ورزش و رژیم غذایی خاص ولادیمیر پوتین

ورزش و رژیم غذایی خاص ولادیمیر پوتین

شرف الشمس

ورزش و رژیم غذایی خاص ولادیمیر پوتین

راز سلامتی و تناسب اندام ولادیمیر پوتین رئیس جمهور 65 ساله روسیه ورزش کردن و رژیم غذایی خاص اوست.

ورزش و رژیم غذایی خاص ولادیمیر پوتین

راز سلامتی و تناسب اندام ولادیمیر پوتین

اگر صحبت در مورد خوش اندام ترین مقامات عالی رتبه در جهان باشد، بدون شک هر کسی به یاد ولادیمیر پوتین می افتد. رپیس جمهور 65 ساله روسیه که علاقه خاصی به هر نوع ورزش سبک و سنگین دارد.

« ولادیمیر پوتین »، رئیس جمهور روسیه، گذشته از این که فردی پرقدرت و با نفوذ است، از لحاظ ظاهری و جسمانی نیز موفق عمل کرده است. او در سن 65 سالگی از بدنی ورزیده و سالم برخوردار است که دلیل اصلی آن را باید در ورزش و رژیم غذایی خاص وی جستجو کرد.

ولادیمیر پوتین

راز سلامتی ولادیمیر پوتین

روزنامه ایندیپندنت پیش از این در گزارشی نوشت رئیس جمهور روسیه در زمره افرادی است که تا اواسط ظهر می خوابد و معمولا صبحانه اش را کمی پیش از ظهر میل می کند. صبحانه وعده مهمی برای ولادیمیر پوتین است و شامل خوراکی های متنوعی می شود که سلامت جسم و روان وی را تضمین می کند.

طبق گزارش این روزنامه انگلیسی، پنیر محلی، اُملت، و فرنی جزء جدانشدنیمنوی صبحانه رئیس جمهور روسیه است. تخم بلدرچین و آبمیوه طبیعی، گزینه ای است که گهگاه به منوی صبحانه او افزوده می شود. او پس از صرف صبحانه، قهوه می نوشد و گزارش مقامات را دریافت می کند. سپس دو ساعت شنا می کند؛ ورزشی که باعث افزایش تمرکز وی می شود. او از طرفداران ورزش هاکی روی یخ نیز است و هر چند هفته یکبار این بازی را از نزدیک مشاهده می کند.

روزنامه ایندیپندنت در گزارش خود مدعی شده است پوتین اغلب مقامات را منتظر می گذارد و آن ها برای دیدار با وی سه تا چهار ساعت انتظار می کشند. او در این برهه زمانی به ورزشگاه می رود و تمرین وزنه برداری می کند؛ گاهی اوقات نیز به تماشای اخبار می نشیند و سعی می کند از استرس خود بکاهد. در نهایت، غروب و اوایل شب به امور دولتی رسیدگی می کند. اواخر شب نیز به خواندن کتاب های تاریخی، یادداشت های مختصر، تحلیل مطبوعات داخلی و خارجی می پردازد و گاهی اوقات با اعضای خانواده اش تلفنی صحبت می کند.

ولادیمیر پوتین

ورزش کردن ولادیمیر پوتین

ولادیمیر پوتین در تعطیلات آخر هفته زمانی را به مطالعه و یادگیری زبان اختصاص می دهد.رئیس جمهور روسیه این برنامه روزانه را غیر از زمانی که در سفر است، معمولا انجام می دهد.

ورزش و رژیم غذایی خاص ولادیمیر پوتین

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×