هر خانه ای به تخصص اسپارد نیاز دارد...

هر خانه ای به تخصص اسپارد نیاز دارد...

شرف الشمس

هر خانه ای به تخصص اسپارد نیاز دارد...

این بار قرار نیست شما خودتان کارها را انجام بدهید یا این که به موسسه ای واگذار کنید که درنهایت از آن ناراضی باشید. حالا اسپارد اضافه شده است که می توانید بدون دغدغه خدمات نظافت خود را از متخصصان نظافت آن بخواهید.

هر خانه ای به تخصص اسپارد نیاز دارد...

دیدی کار خونه تمومی نداره...

 
نظافت یک شغل تمام وقت است و هیچ فرقی هم نمی کند که خانه دار باشید یا در جایی مشغول به کار؛ در هر صورت باید زمان زیادی را به رفع و رجوع کارهای خانه اختصاص دهید. تمیز کردن سرویس های بهداشتی، اتاق ها و آشپزخانه ممکن است بیش تر ساعت های یک روز را از شما بگیرد. بعد از تمام این ها نوبت می رسد به مرتب کردن و فرستادن وسایل به سر جایشان؛ که انگار هیچ وقت نمی خواهند با زبان خوش به جای خود بروند. و بعد تا می خواهید از این نظم و تمیزی لذت ببرید، کثیفی ها و بی نظمی ها از نقطه ای که کار را شروع کرده بودید، دوباره دهن کجی می کنند و روز از نو روزی از نو. این جا است که آه از نهادتان برمی آید.
 

تجربه های نه چندان خوشایند

سعی کرده اید برای تمیز کردن خانه کمک بگیرید و به موسسات خدمات نظافت مراجعه کرده اید. اما درنهایت خانه مطابق میل شما تمیز نشده و به نظرتان هنوز نقاطی بوده که جای کار داشته. یا این که ممکن است تجربه ی خیلی خوبی از اعتماد به آن موسسه نداشته اید و دیگر سراغ این سرویس ها نرفته اید و سعی کرده اید خودتان از پس کار بربیایید که خب انرژی زیادی ازتان گرفته است و از کارهای شخصی تان بازمانده اید.

راه حل متفاوت

هر خانه ای به تخصص اسپارد نیاز دارد...
 
این بار قرار نیست شما خودتان کارها را انجام بدهید یا این که به موسسه ای واگذار کنید که درنهایت از آن ناراضی باشید. خوشبختانه در این دنیای بزرگ تکنولوژی ها، برای هر مشکلی راه حل مناسبی وجود دارد.
کنار زودفود که با آن به تمام رستوران های نزدیک تان دسترسی پیدا می کنید و غذا سفارش می دهید، اسنپ که با آن در هر نقطه ای که باشید، ماشین می گیرید؛ حالا اسپارد اضافه شده است که می توانید بدون دغدغه خدمات نظافت خود را از متخصصان نظافت آن بخواهید. اسپارد یک اپلیکیشن حرفه ای نظافت منزل است که جای زیادی در گوشی شما اشغال نمی کند، اما بعد از اولین بارِ استفاده، جای بزرگی در زندگی تان خواهد داشت.
نکته ی مهم اسپارد این است که تمام نگرانی های شما را در نظر گرفته است.
 

دغدغه های شما

هر خانه ای به تخصص اسپارد نیاز دارد...
 
امنیت
لابد به این فکر می کنید که راه دادن هر کسی به خانه سخت است و آدم باید خوب طرف را بشناسد اما می دانیم که شناختن و اعتماد کردن به همه امکان ندارد.
اسپارد خیلی به این نگرانی شما فکر کرده و برای همین است که نیروهای خود را بعد از گذراندن چند مرحله مصاحبه ی دقیق انتخاب می کند. مراحل مصاحبه و جذب متخصصین نظافت در اسپارد سخت گیرانه است، چرا که اعتمادکردن هم سخت است و اسپاردی ها معتقدند امنیت مشتریان اهمیت زیادی دارد و مهم است که که چه کسی وارد حریم خصوصی شما می شود.
 
تخصص
تا به حال هرکسی که برای تمیز کردن خانه آمده مجبور بوده اید پابه پایش کار کنید و تازه بعدش هم خیلی راضی نبوده اید. اما این بار قرار است از نیروی واقعا متخصصی استفاده کنید که حتی برای تمیز کردن خانه به شما نکاتی را هم پیشنهاد می دهد. متخصصان اسپارد تجربیات خود را بعد از گذراندن یک دوره ی آموزشی مفصل زیر نظر اساتید ماهر خانه داری و هتل داری می گذرانند و در پایان هم مدرک می گیرند.
پس از تمام این مراحل است که شما می توانید با اپلیکیشن اسپارد و پس از چند مرحله ی آسان به بهترین متخصصان نظافت دسترسی پیدا کند و با مشاهده ی سابقه ی آن ها درنهایت بهترین گزینه را برای انجام کارهایتان انتخاب کنید.
 
هر خانه ای به تخصص اسپارد نیاز دارد...
 
امتیازدهی
شما نقش مهمی در کیفیت خدماتی که دریافت می کنید، به عهده دارید. امتیاز می دهید؛ درواقع این شما هستید که با امتیاز دادن به متخصصان اسپارد، بعد از دریافت خدمت، هم برای اسپارد و هم برای خودتان استاندارد بالایی از خدمات را تعریف می کنید. مطمئن باشید صدایتان شنیده می شود.

کلام آخر؛ لذت چشیدن تمیزی و آرامش

 
هر خانه ای به تخصص اسپارد نیاز دارد...
 
حالا که به نظر می رسد بخش بزرگی از دل مشغولی های تان پاسخ گرفته است، چرا خودتان اسپارد را امتحان نکنید؟ کافی است اسپارد را با مراجعه به این آدرس، به گوشی خود بیاورید.
 
 دانلود از کافه بازار
 
دانلود از اپ استور
 
لینک مستقیم دانلود فایل اندروید
 

پس کارِ خونه تمومی داره...

 

هر خانه ای به تخصص اسپارد نیاز دارد...

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×