نقد ها و نمرات عنوان Star Wars Battlefront II منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

نقد ها و نمرات عنوان Star Wars Battlefront II منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

شرف الشمس

نقد ها و نمرات عنوان Star Wars Battlefront II منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

سر انجام عنوان محبوب و مورد انتظار Star Wars Battlefront 2 منتشر شد. یکی از ویژگی‌های جدید نسخه دوم اضافه شدن بخش داستانی است که مطمئنا تجربه جالبی برای طرفداران مجموعه جنگ ستارگان خواهد بود. حال هم‌ زمان با انتشار این عنوان، نقد‌ها و نمرات آن نیز من

نقد ها و نمرات عنوان Star Wars Battlefront II منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

سر انجام عنوان محبوب و مورد انتظار Star Wars Battlefront 2 منتشر شد. یکی از ویژگی‌های جدید نسخه دوم اضافه شدن بخش داستانی است که مطمئنا تجربه جالبی برای طرفداران مجموعه جنگ ستارگان خواهد بود. حال هم‌ زمان با انتشار این عنوان، نقد‌ها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

هنگامی که در سال ۲۰۱۳ عنوان Star Wars Battlefront معرفی شده و مشخص گردید که این عنوان یک نسخه باز‌سازی شده از این فرانچایز خواهد بود، این موضوع بسیاری از طرفداران مجموعه جنگ ستارگان را هیجان زده کرد ولی هنگامی که این عنوان منتشر شد، علی رغم این که کیفیت آن از نظر گرافیکی بالاتر از انتظار بود اما محتوای آن هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند. شاید یکی از دلایل این موضوع را می توان نبود بخش داستانی دانست که البته با توجه به این که مجموعه جنگ ستارگان دارای داستان‌ها و افسانه‌های متعددی می باشد، اصولا خلق داستانی با این مضمون آن هم در یک بازی ویدیویی کار دشواری است. حال نسخه دوم با یک تفاوت عمده نسبت به نسخه اول بازگشته است، برای نخستین بار در مجموعه بازی‌های جنگ ستارگان شاهد وجود بخش داستانی در کنار بخش چند نفره تاریخی و هیجان انگیز این بازی هستیم که مطمئنا بسیاری از طرفداران قدیمی مجموعه جنگ ستارگان را هیجان زده می کند. شخصیت اصلی داستان ایدن ورسیو نام دارد، اهل سیاره Vardos و رهبر Inferno Squadron از حکومت امپراطوری کهکشان( Empire). نابودی ایستگاه فضایی Death Star II، ضربه مهلکی به گروه Empire زده و حال ایدن ورسیو مامور می شود تا با انجام یک سری ماموریت‌ها و نابودی شورشیان قدرت را به این گروه بازگرداند.

هم زمان با انتشار عنوان Star Wars Battlefront 2، نقد ها و نمرات آن نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن ها خواهیم داشت:

Hobby Consolas 9.1/10

استودیو های دایس، Criterion و Motive با یکدیگر در ساخت بازی Star Wars Battlefront II همکاری کرده اند تا بهترین تجربه از این بازی را ارائه دهند. آن‌ها از اشتباهات گذشته خود درس گرفته و عنوانی را منتشر کرده اند که همه ما انتظار آن را داشته ایم؛ با تنوع و محتوای کافی برای تمامی کاربران.

Gameblog.fr 8/10

Star Wars Battlefront 2 نسبت به نسخه‌های پیشین تغییرات بسیاری داشته است. تغییرات اساسی در سیستم مبارزات بازی، حذف بخش walker mode که در نسخه اول شاهد آن بوده ایم، اضافه کردن کلاس‌های جدید به بازی، محتویات قابل توجه در هنگام انتشار، ماموریت‌های متنوع در بازی و اضافه شدن بخش تک نفره( داستانی) به بازی؛ درست تمام ویژگی‌هایی که ما از نسخه اول این عنوان انتظار داشتیم در Star Wars Battlefront II حضور دارند . تنها مشکلات بازی را می توان حالت تیراندازی(کمی گمراه کننده است) و پرداخت‌های درون برنامه ای آن قلمداد کرد. با این حال عنوان Star Wars Battlefront 2 باز هم یکی از کامل ترین بازی‌های جنگ ستارگان است به خصوص این که از زمان مجموعه بازی‌های Star Wars: X-Wing یکی از بهترین مبارزات فضایی را در آن شاهد هستیم.

 GamesRadar+ 8/10

Star Wars Battlefront 2 بخش چند نفره بسیار قوی داشته اما پیچیده بودن بیش از حد سیستم پیشرفت در بازی و بخش داستانی زیبا و باشکوه آن که فاقد مفهوم و یا ظرافت خاصی است تا حدودی نقاط قوت این بازی را کم‌رنگ جلوه می دهد.

GameCrate 7.3/10

Star Wars Battlefront II هسته گیم پلی خوبی داشته و محتویات متنوع بسیاری را ارائه می دهد اما اگر بخواهیم در ارتباط با عملکرد این بازی و خوب بودن آن قضاوت کنیم نمی توان به سادگی از کنار مشکل وجود لوت باکس‌ها عبور کنیم.

