لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

شرف الشمس

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

امروزه دنیای فشن فقط به زنان اختصاص ندارد و مردها هم پیرو مد روز هستند. خوش پوشی و مطابق مد بودن خواسته ی هر مردی است. جستجو در مدهای ۲۰۱۸ پوشاک مردان می تواند راهنمای خوبی برایتان باشد. بیایید با هم نگاهی به آنها بیندازیم

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

کت مردانه

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

اگر شما به درستی نوع لباس پوشیدن تان را انتخاب کنید، یک کت می تواند به بهترین شکل بر وقار و جذابیت ظاهری شما اضافه کند. 

کت های مردانه ی خز دار یکی از مدل های شیک ۲۰۱۸ است که یک گزینه ی بسیار قابل استفاده خواهد بود. مردان قد بلند باید مدل های بلندتر را انتخاب کنند. کت های زیر زانو برای افرادی که قد متوسط دارند مناسب است. این مدل تنوع زیادی از لحاظ برش و استایل دارند. کت های راسته و کت های جذب طرفداران زیادی دارند. همچنین کت ها ممکن است صاف یا دارای دوخت روی سطح آن باشد. در نهایت انتخاب از میان مدل های متنوع به شما و سلیقه تان بستگی دارد.

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

بلوز و شلوار مردانه

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

شلوار موزی که یکی از مد های امسال است یک شلوار بدون برش است که در قسمت مچ با یک بند جمع شده، این طرح متفاوت و محبوب جوانان است. طرحی آزاد و راحت که نه تنها برای گردش های بیرون شهری بلکه برای استفاده ی روزمره هم مناسب است.

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸ بلوز

شلوار هولی گان یک مدل شلوار است که جیب های اریب بزرگ دارد. این مدل الهام گرفته از شلوار گشاد کلاسیک می باشد. جنس این شلوار از جین، کتان و ویسکوز است. ترکیب این مدل با یک بلوز یا ژاکت آزاد یک ست کاملا راحت را ترتیب می دهد. یک ژاکت با برشی شبیه به عدد ۷ نیز مدل شیک دیگری ست که تقریبا با هر لباسی ست می شود. شما می توانید این ژاکت را با تی شرت و بدون آن بپوشید. ترکیب آن با کراوات و یک شلوار رسمی به شما ظاهری شیک و چشم نواز می دهد. 

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

کاپشن مردانه

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸ - کاپشن

چرم باز هم به روزهای اوج خود برمی گردد. کاپشن های امسال یک لایه ی گرم از خز طبیعی یا مصنوعی دارند. این کاپشن ها که یاد آور موتور سواران قدیمی هستند معمولا از چرم و دگمه های فلزی ترکیب شده اند. مردان مسن تر باید انواع بلند این کاپشن ها را بپوشند تا وقار و جایگاه شان حفظ شود. کاپشن های خزدار امسال هم مد هستند. علاوه بر طرح های معمول یقه، مدل های جدید یقه های پهن خزدار از روبرو و یقه برگشته از پشت نیز  وجود دارند. طراحان معمولا طرح های طبیعی خز را انتخاب می کنند. ترکیب خز و جیر هم طرحی ست که غالبا انتخاب می شود. کت های تکه دوزی شده هم امسال مد هستند. برای اینکه موقرتر به نظر بیایید طرح هایی را انتخاب کنید که رنگ تکه دوزی ها با رنگ به برگشته ی جیب ها هماهنگ باشد.

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸ کاپشن

پلیور مردانه

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸ پلیور

این مدل پلیور کاملا بر نمایش فرم بدن تاکید دارد و نقاط قوت و ضعف آن را به خوبی نشان می دهد، بنابراین پلیورها مناسب مردانی است که اندامی متناسب و بدون ایراد دارند. احتمالا شما هم موافقید که شکم های بزرگ و بازوهای خیلی لاغر در این پلیورها ظاهر جالبی ندارند. پلیورهایی که یک برش کوچک روی یقه دارند مد امسال هستند. در این طرح تمام یقه کامل است و فقط یک چاک کوچک جلوی گردن دارد. به کمک این مدل چانه بیشتر دیده می شود و صورت حالتی مردانه تر پیدا می کند. زیر این پلیور نباید تی شرت بپوشید زیرا برش روی یقه قسمت بسیار کمی از تی شرت را نشان می دهد. این طرح روی بدن های متناسب به خوبی می نشیند و عضلات را به نمایش می گذارد.

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸ پلیور

رنگ ها و طرح های سال

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸ شلوار و کت

در درجه ی اول شلوار جین، رنگ آبی را تداعی می کند. طیف تیره تر رنگ آبی مناسب تیپ های رسمی است. کت و شلوار آبی تیره بهترین انتخاب اداری و رسمی و نیز جایگزین رنگ مشکی است. پلیور و شلوار آبی و ترکیب آن با تی شرت بژ و آبی نفتی ستی شیک و برازنده است که مد امسال خواهد بود.

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

طیف های قهوه ای و بژ و همچنین رنگ های نسکافه ای و شکلاتی جزء رنگ های مد امسال هستند. قهوه ای یک رنگ چند منظوره است و شلوارهایی از همین رنگ به اندازه ی مشکی و طوسی محبوب هستند. شلوار طوسی تقریبا همه ی نقص ها را پوشش می دهد. تی شرت های تیره مثل مشکی، آبی و تی شرت های روشن به خوبی با شلوارهای طوسی یا شلوارهای جین ترکیب می شوند. امسال آقایان سبک های راسته و کمی تنگ را ترجیح می دهند.

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸

قرمز زنده ترین رنگ است که انتخاب بسیار خوبی برای مردانی با اعتماد به نفس بالا ست. این رنگ مناسب مهمانی های عصر است. قرمز گوجه ای رنگ پر طرفدار امسال است. اگر تصمیم به مذاکره موفقیت در یک کسب و کار را دارید اولویت لباس تان را به رنگ بنفش بدهید. در این موارد رنگ شما را جذاب و شیک می سازد.

لباس های مردانه مد سال ۲۰۱۸
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×