مدل شلوار جین زنانه مد سال ۲۰۱۸

مدل شلوار جین زنانه مد سال ۲۰۱۸

مدل شلوار جین زنانه مد سال ۲۰۱۸

شلوار جین در همه سنین محبوبیت دارد. مدل های زیادی در این فصل وجود دارد بنابراین شما می توانید سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید. جین های زنانه در سال ۲۰۱۸شیک و متنوع است. با ما باشید تا مدهای جدید جین در سال ۲۰۱۸ را معرفی کنیم

مدل شلوار جین زنانه مد سال ۲۰۱۸

مدل شلوار جین زنانه مد ۲۰۱۸

مدل شلوار جین زنانه مد ۲۰۱۸

سه مدل برش شلوار جین وجود دارد: مدل چسبان (لگ)، مدل کوتاه و مدل راسته 

مدل اول می تواند نامنظم، راسته یا تنگ باشد. مدل کوتاه، روی کمر و باسن تمرکز دارد. 

جین زنانه مد ۲۰۱۸

مدل بسیار کوتاه هم در سال ۲۰۱۸ مد شده که بیشتر برای دختران بسیار لاغر اندام مناسب است. 

شما باید لباس ها را با توجه به اندام تان و با دقت انتخاب کنید تا زیبا به نظر برسید. اگر کوتاهی اش عادی باشد و تنها کمی از مچ پا بالاتر باشد، برای هر اندامی مناسب است. این مدل، شلوار جین محبوب سال ۲۰۱۸ به شمار می رود زیرا طول پاها را افزایش می دهد اما فراموش نکنید که زیاد کوتاه نباشد زیرا فقط برای زنان باریک مناسب است. 

مدل شلوار جین زنانه مد ۲۰۱۸

۷ استایل متفاوت شلوار جین زنانه

هفت استایل مختلف در دنیا در زمینه شلوار جین ۲۰۱۸ وجود دارد. اولین مدل، راسته متقارن است که یک مدل کلاسیک محسوب می شود. این مدل را هر خانمی با هر اندام و سایز و وزنی می تواند بپوشد. این مدل به این جهت موفق است که نقص ها را پنهان کرده و زیبایی های اندام را برجسته می کند. تقریبا همه طراحان مشهور، جین های شیکی از این مدل در مجموعه های خود دارند. ورژن جدیدتر آن کمی آزادتر از مدل قبلی است. 

مدل شلوار جین زنانه

این مدل را مدل بگی می خوانند که برش آزادتر و بزرگتری دارد و بسیار محبوب دختران جوان است. هر خانمی که طبق مد روز لباس می پوشد باید این مدل و مدل های مشابه آن در سال ۲۰۱۸ را در کمد لباس خود داشته باشد. 

شلوار جین زنانه مد ۲۰۱۸

شلوار جین چسبان برای زنانی که اندامی ایده آل دارند مناسب است. اگر هم ضعفی باشد به راحتی با این مدل جین دیده می شود و پنهان کردنش کاملا محال است. جگینگ ها خیلی شبیه به لگینگ ها هستند. 

استایل های مدرن شلوار جین سال ۲۰۱۸

اگر اندامی ایده آل دارید، جین های چسبان با رنگ آبی تیره بسیار برای شما مناسب هستند و یک گزینه عالی برای پوشیدن به طور روزانه محسوب می شوند. آنها با لباس های مختلف ست می شوند. آن را می توانید با تی شرت، بلوز، کفش ورزشی و کفش تخت بپوشید که بسیار جذاب می شوند. 

مدل شلوار جین زنانه

جین های پاچه گشاد یا بوت کات را می توانید با صندل های پاشنه بلند، بلوزهای هیپی و کیف های بزرگ ست کنید.

مدل شلوار جین

شلوار جین در سبک گرانج را با رنگ های سیاه یا خاکستری فراموش نکنید. کت چرمی و اکسسوری فلزی کاملا با سبک گرانج ست می شود. جین های آزاد هم در سال ۲۰۱۸ محبوبند و با کفش های اسپرت و کفش های بدون پاشنه مرسوم هستند. 

جین زنانه مد ۲۰۱۸

طراحان مد مدل های مخروطی یا دم پا چسبان را به شدت در فصل های سرد توصیه می کنند. این مدل ها بسیار برای پوشیدن با چکمه و نیم بوت مناسب هستند. 

مدل شلوار جین زنانه شیک

اگر حدود ۲ سانتیمتر از کمر شلوارتان را کم کنید، مدل زنانه تری به آن خواهید داد. همچنین در برابر باد و سرما برایتان بهتر است زیرا سرما به داخل بدن تان نفوذ نمی کند. شما می توانید شلوار جین سفید را برای فصل تابستان استفاده کنید.

مدل شلوار جین زنانه مد ۲۰۱۸

مترجم : پردیس کیانی

  • ۱۵ مهر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×