وقتی انزال زودرس مردان را می کشد!

وقتی انزال زودرس مردان را می کشد!

شرف الشمس

وقتی انزال زودرس مردان را می کشد!

انزال زودرس یا اختلال نعوظ مشکلی است که با رده سنی رو به کاهشی در میان بیماری های جنسی مردان قد علم کرده است. نتایج تازه ترین تحقیقات پزشکی در رابطه با عوارض انزال زودرس هشدار جدی داد.

وقتی انزال زودرس مردان را می کشد!

رابطه انزال زودرس مردان با بیماری قلبی و مرگ زودرس

اختلال در نعوظ یا همان انزال زودرس رابطه ای مستقیم با سلامت و طول عمر مردان دارد. یافته های جدید محققان آمار باورنکردنی از این رابطه نشان می دهد.بسیاری از مردان دچار شرم می شوند زمانی که صحبت از ناتوانی جنسی و انزال زودرس به میان می آید در حالی که بیشتر از خجالت و شرم ساری باید به فکر درمان باشند چرا که مشکل اختلال در نعوظ تاثیر در طول عمر مردان دارد.

دانشمندان بعد از مطالعه و تحقیق بر روی 18 میلیون مرد در آمریکا آمار هشدار دهنده ای را منتشر کردند. طبق نتایج تحقیقات دانشمندان دانشگاه می سی سیپی در زمینه تاثیر انزال زودرس بر روی سلامت قلب و طول عمر مردان ، 70 درصد از مردان مبتلا به اختلال نعوظ دچار مرگ زودرس می شوند در نتیجه مردان مبتلا به مشکل انزال زودرس برای جلوگیری از مرگ زودرس بایستی تحت درمان قرار گیرند. اصلی ترین عارضه انزال زودرس مردان که منجر به مرگ زودرس می شود ایجاد اختلال و نقص در عملکرد قلب و عروق است . 

بیماری قلبی عروقی

رابطه بیماری قلبی عروقی با انزال زودرس

 اختلال نعوظ یا انزال زودرس پیشتر مشکلی بود که در مردان بالای 45 سال دیده می شد اما متاسفانه امروزه 20 درصد از مبتلایان به این مشکل جنسی ، مردان زیر 45 سال هستند.نتیجه ی تحقیقات و مطالعات دقیق در سال 2011 - 2012 بر روی 1.790 مرد بین 20 تا 85 سال ثابت کرد که سن ابتلا به انزال زودرس رو به کاهش است. در طی مدت زمان تحقیقات بر روی این مردان تعدادی از آنها به دلیل ابتلا به بیماری های قلبی عروقی - دیابت و فشارخون فوت کردند که درصد مرگ و میر این افراد مبتلا به اختلال نعوظ یا انزال زودرس با بیماری های قلبی عروقی بیشتر بود.

انزال زودرس ، رابطه انزال زودرس مردان با مرگ زودرس

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×