مدل لباس پسرانه مد سال ۲۰۱۸ | جدیدترین مدل های لباس پسرانه و کودک

مدل لباس پسرانه مد سال ۲۰۱۸

مدل لباس پسرانه مد سال ۲۰۱۸

امروزه بسیاری از والدین پیرو مد پوشاک هستند و به همین ترتیب به ظاهر فرزندشان نیز اهمیت می دهند. بسیاری از طراحان، طراحی پوشاک کودکان را نیز در برنامه خود دارند. مدهای رایج این فصل برای پسر بچه ها چیست؟ بیایید با هم نگاهی به مد ۲۰۱۸ لباس پسر بچه ها دا

مدل لباس پسرانه مد سال ۲۰۱۸

مدل لباس پسرانه مد ۲۰۱۸

هر مادری دوست دارد فرزندش را به بهترین شکل و با بهترین و زیباترین لباس های کودک آراسته کند. در عین حال باید توجه داشته باشد که میل و خواسته ی او را نیز در نظر بگیرد. 

بیایید با هم نگاهی به مد ۲۰۱۸ لباس پسر بچه ها داشته باشیم تا بتوانید بهترین ترکیب ها را برای آنها داشته باشید.

پیراهن

امروزه بسیاری از والدین پیرو مد پوشاک هستند و به همین ترتیب به ظاهر فرزندشان نیز اهمیت می دهند. بسیاری از طراحان، طراحی لباس کودکان را نیز در برنامه خود دارند. مدهای رایج این فصل برای پسر بچه ها چیست؟

از آنجایی که پیراهن کاربرد زیادی برای استفاده ی روزانه، مدرسه و گردش دارد، شاهد تنوع زیادی در پیراهن های پسرانه هستیم.

مدل لباس پسرانه مد 2018

طرح کلاسیک برای رفتن به مدرسه یک گزینه عالی است. بخصوص اگر با یک کراوات تکمیل شود. پیراهن برای پسران در هر سن و با هر ظاهری انتخاب مناسبی است. و بخاطر فرمی که دارد برای پسر بچه ها که تحرک زیادی دارند، دست و پا گیر نیست.

تی شرت با یقه ی دگمه دار

همزمان ترکیبی از پیراهن های معمول و تی شرت هستند.این تی شرت ها با داشتن یقه و تعدادی دگمه ظاهری شیک تری پیدا می کنند. این تی شرت های یقه دار، یک مد راحت و قابل استفاده ی امسال است.

مدل لباس پسرانه مد 2018 تی شرت

 پیراهن های اندامی و جذب، مناسب پسرانی با هیکل ورزشی است.  بهتر است که پسران چاق تر از این مدل استفاده نکنند چرا که نقص هایشان برجسته تر می شوند. 

مدل لباس پسرانه مد 2018

کاپشن

کاپشن اسکیمویی یکی از طرح های بسیار شیک سال ۲۰۱۸ است که استفاده ی زیادی در زمستان دارد. لایه ی داخلی و گرم آن فرزند شما را حتی در سردترین مناطق، گرم نگه می دارد. کاپشن اسکیمویی امسال در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می شود.

مدل لباس پسرانه مد 2018 کاپشن پسرانه

اگرچه کاپشن های اسکیمویی در صدر هستند، اما کاپشن های کلاسیک نیز به قوت خود باقی مانده اند. بطور کلی کاپشن یکی از لباس های کاربردی و راحت است. از انواع امسال می توان به کاپشن های بلند، خز دار و یا با تکه دوزی های چرمی اشاره کرد. بادگیر ها نیز همچنان طرفداران خود را دارند.

مدل لباس پسرانه مد 2018 کاپشن

کاپشن هایی هستند که با جدا کردن آستین شان کاربرد یک جلیقه را پیدا می کنند.

مدل لباس پسرانه مد 2018 کاپشن پسرانه چرم

 کاپشن چرم یکی از مدهای خاص است. در این فصل طراحان کاپشن های چرم، در رنگ های کلاسیک مشکی و طوسی با زیپ و دگمه و تزئینات فلزی را عرضه کردند.

بلوز و ژاکت

بلوز و بافتنی یکی از مدهای امسال برای پسر بچه ها است. این بلوزهای آزاد با آستین های گشاد، از شیک ترین های امسال هستند. پلیورهایی با دو رنگ متفاوت در آستین و تنه، یکی دیگر از طرح ها است که ظاهر فرزند شما را بسیار شیک و امروزی می کند.

مدل لباس پسرانه مد 2018 بلوز پسرانه

بافت زنجیری، پلیورهای دستباف قدیمی را تداعی می کند که امسال به شکل نوارهای بلند در دو طرف لباس و بر روی آستین ها دیده می شود. 

لباس های پسرانه طراحی ساده تری دارند و طراحان سعی می کنند با افزودن اشکال مختلف در قالب تکه دوزی به آنها تنوع بیشتری بدهند. 

سویشرت 

سویشرت ها و بخصوص انواع جلو بسته ی آن یکی از راحت ترین لباس هاست. یک مدل آن یقه اسکی است که روی یقه، لبه ی آستین و پایین آن کشباف است و دارای جیب های بزرگ هستند. سوئیشرت یک لباس ضروری در کمد پسر بچه هاست که هم در برابر سرما محافظ خوبی است و هم مناسب استفاده ی هرروزه است.

مدل لباس پسرانه مد 2018 سویشرت پسرانه
  • ۱ شهریور ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×