25 لباس نامزدی 2018 | جدیدترین مدل لباس عقد 97

25 لباس نامزدی 2018 | جدیدترین مدل لباس عقد 97

25 لباس نامزدی 2018 | جدیدترین مدل لباس عقد 97

25 لباس نامزدی 2018 | جدیدترین مدل لباس عقد 97 و مد روز را در طومار ببینید.

25 لباس نامزدی 2018 | جدیدترین مدل لباس عقد 97

لباس نامزدی

لباس نامزدی و عقد را در طومار برای شما جمع آوری کرده ایم. شب نامزدی در واقع جز اولین شب هایی است که یک دختر خانم جوان مورد توجه همگان قرار می گیرد. چه چیزی از این مهمتر که بخواهید در این شب به یاد ماندنی بدرخشید و در نظر همه بی نظیر باشید. اما موردی است شما در دوران مجردی از لباس شب دخترانه و لباس مجلسی دخترانه استفاده کرده اید و حالا وارد دورانی از زندگی شده ایید که باید قدری نوع پوشش را تغییر دهید. البته این عرف جامعه استکه منتظرتغییر است شما می توانید جور دیگری تصمیم بگیرید در هر حال گروه طومار لازم دید که نکاتی در مورد انتخاب لباس شب نامزدی برای شما جمع آوری کند. چیزی که این انتخاب را سخت می کند این است که شما برای اولین بار برای سفارش لباس اقدام میکنید، پس بهتر است کمی تحقیق کنید. 

لباس نامزدی

پیشنهاد اول ما به شما در اینترنت و یا شبکه های اجتماعی جستجو کنید دختر خانم هایی که از نظر رنگ پوست، قد، هیکل به شما مشابه هستند را ببینید. اینکه مدل ها  از چه مد روزی استفاده می کنند و یا اینکه متناسب با اندام خود از چه طراحی هایی استفاده می کنند قطعا به شما کمک خواهد کرد.

لباس نامزدی جدید
برای شروع فکر میکنم که باید ابتدا رنگ لباس را انتخاب کنید. برای انتخاب رنگ عروس خانم های جوان از رنگ های روشن مثل گلبهی، آبی آسمانی، لیمویی، و رنگ های روشن استفاده میکنند. البته طیف رنگ های زرشکی را می توان از تیره تا روشن در نظر گرفت. 
 
جدیدترین لباس نامزدی
بعد از انتخاب رنگ انتخاب پارچه مهم است. اگر از اندام تراش خورده ایی برخوردار نیستید از پارچه هایی که از گلهای سه بعدی کار شده روی آن هستند استفاده نکنید. خط های افقی نیز برای اندام شما مناسب نیست. چیزی که بیشتر در طراحی ها دیده می شود پارچه تور چند لایه برای دامن و همچنین پارچه ساتن براق برای قسمت پایین لباس است. برای بالا تنه نیز از دانتن کار شده استفاده می شود. که معمولا بین دو رنگ پارچه سعی می شود قدری از سایه روشن استفاده شود تا پارچه کار شده بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. 
 
مدل لباس نامزدی
جدیدترین لباس شب رنگی 2018
جدیدترین مدل لباس نامزدی
سعی کنید برای اولین انتخاب خیلی مدل های زنانه را مورد تایید قرار ندهید شما هنوز خیلی وقت دارید، لباس هایی که سن شما را بالا ببرند برای انتخاب مناسب نیستند. 
لباس نامزدی دنباله دار
گستردگی این انتخاب ها شما را سردر گم خواهد کرد از متخصص و خیلط حتما مشورت بگیرید.
لباس نامزدی آبی کاربنی
اگر از لباس های آماده خرید نمیکنید و کار را به دست خیاط ماهری سپرده اید این نکته را مد نظر قرار دهید که زمان کافی برای دوخت تمیز و خوب نیاز است.
مدل لباس نامزدی 2018
به مدل دامن فوق دقت کنید این دامن کمی متفاوت از آن چیزی است که تا به حال دیده اید این مدل ها نیز زیباست.
لباس نامزدی دخترانه
گل و شکوفه های برجسته کوچک روی لباس باعث می شود که شما کم سن و سالتر دیده شوید. البته اگر سن بالایی در زمان نامزدی دارید بهتر است که از از مدل ها استفاده نکنید.
لباس نامزدی گلبهی
طراحی بالا یکی از طرح هایی است که دختر خانم های جوان از آن زیاد استفاده می کنند.
لباس نامزدی آبی سبز
لباس ها وقتی مانند عکس دوخته می شوند که به دست خیاط ماهر با پارچه های اصلی دوخته شود. در مورد خرید پارچه و دستمزد خیاط صرفه جویی نکنید. 
لباس نامزدی با دامن پفی
لباس شب رنگی در واقع اینکه فقط شما در شب عقد و یا نامزدی حق پوشیدن این لباس ها را دارید درست نیست. در مجالس مختلف می توان از این مدل ها استفاده کرد.
مدل لباس نامزدی 2018
جدید ترنی مدل لباس شب با دامن پفی و پارچه گیپور 2018
لباس نامزدی یقه دلبری
دامن تور زیبایی خاصی به این لباس ها می دهد.
لباس نامزدی کرم
طرح فوق نیز بسیار جذاب است.
لباس مجلسی رنگی
جدیدترین کالکشن لباس شب رنگی
لباس نامزدی پوشیده
لباس نامزدی جدید
جدیدترین لباس نامزدی 2018
گلچین جدیدترین لباس شب مجلسی
لباس نامزدی سیندرلایی
لباس مجلسی 2018
لباس شب رنگی جدید
پیراهن دخترانه جدید
لباس شب مجلسی
لباس مجلسی جدید
لباس نامزدی جدید دخترانه
پیراهن مجلسی جدید 2018
لباس نامزدی گیپور
جدیدترین ژورنال لباس مجلسی 2018
لباس نامزدی
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×