نماز حاجت بسیار مجرب برای طلب حاجت و رفع گرفتاری

نماز حاجت بسیار مجرب برای طلب حاجت و رفع گرفتاری

شرف الشمس

نماز حاجت بسیار مجرب برای طلب حاجت و رفع گرفتاری

در این پست از سایت طومار بهترین و قوی ترین نماز حاجت برای برآورده شدن حاجت فوری و سریع را قرار دادیم ...

نماز حاجت بسیار مجرب برای طلب حاجت و رفع گرفتاری

در این پست از مجله اینترنتی طومار و بخش دین و مذهب نماز حاجت بسیار مجرب برای طلب حاجت و رفع گرفتاری را برای شما عزیزان قرار دادیم . خواندن نماز حاجت در هنگام سختی ها و گرفتاری ها بسیار موثر و پرفایده می باشد .

دستورالعمل خواندن نماز حاجت :

هنگامی که حاجتی دنیوی دارید دست به دامان خداوند و امامان معصوم شوید زیرا خداوند هیچ حاجت مندی را از درگاهش دست خالی باز نمی گرداند همچنین خواندن نماز حاجت از رسول اکرم و مداومت بر ذکرهای مهم برای حاجت روایی بسیار مجرب است.در قسمت زیر نماز حاجت از پیامبر را قرار داده ایم.برای آشنایی با طریقه خواندن این نماز ما را در سایت نیک صالحی دنبال کنید.

نماز حاجت از پیامبر

از حضرت رسول اکرم صلى اللّه علیه و آله روایت شده است که هر کس پیش از نماز صبح دو رکعت نماز حاجت بخواند در رکعت اول بعد از حمد هفت مرتبه سوره قل یا ایها الکافرونو در رکعت دوم بعد از حمد هفت مرتبه سوره قل هو اللّه احد را و چون نماز را سلام بدهد دهمرتبه بگوید:سبحان اللّه و الحمدللّه و لا اله الا اللّه و اللّه اکبر و لا حول و لا قوه الا باللّه العلى العظیم . و ده مرتبه صلوات بفرستد و ده مرتبه بگویدیا غیاث المستغیثین اغثنىو بعد حاجت خود را بخواهد.

نماز حاجت روز پنج شنبه :

در روز پنج شنبه از صبح تا غروب هر وقت بتواند چهار رکعت نماز بخواند دو رکعتى دررکعت اول بعد از حمد یازده مرتبه قل هو اللّه احد و در رکعت دوم بعد از حمد بیست و یکمرتبه سوره قل هو اللّه احد را و پس از سلام نماز پنجاه و یک مرتبه قل هو اللّه احد و پنجاه و یک مرتبه صلوات بر حضرت رسول. بعد به سجده رفته ، صد مرتبه یا اللّه بگوید و حاجتش را از خدا بخواهد که ان شاء اللّه مستجاب است و بعد از خاتمه چهار رکعت نماز و تسبیححضرت زهرا سلام اللّه علیها را فراموش ننماید.


نماز حاجت امام رضا,نماز حاجت امام جواد,نماز حاجت امام زمان,نماز حاجت حضرت زهرا,نماز حاجت روز جمعه,نماز حاجت شب جمعه,نماز حاجت روز پنجشنبه,نماز حاجت مجرب,نماز حاجت دو رکعتی,نماز حاجت ساده,نماز حاجت حضرت محمد,نماز حاجت امام حسین,نماز حاجت روز سه شنبه,نماز حاجت چگونه است,نماز حاجت ازدواج,نماز حاجت حضرت زینب,نماز حاجت نی نی سایت,نماز حاجت روز شنبه,نماز حاجت حضرت ابوالفضل,نماز حاجت مجرب شب جمعه

  • ۵ فروردین ۱۳۹۹
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×