50 نقش حنا هندی | فیلم آموزشی نقش حنا جدید 2018

نقش حنا چیست؟

نقش حنا چیست؟

نقش حنا در واقع طرح هایی است که وسیله قیف حنا روی پوست کشیده می شود. برای دیدن عکس نقش حنا با ما همراه باشید.

نقش حنا چیست؟

نقش حنا چیست؟

نقش حنا جایگزین خوبی برای تاتو بدن است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دوست داشته باشید روی بدن خود تاتو انجام دهید اما با توجه به مشکلاتی که این کار دارد چه از نظر پزشکی چه از نظر سلامت جمسی خطرات برای همه آشکار است. تفاوت مهم دیگری که این دو با هم دارند در آن است که تاتو دائمی و تقریبا غیر قابل جبران است ولی دیگری برای مدت کوتاهی بیشتر باقی نمی ماند. شما با کشیدن اشکال با حنا بر روی پوست خود می توانید چند وقت یکبار طرح را تغییر داده بدون اینکه لازم باشد هزینه زیادی پرداخت کنید یا مثل پاک کردن تاتو از پوست با لیزر درد زیادی را تحمل کنید. در واقع این نوع طراحی نقوش با حنا کاری فانتزی و بدون خطر است که در سالن های زیبایی انجام می شود. ریشه این سنت در واقع از مدل های هندی، پاکستانی، عربی و ... گرفته شده است.

نقش حناء روی دست

نقش حناء روی دست

نقش حنا ساده

طراحی با حنا ساده

نقش حنا روی کف دست

طراحی با حنا روی کف دست

نقش حنا روی پا

مدل طراحی حنا روی پا

مدل نقش حنا ساده

مدل طراحی هندی

نقش حنا هندی روی دست
عکس طراحی هندی روی دست

مدل طراحی هندی و پاکستانی

طراحی با حنا هندی

جالب است بدانید که بر خلاف تصور همگان حنا دارای رنگ های مختلفی مانند قرمز، مشکی، قهوه ای ، سبز و سفید است. توجه داشته باشید که حنا مشکی با سایر حنا ها متفاوت است و قدری ترکیبات شمیایی دارد. دوام این نوع طراحی تنها یک هفته است و با شستشوی ساده از بین خواهد رفت. 

عکس مدل حنا هندی

طراحی عربی روی دست

عکس طراحی هندی و عربی روی دست

طرح شلوغ عربی روی دست

طرح حنا هندی روی پا

طراحی پاکستانی روی پا

نقش حنا
نقش حناء
نقش حنا هندی
صور حنه

صور حنه

 
صور نقش

صور نقش

حناء

حناء

نقش ناعم

نقش ناعم

نقش هندی

نقش هندی

یکی از جذاب ترین طراحیها با حنای سفید است که واقعا خاص میتوانید طراحیی منحصر به فرد داشته باشید. در مورد رنگ سفید یک کار جالب هم می توان انجام داد آن هم ترکیب این رنگ با سایر رنگ هاست. 

حنا هندی سفید

حنا هندی سفید

نقش حنا هندی سفید

نقش هندی سفید

حنا هندی سفید
طراحی هندی سفید روی دست

طراحی هندی سفید روی دست

مدل حنا هندی سفید
مدل طراحی حنا عربی

مدل طراحی حنا عربی

مواد لازم برای شروع کار

اول باید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید بعد از آمیختن آن با مقدار مناسبی آب با استفاده از کاغذ کادوهای زرورقی قیف کوچکی را آماده کنید مواد را داخل قیف ریخته اما در آماده سازی مواد دقت کنید که خیلی رقیق نشود که کنترل مواد در داخل قیف سخت شود. روزنه کوچکی را در قیف آماده کنید و نقش مورد نظر خود را روی دست بکشید.

بهتر است از قبل مدل خود را انتخاب کنید که در حین کار و انتخاب دچار خشک شدن مواد خود نشوید. این طراحیها معمولا از نقوش مینیاتوری و اشکالی مثل پر و گل استفاده می شود. طرح هر چه ظریفتر باشد قطعا زیباتر خواهد بود. 

طراحی هندی قرمز

طراحی هندی قرمز

عکس حنا هندی مشکی
عکس طراحی حنا هندی

اگر در کشیدن این مدل ها مشکل دارید نگران نباشید چون با تمرین به تسلط کافی خواهید رسید. می توانید برای شروع از شابلون هایی که در بازرار وجود دارد استفاده کنید و با تمرین هر چه بیشتر با مهارت بهتری به درجه عالی در این کار برسید. 

نقش حنا روی پا
نقش حنا قرمز

طرح حنا قرمز

  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×