هواپیمای ساخت ایران در آینده‌ای نزدیک صادر می‌شود

هواپیمای ساخت ایران در آینده‌ای نزدیک صادر می‌شود

مدیر عامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح از صادرات هواپیماهای صد درصد ایرانی به خارج از کشور در دهمین نمایشگاه صنعت هوایی در کیش خبر داد

به گزارش تسنیم از کیش، ‌امیر سرتیپ ستاد عبدالکریم بنی‌طرفی‌ در آستانه برگزاری نهمین نمایشگاه هوایی کیش که از 5 تا 8 آذر برگزار خواهد شد، اظهار داشت: ‌برای صادرات آن دسته از تجهیزات و محصولاتی که مجوز صادرات آن را داریم به کشورهای طرف قرارداد، اقدام کرده‌ایم.                           

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارائه دستاوردها و ایجاد امکان همکاری بین کشورهای خارجی با شرکت‌های داخل کشور عنوان کرد و افزود: ‌در نمایشگاه هوایی کیش خدمات و تجهیزات ارائه شده به ایرلاین‌های داخلی نیز معرفی خواهد شد.

وی مسلح با اشاره به حضور طرف‌های خارجی در نمایشگاه صنایع هوایی کشور گفت: شرکت‌هایی از کشور چین، روسیه، اندونزی، پاکستان و آذربایجان در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد و برنامه‌های مشترک پروازی را به نمایش خواهند گذاشت.

معاون وزیر دفاع با اشاره به ثبت قراردادهایی با سه کشور چین، روسیه و اندونزی درخصوص صادرات تجهیزات صنایع هوایی گفت: ان‌شاء‌الله در نمایشگاه دهم ما نخستین سفارشات برای هواپیمای آموزشی‌مان را از کشورهای خارجی خواهیم گرفت.

هواپیمای ساخت ایران در آینده‌ای نزدیک صادر می‌شود   
  • ۵ آذر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×