هتل های خوب و معروف در تایلند

هتل های خوب و معروف در تایلند

شرف الشمس

هتل های خوب و معروف در تایلند

برخی هتل ها، به دلایل ویژه، از سایر هتل های تایلند متمایز می شوند. دکوراسیون، امکانات و خدمات این 10 هتل برتر در حد استاندارد های جهانی می باشند. آسمونی …

هتل های خوب و معروف در تایلند

هتل گرند هتل بانکوک

ساخومویت – 386 اتاق

هتل گرند ساخومویت بانکوک، با امکانات یکی از هتل های 5 ستاره تایلند، با موقعیت فوق العاده در یکی از خیابان های خلوت و مسکونی، در جاده ساخومویت واقع شده است. گرند هتل بانکوک، با فاصله کمی از فروشگاه های بانکوک، مراکز تجاری و مراکز تفریحی بانکوک، بهترین گزینه برای اقامت گردشگران در این شهر پر هیاهو می باشد.

هتل لبوا بانکوک

ریورساید – 375 اتاق

هتل های خوب و معروف در تایلند

هتل بایوک اسکای بانکوک

پراتونوم – 658 اتاق

هتل بایوک اسکای در بانکوک یکی از آسمان خراش های 88 طبقه ای ، بزرگترین ساختمان در کل تایلند به شمار می رود، و دارای امکانات تفریحی دسته یک برای سرگرم نمودن میهمانان گرامی می باشد. این هتل بایوک اسکای واقع در قلب منطقه پراتونوم، محل مناسبی است برای افرادی که علاقمند به خرید هستند. در چند قدمی هتل، می توانید به مرکز خرید سنترال ورد، مرکز خرید پلاتینوم بانکوک، مرکز خرید پنتیپ پلازا بانکوک، مرکز خرید گیسورن بانکوک، مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک، مرکز خرید سیام دیسکاوری و سیام سنتر، بروید. فقط همراه خود یک چمدان نیز ببرید!

هتل نووتل بانکوک

چیلدوم – پلونشیت

هتل نووتل پلونشیت ساخومویت بانکوک، یک هتل مدرن و شیک در چند قدمی خط  BTS می باشد. این هتل نووتل بانکوک، بهترین موقعیت را داراست زیرا در منطقه تجاری پلونشیت و رستوران های معروف و تفریحات شبانه بانکوک قرار دارد. تمامی اتاق های هتل نووتل با یک دکوراسیون ترکیبی از فرهنگ غرب و تایلند و تجهیزات و امکانات رفاهی درجه یک، در اختیار میهمانان می باشد.

هتل برکلی بانکوک

پراتونام – 765 اتاق

هتل های خوب و معروف در تایلند

هتل رادیسون سوئیت بانکوک

ساخومویت – 150 اتاق

رادیسون سوئیت در ساخومویت بانکوک، واقع در خیابانی خلوت و آرام، در نزدیکی جاده ساخومویت، در قلب مراکز تفریحی بانکوک می باشد. هتل رادیسون سوئیت امکانات بسیاری مثل اینترنت پر سرعت، سالن بدنسازی، مرکز تجارری و رستوران های متعدد را به میهمانان اراده می دهد.

هتل نچرال ویل بانکوک

چلدوم -پلونشیت – 150 اتاق

هتل نچرال ویل مجوعه ای آپارتمانی، با سوئیت های بزرگ و کامل که دارای آشپزخانه، و سرویس کامل می باشند و در طبقه همکف نیز یک نانوایی سنتی وجود دارد. هتل نچرال ویل در نزدیکی ایستگاه BTS و بهترین رستوران های بانکوک  قرار دارد و در چند قدمی هتل نیز مراکز خرید همچون سیام پاراگون و سنترال واقع شده است.

هتل آمباسادور بانکوک

ساخومویت – 760 اتاق

هتل های خوب و معروف در تایلند

هتل بست وسترن آماراناس بانکوک

فرودگاه سوارنابومی – 278 اتاق

این هتل بست وسترن در بانکوک در نزدیکی فرودگاه سوارنبومی قرار دارد و یک هتل شیک و مدرن می باشد که انتقال سریع میهمانان به فرودگاه و دیگر مناطق شهر از جمله خدمات آن می باشد. استخر روباز، سالن بدنسازی و آبگرم تنها برخی از امکانات این هتل نمونه می باشد. هتل بست وسترن آماراناث دارای 278 اتاق بزرگ با طراحی مدرن و شیک می باشد.

هتل imm فیوژن بانکوک

ساخومویت – 168 اتاق

هتل های خوب و معروف در تایلند
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×