در پی پخش فیلم غیر اخلاقی، مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش برکنار شد

در پی پخش فیلم غیر اخلاقی، مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش برکنار شد

در ساعات گذشته تصاویری غیراخلاقی از فیلمی سینمایی با بازی جکی چان در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد که از پخش این فیلم از سیمای کیش حکایت می‌کرد

درپی اهمال و بی توجهی در نظارت به پخش یک فیلم سینمایی خارجی در مرکز کیش که منجر به انتشار تصاویر ضد اخلاقی در آن جزیره شد با دستور علی عسکری، مدیرکل صدا وسیمای مرکز کیش برکنار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، رییس سازمان صدا وسیما در نامه ای به معاون امور استانها بر بررسی دقیق این اتفاق در مرکز صیانت و حفاظت سازمان صدا وسیما تاکید کرده است.

علی عسکری درادامه این دستور با اشاره به لزوم شناسایی و کشف عوامل این اتفاق در سریع ترین زمان خطاب به معاون امور استانها، افزود: لازم است با همکاری مرکز صیانت و حفاظت سازمان موضوع بررسی و نسبت به کشف عوامل و دلایل آن و برخورد جدی با متخلفان و معرفی آنها به مراجع قانونی اقدام کنید.

گفتنی است، در ساعات گذشته تصاویری غیراخلاقی از فیلمی سینمایی با بازی جکی چان در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد که از پخش این فیلم از سیمای کیش حکایت می‌کرد. این تصاویر کاملا با ضوابط صداوسیمای ایران مغایرت داشت؛ البته در کنار برکناری مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش، چند تن از کارکنان و مدیران صداوسیمای کیش نیز برکنار شدند.

  • ۹ دی ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×