 ۷/۱۰ (Post Arcade (National Post

واقعیت تلخ در ارتباط با عنوان Star Wars Battlefront II این است که در بخش آنلاین کسانی نمی توانند در عرض چند ساعت بازی امتیازات لازم را به دست آورده و در بازی پیشرفت کنند و از طرف دیگر نمی توانند برای به دست آوردن آن‌ها نیز پولی خرج کنند به عواقب بدی دچار شده و مطمئنا آن‌ها مخالف افرادی هستند که این توانایی را دارند که این موضوع به مرور زمان تاثیر منفی بر تجربه آنلاین بازی خواهد گذاشت.

Digital Trends 7/10

یک احساس خاصی در رابطه با سری بازی های Battlefront و این که آن ها به خوبی شور و هیجان فیلم های محبوب جنگ ستارگان را منتقل می کنند وجود دارد. Star Wars Battlefront 2 نیز در این زمینه پیشتاز است دقیقا به مانند نسخه اول ولی این کار را هوشمندانه‌تر و به صورت جالب‌تری انجام می دهد. بخش تک نفره داستانی به همراه حالت‌های مختلف بخش چند نفره تقریبا از Star Wars: Battlefront II یک عنوان کاملی ساخته است. اما Battlefront 2 را نمی توان متفاوت و یا ادامه ای بر نسخه اول دانست زیرا دقیقا مشابه نسخه اول بوده و مشکلات نسخه اول همچنان در این عنوان دیده می شود. به علاوه بخش داستانی این عنوان اگرچه سرگرم کننده و جالب بوده اما دارای داستان پیش پا افتاده ای است و به نظر نمی رسد بازگشت به عقب برای طرفداران جنگ ستارگان راضی کننده باشد.

IGN ۶٫۵/۱۰

Battlefront 2 در بسیاری از موارد درست و موفق عمل کرده است. اگرچه بازی از لحاظ بصری بسیار زیبا به نظر می رسد و همچنان به ریشه های خود وفادار است اما در زمینه گیم پلی و تجربه ای که به کاربران ارائه می دهد مشکلات بسیاری دارد. بخش داستانی اگرچه سرگرم کننده ولی دارای محتوایی پراکنده است و از آن بدتر بخش چند نفره که سیستم پیشرفت آن به نوعی با بازیکنان خود دشمنی دارد. الکترونیک آرتز در هفته‌های منتهی به انتشار تغییرات اساسی و مفیدی را در بازی اعمال کرده و امیدواریم که تغییرات بهتری نیز در آینده اعمال شوند اما در حال حاضر سیستم پیشرفت خسته کننده مبتنی بر لوت باکس‌ها در بازی من را از ادامه بخش چند نفره این عنوان دور می کند.

AusGamers 6/10

به عنوان یک طرفدار جنگ ستارگان، از نظر من Star Wars Battlefront 2 نا امید کننده است. با توجه به مشکلات نسخه اول و عذرخواهی سازندگان، بسیار ناراحت کننده است ه دوباره همان اشتباهات و همان مشکلات را در نسخه دوم نیز شاهد هستیم و تصمیمات طراحی سوال برانگیز بازی به بخش های سرگرم کننده بازی از جمله بخش داستانی، قابلیت split-screenف نبردها میان قهرمانان و شرور ها، حالت Starfighter Assault و نبردهای بخش Galactic Assault آسیب می رساند. بازی خوبی که پشت نکات منفی آن پنهان شده است. من فقط امیدوارم سازندگان قبل از اینکه این بازی کاربران بیشتری را از دست بدهد، بتوانند مشکلات آن را هرچه زودتر برطرف سازند

Shacknews 6/10

Star Wars Battlefront 2 بازی خوبی است و مهم نیست دیگران چه می گویند؛ اگر شما یکی از طرفداران جنگ ستارگان باشید این عنوان را حتما تهیه می کنید. من شخصا بسیار خوشحالم که این عنوان نسبت به نسخه اول بهبود یافته و بخش داستانی یا چند نفره آن نیز تجربه بسیار جالب و سرگرم کننده ای است. لوت باکس‌ها کمی از ارزش بازی کاسته و این موضوع شرم آور است که شرکت الکترونیک آرتس با وجود انتقادات به اجبار آن‌ها را در بازی به کاربران تحمیل کرده است اما با این وجود بازی بسیار زیبا بوده و تجربه آن لذت بخش است.

GameSpot ۶/۱۰

علی‌رغم حذف پرداخت‌های درون برنامه ای همچنان پیشرفت بازیکنان به لوت باکس‌های تصادفی در بازی وابسته است و این موضوع بر روی تجربه و .انتخاب شخصیت‌ها توسط بازیکنان در بخش چند نفره تاثیر منفی خواهد داشت.

M3 ۵/۱۰

محتویات بخش تک نفره بازی Star Wars Battlefront 2 کافی نبوده و از این لحاظ می توان این بخش را متوسط رو به پایین ارزیابی کرد بخش چند نفره این عنوان همچنان بی نظیر است؛ کاملا برعکس استفاده از سیستم پرداخت های درون برنامه ای.

Slant Magazine ۴/۱۰

در بازی Star Wars Battlefront 2 بازیکنان نمی تواند با همه شخصیت‌های مورد علاقه خود بازی کنند و از این لحاظ  محدودیت‌های بسیاری وجود دارد، اما برعکس، به آسانی می توانید شماره کارت اعتباری خود را در اختیار الکترونیک آرتز قرار دهید.

نقد ها و نمرات عنوان Star Wars Battlefront II منتشر شد(بروز‌رسانی شد)

عنوان محبوب و مورد انتظار Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷( جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌ های شخصی

  • ۳ آذر ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×