مدت زمان طبیعی ارگاسم در مردان

مدت زمان طبیعی ارگاسم در مردان

شرف الشمس

مدت زمان طبیعی ارگاسم در مردان

انزال زودرس مشکلی که ارگاسم مردانه را دچار اختلال می سازد .در ادامه توضیحاتی در این براه خواهیم گفت که مدت زمان چند دقیقه را می توان ملاک ارگاسم یک مرد سالم دانست.

مدت زمان طبیعی ارگاسم در مردان

رابطه جنسی و ارگاسم مرد مبتلا به انزال زودرس

پروسه ی ارضا شدن و ارگاسم در مردان با توجه به سن و مکانیسم بدنی متفاوت است و عمده ترین این تفاوت ها در افراد مبتلا به انزال زودرس دیده می شود .یکی از شایع ترین مسائل جنسی که امروزه گریبان گیر بسیاری از مردها شده است انزال زودرس می باشد. انزال زودرس برای زن و مرد بسیار آزار دهنده است و باعث می شود که آنها به اوج لذت جنسی نرسند و به همین دلیل رابطه ی جنسی برای آنها به جای لذت بخش بودن، ناراحت کننده است. 

مدت زمان ارگاسم طبیعی مردان

به طور طبیعی مدت زمان لازم برای اینکه یک مرد به ارگاسم برسد بین 3 تا 10دقیقه (بسته به سن و شرایط جسمی فرد) متغیر و بطور متوسط 5 دقیقه برای مردان جوان است.
هر چند بیشتر آقایان تمایل دارند مدت زمان بیشتری تا رسیدن به ارگاسم داشته باشند ولی زمان ارگاسم اصلا مهم نبوده و کیفیت ارگاسم بویژه همزمانی ارگاسم طرفین از اهمیت برخوردار است.

ارگاسم در مردان

نکات مهم ارگاسم در مردان

راهکار
اگر دو طرف بطور همزمان به ارگاسم برسند حتی اگر مدت کمی نزدیکی کرده باشند در آن صورت سکس موفقی داشته اند.
اکثر مردان به موضوع fore play یا معاشقه قبل از انجام عمل نزدیکی بی توجه بوده لذا شریک جنسی آنها بعد از خودشان به ارگاسم می رسد و همین موضوع در تماسهای بعدی باعث تنش شده و انزال زودرس را تشدید می کند.

عوامل
مهمترین عامل ایجاد و تشدید انزال زودرس در مردان اضطراب است.

ارگاسم مرد ، دانستنی های مهم ارگاسم در مردان با انزال زودرس

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×