واتس آپ شبیه تلگرام می‌شود

واتس آپ شبیه تلگرام می‌شود

شرف الشمس

واتس آپ شبیه تلگرام می‌شود

واتس آپ حالا این قابلیت را دارد که وقتی می‌خواهید به پیامی پاسخ دهید، آن را نقل کند و برای گروه‌های گفت‌وگوی دوستانه و خانوادگی مفید به نظر … …

واتس آپ شبیه تلگرام می‌شود

واتس آپ حالا این قابلیت را دارد که وقتی می‌خواهید به پیامی پاسخ دهید، آن را نقل کند و برای گروه‌های گفت‌وگوی دوستانه و خانوادگی مفید به نظر می‌رسد.

واتس آپ شبیه تلگرام می‌شود

البته این مشکل وجود دارد که مشخص نیست آیا همه افراد درحال‌حاضر به این قابلیت دسترسی داشته باشند. این ویژگی ابتدا به صورت آزمایشی برای نسخه بتای (v.۲.۱۶.۱۱۸) اپلیکیشن‌های اندوریدی فراهم شد. هرچند قابلیت نقل پیام‌ها برای نسخه کنونی (v. ۲.۱۶.۶) واتس‌اپ در اندروید و iOS پیش از آپدیت کردن آنها هم فراهم بود.

همچنین باید توجه داشت که آپدیت جدید هنوز در آیتونز و گوگل‌پلی قرار نگرفته است. این اپلیکیشن تحت مالکیت فیس‌بوک، تقریبا راه‌اندازی این قابلیت برای عموم را آغاز کرده است، بنابراین ممکن است شما هم‌اکنون هم بتوانید از آن استفاده کنید.

برای اینکه از این موضوع اطمینان حاصل کنید، کافی است برای چند ثانیه پیامی که می‌خواهید به آن پاسخ دهید را نگه دارید تا نوار بالای اپلیکیشن ظاهر شود. کنار ستاره، سطل زباله، کپی و ارسال، گزینه جدیدی وجود دارد که شبیه به فلشی است که عموما مرتبط با پاسخ (ریپلای) است.

با انتخاب آن، پیام مورد نظر شما بالای محل نوشتن ظاهر می‌شود. اگر این قابلیت برای شما امکان‌پذیر نبود، در روزهای آینده اپلیکیشن خود را به‌روز کنید و آنگاه این قابلیت برای شما فراهم خواهد شد.

بر اساس این گزارش نکته قابل توجه این است که اپلیکیشن تلگرام که درحال‌حاضر در ایران به نخستین و پرمصرف‌ترین پیام‌رسان تبدیل شده است، در نسخه‌های ابتدایی خود این قابلیت را اضافه کرده بود. باید دید آیا واتس آپ در نسخه‌های بعدی خود از دیگر ویژگی‌های تلگرام که این اپلیکیشن را محبوب بسیاری از افراد کرده است، استفاده می‌کند یا خیر.

سایت کسب و کار بازده

منبع:انگجت

موضوع محوری:

قابلیت جدید واتس آپ

  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×