2018

10 مدل لباس مردانه | ست لباس آقایان کت تک اسپرت 2018

شرف الشمس

10 مدل لباس مردانه | ست لباس آقایان کت تک اسپرت 2018

10 مدل لباس مردانه، ست لباس آقایان 2018، کت مردانه، کت و شلوار های ، کت تک مردانه، جذاب آقایان را در طومار ببینید.

10 مدل لباس مردانه | ست لباس آقایان کت تک اسپرت 2018

لباس مردانه

لباس مردانه و آقایان در روزگار امروز برای آقایان خوشتیپ بسیار با اهمیت شده است.لباس های اسپرت، لباس های کلاسیک برای مهمانی و انواع پوشاک که برای آقایان اهمیت داشته باشد به دست طراحان خبره در حال تولید است. چیزی که بنظر می رسد این است که ست کردن لباس برای آقاین راحت است اما دقیقا در عمل برعکس این مورد است. 

کت تک اسپرت

برای بی نظیر شدن لباس آقایان در نظر بگیرید که ست کردن کمربند و رنگ کفش بسیار اهمیت دارد. 

لباس مردانه

به رنگ کروات و نوع گره بستن کروات ، ست کردن کت با کروات دقت کنید. 

ست پوشاک آقایان
 
تیپ های اسپرت معمولا با سویشرت و شلوار لی بسیار جذاب تر می شوند. شاید دقت کردن به این موضوع خیلی جزئی نگری باشد اما اگر رنگ بند ساعت را با رنگ کفش و کمربند ست کنید نشانه دقت بالای شما در انتخاب لباس خواهد بود. 
کت رسمی

در تیپ های پاییزه خیلی دیده می شود که پلیورهای یقه هفت که از بافت ریز و لطیفی برخوردار هستند را روی پیراهن های یقه مردانه پوشیده می شود که با تغییر رنگ در پیراهن و پلیور می توانید بسیار تنوع ایجاد کنید. 

ست اسپرت

در لباس های خود از پیراهن سفید بیشتر استفاده کنید چون هم رنگ روشنی مثل رنگ سفید نشانه تمیزی شما است و همچنین رنگ سفید را با بیشتر کت های خود می توانید به راحتی ست کنید. 

لباس پسرانه

معمولا آقایان برای ست کردن لباس از خانم های خوش سلیقه کمک می گیرند پس باید اطلاعات خوبی در مورد این نوع از پوشاک داشته باشید که بتوانید مشاور خوبی برای آنها باشید. 

ست لباس مردانه

کت چهارخانه را هم می توان با پیراهن طرح دار پوشید هم با پیراهن های ساده هر دو از زیبایی های خاصی برخوردار هستند اما اگر سن و سال بالایی دارید پیشنهاد می شود که در مورد ست کردن این نوع از کت ها با پیراهن سفید اقدام کنید.

کت اسپرت مردانه

در مورد تیپ های تابستانی هم که تی شرت های سه دکمه در صدر جدول قرار دارند. معمولا تیپ های تابستانی برای ست کردن بسیار ساده تر هستند.

کت چهارخانه مردانه
آقایان هم از کتانی سفید استفاده می کنند و جالب است بدانید که چه تاثیر خوبی روی تمامی لباس می گذارد.
تیپ تابستانی مردانه
در تیپ های رسمی معولا از کت و شلوار با یک رنگ پارچه و ست استفاده می شود. اما در مراسم های غیر رمس بیشتر از کت های تک استفاده می شود.
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×