25 مانتو مجلسی 2018 | جدیدترین مدل مانتو 97

25 مانتو مجلسی 2018 | جدیدترین مدل مانتو 97

شرف الشمس

25 مانتو مجلسی 2018 | جدیدترین مدل مانتو 97

مانتو مجلسی و انواع مدل مانتو جدید کاکشن 2018 و به روز ترین مد مانتو سال 97 را در طومار ببینید.

25 مانتو مجلسی 2018 | جدیدترین مدل مانتو 97

مانتو مجلسی 

مانتو مجلسی خود را آنگونه که میپسندید سفارش دهید. درست هست که گستردگی بازار خرید مانتو مخصوصا در شهرهای بزرگ بسیار گسترده است اما سلیقه خاص و منحصر به فرد شما نیست. برای مهمانی های خاص و مهم باید پوشش خاص به خود را داشته باشید. از این روز می توانید مدل های این صفحه را مشاهده کنید و مانتو مورد علاقه خود ار سفارش دهید که به دست بهترین خیاطان دوخته شود. 

مانتو مجلسی
معمولا مانتو های رسمی از پیلیسه، دامن فون، پارچه حریر و یا کرپ، پارچه کار شده و انواع چیزاهایی که باعث بیشتر شدن جلوه لباس می شود دوخته می شود.
مدل مانتو مجلسی

چیزی که در انتخاب مانتوهای مجلسی اهمیت دارد این است که معمولا خانم از مانتوهای بلند در این نوع مراسم استفاده می کنند. مانتو بلند به همراه کفش پاشنه بلند ست مجلسی شما را کامل می کند.

مدل مانتو جدید
مهم نیست که خود لباس از چه زیبایی برخوردار است مهم این است که لباس مورد نظر در اندام شما چگونه دیده می شود. بهتر است اول اندام خود را بشناسید و بعد به انتخاب لباس بپردازید.
مانتو مجلسی حریر

در مجالس عروسی و یا مهمانی های بزرگ معمولا از مانتوهای دو تکه اتفاده می شود که پارچه رویی می تواند از حریر یا گیپور استفاده شود. همانطور که در طرح ها ملاحظه می کنید بیشتر مدل ها دارای قد بلند هستند.

مانتو مجلسی دخترانه

مانتو اسپرت دخترانه

مانتو زنانه مجلسی

مانتو های که در مهمانی و مجالس استفاده می شود کمی از سنگینی و وقار بیشتری برخوردار هستند. روی بیشتر این مانتو با سنگ و یا مروارید کار می شود. این سنگ ها می تواند طرح خاصی مثل گل و یا پرنده را روی مانتو ایجاد کند و یا می تواند مانند طرح بالا به صورت پخش استفاده شود.

مدل مانتو مجلسی دخترانه
مانتو مجلسی اسپرت

دختر خانم های جوان معمولا صعی میکنند در مهمانی های که کمی رسمی تر است مانتوهای خاص تری بپوشند اما برای سنین پایین توصیه نمی شود که از مانتوهای کار شده با سنگ و دانتل استفاده شود. این مانتوها کمی باعث زیاد نشان دادن سن افراد می شود.

مانتو مجلسی کارشده
جدیدترین مدل مانتو مجلسی

زیبا نشان دادن اندام یکی از مهمترین خصوصیاتی است که این انتوها باید داشته باشند. اگر اندام گلابی شکل دایرد توصیه میکنیم که از مانتو های فون استفاده کنید. رنگ های تیره در قسمت پایین کار نیز ترفند خوبی برای زیباتر نشان دادن شما خواهد بود.

مانتو مجلسی سفید
مدل مانتو مجلسی کار شده
مدل مانتو مجلسی کتی

سعی کنید که ست زیورآلات و کیف دستی زنانه خود را با رنگ و نوع و کیفیت پارچه متناسب انتخاب کنید. با مانتوهای بلند به هیچ عنوان از کفش های تخت استفاده نکنید.

مانتو دخترانه سفید
مانتو اندامی
مانتو مجلسی بلند

پارچه های توری زیادی در بازار موجود است که از قیمت زیادی برخوردار نیستند. می توانید با ترکیب این تورها با پارچه اصلی ترکیب رنگی مناسب و طراحی خوبی روی مانتو خود داشته باشید. این کار باعث می شود طراحی شما منحصر به فرد شود.

مانتو دخترانه مجلسی 2018
مانتو مجلسی جلوباز
مانتو مجلسی پوشیده

طراحی هایی که در این صفحه از طومار آنها را مشاهده می کنید همه و همه از پوشش مناسبی برخوردار هستند. می توان نتیجه گرفت با طراحی و انتخاب مدل مناسب مب توان هم از پوشش خوبی برخوردار بود هم اینکه زیبایی منحصر به فردی داشت.

مانتو دخترانه بلند
مانتو مجلسی گیپور
مانتو مجلسی شیک و بلند
مانتو مجلسی بند دخترانه

اگر اندام درشتی دارید توصیه نمی کنیم که از پارچه های برجسه و طرحدار استفاده کنید. معمولا این پارچه ها برای افراد لاغر اندام استفاده می شود.

مانتو مجلسی زنانه
ست مانتو مجلسی

فقط و فقط خود مانتو به تنهایی نمی تواند برای شما کافی باشد. ست کامل لباس، کفش، زیر مانتویی، و روسری نیز در لباس شما موثر است.

  • ۱ شهریور ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×