مدل پالتو زنانه 2018 | جدید ترین پالتوهای خز دار

مدل پالتو زنانه 2018 | جدید ترین پالتوهای خز دار

شرف الشمس

مدل پالتو زنانه 2018 | جدید ترین پالتوهای خز دار

مدل پالتو زنانه 2018 ، جدید ترین پالتوهای خز دار مدل پالتو شیک و دخترانه ترک را در طومار ببینید.

مدل پالتو زنانه 2018 | جدید ترین پالتوهای خز دار

مدل پالتو

مدل پالتو زنانه و گلچینی از جدیدترین مدل ها و طراحی های روز را در طومار ببینید. با توجه به نزدیک شدن به فصل پاییز و سرمای زمستان خانم های جوان و خوشتیپ به فکر تهیه لباس های مناسب برای فصل سرما می شوند. تیپ های زمستانی معمولا پوشیده تر هستند از پوست های گرم و معمولا با خز تزئین می شوند. معمولا یقه ها به صورتی طراحی می شود که با دکمه ای که روی لبه یقه گذاشته شده مدل لباس تغییر کند و حالت پوشیده تری پیدا کند.

مدل پالتو مجلسی
پالتوهای مجلسی معمولا از رنگ های روشن ضخیم تر استفاده می شود. مدل های مجلسی بیشتر حالت کتی دارند. 
پالتو مجلسی
معمولا قبل از سرد شدن هوا خانم ها اقدام به خرید پالتو و فوتر می کنند که در آن زمان لباس های ضخیمی به تن ندارند. خب مسلم است که در زمان سرما از لباس های ضخیم تری استفاده می شود که حجم بیشتری دارد و ممکن است در سایز لباس دچار مشکل بشوید. پس بهتر است که پالتو را کمی آزادتر از انتخاب کنید.
مدل پالتو
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در زمستان گاهی احساس گرما کنید و بعد از باز کردن دکمه های کت احساس سرمای شدید کنید. خب علت این است که پالتو بیش از اندازه گرم است پس باید سعی کنید لباس ها را لایه لایه بپوشید یعنی یک بافت نرم و سپس پالتوایی مناسب که خیلی دمای بدن را بالا نبرد. تغییر دما در بدن در زمستان یکی از دلایل اصلی سرماخوردگی های زمستان است.
مدل پالتو اروپایی
پالتو زنانه 2018
مدل پالتو کتی
پالتو خز دار
مدل های مجلسی شاید کمی از نظر پوشش سخت و رسمی باشد اما زیبایی این طراحی ها به رسمی بودنشان است.
پالتو فوتر
پالتوهای دخترانه 2018
مدل پالتو خز
پالتو خز دخترانه مجلسی
پالتو کت دخترانه
مدل های که دامن کلوش و فون دارند برای استفاده در مهمانی های مهم رسمی تر بنظر می رسند. معمولا در مجالس از رنگ های گرم استفاده می شود که جلب توجه بیشتری داسته باشند.
مدل پالتو دخترانه
یکی از دلایل استفاده از رنگ های گرم در زمستان این است که بازتاب گرمای این لباس ها خیلی کمتر از رنگ های روشن و سرد است. پس گرمای بیشتری در خود نگه می دارند.
مدل پالتو 2018
اگر پالتو خیلی بلند نباشد نگران نباشید که برای مجلس نمی تواند مناسب باشد چون اکثر مدل ها این پالتوهای کوتاه را با بوت های بلند تا زانو می پوشند.
مدل پالتو مجلسی 2018
شاید دیده باشید که مثل طراحی بالا روی پالتوها راکار کرده باشند. برای خانم های جوان باید از طراحی های اسپرت تر استفاده کرد.
پالتو مجلسی جدید زنانه
مدل های جدید پالتو زنانه  دخترانه 2018
پالتو خز 2018
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×