نکاتی برای انتخاب بهتر در خرید رومیزی

نکاتی برای انتخاب بهتر در خرید رومیزی

شرف الشمس

نکاتی برای انتخاب بهتر در خرید رومیزی

برای زیباتر شدن چیدمان میزهای ناهارخوری از رومیزی استفاده می کنند. رومیزی ها طرح ها و جنس های مختلفی دارند که برای خرید آن باید نکاتی را مورد توجه قرار داد.

نکاتی برای انتخاب بهتر در خرید رومیزی

چگونه رومیزی انتخاب کنیم

تا به حال شده یک رومیزی انتخاب کنید و بخرید اما بعد از اینکه آن را به خانه آورده و روی میزتان آویخته اید به اندازه دلخواه تان نبوده است؟ برای خرید رومیزی هم باید نکاتی را در نظر بگیرید که در این چگونه از نظرتان می گذرد.
اندازه و شکل میزتان را در نظر بگیرید. چهار شکل اصلی برای رومیزی وجود دارد که عبارتند از:مستطیل، بیضی، دایره و مربع. همچنین اندازه های مختلف این اشکال بر اساس اندازه های مختلف میزها وجود دارند.
میز را از یک لبه تا لبه ی دیگر دقیق اندازه بگیرید. اینکه بخواهید صرفا رومیزی شش نفره بخرید ممکناست کافی نباشد و برای میز شما کوچک یا بزرگ شود.

خرید رومیزی

خرید رومیزی

چقدر هزینه می کنید؟ میزان هزینه شما بر نوع رومیزی ای که می خواهید بخرید تاثیرگذار است. بودجه بیشتر به شما اجازه می دهد یک رومیزی زیبای کتانی، ترمه یا خاتم کار بخرید که برای مهمانی های رسمی عالی است. با بودجه متوسط می توانید رومیزی با پارچه پلی استر بخرید که برای شستشو هم راحت تر خواهید بود و از آن در موارد بیشتری استفاده خواهید کرد. اگر فقط می خواهید بچه ها میز شیشه ای تان را خراب نکنند یک رومیزی پلاستیکی گلدار برایتان کافی خواهد بود.
استاندارد رومیزی به این صورت است که از هر طرف میز 20 تا 25 سانت آویزان باشد تا نمای بهتری به دکور شما بدهد.
می توانید رومیزی گران تر خود را هنگامی که مهمان ندارید با یک رومیزی ارزان پلاستیکی بپوشانید.

نکاتی برای انتخاب بهتر در خرید رومیزی

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×