مدل های شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

مدل های شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

شرف الشمس

مدل های شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

از قدیم شلوار جین یک انتخاب همیشگی برای نیمی از مردان بوده است. در واقع کمد لباس یک پسر امروزی را نمی توان بدون شلوار جین تصور کرد. می خواهید بدانید امسال چه سبک هایی از شلوار جین مردانه مد خواهد بود؟ پس با ما همراه باشید

مدل های شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

در عین حال که کلاسیک ها هم چنان به قوت خود باقی هستند، شاهد این هستیم که طیف زیادی از شلوارهای مردانه قدشان کوتاه تر و هم چنین پاچه های شان تنگ تر می شود. در نمایشگاه های مد امسال طراحان مانکن ها شلوارهایی کوتاه تر از قبل به پا داشتند. 

شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

مدل های گشاد یک پیلی کوچک در دو طرف کمتر دارند و اصلا شبیه شلوارهای کلاسیک نیستند. این سبک خلاقانه و مناسب ورزش و فعالیت های فیزیکی بسیار برازنده ی پسران جوان و ورزشکاران است.

شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

جین های گشاد دارای جزییات زیادی مثل جیب های بسیار بزرگ و جا دار، کمربند و ساسبند هستند و با تی شرت های بزرگ، سویشرت های عادی و جلو بسته به زیبایی ترکیب می شوند. 

جین های مردانه ی تنگ همچنان طرفداران خود را دارد. این شلوار برای مردان جوان و باریک اندام مناسب است. بعضی مدل های آن لبه پاکتی ست که می تواند از رنگ اصلی شلوار و یا یک رنگ روشن و متضاد باشد. یک جنس دیگر شلوارهای چسبان، کتان است که ممکن است لبه پاکتی هم باشد. در این مدل پاچه به حدی تنگ است که جایی برای جوراب نمی ماند!

شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

شلوارهای چسبان مناسب ورزش، افراد جوان و تیپ های کلاسیک است که در مد ۲۰۱۸ یکی از محبوب ترین ها به حساب می آید. 

شلوارهای تنگ با دم پای گشاد یک مدل جنجالی خواهد بود. نمی توان پیشنهاد به خصوصی برای ست کردن با این مدل داشت. چرا که این شلوار با هر لباس ساده ای و بدون زیور آلات غیر ضروری ترکیب فوق العاده ای به وجود می آورد. 

شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

شلوارهای تنگ به خوبی با یک نیم تنه، روپوش و یا ژاکت ست می شوند. تقریبا تمامی برندها این سبک را برای امسال تولید کرده اند.

شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

شلوارهای پاره همچنان مد هستند. جین های مردانه ی ریش ریش و پاره بیشتر مناسب پسران جوان در فصل های بهار و تابستان است. در این سبک، رنگ های سفید و آبی و آبی روشن محبوبیت دارند. در انتخاب شلوارهای ریش ریش سنگ شور شده باید کمی دقت کنید. اگر اختلاف رنگ زیادی بین سنگ شور و پارگی ها و رنگ اصلی شلوار وجود دارد، بقیه ی تیپ تان باید ساده و تک رنگ باشد تا از شلوغی زیاد جلوگیری شود. 

رنگ سال

طراحان به اتفاق آرا اولویت را به رنگ آبی می دهند. از آبی روشن تا آبی تیره. جین آبی کلاسیک بدون سیم یکی از محبوب ترین های امسال خواهد بود. پیشنهاد طراحان استفاده از جین های تیره رنگ در فصول سرد است. جین های مردانه به زیبایی با انواع کت، ژاکت، پالتو و انواع بوت ها ترکیب می شوند. جین های سورمه ای و آبی تیره با ژاکت ها، پلیور و سویشرت های قواره بزرگ ترکیب زیبایی را به وجود می آورند.

شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

برای فصل های بهار و تابستان رنگ های زنده و جان دار مناسب هستند. شلوارهای سفید یخی محبوب خواهند شد اما اگر نمی خواهید رنگی بپوشید که مجبور شوید هر روز شلوارتان را بشویید، طوسی روشن و بژ انتخاب های مناسبی هستند. 

شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸

جین های آبی تیره ی برفکی یکی دیگر از رنگ های جنجالی امسال است.  سبز چمنی، لیمویی و صورتی نیز رنگ های رایج فصول گرم هستند. رنگ های دودی و طوسی نیز از دیگر رنگ های سال شلوارهای مردانه است. 

شلوار جین مردانه مد ۲۰۱۸
  • ۵ شهریور ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×